Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Powtorze pytanie raz jeszcze bo nikt nie raczyl na nie odpowiedziec.

Czy was tez wyrzuca podczas gry czy tylko Ja mam takie szczescie ?

tak. wspominal juz ktos o tym wczesniej poza tym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm mnie poki co ani razu nie rozlaczylo lub cos z tych rzeczy. W sumie idealnie chodzi jak na bete.

Aha, no i statsy + bronie przywrocili ! Pora wracac do grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym wspominalem xD a nigdzie wczesniej nie widzialem, chociaz wiekszosc postow czytam. Zreszta nie wazne.

Nie wiem ile rozegralem pelnych meczy moze z 6-7 i tylko JEDEN raz bylem w druzynie atakujacej. Czy przydzielanie do druzyn jest losowe czy jest mozliwosc samodzielnego przydzialu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym wspominalem xD a nigdzie wczesniej nie widzialem, chociaz wiekszosc postow czytam. Zreszta nie wazne.

Nie wiem ile rozegralem pelnych meczy moze z 6-7 i tylko JEDEN raz bylem w druzynie atakujacej. Czy przydzielanie do druzyn jest losowe czy jest mozliwosc samodzielnego przydzialu ?

Jest losowe i pewnie bedzie bo normalnie, jak w jedynce i innych, gra sie na zmiane. Oczywiscie ciezko tego doswiadczyc skoro Cie wywala caly czas no ale jak juz wspomniano jest to BETA wiec uzbroic sie w cierpliwosc, zmniejszyc oczekiwania i nie narzekac na cos co wam daja za darmo do testowania 4 miechy przed premiera..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po pograniu kilku meczy mogę powiedzieć, że:

-grafika jest bardzo ładna, porównywalna z bad company 1, ale myślę, że jeszcze ją ulepszą dodadzą efekty

-bieganie wcale nie jest złe, naprawdę ruch jest bardzo realistycznie oddany, killzone 2 przy tym to ssające masło

-pojazdy i silnik frostbite sprawują się świetnie

-nie mam lagów, nie wywala mnie...a gram na łączu radiowym 512 kb/s, a w nocy 1 mb (testowalem na 512)

-klimat jest nawet nawet, dużo przyjemniej sie gra w tą betę niż w killzone 2, już nie mam wątpliwości, kupuję albo call of duty:mw2 albo Bf:bad company 2..choć nadal jestem bardziej przekonany do cod'a

To tyle, betę oceniam na bardzo dobrą, nie doświadzczyłem disconnect'ów i lagów co się chwali, zwłaszcza na moim łączu.

PS. Wiecie może do kiedy jest ta beta?

Edytowane przez kotfilon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat wyrzucania lub zwiech z bety

wczoraj grałem non-stop 8h, doświadczyłem dwóch rozłączeń z serwerem oraz na koniec o 5 rano , zawiesiła się konsola przy wyjściu z gry.

Łącze DL=30Mb/s/, UP=2Mb/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja BETA jest 100 dniowa do konca lutego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do szanownych kolegów ;)

Chodzi o to, że bete ściągam z amerykańskiego konta bo na europejskim pisało, że niepoprawny klucz.

Pytam o to czy mogę tą betę zainstalować teraz na europejskim i grać? Czy będę miał bana na granie na europejskim koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do szanownych kolegów ;)

Chodzi o to, że bete ściągam z amerykańskiego konta bo na europejskim pisało, że niepoprawny klucz.

Pytam o to czy mogę tą betę zainstalować teraz na europejskim i grać? Czy będę miał bana na granie na europejskim koncie?

nie, mozesz normalnie targac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś napisze czy w becie można zmienić gałki na leworęczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś napisze czy w becie można zmienić gałki na leworęczne.

Można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Spodziewałem się dobrej gry i... jest genialna :P Choć grafika troche krzywdzi me oko, ale to dlatego, że każdy BF miał problem z przekonaniem mnie do siebie, jeżeli chodzi o grafę. Bądź co bądź gra się wyśmienicie, już 3.20 h za mną. No i chciałem się dowiedzieć paru rzeczy, ale już pytać nie będę, bo wyczytałem, że nie mieliście prawie DC. Mnie natomiast w ciągu 3.20 h wyrzuciło z koło 10 - 15 razy, coś nie tak z modemem pewnie mam. Denerwuje mnie jeszcze fakt tego... bonusika na szybkie bieganie. Totalnie mi tutaj nie pasuje.

Edytowane przez Ak2502

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu spedziliscie na serwerze BC2 ? Nie spodziewalem sie ze mam az 158 miejsce z 8,5h grania.

Jednak kazda bronia wszystkie odznaczenia zdobyc to nie wiem czy ktos zdola. Jest tego cala masa, ja non stop na snajperce lece i nawet polowy ich nie odblokowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie mam 2,54 h :) Gierka super,też latam ze snajperką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krótko: to jest po prostu ideał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie nalicza wogóle pkt, mam wersje z fileplanet usa. Pewnie dlatego, że żadna wersja amerykańska nie nalicza pkt ;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje beta pobrałem wczoraj i mimo, że jestem początkującym w takie gry na konsole to gra mnie powaliła, po prostu cud, miód, karmel xD.

Gra sama jest genialna, grafa może nie powala, ale to nie jest najważniejsze, rozrywka świetna i nawet o dziwo płynnie bez żadnych dc itp, tylko na razie potrafię snipką grać :< i daleko do odblokowania jakiś dodatków.

Edytowane przez Dan1eeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Denerwuje mnie jeszcze fakt tego... bonusika na szybkie bieganie. Totalnie mi tutaj nie pasuje.

Dlaczego nie pasuje? Tam jest napisane, że "odciążasz" postać od niepotrzebnego balastu i dzięki temu szybciej(?)/dłużej biega. Ale według mnie nie przydatne.

Ile czasu spedziliscie na serwerze BC2 ? Nie spodziewalem sie ze mam az 158 miejsce z 8,5h grania.

Jednak kazda bronia wszystkie odznaczenia zdobyc to nie wiem czy ktos zdola. Jest tego cala masa, ja non stop na snajperce lece i nawet polowy ich nie odblokowalem.

Ja jak na razie mam 2,54 h :) Gierka super,też latam ze snajperką :)

75% osób z którymi grałem lata snajperami. Ja po prostu nie cierpię tej klasy i jej nawet nie tykam. Nie że nie mógł bym trafić, ale to prędzej klasa dla początkujących. Wole grać w jakimś dobrym składzie z inżynierem, medykiem, assaultem i taktycznie wszystko rozgrywać bez udziału snajperów-kamperów. :tongue:

Ja powiem krótko: to jest po prostu ideał.

I tu się zgodzę.

Mi nie nalicza wogóle pkt, mam wersje z fileplanet usa. Pewnie dlatego, że żadna wersja amerykańska nie nalicza pkt ;/.

Ostatnio na europejskiej wersji nie naliczało punktów. Pewnie coś robią.

po prostu cud, miód, karmel xD.

Ciastko! Czekooolaaadaa. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra. Być może mówię tak bo jeszcze nie grałem w MW2, które przekonuje mnie na razie tylko filmikami ^^ Tak czy siak, coś czuje, że na mojej półce wylądują oba tytuły ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM KOD DO BC2 z gamespotu :D Nie sadzilem, ze bedzie to tak latwe. Dzieki komus tam za podanie tego sposobu. Trza sie po prostu zarejestrowac, uzupelnic formularz, kliknac ok i juz masz kod. Nawet nie trzeba czekac na e mail :D Gralem dopiero z godzinke i co moge powiedziec? Rozni sie troche od bc 1 ale narazie nie moge powiedziec czy są to zmiany na plus czy na minus. Nie bardzo ogarniam nowego huda. Nie wiem gdzie jest wskaznik zdrowia np. ile mamy czasu na zniszczenie skrzyn itd. W bc 1 raziło mnie na poczatku to, ze trzeba wpakowac pol serii w przeciwnika aby go zabic. Ale z czasem sie przyzwyczaiłem i tamten system obrazen mi pasował bardzo. Podczas pol godzinnej rozgrywki w bc 1 mialem srednio 11 zabitych i 10 smierci. W bd 2 przy pierwszym podejsciu mialem 32 smierci i 22 zabitych. Nie wiem czy to takie fajne. W pierwszej czesci mogłem grac niekeidy 20 minut zanim mnie ktos zabił i to mi sie podobało. Sorry ze tak chaotycznie ale sie spiesze :D aaaa, jeszcze jedno. Po pierwszym odpaleniu gry od razu mi sie zainstalowal patch 1.01 chyba. Co on zmienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po pograniu kilku meczy mogę powiedzieć, że:

-grafika jest bardzo ładna, porównywalna z bad company 1, ale myślę, że jeszcze ją ulepszą dodadzą efekty

-bieganie wcale nie jest złe, naprawdę ruch jest bardzo realistycznie oddany, killzone 2 przy tym to ssające masło

-pojazdy i silnik frostbite sprawują się świetnie

-nie mam lagów, nie wywala mnie...a gram na łączu radiowym 512 kb/s, a w nocy 1 mb (testowalem na 512)

-klimat jest nawet nawet, dużo przyjemniej sie gra w tą betę niż w killzone 2, już nie mam wątpliwości, kupuję albo call of duty:mw2 albo Bf:bad company 2..choć nadal jestem bardziej przekonany do cod'a

To tyle, betę oceniam na bardzo dobrą, nie doświadzczyłem disconnect'ów i lagów co się chwali, zwłaszcza na moim łączu.

PS. Wiecie może do kiedy jest ta beta?

Niestety ale jak na razie beta BC2 mnie zawiodła - i to bardzo. Byłem bardzo pozytywnie nastawiony na kontynuację po pierwszej części i jej fenomenalnym multi. Grafika jest piekielnie brzydka (miałem wrażenie, że bronie nie mają tekstur), duża ilość błędów (wiem, że po to jest beta, no ale żeby postacie przenikały się nawzajem?), już na samym początku miałem lagi chociaż posiadam 14 MB internet no i nie ma tej radości z gry jak przy części pierwszej. Jestem zawiedziony. Innym polecam zagrać w MW2 - gra w multi miażdży (przynajmniej wersja pecetowa)

Edytowane przez Rafix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie pasuje? Tam jest napisane, że "odciążasz" postać od niepotrzebnego balastu i dzięki temu szybciej(?)/dłużej biega. Ale według mnie nie przydatne.

75% osób z którymi grałem lata snajperami. Ja po prostu nie cierpię tej klasy i jej nawet nie tykam. Nie że nie mógł bym trafić, ale to prędzej klasa dla początkujących. Wole grać w jakimś dobrym składzie z inżynierem, medykiem, assaultem i taktycznie wszystko rozgrywać bez udziału snajperów-kamperów. :tongue:

Ja na początku grałem enginerem, lub tym assaultem czy jak on tam się nazywa... Później przeskoczyłem na snajpere i nie powiem, żeby było mi łatwiej :D

@Rainder

Też mam usa i normalnie nalicza pkt.

Edytowane przez Ak2502

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty juz normalnie nalicza, i przywrocili statystyki z pierwszego dnie bety. Widocznie jakis problem na serwerach byl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty juz normalnie nalicza, i przywrocili statystyki z pierwszego dnie bety. Widocznie jakis problem na serwerach byl.

Statystyki beda co jakis czas kasowane, wynika to z tego ze zdobuwanie blaszek i innych pachesow tez musi byc badane ;) Zeby nie bylo zludzen po skonczeniu testow wsystkie statystyki beda zerowane [tak zeby w pelnej wersji gry wszyscy startowali od zera]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również wypowiem się krytycznie. Grafika, wiadomo - nie najważniejsza, ALE tu jest tragedia jakaś! Killzone na PS2 tak wyglądał. O ile MAG lepiej wygląda od tego! Gejmplejowo jest solidnie tu poziom gra jako tako trzyma.

Jeszcze jedno: co za debil dał w sterowaniu pojazdami wszystko pod jedną gałkę?! (skręt, gaz, hamulec)

Pierwsze wrażenie negatywne, pogram dłużej i zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×