Skocz do zawartości
kill

Aliens Vs. Predator

Rekomendowane odpowiedzi

Kit z grafą, ona nie jest najważniejsza. Grałem dziś trochę deathmatchów i uważam, że gra jest bardzo fajna. Klimat rozgrywek bardzo przypomina klimat z filmów, nikt nie biega na hura tylko każdy sie czai po kątach ;p

Grałem alienem i sprawiło mi to wiele radości, szczególnie wskakiwanie na plecy predatorom ;p

Mam nadzieje że gra zbierze dobre recenzje, poprawia jeszcze kilka błędów i na pewno kupie gdy trochę stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika może nie najlepsza, ale klimat jest:biggrin: Zostałem w multi zmasakrowany:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika może nie najlepsza, ale klimat jest:biggrin: Zostałem w multi zmasakrowany:tongue:

Powiem tak - gra mnie pochłoneła od pierwszego momentu,fakt grafa nie jest najwyzszych lotów ale klimat jak najbardziej,100 % klimatu filmowego a że jestem fanem gatunku i uniwersum Obcy VS Predator dla mnie bomba.Zaczołem od kampanii Marines i jest jak za czasów pierwszego Aliena,dzwięki w dzungli,pykanie sensora ruchu,na dobrym kinie lub słuchawkach momentami można kupe walnąć z wrażenia.Bardzo fajnie przedstawiona jest słabość naszego lolka w stosunku do tych istot,na wyzszym stopniu trudności trzeba naprawde dbać o siebie i poziom ammo w karabinku pulsacyjnym.Na razie tyle.Dla fanów gatunku must have,reszta niech najpierw spróbuje a potem się zastanowi czy warto.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zdania są podzielone, ja mimo wszystko chyba się zdecyduje na zakup tej gry. Na allegro jest ciekawa oferta 199zł survival edition :) A jeszcze takie pytanie jest w multi team deathmatch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zdania są podzielone, ja mimo wszystko chyba się zdecyduje na zakup tej gry. Na allegro jest ciekawa oferta 199zł survival edition :) A jeszcze takie pytanie jest w multi team deathmatch?

Powiem tak. Jest miodnie :) Chociaż czasami ludzie nie potrafią grać zespołowo :/

Jeżeli trafisz na kogoś ogarniętego to można wspólnie nieźle kosić latająych pojdeyńczo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jest miodnie :) Chociaż czasami ludzie nie potrafią grać zespołowo :/

Jeżeli trafisz na kogoś ogarniętego to można wspólnie nieźle kosić latająych pojdeyńczo :)

I o to chodzi :) a jak to wygląda 5 marines na 5 obcych czy w jednej drużynie może być marines, obcy i predator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi :) a jak to wygląda 5 marines na 5 obcych czy w jednej drużynie może być marines, obcy i predator?

ja grę dopiero dzisiaj zakupię ale z tego co się orientuję to jest taki tryb species deathmatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kilkanaście razy [w tym własnie z kolegą Luku, co już mówi, że ma pełną wersję :)]

Gra jest mega, bardzo polecam, osobiście kupię dopiero za jakis miesiac pewnie [mam Bayonette, Tekkena i pare innych gier do wymasterowania], ale gdybym nie miał w co grać teraz - to bym brał na bank :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wypas - polecam. Zakończyłem kampanię Predatorem, dziś czas na Aliena a na koniec najbardziej klimatyczny Marine :) 

Wersję mam na PC bo jest o wiele ładniejsza graficznie od PS3, sterowanie przyjemne i celowanie za pomocą mychy dokładniejsze. Dla fanów pozycja obowiązkowa !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zamówiłem, kurierem więc jutro powinna być :) Myślę, że 50godz to spokojnie można przy niej spędzić, 3 kampanie plus multiplayer. Na razie pozostaje mi tylko w demko grać, które i to się nie nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, moglibyście powiedzieć czy w Aliens vs Predator można grać na split screenie? Jeśli tak to w jaką ilość graczy maksymalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie little big planet ziom, wiec watpie :)

juz sie nie moge doczekac kiedy edzio listonosz mi przywiezie moja hunter edition

ale jak juz ja dostane, to napewno bede chcial cos multi podzialac, wiec calkiem fajnie ze jest nas troche :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,wczoraj skończyłem kampanie Marines,bardzo klimatyczna i wciągająca tylko trochę za krótka,teraz czas na Predzia.Panowie ci którzy mają pełną wersje wyslijcie do mnie zaproszenia to dzisiaj wieczorem można ekipe zmontować i złoić komuś dupsko.

Wczoraj grałem z kilkoma angolami Marines i pięknie nam szło,wszyscy dostawali manto,podstawa u Marines to poruszać się w grupie min.2 osobowej i chronić sobie tyłki a nikt nie fiknie i walić do kogoś z kilku koparek naraz.no i komunikacja głosowa bardzo pomaga.Albo chociaż podajćie swoje Psn id to ja do was zaproszenia powysyłam.

Pozdrawiam i czekam.

Edytowane przez MR ART PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,wczoraj skończyłem kampanie Marines,bardzo klimatyczna i wciągająca tylko trochę za krótka,teraz czas na Predzia.Panowie ci którzy mają pełną wersje wyslijcie do mnie zaproszenia to dzisiaj wieczorem można ekipe zmontować i złoić komuś dupsko.

Wczoraj grałem z kilkoma angolami Marines i pięknie nam szło,wszyscy dostawali manto,podstawa u Marines to poruszać się w grupie min.2 osobowej i chronić sobie tyłki a nikt nie fiknie i walić do kogoś z kilku koparek naraz.no i komunikacja głosowa bardzo pomaga.Albo chociaż podajćie swoje Psn id to ja do was zaproszenia powysyłam.

Pozdrawiam i czekam.

W profilach masz id graczy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie little big planet ziom, wiec watpie :)

Teraz wielu deweloperów dodaje opcję co-op. W takim Call of Duty, Borderlands, Resistance i wielu innych. . .

Taki split screen w AvP byłby jak najbardziej trafiony moim zdaniem :) We dwójke na stadko alienów. No ale Rebellion pewnie nie pomyślał :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś wypożyczyłem z blockbustera i zacząłem singla jako marines i muszę powiedzieć, że gierka wciąga :) jak KILLZONE2 mnie demo wciągnęło tak pełna wersja nie za bardzo ale AvP to chyba mój klimat i grę na pewno kupię później ;) mam parę jeszcze gier do skończenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać, jak zmieniła się grafika wersji FULL w stosunku do DEMA (naprawionego)?

Czy dalej widać, że rozdzielczość jest bardzo słaba? Głównie o tą rzucającą się w oczy rozdzielczość pytam - tekstury były OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest piękna A zwłaszcza multi i tryb species team deathmatch. Czy wy też macie taką białą poświatę wokół jasnych obiektów ? denerwujące to jest -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo jeszcze działa ?

Działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale jak wbijam wyszukuje roomy dolaczam sie i ciagle server connection timed out

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem już tryb single player teraz multi :) Jeśli ktoś chciałby pograć jestem chętny :) Niech się zacznie polowanie :D

PSN ID: Kondziorek

PS. Czy ktos zauważył coś dziwnego w rankingach w multi ? :P Dla mnie to jest śmiech na sali xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×