Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast bardziej mnie martwi fakt iż miałem już totalne 2 zwiechy konsoli i pomógł tylko twardy reset. Miał ktoś taką sytuacje?

witam kolego ja niestety rowniez dosc czesto doswiadczam takich zwiech. o dziwko zdarza mi sie to tylko w przypadku serii bf: bc, 1943 i teraz bc2.

co do obecnego stanu gry - jest troche burakow, zdarzaja sie artefakty graficzne, znikajacy przeciwnicy, ktorzy po chwili sie pojawiaja, przenikanie postaci itp. jak na bete nie jest najgorzej.

w skrocie - miód - wszystko to co w bad comapny 1 + pare dodatkow m. in. raportowanie zauwazonych wrogow za pomoca przycisku select. juz nie ma latajacych czerwonych trojkatow po calej mapie. zaraportujemy wroga i jego "trojkacik" widnieje przez okolo 10 sekund. wielki + w koncu doskonale kamuflarze. ciezko jest zobaczyc przeciwnika, ktory przemyka miecy waskimi ciemnymi uliczkami. snajper w krzakach jest kompletnie niewidoczny.

UAV bardzo fajna sprawa. brakuje tylko termowizji :P

duzo roznych "perkow" mocniejszy pancerz, zwiekszona penetracja pociskow, wybor ekwipunku: wiecej granatow albo wiecej naboi, albo bardzo maly ekwipunek przez co nasz zolnierz biega znacznie szybciej. mozna sobie do kazdej klasy wybrac rozna bron. dla przykladu recon moze biegac z shotgunem, engineer teraz biega z compaktowymi karabinami a medyk z ciezkimi karabinami. do nabycia duzo roznych skilli, ktorych jeszcze nie rozgryzlem. moga byc ciekawe. na pociski dziala sila grawitacji. zapomnijcie o trafieniu kogos kompaktem z kilkuset metrow.

minusy? gdy kogos zabijemy przeciwnik widzi w ktorym miejscu jestesmy, jaka bron uzywamy itp. mam mieszane uczucia co do tego bajeru. byc moze chodzi o wytepnie kamperow. zobaczymy jak to sie przyjmie.

brakuje kilku elementow hud. nie widac, kiedy bron stacjonarna sie przegrzewa, nie widac jak szybko przeladowuje sie wyrzutnia rakiet, itp.

co mnie martwi? jakosc tekstur. po chwili co prawda przestaje sie na to zwracac uwage i juz tak nie razi w oczy. mam nadzieje, ze sa one celowo pogorszone, zeby odchudzic instalke.

co do uzytkownikow, ktorzy pisali cos o tym, ze snajperzy wygladaja jak kropeczki: na jakich wy telewizorach gracie? jest bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczace tych malych latajacych sond i nalotu lotniczego jaka trzeb miec umiejetnosc aby tym kierowac? czasami widze ludzi stoaj przy takich pulpitach i tym kieruja a ja niemoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć żadnej umiejętności w grze. Musisz po prostu poczekać aż nikogo przy pulpicie nie będzie i jednocześnie helikopterek nie będzie zniszczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mam zrobić aby dostać AKS'a?

Gram w bety i widze jak ciężko się bronie odblokowuje a tak dostane go od razu :) nie wiem gdzie najlepiej tez zamówić aby dostać:

-Limited edition (unlocki)

-AKS-74U

fajnie by było gdyby byłby taki sklep w Polsce jak maja amerykanie gamestop'a

z USA transport morze trwać długo (raz tak zamówiłem i dostałem grę po miesiącu...:/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko czy jest jeszcze jakakolwiek możliwość dodstania kodu do bety, komus udalo się ostatnio takowy zdobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep www.game.co.uk tam sobie zamow towar do Polski wysylaja poczekasz od 4-6 dni i juz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki !

ale mam kilka zastrzeżeń to jest wersja UK a ja mam EU to coś zmienia?

na pewno dodatki z PSS nie będą mi działały :/

nie ma pre-ordera z EU? do UK tak jakoś im nie wierze niby maja bonus (AKS'a) a na ich stronie żadnego słowa o tym...

wiem wybredny jestem, ale chce mieć pewność ze wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

data premiery swiat, to marzec 2010. w sklepie gram.pl w ktorym zamowilem pre ordera planowana wysylka to 4.3.2010. po co kombinowac ze sklepami zagranicznymi. za duzo czekania chyba nie ma :P

jak dostac kod na pewno? zrobic pre order wersji limitowanej. ja tak zrobilem i go dostalem.

Edytowane przez quach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko czy jest jeszcze jakakolwiek możliwość dodstania kodu do bety, komus udalo się ostatnio takowy zdobyć.

Zamawiając pre ordera w sklepie gram.pl dostaniesz kod

Ja dostałem we wtorek (24.11.09).

Edytowane przez skret_kiszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak po 1 to nie jest helikopter tylko bezzalogowa sonda UAV ktora nie jest opancerzona i jest naladowana elektronika, dlatego tak latwo spada. Jeden celny strzal za pomoca sondy i masz szanse rozwalic czolg [1 strzalem] Na czolgi bardzo dobrze sprawdza sie c4 wbrew pozorom latwo taki czolg podejsc. sopro osob w BC nie wie do czego sluzy ich sprzet ani jak z niego efektywnie kozystac dlatego jak w jednej ze stron znajdzie sie zgrana ekipa ktora wie co i jak ma robic to prosze sie nie dziwic ze rozwalaja plansze w 8 minut. Na taka ekipe jest sposob wlasna zgrana ekipa. jak sie spotkaja takie 2 to naprawde morze byc ciekawie.

Heh, to prawda - połowa gości z recon nie wie, po co ma C4 albo radio ze wsparciem, podobnie większość inżynierów nie wie, że mogą latać sondą.

W sumie ja się już przyzwyczaiłem do recona. Wchodzą heady w locie itd. Najbardziej drażnią mnie lamusy, którzy stoją u Ciebie na respie i kampią... albo zajadą Ci na respa czołgiem... to już jest szczyt... Respy powinny być zablokowane, ewentualnie powinniśmy się pojawiać w nieprzewidywalnych miejscach, a nie jak teraz w 5 czy 6.

Ostatnio trafiła mi się potyczka z załogą z pierwszej dziesiątki top. Rozwałka była niemała, jednak 11 minut to tempo dość ekspresowe na przejście od samego początku do końca. W sumie czekam na full wersję. Mam nadzieję, że da się wyłączyć to ghost mode, które pokazuje Twojego killera... Po to kamufluję się gdzieś w krzakach, aby skutecznie tępić przeciwnika, a nie czekać, aż w końcu któryś mnie zajdzie od tyłu albo postrzelają sobie z czołgu do mnie. No ale tak, jak już to wielokrotnie padło w tym topicu - zgranie + brak lamusów (kamperów na respie) = niesamowita akcja. Niestety, jeśli chodzi o poziom rozgrywki, to zależy, jak się trafi. Czasem można trafić na samych nowych, a czasem na samych wyjadaczy tematu. Brakuje tutaj przemieszania w stylu połowa załogi nowa, połowa stara (ostatnio miałem 3 z pierwszej dziesiątki + ja a przeciw nam sami szeregowcy).

Ps. nie wiecie może jak raportować błędy w tej grze? na stronie EA nie ma nigdzie żadnego narzędzia do raportowania błędów, czy też przekazywania uwag. Jedynie na forum jest kilka topiców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. nie wiecie może jak raportować błędy w tej grze? na stronie EA nie ma nigdzie żadnego narzędzia do raportowania błędów, czy też przekazywania uwag. Jedynie na forum jest kilka topiców.

http://forum.ea.com/eaforum/forums/show/109.page <- chyba tutaj można, gdzieś wyczytałem że można również bezprośrednio do SONY.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy w finalnej wersji będzie Antyaliasing czy raczej już tak zostawią ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, to prawda - połowa gości z recon nie wie, po co ma C4 albo radio ze wsparciem, podobnie większość inżynierów nie wie, że mogą latać sondą.

W sumie ja się już przyzwyczaiłem do recona. Wchodzą heady w locie itd. Najbardziej drażnią mnie lamusy, którzy stoją u Ciebie na respie i kampią... albo zajadą Ci na respa czołgiem... to już jest szczyt... Respy powinny być zablokowane, ewentualnie powinniśmy się pojawiać w nieprzewidywalnych miejscach, a nie jak teraz w 5 czy 6.

Ostatnio trafiła mi się potyczka z załogą z pierwszej dziesiątki top. Rozwałka była niemała, jednak 11 minut to tempo dość ekspresowe na przejście od samego początku do końca. W sumie czekam na full wersję. Mam nadzieję, że da się wyłączyć to ghost mode, które pokazuje Twojego killera... Po to kamufluję się gdzieś w krzakach, aby skutecznie tępić przeciwnika, a nie czekać, aż w końcu któryś mnie zajdzie od tyłu albo postrzelają sobie z czołgu do mnie. No ale tak, jak już to wielokrotnie padło w tym topicu - zgranie + brak lamusów (kamperów na respie) = niesamowita akcja. Niestety, jeśli chodzi o poziom rozgrywki, to zależy, jak się trafi. Czasem można trafić na samych nowych, a czasem na samych wyjadaczy tematu. Brakuje tutaj przemieszania w stylu połowa załogi nowa, połowa stara (ostatnio miałem 3 z pierwszej dziesiątki + ja a przeciw nam sami szeregowcy).

Ps. nie wiecie może jak raportować błędy w tej grze? na stronie EA nie ma nigdzie żadnego narzędzia do raportowania błędów, czy też przekazywania uwag. Jedynie na forum jest kilka topiców.

Nie podniecaj sie tak i zacznij lepiej czytac ksiazki, bo jesli tak dalej pujdzie to za kilka lat, nie bedziesz potrafil napisac nawet prostego zdania, nie mowiac juz o wypowiedzi.

To co napisales wola o pomste do nieba. Nie jestem polonista, ale tak chaotycznego, paskudnego postu dawno nie czytalem.

To forum coraz bardziej schodzi na psy, wiekszosc zabierajacych glos to dzieciaki w wieku 13 lat max.

Edytowane przez orzeszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecaj sie tak i zacznij lepiej czytac ksiazki, bo jesli tak dalej pujdzie to za kilka lat, nie bedziesz potrafil napisac nawet prostego zdania, nie mowiac juz o wypowiedzi.

To co napisales wola o pomste do nieba. Nie jestem polonista, ale tak chaotycznego, paskudnego postu dawno nie czytalem.

Proponowałbym zacząć naukę języka od siebie, a dopiero później poprawiać innych, bo jak widać orłem ortografii (nie mówiąc juz o poloniście) to Ty faktycznie nie jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie w zupelnosci zgadzam z opinia Morfiego :) ale to jest dopiero beta wiec mozemy sie spodziewac jeszcze wielu zmian :)

P.S. na pocieszenie Morfi: ja totalnie nie widze nic dziwnego w twoim poscie... jest normalny jak kazdy tutaj :P

i jednak wolalbym zeby orzeszek nie zanizal nam (uzytkownikom tego forum) wieku :) jest tutaj pare kobiet, ktorym moze i mogloby to sie spodobac, ale 13? no bez przesady juz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecaj sie tak i zacznij lepiej czytac ksiazki, bo jesli tak dalej pujdzie to za kilka lat, nie bedziesz potrafil napisac nawet prostego zdania, nie mowiac juz o wypowiedzi.

To co napisales wola o pomste do nieba. Nie jestem polonista, ale tak chaotycznego, paskudnego postu dawno nie czytalem.

To forum coraz bardziej schodzi na psy, wiekszosc zabierajacych glos to dzieciaki w wieku 13 lat max.

moze PUJDZIESZ i przeczytasz jakas ksiazke o dorosly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecaj sie tak i zacznij lepiej czytac ksiazki, bo jesli tak dalej pujdzie to za kilka lat, nie bedziesz potrafil napisac nawet prostego zdania, nie mowiac juz o wypowiedzi.

To co napisales wola o pomste do nieba. Nie jestem polonista, ale tak chaotycznego, paskudnego postu dawno nie czytalem.

To forum coraz bardziej schodzi na psy, wiekszosc zabierajacych glos to dzieciaki w wieku 13 lat max.

Ty dorosly, moze wedlug Ciebie kazdy na tym forum powinien miec wyksztalcenie wyzsze, zeby mogl cokolwiek napisac ? Wes sie zastanow dwa razy zanim cos napiszesz.

Koniec offtopa.

Mam takie pytanie, do czego sluzy ta okragla zabawka co posiada recon ? Pokazuje to, gdzie sie znajduja wrogie pojazdy czy moze cos innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy w finalnej wersji będzie Antyaliasing czy raczej już tak zostawią ?

Chyba nie;p ( jesli sie myle prosze o sprostowanie) ale ps3 nie obsluguje aa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam jest chyba tylko jakis systemowy, programowy tylko, czy tam trick tworcow gier :)

Edytowane przez soosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, do czego sluzy ta okragla zabawka co posiada recon ? Pokazuje to, gdzie sie znajduja wrogie pojazdy czy moze cos innego ?

To jest motion sensor bardzo wazna zabawka pokazuje ona pozycje przeciwnikow/pojazdow na minimapce najlepiej tego uzywac podczas podkladania bomby zeby zobaczyc gdzie akutualnie sa wrogie jednostki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie;p ( jesli sie myle prosze o sprostowanie) ale ps3 nie obsluguje aa

Tak, mylisz się i właśnie Cię prostuję...;)

PS3 obsługuje AA, jednak na dzień dzisiejszy mało gier go obsługuje...:/

Jeśli się mylę, proszę o sprostowanie...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×