Skocz do zawartości
awierone

Kim Jesteście? Pracujący, Studenci...?

Rekomendowane odpowiedzi

Oj w życiu, z matmą już koniec w moim przypadku, ileż ja nerwów przez to zjadłem, szczególnie przez tą wredną babę w liceum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiek w profilu...

Żony i dziecka brak - cenię sobie wolność i brak nadzoru ;) a w roli ojca jakoś średnio się widzę...

Z nudów i chęci posiadania papierka zrobiłem sobie inżyniera, a póki co dzielę tydzień na pracę w firmie stacjonarnej, oraz na pracę zdalną przed ekranem laptopa - dzięki temu mam dość czasu wolnego na granie i surfowanie po necie (i masę innych rzeczy)...

Wcześniej byłem zdeklarowanym PC'towcem, który bez myszki i klawiatury nie wyobrażał sobie grania, ale któregoś pięknego dnia postanowiłem ukrócić ciągłe inwestycje w sprzęt - i kupiłem sobie PS3 i jestem z tego chole**** zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 17 i jestem szczesliwy . jupiii : DDD

I mam na imię Filip ; DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba lepiej było zostać na tej filologii, z historii to ciężko wyżyć w tym kraju, a prawo jest nudne jak... bardzo, wiem co mówię bo zaliczyłem 4 semestry na UMK:) w porę się opamiętałem

Prawda jest taka, że po każdym kierunku humanistycznym trudno jest wypłynąć w obecnym bagnie. Żyjemy w czasach, gdzie chcąc pracować w sklepie, musisz napisać list motywacyjny, jak bardzo o tym marzyłeś i na samą myśl o tej pracy czułeś niepowstrzymaną ekscytację. Teraz jedynie kierunki ścisłe dają jakiekolwiek perspektywy zarobienia kilku groszy, za które ledwo idzie się utrzymać, a co dopiero inwestować w przyjemności. Tak więc papierek robię dla własnej satysfakcji, a nuż kiedyś będzie lepiej...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powodzenia na studiach:)

Dzięki :)

Zobaczymy jak to będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nawet śmieszne, bo przy podawaniu daty urodzin nie ma żadnego ograniczka, żeby ten wiek regulaminowy był.

Osobiście mam tylko rocznikowo 21, ale zostańmy przy wersji, że mam 20 :P

Paweł here <hejka>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek

Rocznik 1985

Kończący studia na wydziale Fizyki technicznej politechniki poznańskiej (techniki laserowe i aparatura pomiarowa)

Pracujący dorywczo jako fotograf, serwis komputerowy

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wiekiem trojka z przodu , kierowca zawodowy , od zawsze maniak gier rajdowych i wyscigowych , jednakze tylko na pc. przerobione RBR , LFS , rF i pare innych pod kontrola g25 od logi.

teraz plan z zakupem "w koncu" ps3

=)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek Nowaczyk

Bart 27 lat, kierowca, poznaje uroki ps3 i jestem zachwycony

Edytowane przez Bartek Nowaczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian lat 20 :) Jesteś świeżo po technikum teraz szkoła informatyczna 2 letnia policealna i poszukiwanie pracy obym za długo nie szukał ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie dorzuce :)

Maciek, lat 25 (blizej konca niz dalej juz :( ), studiuje choc studentem juz sie nie nazwe, Od 5 lat branza informatyczno uslugowa, administracja sieciami i systemami :) 2 lata zabieralem sie do zakupu PS3 i w koncu sie udalo zdecydowac, poznaje ten swiat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że chyba tutaj jeszcze nie spamowałem...to trzeba zacząć xD

Imię: Jacek

Wiek: Wieczne 21 lat i tego będę się trzymał

Były student Fil.Japońskiej

Praca: Obecnie magazynier/wózkowy/pracownik biurowy...ale nigdy nie wiadomo czy się to nie zmieni kiedyś...

Konsole odkupiłem od brata ponieważ jemu się znudziła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Name: Sebastian

Age: 15

Uczeń gimnazjum

praca coś szukam :)

Konsola kupiłem bo sprzedałem psp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Name: Robert

Age: 18

info:

Uczeń technikum budowlane, jak ukończę rzucam to w cholerę poddaje się swojej pasji (mianowicie chce się dostać do szkoły filmowej po ukończeniu liceum dla dorosłych)

Praca.: Przez wakacje pracuje w firmie budowlanej w celu zarobienia trochę siana na gry.

Konsole nabyłem w 20011 dokładnie we wrześni, kupiona za swoje zarobione pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!!

Imię: Tomek

Wiek: 23

Wykształcenie: Technik mechanik o spec. Obrabiarek CNC

Praca: Kontroler jakości przetwarzania łososia norweskiego / operator manualny procesu przetwarzania krabów (czyli rozp****alam kraby, to nie żart)

Hobby: Hodowanie chomika który się zwie TamTam, gotowanie, tajski boks i sambo.

PS3 kupiłem tu w norwegii, jakieś 3mce temu, nówka jeszcze pachnąca ryżem, była jakaś to wersja specjalna bo dostałem 2 pady, 2 gry (GT5 i NFS:S2) i kontroler Move z dwiema różdżkami i kamerką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imię: Bartek

Wiek: 19 lat

Po wakacjach rozpoczynam ostatnią klasę technikum

Konsola ma przyjśc mi w ciągu kilku dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek

17 lat

Uczeń liceum

Pracy nie ma

W świecie ps3 siedzę od kilku lat. Co prawda bardzo nieregularnie. Do niedawna moja rozgrywka na konsoli ograniczała się wyłącznie do Fify i to były jedyne gry na mojej półce. Ostatnio postanowiłem poszerzyć swoje horyzonty i zagłębić się nieco w świat gamingu. Tak oto zakupiłem kilka gierek i mam zamiar kontynuować tę tendencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Name: Robert

Age: 18

info:

Uczeń technikum budowlane, jak ukończę rzucam to w cholerę poddaje się swojej pasji (mianowicie chce się dostać do szkoły filmowej po ukończeniu liceum dla dorosłych)

Praca.: Przez wakacje pracuje w firmie budowlanej w celu zarobienia trochę siana na gry.

Konsole nabyłem w 20011 dokładnie we wrześni, kupiona za swoje zarobione pieniądze.

Wybacz, ale żeby się tam dostać to trzeba się nazywać Kieślowski albo Linda.

Liczba miejsc jest tam tak ograniczona, że chyba tylko kolegów i rodzinę przyjmują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego świadomy....

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon, wiek 24 lata. Aktualnie mieszkam w Belgii, i dobrze mi tu ;) Posiadam obecnie: PS3, PSP, PS Vita, X360, 3DS'a. Z konsolami mam do czynienia od 2001 roku, odkąd kupiłem PS2. Kocham gry, i będę grał do końca moich dni :-D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mariusz

wiek: 26 lat

W "świecie" konsol siedzę już ładne kilkanaście lat ;D zaczynałem od takich maszynek jak "pegasus" czy Sega Mega Drive poprzez Sege Saturn,PlayStation,Sege Dreamcast,PlayStation 2,Xbox-a,Nintendo Gamecube,Xbox-a 360 aż do PlayStation 3 ;)

Ukończyłem szkoły plastyczne,pracuje i "tworzę" ;D (maluję i szkicuję na zamówienia) ,ale to już traktuje bardziej jako hobby niż pracę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, 26 lat pracuję i mieszkam w Stolicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×