Skocz do zawartości
kill

Aliens Vs. Predator

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może, jak będzie wyglądać muli ? Mam nadzieje, że będzie to taki team deathmatch np. 3 predatorów, 8 obcych i 12 marines.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jak w killzonie, wyłaczało sie predatorow, obcych i umawialo tylko na pistolety lol :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie jak w killzonie, wyłaczało sie predatorow, obcych i umawialo tylko na pistolety lol :D

Albo na mapie roić się będzie od kamper predatorów :P Sama gierka wygląda bardzo dobrze a 6 screen daje dużo do myślenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w dwie poprzednie części , druga była świetna , AVP 3 zapowiada się rewelacyjnie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem w dwie poprzednie części , druga była świetna , AVP 3 zapowiada się rewelacyjnie !!!

AvP 2 był super, podobało mi się grając Marine, że nie było co sekunde obcych,radar szalał, cichł, ciemno jak w du*** a tu nagle z sufitu bydle spada :biggrin: super gra :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AvP 2 był super, podobało mi się grając Marine, że nie było co sekunde obcych,radar szalał, cichł, ciemno jak w du*** a tu nagle z sufitu bydle spada :biggrin: super gra :thumbsup:

Singielek był rewelacyjny, ale o MP przynajmniej ja nie mogę tego samego powiedzieć. To było bardzo niezrównoważone. Generalnie Predator rządził z tego co pamiętam, a po kliku miesiącach tak się wycwanili, że nie można było wejść na serwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ladnie, naprawde ladnie to wyglada. Ciekawe jak bedzie z MP, jesli bedzie dobry to chyba sie skusze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mały filmik z gameplayu. Nie nadaje się to na newsa bo krótkie i strona się wczytuje godzinami, więc daje tutaj. Wygląda już teraz bardzo okazale.

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=33063&r=top

Szkoda że to urywki tylko. Może znalazł ktoś pełne video ? Gra na filmiku wygląda całkiem całkiem choć piorunującego wrażenia na mnie nie zrobiła ku mojemu zaskoczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po zdjęciach i po krótkim filmiku zrobiła na mnie miłe wrażenie na pewno kupie

Edytowane przez Qekon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mały filmik z gameplayu. Nie nadaje się to na newsa bo krótkie i strona się wczytuje godzinami, więc daje tutaj. Wygląda już teraz bardzo okazale.

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=33063&r=top

Fajny pokaz singla Predatorem, ale krótki, mogli dać dłuższy jeden moment, zamiast pchać 20 urywek. Osobiście wolałbym zobaczyć gameplay Marine, bo Predator jest do zabawy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nonono wyglada niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna z moich ulubionych gier z PC. oby wszystko bylo tip top bo jak nie... ehhh ten klimat bycia Marine w ciemnym korytarzu, na pozor pustym, z radarem i smartgunem i... kot ci wskakuje na kolana ^^ bezcenne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martwi mnie 1 rzecz mianowicie robi to rebellion. ostanio cos im nie wychodzilo specjalnie ( Szelszok i LoTR: Conquest;jak zle poprawcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
martwi mnie 1 rzecz mianowicie robi to rebellion. ostanio cos im nie wychodzilo specjalnie ( Szelszok i LoTR: Conquest;jak zle poprawcie)

No trochę źle :biggrin: Shellshock - TAK, LOTR - NIE(Pandemic).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie martwi inna rzecz siła predatora na tych gameplayach z E3 predator kosi wszystkich jak chce ten skaner termowizyjny te dalekie susy.

Edytowane przez Ps3_player

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie martwi inna rzecz siła predatora na tych gameplayach z E3 predator kosi wszystkich jak chce ten skaner termowizyjny te dalekie susy.

W każdej części AvP tak jest. Predator wszystkich kosi, a w multi to już wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W każdej części AvP tak jest. Predator wszystkich kosi, a w multi to już wogóle.

No to chyba pora to zmienić, nieprawdaż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie części wspominam bardzo dobrze, miały kapitalną kampanię w singlu, liczę że teraz będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że to mój dopiero drugi post ale pragnę zaznaczyć że jestem czytelnikiem tej strony od baaardzo dawna ...a że czekam na tą grę z niecierpliwością to pozwoliłem sobie wtrącić się "kulturalnie" do rozmowy... :)

Wiadomo że singiel jest ważny,bo większość graczy to to tę grę kupuje.Ale jak widać że taka gra jest warta dla zainwestowania w multi,przecież ma niesamowite możliwości do rodzaju rozgrywki,trybów gry itd.

Także mnie ciekawi przede wszystkim jak wypadnie multi bo chyba to jasne ze singiel będzie super i będzie trzymał klimat oraz napięcie jak widać na filmikach.

A że ta gra ma duże możliwości w multi to mam nadzieje że tego nie zepsują...

Na tej stronie już było opisywanych kilka trybów gry i moim zdaniem mogą wypaść świetnie, do tego urozmaicone mapy itp,itd...

Szczególnie spodobał mi się ten tryb w którym grupa marines ma za zadanie zabić jednego predatora ,ale gdy któryś marines zginie odradza się jako Xenomorf..

Wow to może być ciekawe, nie dość że szanse takich marines maleją (bo jest ich mniej oczywiście)

to na dodatek mie mogą sie skupić na szukaniu predatora gdy w pobliżu szaleje banda Xenomorfów nieprawdaż?

Aha i jeszcze jedno ,ostatnio zauważyłem że AvP został skrytykowany za tekstury i otoczenie, ale przecież większość graczy nie zauważy lub nie odniesie wrażenia że są słabe(nawet jeżeli rzeczywiście są) bo nie są specjalistami i nie szukają błędów,również na siłę jak to zwykle bywa ,tylko grają w gre i zwykle nie patrzy się na tego typu rzeczy czyż niemam racji? :P Wiem że się rozgadałem ale oczekuję odpowiedzi .

Pozdro :D

Edytowane przez Snakesolid23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli oczekujesz odpowiedzi to nie pisz takich cegieł, tego się nie da czytać. Akapity istnieją obok nas :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam na PSStore demka AvP i znalezc nie moge... Jesli dobrze mi sie wydaje to mialo byc wlasnie dzis. Wiecie cos w tym temacie ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×