Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie to miałem na myśli pisząc [...]na dzień dzisiejszy mało gier go obsługuje[...]... Chodziło mi o to, że sam układ graficzny konsoli obsługuje AA, lecz niestety nie wszystkie gry z "tego" korzystają... Logiczne, nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to miałem na myśli pisząc [...]na dzień dzisiejszy mało gier go obsługuje[...]... Chodziło mi o to, że sam układ graficzny konsoli obsługuje AA, lecz niestety nie wszystkie gry z "tego" korzystają... Logiczne, nie? ;)

Jak najbardziej thx.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jeżeli ktoś miałby na zbyciu jeden klucz do bety byłbym wdzięczny. Korzystanie z serwisu 4players.de ,jak sie nie ma niemieckiego dowodu jest utrudnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystanie z serwisu 4players.de ,jak sie nie ma niemieckiego dowodu jest utrudnione.

Albo dziadka w wermachcie :laugh:

A tak na poważnie to numer Niemieckiego dowodu jest podobnie skonstruowany jak nasz Polski nr. PESEL czyli "dd mm rr xxx" (bez spacji) a ludziska wpisywali losowy ciąg liczb i nawet jak pamiętali jaki numer wpisali w formularzu to później i tak krzyżaki nie chciały dać kodu bo im się data urodzenia nie zgadała :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo dziadka w wermachcie laugh.gif

A tak na poważnie to numer Niemieckiego dowodu jest podobnie skonstruowany jak nasz Polski nr. PESEL czyli "dd mm rr xxx" (bez spacji) a ludziska wpisywali losowy ciąg liczb i nawet jak pamiętali jaki numer wpisali w formularzu to później i tak krzyżaki nie chciały dać kodu bo im się data urodzenia nie zgadała tongue.gif

Widzisz dziwne. Podałem swój numer dowodu przy rejestracji i zamówieniu, a teraz mi go odrzuca.

Od supportu 4players.de dostałem poniższe info:

Due to legal circumstances we are not allowed to hand out beta-keys to customers without a german passport. We are still working on a solution to this problem, but yet unable to tell if or when it may be done.

Orders will not be caneled yet. We are sorry for any inconvenience caused.

Auf Grund rechtlicher Probleme dürfen wir leider keine Beta-Keys an Kunden ohne deutschen Pass oder Personalausweis verschicken. Wir sind weiterhin in Begriff eine Lösung zu finden, können aber weder sagen ob dies gelingt oder falls doch wann.

Bestellungen werden vorerst nicht gelöscht. Wir bitten für mögliche Unannehmlichkeiten um Entschuldigung.

Mit freundlichen Grüßen

Ihr 4Players Store Team,

Sebastian Rosendorfer

P.S

odrzuciło mi klucz z gram.pl (złożyłem tam zamówienie na pełną wersję)

The code you entered may not be correct or may no longer be valid.

Edytowane przez zioolko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S

odrzuciło mi klucz z gram.pl (złożyłem tam zamówienie na pełną wersję)

The code you entered may not be correct or may no longer be valid.

Napisz do nich maila, oni wysylaja klucze z "reki" wiec moze dostales kod ktory byl juz uzyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce kod to proszę o kontakt na priv. Posiadam kody USA, więc trzeba mieć owe konto na PS3 żeby pobrać grę, ale grać można ze swojego profilu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze nie ma kodu to lecieć na twitera bo jest po co;p

"15k followers beta code give away coming up for EU players at 18.00 CET! "

-about 6 hours ago from TweetDeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Obsługę forum z góry proszę o nie kasowanie mojego wpisu, nie wiem jak odnosicie się do reklam innych stron.

Mój serwis o Battlefield: Bad Company 2 (w porozumieniu z EA Polska) ma do rozdania 10 kluczy do bety BC2 na PS3. Z racji tego że jak na razie konkurs wśród użytkowników cieszy się małym powodzeniem postanowiłem napisać na waszym forum.

Info o konkursie: http://BadCompany2.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=115

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej udalo mi sie wygrać w powyżej opisanym konkursie hasło do bety BC2, ale dopiero od wczoraj mam internet w konsoli i nie wiem skąd pobrać tą betę :) Byłbym wdzięczny, gdyby mnie ktoś naprowadził :) Mam konto na pss (US). Z góry dzięki :)

Edytowane przez Rotting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej udalo mi sie wygrać w powyżej opisanym konkursie hasło do bety BC2, ale dopiero od wczoraj mam internet w konsoli i nie wiem skąd pobrać tą betę :) Byłbym wdzięczny, gdyby mnie ktoś naprowadził :) Mam konto na pss (US). Z góry dzięki :)

Account menagment i enter coś tam code wpisujesz tam kodzik i sciagasz gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry, w bete gram juz jakis czas, gra super tak jak to juz wiele razy bylo na tym forum wspominane. Po zachwytach sama grą, zaczyna mnie irytowac brak ludzi z ktorymi moznaby sobie konkretnie pograc, czasem trafi sie jakas fajna ekipa, ale to zadko... Wiec jesli ktos chcialby pograc to zapraszam, jakis super nie jestem ale mysle ze najgorszy tez nie :)

psnid: daniel_los30 (brak headseta niestety :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie do kiedy trwa ta beta?

ps. Mój ID to Rumakko, jakby ktoś chciał pograć, ale uprzedzam, że niedawno zacząłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu się czepiacie do grafiki, jest bardzo dobra. Irytuje tylko strasznie doładowywanie obiektów, ja rozumiem, że jak jadę szybkim pojazdem to można sobie coś tam doładowywać. Ale przy biegnącym żołnierzu to przesada...

No i gdzie jest mgła? Jak mi się podobały te zamglone krajobrazy, nie mogę zrozumieć czemu z tego zrezygnowali. Teraz jest jak wszędzie, cukierkowo i błyszcząco, klimat wojny poszedł do piachu... Zresztą wydaje mi się, że te zamglenia powodowały, że nie trzeba było niczego doładowywać (bo pole widzenia było stosunkowo małe).

Ale i tak kupię, to jest wreszcie to, totalna rozpierducha bez żadnych ograniczeń! Nawet się nauczę tego nowego, porąbanego sterowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie do kiedy trwa ta beta?

ps. Mój ID to Rumakko, jakby ktoś chciał pograć, ale uprzedzam, że niedawno zacząłem ;)

odpal konsole, wejdz w menu gdzie masz wszystkie gry zapisane na dysku, zaznacz gre, naciśnij trójkąt i w pozycji informacje masz dane dotyczące gry w tym i to do kiedy jest ważna.

Edytowane przez ZbigniewZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko i prosbe jesli ktos posiada nadmiar kodow do bety prosilbym a przeslanie na priv, bede bardzo wdzieczny z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu się czepiacie do grafiki, jest bardzo dobra. Irytuje tylko strasznie doładowywanie obiektów, ja rozumiem, że jak jadę szybkim pojazdem to można sobie coś tam doładowywać. Ale przy biegnącym żołnierzu to przesada...

No i gdzie jest mgła? Jak mi się podobały te zamglone krajobrazy, nie mogę zrozumieć czemu z tego zrezygnowali. Teraz jest jak wszędzie, cukierkowo i błyszcząco, klimat wojny poszedł do piachu... Zresztą wydaje mi się, że te zamglenia powodowały, że nie trzeba było niczego doładowywać (bo pole widzenia było stosunkowo małe).

Ale i tak kupię, to jest wreszcie to, totalna rozpierducha bez żadnych ograniczeń! Nawet się nauczę tego nowego, porąbanego sterowania ;)

A gdzie ma być ta mgła? Upał, zatoka w Chile... jedyna mgła to mogłaby tu wystąpić w widzeniu w razie przegrzania się żołnierza. :ninja: Będzie 8 map- dwie już znamy, a wątpie żeby nie zrobili mapy w naszym klimacie geograficznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 8? Hm co jak co, ale to trochę mało jak na produkt, za który zawołają pewnie z 180 zł...

Po kilku godzinach grania stwierdzam, że jest naprawdę bardzo ok. Co prawda nie grałem w poprzedniczkę, ani w MW2 więc moja opinia jest o tyle mniej cenna od tych, które maja porównanie. W każdym razie fragowanie daje dużo satysfakcji i (przynajmniej dla mnie) nie jest takie proste. To co jest rdzeniem BF to działanie taktyczne i zgranie drużynowe. Na mapce w becie widać to bardzo dobrze, właściwie od komunikacji między graczami zależy szybkośc rozegrania potyczki. Każdy "punkt kontrolny", a raczej jego zdobycie zmusza nieco do kombinowania, co liczę za plus. Co do minusów? Graficznie nie narzekam, ale jedyne co mnie drażni to fakt, że mogliby bardziej rozróżnić kolory rywalizujących stron - niebieski/czerwony i byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 8? Hm co jak co, ale to trochę mało jak na produkt, za który zawołają pewnie z 180 zł...

Po kilku godzinach grania stwierdzam, że jest naprawdę bardzo ok. Co prawda nie grałem w poprzedniczkę, ani w MW2 więc moja opinia jest o tyle mniej cenna od tych, które maja porównanie. W każdym razie fragowanie daje dużo satysfakcji i (przynajmniej dla mnie) nie jest takie proste. To co jest rdzeniem BF to działanie taktyczne i zgranie drużynowe. Na mapce w becie widać to bardzo dobrze, właściwie od komunikacji między graczami zależy szybkośc rozegrania potyczki. Każdy "punkt kontrolny", a raczej jego zdobycie zmusza nieco do kombinowania, co liczę za plus. Co do minusów? Graficznie nie narzekam, ale jedyne co mnie drażni to fakt, że mogliby bardziej rozróżnić kolory rywalizujących stron - niebieski/czerwony i byłoby super.

Tylko 8? Wez pod uwage rozmiary tych map i fakt ze na jednej mozna nawet godzine grac jak sie dobre ekipy spotkaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]Co do minusów? Graficznie nie narzekam, ale jedyne co mnie drażni to fakt, że mogliby bardziej rozróżnić kolory rywalizujących stron - niebieski/czerwony i byłoby super.

Nie jestem pewnien o co dokladnie ci tutaj chodzi Ale powiem tak: Po dluzszym czasie gry nauczysz sie odrozniac strony konfliktu po mundurach. Kamuflarz w BF BC spelnia swoja rozle znakomicie, jak w normalnym zyciu mozesz przejsc obok przeciwnika i go nawet nie zauwazyc. Pozatym swoje jednostki masz zaznaczone na minimapie wszystko inne to hostajle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie jedynie drazni jakosc tekstur, mam cicha (glupia?) nadzieje ze w finalnej wersji dadza o wiele dokladniejsze, o wieleee by to upiekszylo caly krajobraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 mapek według mnie w zupełności wystarczy. Jeśli będą przynajmniej tak dobre jak ta z bety to mi w styka, w Arice gram od początku bety i ni kuta mi się mapa nie znudziła... mogę w nią grać non stop. A jak pomyślę, że będę miał jeszcze 7 takich zajebiszczych map to HALLELUJA Siostro i Bracie!!! Tylko najpierw czeka mnie wydatek- Nowy PS3 :ninja: Noż ja jebie... akurat jak kupiłem headset to musiał YLOD mrugnąć. Już od piątku 0 Pleja. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Aha, no i jeszcze jedno... BLUE IS THE COLOUR! LEGALIZE!!!

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja ze 8 mapek starczy ale mogloby byc zawsze wiecej :D

Co do tekstur to nie zapominajmy ze to jest beta i gra w wersji finalnej bedzie poprawiona, wiec mysle ze co do grafiki to bedzie lepiej, chociaz teraz nie jest zle. Mam nadzieje ze jedna z rzeczy, ktore beda poprawione to zacinanie sie pojazdow na "drobnych" przeszkodach, ktore powinny byc wrecz zmiecione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×