Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie nie moge doczekac. W BF:BC przegralem dobrych kilka miesiecy. Szkoda ze tyle trzeba czekac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba trzeba. Na szczęscie stary dobry BF:BC nadal daje mi duzo radosci z gry pewnie dopiero pojawienie sie mdern warfare 2 zpowoduje ze na chile oderwe sie od battlefielda, by powrocic do niego wraz z premiera drugiej czesci tej swietnej strzelainy. :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się za to gra zupełnie nie podoba ale na GT macie gameplay z multiplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest gameplay. renderowany filmik i tyle, mysle ze na prawdziwy gameplay przyjdzie poczekac do E3, tam zapewne BC2 zostanie zaprezentowane w wersji grywalnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor. tago nie widziałem, i powiem ze to 100% gameplay, tylko jakosc lipa.BTW ten koles co gra to chyba nie ma zielonego pojecia jak sie do tego zabrac.jednym slowem LESZCZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka napewno grafiką Killzone'a nie przebije, ale może zbliży się do Modern Warfare 2, zapowiada się konkretna jesień w tym roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przypomina walkę na trailery / teasery. Ale trzeba przyznać, że ten z BF:BC2 jest znacznie bardziej przekonujący niż ten z MW2, choć jestem wielkim fanem COD'a i tym samym MW2 niż BF, który jest dziadowski i zabawkowy (proszę nie krzyczeć!).

Trailer MW2 zbyt długi, zamieszany - po prostu "chcieli za bardzo". Zwiastun BF wyważony pod względem czasu i scenerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taaa Jeeeeeee wkońcu bo killzone już zaczął mnie wkurwiać przypadkowymi hedami i debilami ze stanów

Widzę, że wciąż walczysz usilnie o nagrodę za najgłupszy post tygodnia. No cóż, powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak chcesz to mi ją przyznaj :)

niestety nie jestem władny, o to już musisz jakiegoś moderatora pomęczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ty pomęcz za mnie

Czyżbyś zachęcał mnie do zostania donosicielem? :turned: BTW: Zaraz obaj dostaniemy nagrody za offtop więc...

Niestety BC2 będzie miał jeden 'mały' problem. Domyślamy się chyba wszyscy jaki: MODERN WARFARE 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW2 sprawi problem nie jednemu FPS-owi z online. Bad Company 2 bedzie moim zdaniem liczyc glownie na fanow jedynki i w ogole fanow Battlefieldow. Poza tym to troche inny typ multi. Jest pole bitwy z pojazdami itp, mapy sa ogromniaste. Oczywiscie nie wiem co nowego MW2 pokaze. Ale w BC duzo wiecej gralem niz w COD4 (choc nie mowie ze mi sie nie podobal).

Ja tam bardziej czekam na BF:BC2 niz na MW2..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam twoje zdanie ćwir. Powiem tak bardziej ciągnie mnie do battlefielda niż do MW2 klimat możliwość zniszczenia niemal,że wszystkigo nie mówie że mw zły ale idea battlefielda do mnie bardziej przemawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam kupie obie.MW2 dla singla, a BF:BC2 dla multi :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam zostanę przy BF: BC bo szkoda mi kasy ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja po kilku miesiacach rozbratu znowu wrocilem do Bad Company, jak dla mnie number one multi na ps3, znowu gram cale dnie, teraz tylko wyczekuje czesci 2, niech poprawia system meczy, wiecej planszy i mamy gre idealna.

widze tu starego znajomego cwira :) nie wiem czy mnie kojarzysz ale kilkadziesiat razy chyba gralismy razem kiedys, jak grasz jeszcze to dodaj mnie do friendsow to chetnie skopie dupsko kilku starym graczom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A premiera kiedy? Jedne strony podają 2010 a inne 2009. ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej nie liczył na 2009. 2010 jest bardziej prawdopodobna data. Ja czas oczekiwania umilal bede sobie przy MW2 i GT5

Edytowane przez rembix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w BC jedynke fajna gierka. widac troche podobienstwo do merc2 ale gra o niebo lepsza. wiec BC2 biore w ciemno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w BC jedynke fajna gierka. widac troche podobienstwo do merc2 ale gra o niebo lepsza. wiec BC2 biore w ciemno ;)

Oj ja tam podobienstw do merc2 w ogole nie widze, fakt, sa pojazdy i sie strzela ale to san 2 rozne gry. Wizualnie i dzwiekowo BF przewyzsza mercow, system walki tez jest inny, pojazdy maja lepsza fizyke, o wiele trudniej lata sie takim smiglem dla przykladu ;)

Ciekawe ile przed premiera gry bedzie dane nam pograc w demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile przed premiera gry bedzie dane nam pograc w demo.

630h w BC1? Masakra :shok:

Mi jedynka, konkretniej demo, się nie podobała. Wolę zabudowane tereny. Mimo to BC2 jak na razie robi na mnie olbrzymie wrażenie. Tylko chyba w pierwszej kolejności MW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×