Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

IMO zajebisty TRAILER z gamescom

Szkoda, że po kilku dniach już niczym nie zaskoczysz i będzie to zwykła

napierdalanka

jak MW2 :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO zajebisty TRAILER z gamescom

Zajebisty :). Nie moge sie doczekac BC2. Jedynka to byla najdluzej okupowana przeze mnie gra na PS3 nie liczac PESa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że po kilku dniach już niczym nie zaskoczysz i będzie to zwykła

napierdalanka

jak MW2 :sad:

Na konferencji EA ludek gadał, że pomimo tego iż gra ukaże się jakiś czas po MW2 to zdefiniuje na nowo pojęcie strzelania online. Ile w tym prawdy to się jeszcze przekonamy :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie MUST HAVE! Jak poprawia pare rzeczy ktore draznia w BC1 to bedzie dla mnie gra roku 2010! Ciekawe o co chodzi z tym czerwonym beretem, kto go dostanie? Veterani, czy moze jakis squad commander.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/tgs-09-kilka-minut-z-widowiskowym-bad-company-2/21144/#more-21144

Szkoda, że trzeba czekać do marca. Na filmikach wypada lepiej niż MW2. Chętnie bym zobaczył jakieś dłuższe nagranie.

coz musze sie z toba zgodzic. na filmikach wypada duzo lepiej, sczerze mowiac ten z TGS to jedyny gamelay jaki widzialem i naprawde prezentuje sie bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz sobie porównajmy bad company vs modern warfare...

Tak teraz można bad company 2 vs modern warfare 2

Jak dla mnie w obu pojedynkach wygrywa MW i MW2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w obu pojedynkach wygrywa MW i MW2

Zgadzam sie, nie ma nawet co porownywac, statystyki zmiazdza BC2, wrecz zdeptaja bezczelnie ten tytul, zanim ta gra wyjdzie MW2 bedzie juz miec kilka milionow kopii, nie mowiac o tym ze mozliwe iz pobija ostatnia sprzedaz a co za tym idzie swoj rekord guinessa odnosnie najpopularniejszej strzelanki sieciowej. BC to kilka wad, duzo olowiu zeby zabic, magiczne 50 kulowe magazynki w broniach ktore powinny miec 30, czasami spore lagi, slabe wsparcie grup i jeszcze slabsze (zerowe) wsparcie klanow.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, nie ma nawet co porownywac, statystyki zmiazdza BC2, wrecz zdeptaja bezczelnie ten tytul, zanim ta gra wyjdzie MW2 bedzie juz miec kilka milionow kopii, nie mowiac o tym ze mozliwe iz pobija ostatnia sprzedaz a co za tym idzie swoj rekord guinessa odnosnie najpopularniejszej strzelanki sieciowej. BC to kilka wad, duzo olowiu zeby zabic, magiczne 50 kulowe magazynki w broniach ktore powinny miec 30, czasami spore lagi, slabe wsparcie grup i jeszcze slabsze (zerowe) wsparcie klanow.

Wcale MW2 nie zmiazdzy BC2. Owszem bedzie miec duzo lepsza sprzedaz i duzo wiecej graczy online, ale to juz sila rzeczy jako kontynuacja COD4:MW. Ale to tylko statystyki i liczby. To ktora gra jest lepsza jest rzecza subiektywna, zwlaszcza ze sa to troche inne gry wojenne. Ja owszem kupie obie, MW2 glownie dla singla, ale wole Bad Company. I nie chodzi tu o grafike, wsparcie dla grup czy lagi, tylko o grywalnosc i przyjemnosc z gry, a ta czerpie wieksza z BC.

A wady o ktorych mowisz sa w BC jedynce wiec jak sie maja do BC2 skoro ta jeszcze nie wyszla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale MW2 nie zmiazdzy BC2. Owszem bedzie miec duzo lepsza sprzedaz i duzo wiecej graczy online, ale to juz sila rzeczy jako kontynuacja COD4:MW. Ale to tylko statystyki i liczby. To ktora gra jest lepsza jest rzecza subiektywna, zwlaszcza ze sa to troche inne gry wojenne. Ja owszem kupie obie, MW2 glownie dla singla, ale wole Bad Company. I nie chodzi tu o grafike, wsparcie dla grup czy lagi, tylko o grywalnosc i przyjemnosc z gry, a ta czerpie wieksza z BC.

A wady o ktorych mowisz sa w BC jedynce wiec jak sie maja do BC2 skoro ta jeszcze nie wyszla...

Nie cwir, gust to jest rzecz subiektywna, a CoD trafia widocznie w gusta wiekszosci (sporej) graczy :) oczywiscie nie przecze ze BF ma swoich fanow, jak kazda gra i dla nich jest to tytul lepszy, jak mowilem, gust.

A wady o ktorych mowisz sa w BC jedynce wiec jak sie maja do BC2 skoro ta jeszcze nie wyszla...

Tylko w jedynce? na pewno grales we wszystkie BFy ;> na next-genowki sa obecnie 2 bfy, i oba maja te same problemy, nawet problem z komunikacja jest (i byl od premiery) teraz w 1943, tak samo bylo piec pierwszych miesiecy w BC1, skoro nawet takiej bzdury nie potrafia naprawic, nawet przez mysl mi nie przechodzi kupno BC2, moooze 2-3 miechy po premierze jak jakims cudem naprawia te bledy ktore dotknely poprzednie czesci. (O BFach na PCy sie nie wypowiadam, bo gralem tylko w BF2 ale i tak tam kroluje CoD/CS)

edit: jeszcze jedno, nigdy nie moglem przebolec braku krwi w tej grze, smiesznie to wyglada, czuje sie jakbym strzelal z pistoletu na kulki.

Nooo, ale to moje refleksje ...

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cwir, gust to jest rzecz subiektywna, a CoD trafia widocznie w gusta wiekszosci (sporej) graczy :) oczywiscie nie przecze ze BF ma swoich fanow, jak kazda gra i dla nich jest to tytul lepszy, jak mowilem, gust.

Tylko w jedynce? na pewno grales we wszystkie BFy ;> na next-genowki sa obecnie 2 bfy, i oba maja te same problemy, nawet problem z komunikacja jest (i byl od premiery) teraz w 1943, tak samo bylo piec pierwszych miesiecy w BC1, skoro nawet takiej bzdury nie potrafia naprawic, nawet przez mysl mi nie przechodzi kupno BC2, moooze 2-3 miechy po premierze jak jakims cudem naprawia te bledy ktore dotknely poprzednie czesci. (O BFach na PCy sie nie wypowiadam, bo gralem tylko w BF2 ale i tak tam kroluje CoD/CS)

edit: jeszcze jedno, nigdy nie moglem przebolec braku krwi w tej grze, smiesznie to wyglada, czuje sie jakbym strzelal z pistoletu na kulki.

Nooo, ale to moje refleksje ...

Xbox tez trafil "w gusta" wiekszosci graczy a czy to znaczy ze jest lepszy niz PS3? Nie bedziemy prowadzic tej dyskusji bo nie ma sensu. Dla mnie BF:BC jest gra lepsza, spedzilem przy niej jakies 50 razy wiecej czasu niz przy COD4. I ilosc sprzedanych gier czy uzytkownikow online dla mnie tu nie ma znaczenia. W przypadku gier na tyle roznych (sandbox vs liniowy fps) nie mozna porownac liczb, jakosci tekstur czy ilosci broni zeby stwierdzic ktora jest lepsza. Maja inna fizyke, inne tempo i inne zalozenia. Wiec jest kwestia gustu czyli rzecza subiektywna ktora jest lepsza.

I gralem w inne BFy i wiem ze mialy problemy. To nie znaczy ze BC2 bedzie je mialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze BF był lepszy niż inne gry tego typu

dla każdego coś dobrego

pojazdy: samoloty/śmigłowce/czołgi jak i postacie snajper itd.

mam nadzieje, że w BF 2 zmienią coś w starciach czołg kontra snajper z tym namierzaniem

bo praktycznie 2 snajperów w krzakach i moment po czołgu

ja też przyznam, że dużo więcej grałem w BF niż w COD itp.

pozycja obowiązkowa na mojej półce :)

headset i gramy w BF ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, może się nie zrozumieliśmy, ale moja wypowiedź tyczyła się SINGLE PLAYERA. Chodzi o to, że cod4 było świetne, wręcz (jak dla mnie) genialne. Grałem w BF 1 i takie nudne jest.

No i przede wszystkim podoba mi się, że mw2 -> kontynuacja, nie mogę się doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alucard

Na nexgeny (już raczej current geny) są 3 BFy. Jest jeszcze BF2: Modern Combat na x360. Ostatnio go sobie odpaliłem i się zdziwiłem jak zobaczyłem pierdyliard graczy online!

@cwir

Ja nie gram w BFa z jednego prostego powodu. Ta gra ma JEDEN preset sterowania. Żadnej konfiguracji, zamiany gałek - NIC. To chyba jedyny taki konsolowy FPS mi znany a skończyłem ich w życiu całe mnóstwo.

Edit: Bioshock mi się jeszcze przypomniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, może się nie zrozumieliśmy, ale moja wypowiedź tyczyła się SINGLE PLAYERA. Chodzi o to, że cod4 było świetne, wręcz (jak dla mnie) genialne. Grałem w BF 1 i takie nudne jest.

Seria Battlefield NIGDY nie była nastawiona na single playera tylko na multi. W pierwszym BC ten single jest trochę na siłę, ale wyszedł całkiem w porządku.

Ja prawdopodobnie skuszę się na obie gry (BF:BC2 i MW2), ale bardziej chylę czoło ku BF'owi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox tez trafil "w gusta" wiekszosci graczy a czy to znaczy ze jest lepszy niz PS3? Nie bedziemy prowadzic tej dyskusji bo nie ma sensu. Dla mnie BF:BC jest gra lepsza, spedzilem przy niej jakies 50 razy wiecej czasu niz przy COD4. I ilosc sprzedanych gier czy uzytkownikow online dla mnie tu nie ma znaczenia. W przypadku gier na tyle roznych (sandbox vs liniowy fps) nie mozna porownac liczb, jakosci tekstur czy ilosci broni zeby stwierdzic ktora jest lepsza. Maja inna fizyke, inne tempo i inne zalozenia. Wiec jest kwestia gustu czyli rzecza subiektywna ktora jest lepsza.

I gralem w inne BFy i wiem ze mialy problemy. To nie znaczy ze BC2 bedzie je mialo.

Toc napisalem ze to wszystko kwestia gustu, czyz nie? a te wady i prawdopodobne obawy o BC2 opisalem jako MOJE i tylko MOJE refleksje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria Battlefield NIGDY nie była nastawiona na single playera tylko na multi. W pierwszym BC ten single jest trochę na siłę, ale wyszedł całkiem w porządku.

Ja prawdopodobnie skuszę się na obie gry (BF:BC2 i MW2), ale bardziej chylę czoło ku BF'owi ;)

No widzisz... a MW miało bardzo dobrą/świetną kampanie jednoosobową jak i wieloosobową. Na multi do dziś gra mnóóóóóstwo osób.

Dlatego w tym przypadku już jest 1-0 dla MW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz... a MW miało bardzo dobrą/świetną kampanie jednoosobową jak i wieloosobową. Na multi do dziś gra mnóóóóóstwo osób.

Dlatego w tym przypadku już jest 1-0 dla MW.

na multi ps3 z tego co wiem nie gra juz nikt przez hacki etc. a seria battlefield istniala jak CoD nie bylo jeszcze w planie, a w jej pierwsza odslone do dzis ludzie graja, co mzoe sluzyc za mala rekomendacje trybu MULTI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na multi ps3 z tego co wiem nie gra juz nikt przez hacki etc. a seria battlefield istniala jak CoD nie bylo jeszcze w planie, a w jej pierwsza odslone do dzis ludzie graja, co mzoe sluzyc za mala rekomendacje trybu MULTI

Yyyy, graja, i to mnostwo, wiem bo sam gram codziennie i znalezienie pelnego serweru zajmuje 2 sekundy?

Aaaa, i hack to juz przeszlosc, a nie "hacki etc." o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy, graja, i to mnostwo, wiem bo sam gram codziennie i znalezienie pelnego serweru zajmuje 2 sekundy?

Aaaa, i hack to juz przeszlosc, a nie "hacki etc." o.O

przeszlosc? byla latka? oj trzeba bedzie odkurzyc plyte z gra dzis :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszlosc? byla latka? oj trzeba bedzie odkurzyc plyte z gra dzis :D

Juz daaawno :) wszystko wrocilo do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, BC1 demo mnie nie przekonało, ale BC2 widziałem, że kupię po ujrzeniu pierwszych 5-ciu screenów. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa! Już się nie mogę doczekać! Do dzisiaj gram w BF:BC a co dopiero będzie jak wyjdzie to cudo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×