Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

w takim razie brakuje mi laguna presa. skad ja wziac?

DaraS, jak to zrobiles?

Masz wszystkie mapy. Laguna presa jest w trybie Conquest, a nie wiadomo dlaczego DaraS ma ta mape w trybie Rush. Moze to kolejna rzecz, ktorej posiadacze PS3 nie dostali.

Edytowane przez NaLandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie coś niedobrego się dzieje. W menu mam swoje statystyki, a gdy wchodzę na jakiś serwer wszystko się tak jak by zerowało.

Prawda jest dużo map i na razie nie mam swojej ulubionej, każda fajna. Choć kto już ogarnie te mapy ma przewagę nad przeciwnikiem. Właśnie tak najczęściej ginę, bo nie wiem skąd przeciwnik może nadejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocelot_0x

U mnie ze statami jest podobnie...w grze zdobyłem np 3 lvl a po wyjściu z gry i wejściu w "my stats" miałem nadal 2.....to samo z odznaczeniami i broniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu miaelm dzis chwilke na pogranie, neistety chwilke przerywana. tak czy inaczej gra sie wedle oczekiwan swietnie. kurde ale jest tyle map, sa tak duze ze nei wiem keidy je ogram wszystkie jak trzeba hmmm... bo arica harbour i valdes to juz opanowane plus minus :D hehe... i to naprawde zadziwiajace jak 2 wspolpracujace osoby potrafia namieszac w 12 osobowej druzynei przeciwnika :D hihi

Jak kupie headseta to dopiero sie będzie działo.Chodz nie wiem kiedy to będzie bo zaniedługo wychodzi GOW3 i jest duży dylemat.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale co za problem policzyć wszystkie mapy we wszystkich trybach? Jeśli będzie 10 znaczy że wszystko jest ok.

Ja tam powoli załapałem mapki, zresztą nigdy nie miałem z tym problemu w żadnej grze. Problemy z statsami i serwerami występują na każdej platformie, niema co psioczyć z czasem DICE ogarnie wszystko. :)

Nawiasem - nie podoba mi się to co robi DICE z posiadaczami PS3.

e: Wersja na PC podciągnięta na Vhigh zostawia wszystkie gry daleko w tyle, manyfik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale za to działa u mnie przynajmniej, zapraszanie ludzi do squadu - jeszcze dzis rano nie działało.

Nie wiem czy tylko u mnie ale po skończonej grze nie od razu najnowsze zdobycze, punkty pojawiają się w sekcji "weapons..." ?

Dziś grając, zdobyłem jedną broń w trakcie gry, ale jak wyszedłem z gry to patrząc w menu na bronie jakie mam, to do tej broni brakuje mi jakieś 5k pkt? Może nie nalicza statystyk teraz?

zauważyłem że staty wskakuja po pewnym czasie, tak więc myślę że jak znowu odpalisz gre to ta giwerka już będzie na twoim koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu kurier dojechal ! Niesamowite co sie w tej grze dzieje :) Mapki piekne, jedynie ta nocna lekko jakby na slepo sie poruszaja ludzie.

2 sprawy:

1) czemu dodatkowe mapy nie dadza sie odblokowac ? wyskakuje ze sklepik niedostepny. rozumiem ze to jakis ich wewnetrzny, bo ten glowny z PS dziala normalnie

2) za pierwszym razem pogralem troche, odblokowalem 2 snajperki i 1 karabin szturmowca. za drugim razem po wlaczeniu konsoli, zrobilem "clantag" i z forumowiczem zagralem partyjke. jakiez bylo moje zdziwienie gdy na poczatku wybeirajac bron mialem tylko podstawowy zestaw jak za pierwszym razem uruchomienia gry. jak zginalem i wszedlem w wybor broni to juz bylo ok, ale wczesniej sie lekko zalamalem.

Cos mi sie wydaje, ze chlopaki nie ogarneli jeszcze sprawy z serwerami i dodatkami, dlatego takie problemy mamy roznorakie.

ps. Czuje ze dla mnie jest to gra roku ! Cod miod i orzeszki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DaraS, a nie mozesz poprostu napisac jakim cudem masz te mapy? i czy masz je na ps3?

poprawka, jezyk polski wskazuje ze to nie ps3. W takim razie rozumiem ze na ps3 jest po 5 map dla conquest i rush i po 4 dla pozostalych trybow?

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie teraz grać? Ja mam failed to connect EA online:/

Edytowane przez ocelot_0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyło mi raz takie okienko, żeby przeczytać umowę i potwierdzić to (taki dłuuuuuugi tekst). Dałem X a potem wyskoczyło okienko, żeby wpisać login i hasło do konta EA. Login miałem automatycznie wpisany, i chciałem wpisać hasło, ale wcisnąłem X i wyskoczyło, że ZŁE HASŁO. Od tamtego czasu już tego okienka nie widziałem.

Edytowane przez ocelot_0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też właśnie wywaliło z serwera i nie łączy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie teraz grać? Ja mam failed to connect EA online:/

Mam to samo. A cały dzień się czaiłem na BC2, teraz usiadłem i dupa. ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. A cały dzień się czaiłem na BC2, teraz usiadłem i dupa. ;(

Kur... ja mam to samo,chciałem teraz pograć i dupa blada,żeby to jasny kut... strzelił,na weekend jak na złośc wyłączyli serwery.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak sie tak kampujecie braca.sami snajperzy żal.pl ja tez czekam na gre od 30 min du..., PSN id tarkoot mam HS.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień żona na karku więc tylko zaglądałem na pola bitew...teraz poszła na nocny dyżur, ja paczka fajek,kawa), odpalam a tu...kicha!!!! KICHA!!!!! co jest??? Już problemy z serwerami mają????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje wam jechanie na singlu :D.. no chyba że ktoś grę dostał wcześniej. Ja dzisiaj otrzymałem swoją kopię "zwykłej" wersji, zrobiłem 9 misji, i padam na ryj :). Oby te serwery zaczęły szybko znowu działać, bo chciałbym sobie po zakończeniu singla porządnie pomłócić, w końcu ta gra ma jedno z najlepszych multi.

Edytowane przez Qba619

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacina Wam sie bron w singlu? :D

spróbuj ją przeczyścić;d

nie no taki zart na rozluznienie atmosfery;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA ma problemy z serwerami do multi BBC2 (i nie tylko...) :ninja:

Info z Twittera BBC2 ->> http://twitter.com/OfficialBFBC2

"EA Online is currently investigating an outage of the servers that affects a number of EA games. A fix will be done as soon as possible."

Czyli mają problem. Pewnie natłok graczy spopielił serwery... ;)

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauwazyliscie, ale w grze jest jeden bardzo denerwujacy bug. gdy uzywamy pojazdu i mamy wybrana specjalizacje - alt. fire i podczas gry zdobedziemy jakis upgrade, to od razu ten skill przestaje dzialac. nie wazne, czy uzywamy czolgu/smiglowca/wozu bojowego. cholernie denerwujacy bug...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko działa...Przynajmniej mi,grałem o 23 i mnie wywaliło więc poszedłem na singla,a teraz wszedłem na multi i już działa wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×