Skocz do zawartości
awierone

Kim Jesteście? Pracujący, Studenci...?

Rekomendowane odpowiedzi

Mari

Kibic warszawskiej Legii , pochodzący z Sandomierza. Zamieszkujący w Warszawie zajmujący się doradztwem w pozyskiwaniach funduszy unijnych, pracujący społecznie ,przyszły założyciel fundacji.

Obecnie student Politologii UW, robiący sobie rok przerwy uczelnianej na sprawy zawodowe. Przyszły radny ( okaże się w nadchodzących wyborach) .

Od niedawna posiadacz PS3 250GB stawiający pierwsze kroczki.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, 24 lata, kierownik regionalny w firmie ubezpieczeniowej. Baza w Warszawie.

PSX od 1995r. i tak się jakoś ciągnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian, żonaty (i hmmm... psiaty?) logistyk z Poznania, odwlekający (na ile się da) tacierzyństwo. ;)

Edytowane przez Rokkyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, 27 latek, po studiach (farmacja), a teraz własna działalność gosp. Poza tym żonaty, ale jeszcze nie dzieciaty (a szkoda bo mógłbym z synem w ps3 grać:P) Zamieszkały w lubelskim, takie miasto Chełm:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szymon, 22 lata, pochodze z okolic Suchej beskidzkiej/ myślenic / wadowic [jak kto woli]

Z zawodu jestem technikiem budownictwa, pracuje w Warszawie. W wolnych chwilach pogrywam na PS3, gram na elektryku, słucham muzyki no i prowadze polski fansite Bullet For My Valentine. :biggrin:

Edytowane przez matiuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał 25 od jutra operator wózka widłowego, choć wcale mi się nie śpieszy ;p Ale przynajmniej będzie na gierki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę to ja to już dziadek :) 27 lat studiuję geodezję i pracuję w dziale reklamacji :)

Pozdrawiam.

Edytowane przez Karoled9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 lat

rencista dorabiający sobie w zakładzie pracy chronionej

niestety z powodu choroby edukacja zatrzymała się na maturze choć próbowałem ze studiami

może w przyszłości

już niedługo nowy użytkownik ps3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 lat , z wykształcenia technik-informatyk , w zawodzie specjalista do spraw technicznych , czyli laborant (badania przydatności gruntu , kruszyw oraz badania polowe - vss-y , płyta dynamiczna , sonda lekka itp. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid, lat 21, skończyłem technikum górnicze aktualnie pracuje w zawodzie czyli w kopalni węgla kamiennego szczyt moich ambicji to nie jest ale dobry start życiowy . Studia planuje zaocznie na Politechnice Sląskiej w przyszłym roku o kierunku inż. bezpieczeństwa;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to mój pierwszy post na tym forum to witam wszystkich serdecznie.

Krótko o mnie: Tomek, rocznik '74, pracujący. Żonaty, dzieciaty, konsolowaty smile.gif

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grudzień, rocznik 1981. Ustawiacz form wtryskowych. Staż pracy w zawodzie - 5 lat. Gracz od zawsze. Od 4 grudnia 2010 roku żonaty. Dzieci brak, na stanie natomiast mam rudego kocura, który mnie nienawidzi. Z wzajemnością zresztą.:wink: To nie jest tak, że lubię drażnić innych - mi to wychodzi mimowolnie :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grudzień, rocznik 1981. Ustawiacz form wtryskowych. Staż pracy w zawodzie - 5 lat. Gracz od zawsze. Od 4 grudnia 2010 roku żonaty. Dzieci brak, na stanie natomiast mam rudego kocura, który mnie nienawidzi. Z wzajemnością zresztą.:wink: To nie jest tak, że lubię drażnić innych - mi to wychodzi mimowolnie :teehee:

o to blisko. Inowrocław wita ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem :] Konsolowiec PS3 od prawie dwu tygodni. Kiedyś tam miałem N64 (heh pamiętam, że kosztowało tyle samo co teraz PS3 i gry też były za ponad dwie stówy). Na karku 29 lat, pracuję w jednym z serwisów internetowych. Lokalizacyjnie Poznań i Bydgoszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 lata... absolwent UE we Wrocławiu, w weekendy student Politechniki we Wrocku, pracujący w tygodniu:)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!! czytam to forum już od jakiegoś czasu wiec wypadałoby się przedstawić tak więc jestem Monika dla zabicia czasu studiuje na Politechnice Łódzkiej :), a dla przyjemności gram na ps3, która dostałam na gwizdkę od rodziców(do tej pory jestem w szoku że mi ją kupili hehe), wielka fanka królowej popu Madonny. Na ps3 gram niestety dość rzadko(studia) tylko w weekendy. Ulubiona gra hmm oczywiście Killzone 2, chociaż coraz częściej można mnie spotkać na serwerach bety KZ3. A tak po za światem ps3 interesuje się architekturą, fotografią, filmami, grafika i tak dalej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jestem xbox'owcem z dwuletnim stażem, jednak od pewnego czasu zastanawiam się nad migracją na PS3. Tak też trafiłem na forum. Chcę poznać bliżej tę konsolę i jej środowisko :) Jeśli podejmę zdecydowane kroki to może do końca roku, będe już posiadał swoje psn id. Na codzień chodzę do pierwszej klasy LO i... ezgyzstuje   :laugh: Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, mam na imię Dawid, rocznik 89, jestem po maturze z zamiarem pójścia na studia związane z fotografiką. Pracuję w Biedronce, kasuję ludzi zawodowo i sporo też wykładam (głównie towaru na półki) ;) gram od kiedy ukończyłem 3 rok życia po dziś dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Mam na imię Kasper .Rocznik 1995 . Mieszkam w Krakowie .Jestem uczniem klasy 3 gimnazjum :( . Wielki fan Wisły Kraków oraz konsoli PS3 ! Od stycznia 2010r. posiadam PS3 . Lubię pobawić się z trofeami ;P . Można mnie spotkać tylko i wyłącznie w multi CoDa ,a szczególnie MW2 (ponad 19dni przegranych) . Nie mam dzieci (co oczywiste ;p) ,ani laski ,ale możliwe ,że to 2 się zmieni za niedługo :P .

Edytowane przez PiraPutanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, to mój pierwszy post na forum, a rozumiem że ten temat to takie "poznajmy sie" ;)

To tak po wojskowemu; Tomek, rocznik 83, dziennikarz, Lublin ;) w konsolach zakochany od dziecka, od roku PS3, wcześniej oczywiście PS2, wyznający zasadę że gry na PieCa są generalnie do dupy, a XBox to nie konsola ;p

Mam nadfzieję na dłuższy pobyt tutaj ;)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem mieszkańcem Zgierza, a czasami i Łodzi. Rocznik 92, a imię Paweł.

Obecnie uczeń technikum informatycznego - 3 klasa. Zamierzam iść na studia dziennikarskie i połączyć informatykę z pisaniem. Marzeniem moim jest pisać recenzje gier w gazetach dla graczy lub w serwisie.

Jestem właścicielem PS3, a wcześniej dwóch xboxów - jeden po drugim. Przyznaje się, że byłem piratem - zmądrzałem i kupiłem drugiego, oryginalnego już Xklocka. Sprzedałem go, bo nie miałem w co, a przede wszystkim nie miałem czasu zajmować się konsolą. Niedawno sprawiłem sobie Playstation 3, aby czasami z niej korzystać w celu rozrywki.

Nie wiem czy coś więcej pisać, chyba że któryś naprawdę tego zapragnie; to dorzucę parę zdań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 14 lat (już niedługo 15 :P) chodzę do gimnazjum i mam aspiracje na jakieś porządne liceum :D. Konsolowcem jestem od prawie 3 lat w marcu będzie równo :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witold - 20 lat, zamieszkały w Opolu, gram już z 12 lat, zacząłem od PSX-a i od tego czasu kroczę ścieżką wytyczoną mi przez Playstation. "Studiuję" II rok Socjologii na UO, ale nie wiem jeszcze czy nie rzucę tego i zostanę ninją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, '87r, pracuje jako informatyk w banku.

PS3 kupilem w listopadzie, glownie dla blu-ray, lecz jako ze posiadalem wczesniej PS2 i PSX do grania to czemu nie mialbym grac rowniez teraz ;)

Szukalem jakiegos community coby znalezc znajomych (brzmi jak EMO, wiadomo ze chodzi o lud do giercowania ;)), nawyki z grania w MMO (Lineage 2) tam zawsze jakis vent badz TS byl, po prostu z ludzmi gra sie lepiej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek, 1980 r. informatyk w resorcie bezpieczeństwa (więcej nie mogę napisać ;) )

Jak kolega wyżej, nabyłem głównie dla blu-ray no i zeby czasem ze szwagrem przyciąć w coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×