Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jaram się tą grą jak głupi! Pierwszy Battle to był bodajże 1942... z botami, potem (przepraszam) ARCY KURWA MORDERCA wówczas wszelkich FPSów Battle Modern Combat na PS2 IMO. Gra niszczyła, mój ojciec i mój wuja (pułkownik) jak oglądali jak w to gram dziwili się co może zdziałać takie coś jak Plej 2, teleport między żołnierzami, pojazdy, AKCJA... miód. Później jaranie Bad Company... jednak bez ostatecznej decyzji zakupu. Potem nastał czas 1943 i tu też się nie zawiodłem... wiadomo cudo. Teraz oglądam każdy gameplay z BC2 i jaram się jak dziecko... sam już nie wiem czy nie kupię Modern Warfare 2 i poczekam sobie lepiej na BC2... AAAA SZAŁ!!! :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta ekskluzywna na PS3... Żal, tu robią bete ex dla Sony, a ME nie mogą wydać na naszą maszynkę :confused: Żadna jest ta współpraca Sony z EA :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więcej możliwości zdobycia klucza będzie w przyszłym tygodniu na tej i tej stronie.

Edytowane przez ZbigniewZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamowie pre-order -> dostane klucz -> wycofam preorder to będzie git?

tak (pod warunkiem że preordera złożysz w USA). jednak pamiętaj że beta będzie tylko online więc jak wycofasz zamówienie to twój numer mogą zablokować i nie pograsz (mogą ale nie muszą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamowie pre-order -> dostane klucz -> wycofam preorder to będzie git?

Tylko w przypadku zapłacenia za preorder przelewem lub kartą kredytową. Ultima bedzie rozdawać tak kody na betę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec jak kupie z płatnością przy odbiorze to nie dostane klucza.

ciekawe podejście do klienta ma ta firma.

Edytowane przez ZbigniewZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też bardzo chętnie pograłbym, trzeba poszukać na necie jakiegoś poradnika lub coś takiego jak otrzymać ten klucz...

Jeżeli ktoś będzie wiedział, to prosimy, aby się podzielił informacjami :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czytac ps.blog :)

okreslona liczba kluczy bedzie dla tych wlasnie czytelnikow

kolejna pula dla osob ktore zrobily preordera

no i jak zwykle amerykanske IGN oraz Gamespot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ultimie jak się zamówi pre-order i przeleje kase, to dostanie się klucz. Nie wiem czy opłaca się już składać pre-ordera, ale jakieś wyjście jest by zdobyć klucz ;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, skoro pytasz na odpowiedz dlugo czekac nie musisz, bo ja dalej tak twierdze :)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także, chociaż BC 2 też się zapowiada bardzo ciekawie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, skoro pytasz na odpowiedz dlugo czekac nie musisz, bo ja dalej tak twierdze :)

Alu' to powiedz mi proszę ja Ciebie w czym jest lepsze??? Po obejrzeniu trailera coraz mniej mam ochotę wydawać 200PLN na MW2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alu' to powiedz mi proszę ja Ciebie w czym jest lepsze??? Po obejrzeniu trailera coraz mniej mam ochotę wydawać 200PLN na MW2...

Wiesz, moge ci zadac identyczne pytanie na temat BC2 i identyczna odpowiedz jaka ty udzielisz moge ja udzielic na twoje pytanie - bledne kolo nie sadzisz ? obie gry maja swoich fanow.

wiec darujmy sobie offtop, kolega Zbigniew spytal, i dostal szybko 2 przeczacze odpowiedzi co tylko udowadnia moja teze :) ta gra moze rzeczywiscie bedzie fajna ale nie na tyle aby pobic rekord guinessa jak to zrobilo MW1 a teraz MW2 przymierza sie do jego pobicia.

Swoja droga ciekawe ile taki klucz do bety bylby wart na allegro, zalozmy ze z 20-50 zl - mozna na ultimie zamowic preorder za 200 sprzedac klucz za 50 przykladowo (na pewno zapaleniec by sie znalazl) i mam gre taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawową rzeczą w której MW2 jest lepsze od BC2 jest to, że można położyć na nim łapę już teraz. Niestety BC2 dopiero w marcu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozak, jeżeli chodzi o multi BC2 podoba mi się o wiele bardziej od MW2 a najgorsze jest, że trzeba czekać aż do marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik z multi zrobil na mnie duze wrazenie i bardziej podoba mi sie niz MW2. Klimat pola walki, pojazdy i totalna demolka, JESTEM ABSOLUTNIE KUPIONY ! W MW2 gram do marca a potem przesiadka na BC2. Wie ktos jak bedzie z singlem w dwójce ? W jedynke nie gralem, ale wiem ze jest osobna historia w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam poważne pytanie.

czy ktoś się już zapisywał (na dowolnej stronie) na kod do BETy.

bo nie wiem czy po prostu nie wylosowano mnie czy może kody będą rozsyłać później ?.

Edytowane przez ZbigniewZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×