Skocz do zawartości
kill

Aliens Vs. Predator

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Multiplatformowe tytuły nie powalają oprawą. Zagrałem w demko i jakoś mnie nie ruszyło. Szkoda, że nie dali w demie fragmentu kampani dla jednego gracza. Mielibyśy próbkę klimatu, a tak widać marną grafę i tyle. Choć klimacik gry pewnie załatwi sprawę.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiecie, w demie BC2 grafika też nie powala :tongue: I tak obie gry mam zamówione :turned:

Moze i nie powala ale jest duzo lepsza niz w demku AvP. Ta gra bedzie tylko na singla i to tez nie wiadomo jaki ten singiel bedzie.

Gdybym zlozyl zamowienie na preorder, a potem zagral w demo to z miejsca rezygnuje z tego zamowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Predator Hunt multiplayer -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie - czy w to demo można w jakikolwiek sposób zagrać na PS3 - kilka podejść po kilkanaście, kilkadziesiąt min czekania i nic. Co ciekawe na tym samym łączu na X360 gra się i łączy bez problemu. O co chodzi mój nick Cinek4PL - help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mialem zapytac czy juz cos poprawili z tym wyszukiwaniem gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiesz Mi ze w HD jest dobra grafika (moj TV - 42 cale Full HD). Jesli tak to sorry, ale masz powazna wade wzroku bo te demo wyglada jak jakas beta i grafika jest delikatnie mowiac kiepska.

Powiem ci tak, że jak zagrałem pierwszy mecz Marines to mnie odrzuciło mówie wtf? ale później zagrałem obcym, a na końcu predatorem i wierz mi zmienisz zdanie :) dla mnie gierka obowiązkowa ale nie kupię jej w dniu premiery poczekam, aż stanieje do 30 funtów i zakupię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demko jest rewelacyjne. Grafika trzyma klimat ponurego, szarego, trochę schizowanego klimatu gry(nie rozumiem zachwytu z grafiki U2 i tymi przesadzonymi wszędobylskimi pokolorowanymi dzbankami). Postacie są świetnie wykonane. Mogliby dodać trochę więcej animacji w walce. Każdy kto grał w Aliena to wie że gra oddaje klimat swoich poprzedników. Cały czas czujemy takie uczucie braku miejsca w tej grze gdzie z każdej dziury może wyskoczyć Alien. Rozgrywka Predatorem do najłatwiejszych nie należy ale jak już zdobędziemy uzbrojenie i opanujemy wszystkie gadżety, predator jest wtedy hardcore(hehe). Gra bardzo fajna, nie mam w zwyczaju kupować gier średnich ale ta gra będzie świetna :D

Ps.W multi gra się na włączonych wszystkich zmysłach a do BF BC2 idziemy się wyluzować. Polecam obie gierki :D A i jeszcze dodam że ta gra to nie jest dla dzieciaków (-18) szukających kolorowych gierek! Ta gra będzie ok. Zaufajcie mi :D

Muszę jeszcze dodać że jak w full wersji byłby tryb Team detchmatch w formie Alieny nacierają na Marines a Marines muszą odeprzeć atak byłby niesamowitym trybem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demko jest rewelacyjne. Grafika trzyma klimat ponurego, szarego, trochę schizowanego klimatu gry(nie rozumiem zachwytu z grafiki U2 i tymi przesadzonymi wszędobylskimi pokolorowanymi dzbankami). Postacie są świetnie wykonane. Mogliby dodać trochę więcej animacji w walce. Każdy kto grał w Aliena to wie że gra oddaje klimat swoich poprzedników. Cały czas czujemy takie uczucie braku miejsca w tej grze gdzie z każdej dziury może wyskoczyć Alien. Rozgrywka Predatorem do najłatwiejszych nie należy ale jak już zdobędziemy uzbrojenie i opanujemy wszystkie gadżety, predator jest wtedy hardcore(hehe). Gra bardzo fajna, nie mam w zwyczaju kupować gier średnich ale ta gra będzie świetna :D

Ps.W multi gra się na włączonych wszystkich zmysłach a do BF BC2 idziemy się wyluzować. Polecam obie gierki :D A i jeszcze dodam że ta gra to nie jest dla dzieciaków (-18) szukających kolorowych gierek! Ta gra będzie ok. Zaufajcie mi :D

Muszę jeszcze dodać że jak w full wersji byłby tryb Team detchmatch w formie Alieny nacierają na Marines a Marines muszą odeprzeć atak byłby niesamowitym trybem :D

grafika U2 to nie tylko rewelacyjna kolorystyka. to sa tez poziom techniczny o ktorym avp nie wie ze istnieje. bylem na gre napalony strasznie, grafika nie jest tu wyznacznikiem, ale mysle ze jednak sie wstrzymam do jakis pierwszych rzetelnych recenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie dorwać wreszcie do deathmatcha. Grałem Marine i wiem, że bardzo szybko sie umiera :thumbsup:

Grafika jest taka jak powinna, zresztą akcja jest dynamiczna na tyle, że raczej nie stoi się w miejscu i nie ogląda "widoczków". W pełnej wersji na pewno ją podciągną,

Czekam na grę i kampanie dla singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię żeby demo różniło się graficznie od pełnej wersji. Płyty są już dawno w tłoczni jeśli nie w sklepach i czekają na premierę. Jedynce co wyjdzie po premierze to patche poprawiające błędy i z pewnością jakieś dlc. Nie rozumiem niektórych komentarzy na temat grafiki. Przecież już od dawna było wiadomo jaki został użyty silnik graficzny Niektórzy oczekiwali rewelacji, na PC grafika będzie ładna z DX11. jestem fanem AvP i nawet jakby grafika lekko różniłaby się od AvP2 to i tak bym kupił grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię żeby demo różniło się graficznie od pełnej wersji. Płyty są już dawno w tłoczni jeśli nie w sklepach i czekają na premierę. Jedynce co wyjdzie po premierze to patche poprawiające błędy i z pewnością jakieś dlc. Nie rozumiem niektórych komentarzy na temat grafiki. Przecież już od dawna było wiadomo jaki został użyty silnik graficzny Niektórzy oczekiwali rewelacji, na PC grafika będzie ładna z DX11. jestem fanem AvP i nawet jakby grafika lekko różniłaby się od AvP2 to i tak bym kupił grę.

Po demie nie odczułem rewelacji jakich doznalem pare lat temu po demi AVP2 na PC

powinni dac wieksza mape bardziej otwarta a po drugie polaczenie sie bez znajomego online graniczy z cudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, gdy przeczytalem opinie na forum o tym jak to gra jest skiepszczona, potem sam nie moglem sie polaczyc - bylem zasmucony tą grą... zdawało mi się, że gra na którą tak czekam będzie denna,

w momencie kiedy kilku chłopaków z ps3site się skrzyknęło i pograłem troche z nimi, potem samemu udało mi się pare razy połączyć - i mogłem zagrać wszystko zmieniło się diametralnie!

Gra trzyma klimat, jest fajnie dynamiczna, podoba mi się to poczucie zaszczucia gdy gra się Marinesami :) Jest naprawde fajnie !! Pełną wersję kupię, ale za jakiś czas [muszę zacząć Bayonettę i Tekkena, które kupiłem, a jeszcze nie grałem bo robię platynkę z RE5 i Dragon Age :P]

Pozdro dla luku-86-PL, rusin1 i kilku innych osób - thx za wspólną grę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

przez ostatnich kilka dni udalo mi sie polaczyc, gra wciaga bardzo. W dzien wyjscia dema myslalem zupelnie inaczej. Co do multi to jak dla mnie TDM tu nie pasuje, jestem ciekaw trybow aliens infestation i predator hunt, moze byc niezly klimat.

zarowno obcym jak i predatorem gra sie swietnie, sa to maszyny do wyrywania wnetrznosci :)

Graficznie jakos nie dostrzeglem czegos co by mi przeszkadzalo.

Jedyne co mi dokucza to wlasnie mapa z dema, nie lezy mi kompletnie. mam nadzieje ze mapy w finalnej wersji beda po prostu ciekawsze.

Hunter edition w zestawie ma 3 mapki do sciagniecia, wiec osoby ktore licza na multiplayera powinny to rozwazyc:)

jesli sa jacys chetni do wspolnej gry demo online to zapraszam

Edytowane przez MackuCHWDP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec z problemami w AvP

"Jesteśmy przekonani, że problem z matchmakingiem został rozwiązany wraz z wypuszczeniem nowego, poprawionego demka.

Będziemy uważnie obserwować aktywność forumową, by przekona się, że tak jest naprawdę" - powiedział Gary Knight (SEGA Europe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam Demo juz działa! trzeba tylko jeszcze raz pobrać je ze sklepiku PSN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy będzie jakiś tryb na split screen ? Interesuje mnie konkretnie gdzie razem z bratem przed konsolą będę mógł tłuc mobki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam Demo juz działa! trzeba tylko jeszcze raz pobrać je ze sklepiku PSN :)

Zajebiście zamiast wydać patha to trzeba znowu ściągać całe demo TRAGEDIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myslalem, ze gra bedzie srednia. Zainteresuje sie jak cena spadnie do 100-120 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nawet długo nie będzie trzeba czekać na taką cenę. Pewno 2-3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

'

Edytowane przez seba2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje PSN ID:seba201110

Dodawać do znajomych

Witam,panowie ultima już dzisiaj wysyła gierki wieć jak ktoś zamówił preodera to jutro pogramy-dodawać mnie do friends.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem dwa dni tak po 30 minut, no i nieźle ... tym Alienem zawsze mnie robiło, i sobie chwalę ... w zasadzie ten tryb DM jak i ta mapa, są bardzo słabe, ale klasy są bardzo dobrze wyważone, no i poziom brutalności, dla tego bardziej mnie do tego tytułu ciągnie niż do Bf2, liczę na tryb Hunt Predator (oczywiście przez film z Arniem) .. co uważam jeszcze za wielki plus,  to że rozgrywka jest bardzo indywidualna, w bf2 niby wszystko cycuś glancuś, jednak sniperzy nie dają żyć, no i ta monotonia, szczerze już wole K2 .. bo ogólnie po nudnym OF2 mam dość militarnych onlinów, avp jako odskocznia dobrze mi zrobi, 

mam pytanko, wiecie może czy grafika i animacje będą poprawione w wersji ostatecznej??  :whistling:

 .. nie tak że jest źle, bo Bf2 demo również zawiodło, ... napewno obydwie gry inaczej wyglądają na trailerach, a inaczej na tych demach, powiedział bym ze do K2 to tak o klasę słabiej jeżeli chodzi o grafikę, avp w takiej postaci jak demo to z dwie albo trzy,  dobrze wyglądają tylko fatality, a w biegu juz słabiej, ale klimat jest, ... zrównoważenie klas, no i flaki  :biggrin:

także w piątek, lece do sklepu, i do zoo na serwerach, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi grafika w avp3 odpowiada, jedyna rzecz jakiej nie przeżyje chyba nigdy w grach na ps3 to brak AA :/ obiekty które są oddalone mają tak poszarpane krawędzie i się świecą że strasznie psuje to klimat. aczkolwiek grę kupię bo jestem fanem uniwersum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×