Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Cos chyba nie tak ze zliczaniem punktow. Po 3 razy odblokowywalem unlocki ;/

o co konkretnie chodzi?? bo mnie wkurza to że nie zalicza mi pkt podczas gry od czasu do czasu... nie wiem czy to przez to żę np. chwilę potem ginę?? w demie mi zliczało zawsze...

poza tym zauważyłem że nie zaliczyło mi wszsytkich przebytych dystansów pojazdami bo jak wchodzę w "my stats" to pisze że wogóle niektórymi nie grałem a grałem:/

trochę będą musieli poprawić w patchu ale i tak gra pierwsza klasa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos na sprzedaz moze kody na te dodatkowe 2 mapy do multi? kupie za kazdą cene!!! bo moj brat juz je wykorzystal na swoim koncie i ja na swoim nie moge ich ponownie uzyc... wiec jak ktos kupil dla singla bc2 czy nie ma neta to z chęcią przygarnę kod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemozliwe. moze poprostu store jest przeciazone i nie akceptuje kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

team deathmatch to mistrzostwo;) troche osob faktycznie mało, bo dzis czolgiem ze 3 rundy zrobilem i pusto ;)

Ale jak sie trafi do dobrego teamu, to grac mozna do rana. Ja teraz z chlopakami z USA popykalem i jeden przejal role dowodcy. Nic tylko sluchac i potulenie wykonywac polecenia :D

/ Dobrze, ze rano nie musze wstawac, bo singiel daje rade. Nie gralem w MW2, ale ten tu mi sie cholernie podoba. Tylko te napisy moglyby byc troche wieksze, bo wzrok juz nie ten...

Generalnie rozumiem, ze z dubbingiem byly problemy, ale napisy pl to powinni bez problemu wstawic...

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno się tak świetnie nie bawiłem przy multi. Jest genialny choć tak jak zauważył mój poprzednik trochę mało osób na mapie. No ale może to nawet lepiej niż masa ludzi na małej mapie i gdzie byś nie celował to i tak trafisz. Kosa w plecy snajpera to jest to :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało ludzi to mało punktów - fakt, ale na nowych mapach można delektować się dźwiękiem szczególnie w ustawieniach War Tape. Grałem w trybie 4/4 to dźwięk niesamowity, jak wlazłem pod domek na balach to strach się ruszyć bo na górze łaził ktoś po skrzypiących dechach - miód :biggrin:

DTS-u nie ustawiłem :angry: (w pierwszej części nie napisali a jest) ale naprawdę można przeżyć

Po dwóch godzinach grania zdobyłem apteczkę:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciagle sie zastanawiam jak ustawić audio.czy home cinema czy war tapes.widze ze war tapes jest glosniejsze,ale jak juz tu ktos napisal wczesniej w trybie home cinema jest bardziej odczuwalny efekt przestrzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagram na Home Cinema a później pewno wrócę do War Tapes bo HS w drodze :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie jak odblokowac bron M1 Garand ? Trzeba miec status weterana czy cos takiego, jak to zdobyc ?

Edytowane przez NaLandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

veteran jest za granie w poprzednie czesci battlefielda, na pewno na ps3 bylo bad company i 1943, nie wiem jak modern combat, w kazdym razie gra sama powinna do tego dojsc czy grales czy nie (tak jest na xboxie) i przyznac ci veterana a jesli nie to sprobuj tu: veteran.battlefield.com zaloguj sie na swoje konto ea powiazane z psn id i dodaj gry recznie, moze zadziala (o ile ofc w nie grales...)

Edytowane przez crazzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie moze co sie stalo ze statystykami na http://battlefieldbadcompany2.com/

wczoraj byl zakladka MY SOLDIER, a dzisiaj juz jej nie ma

a z veteranem jest jakis problem, mi wykrylo tylko BC1, a 1943 i BC2 juz nie. Nie wiem o co chodzi.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem godzinę w singla i z 30min w multi (brak czasu).

Krótko ale kilka uwag już mam (co do singla):

MINUSY:

- Obiekty generują się na naszych oczach, było całkiem sporo takich motywów jak na godzinę singla (największy lol gdy koleś

przed śmigłowcem - taki "Lazarevic" - nagle pojawił się z powietrza), chodzi szczególnie o budynki.

- Napisy są zdecydowanie zbyt małe (na 32'' trzeba się mocno wpatrywać)

PLUSY:

- Akcja jest bardzo dynamiczna! Sądziłem, że w MW2 dużo się dzieje, ale tutaj po prostu jest "Sajgon", jaram się!

- Motion capture i wykonanie głównych bohaterów mistrzowskie, dobre dialogi

- Zabawne nazwy trofeów ;)

- Ogólny feeling, chce się w to grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal sie waham z zakupem tej gry, ale może ktos podpowiedzieć czy w tą grę mógłbym zagrać z kimś z USA mam tam brata i czasami by się zagrało z rodziną, narazie brat popełnił błąd i zakupił xbox 360 rok temu oczywiście żałuje teraz, ale muszę go jakoś przekonać do PS3 i żeby się pozbył klocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wlaczyc ulepszenia czolgu? bo w czasie gry pokazalo mi ze cos tam odblokowalem do niego.. tak samo ktore to z tych dodatkow ze dzialko samo szczela w czolgu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wybierasz żołnierza to tam masz broń 1, broń 2 .... i specjalności. ostatnia odnosi się do czołgu (scpec 3 tak chyba się zwie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wybierasz żołnierza to tam masz broń 1, broń 2 .... i specjalności. ostatnia odnosi się do czołgu (scpec 3 tak chyba się zwie)

aha dzieki a mozesz powiedziec co ktore mniej wiecej daje? Bo w nie ktorych nie dostrzegam tych specjalnosci.. wiem ze jedno daje mozliwosc strzelania dodatkowo z karabinku.. ale nie wiem ktore to np dzialko ktore mialo niby samo strzelac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dodatkowe mapki ile będą kosztować? 15$ to na nasze chyba 45zł tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rizo - w Weapons & Gadgets masz opisane wszystkie specjalności razem z ilością pkt jaką musisz zdobyć aby je odblokować.

@Mersi zapewne tak, mimo że to "10$ project" :/

Edytowane przez cegipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dodatkowe mapki ile będą kosztować? 15$ to na nasze chyba 45zł tak?

Ktore dodatkowe?

Dzieki cegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore dodatkowe?

Dzieki cegi

chodzi mi o te co dostaje sie za darmo poprzez kod w pudełku, tylko ze on juz został wykorzystany w 1 profilu na mojej konsoli a drugi raz nie moge go uzyc bo wykorzystał go juz moj brat :/ wiec musze tez kupic dla siebie te mapki

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wogole to troche malo mapek jest w trybie Rush :\ i tylko 1 mapa gdzie jest Helikopter po stronie Rosji... dla mnie lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy w tej grze są servery dedykowane? Bo zamierzam nabyć kopie, ale nie chcą lagów, jak ma to miejsce w Biosock2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy w tej grze są servery dedykowane? Bo zamierzam nabyć kopie, ale nie chcą lagów, jak ma to miejsce w Biosock2.

tak są i nie ma lagow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tymi statystykami na www.battlefieldbadcompany2.com ? wie ktos czemu zniknely?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×