Skocz do zawartości
wilku

Inne PADy

Rekomendowane odpowiedzi

ale jako drugi pad dalby rade nie ?? bo mam jednego ds3 a tak zeby w nim w fifke pograc czy cos pisza ze na licencji sony wiec wszystkie gierki pownienem bez problemu odpalic ??

jakby mial sixaxis i bs button to by byl zajebisty a wlasnei czy jak jest na srodku znacze logitech to naokolo niego sa przyciski to ten w prawy gornym roku to nie ps button ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, pewnie pad będzie działać lecz, na stronie LOGITECH jest zakładka PS2 i PS3 , te pady są z zakładki PS2 , w zakładce PS3 nie ma żadnego pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki możecie mi polecić pad do PS3 w cenie do 80zł? Będzie mi on potrzebny tylko od czasu do czasu jako trzeci pad, gdy wpadną kumple(więc nie musi to być jakiś super wygodny).

Co myślicie o tym:

http://allegro.pl/item697893500_ak147_pad_bezprzewodowy_do_ps3_sixaxis_dualshock_3.html ?

To orginalny pad do ps3 i na zdjeciu nie uzywany (Przynajmniej na takiego wygląda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz się trochę ? To nie jest oryginał tylko podróbka :) Chociaż łudząco przypomina oryginał. Nawet loga PS nie ma. Niektórzy twierdzą że to jest wczesny model DS3. Chociaż trzeba przyznać że niezła podróba :P Bluetootha chyba nawet logitech nie użył w padach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam małe pytanko. Niedawno zamówiłem 3 pady na allegro(przewodowe). Jak wiemy w ps3 są 2 usb. Czy jeżeli użyje huba usb to wszystko będzie dobrze śmigać czy będą problemy? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno śmigać. Ja używałem Huba Do kierownicy pada i dysku zewnętrznego i było ok

A te pady wyżej. Hmm ciekawe. Za taką cenę można kupić pada bo i tak bym używał go tylko jakby ktoś z kumpli wpadł. Jakby ktoś go kupił albo miał go w rękach to niech napisze co nieco tuta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać. Ale dla pewności wziął bym jakiś porządny hub. I te pady muszą mieć funkcję SIXAXIS, bo nie pograsz w nie które tytuły... (chociażby Killzone2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź. Pady (DRAGOUPLUS) kupiłem za 19zł każdy. Nie mają sixaxisa, ale nie przeszkadza mi to bo mam zamiar grać na nich tylko w SvR2009 i PES 2009, a w nich ta opcja jest zbędna. Zresztą będą używane raz na miesiąc. I pewnie jak za taką cenę to rozlecą się po 2 tygodniach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to czy zbedna jest funkcja sixaxis :P tylko czy dana gra jej wymaga, a konkretnie czy pad jest w pelni kompatybilny z ps3. Mozliwe ze cos poplatalem, ale gt5P (pixeljunk racer na 100%) chyba tez wymaga padow w pelni kompatybilnych z sixaxisami, mimo ze nie wykorzystuje sie w nich tilta. Takze zawsze trzeba uwazac co sie kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pady sprawdziłem, świetnie działają (hub tez zadziałał), póki co współpracują z każdą grą jaką sprawdziłem. Ładnie chodzą, nie ma z nimi problemów. Idealne jako tani zamiennik do gier bez sixaxisa. Pady Dragonplus 3. Gorąco polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez kupilem dragony i jestem zadowolony. zadnych klopotow

z graniem. a cena to mniej niz 20zl za sztuke wiec jak za darmo.

brak sixaxis i vibracji to bzdura bo gier ktore tego wymagaja

jest jak na lekarstwo. do wiekszosci gier ktore gra sie na multi

na jednej konsoli to sa bardzo dobre. fakt ze r2 i l2 to nie spusty

tylko zwykle przyciski jak w dualshocku z ps2 ale to klopot

tylko w samochodowkach gdzie potrzebna jest regulacja sily

nacisku pedalow. szczerze polecam nawet gdy maja byc

wykorzystywane raz na tydzien. jak sie popsuja to mala strata.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez kupilem dragony i jestem zadowolony. zadnych klopotow

z graniem. a cena to mniej niz 20zl za sztuke wiec jak za darmo.

brak sixaxis i vibracji to bzdura bo gier ktore tego wymagaja

jest jak na lekarstwo. do wiekszosci gier ktore gra sie na multi

na jednej konsoli to sa bardzo dobre. fakt ze r2 i l2 to nie spusty

tylko zwykle przyciski jak w dualshocku z ps2 ale to klopot

tylko w samochodowkach gdzie potrzebna jest regulacja sily

nacisku pedalow. szczerze polecam nawet gdy maja byc

wykorzystywane raz na tydzien. jak sie popsuja to mala strata.

<śmiejąc się przez łzy> Napisałeś tyle bzdur, że nawet nie wiem od czego zacząć. "brak sixaxis i vibracji to bzdura bo gier ktore tego wymagaja

jest jak na lekarstwo", co to w ogóle miało znaczyć? Grasz na innym sprzęcie chyba, bo u mnie głupi Trash Panic powoduje konwulsje pada porównywane do 'wynoszenia śmieci' (zabieg zamierzony jak mniemam :P ). "fakt ze r2 i l2 to nie spusty

tylko zwykle przyciski jak w dualshocku z ps2 ale to klopot

tylko w samochodowkach" - tego się przyznam nie zrozumiałem chyba wcale. Nie wypowiem się. Głupota totalna. Coś na wzór - masz auto, ale kółka z wózka, chyba o to chodzi. Niby da się jeździć ale tylko po chodnikach.

Dobra bez jajek. Pad do PS3 oryginalny być musi i Basta. Powiem/napiszę więcej. To właśnie pad od SONY sprawił, że wielu ludzi uważa granie za frajdę a nie katorgę. Jak stać Cię na konsolę to stać Cię na pada. EOT

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt. malo zrozumiales no ale moze zbyt bystry nie jestes.

jakbys czytal watek od poczatku to bys wiedzial ze rozmowa

dotyczy padow dla gosci od czasu do czasu. kazdy chyba

ma jeden orginalny pad bo tyle minimum dostajesz z konsola.

jesli ty musisz miec same orginaly do grania, nawet dla gosci

to szacun. mi szkoda kasy a goscie sie jakos nie obrazili ze

graja na dragonach. jak nie wiesz jaka jest roznica pomiedzy

pierwszym a drugim dualshockiem przy r2 i l2 no to idz kup

starego to sie dowiesz. masz klopoty z crashem? coz.

powiedzialem ze wiekszosc gier dziala ok ale nie wszystkie.

tej gry akurat nie mam. w aot czy r4 lub fifa09 mi goscie

klopotow nie zglaszali. no i commando tez.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z suchatowka. Takie pady sprawdzają się w większości gier ze stacjonarnym multiplayerem, nie mają sixaxisa ani wibracji i nie da się na nich grać w wyścigi, ale są tanie (coś za coś). SouL, z całym szacunkiem ale chyba nie zrozumiałeś tematu na który teraz rozmawiamy. Napisałeś, cytuje: " Jak stać Cię na konsolę to stać Cię na pada", zauważyłem też że jesteś takim wielbicielem porównań to prosze: Masz domek z 4 pokojami, w jednym z pokoi w którym siedzisz przez cały rok jest telewizor HD 40kilka cali. Do pozostałych 3 pokoi raz w miesiącu przyjeżdzają twoi kumple pooglądać telewizje. I teraz: Wydajesz fortune i kupujesz do każdego pokoju taki tv jaki jest w twoim? A może kupujesz jakieś tv crt 20 cali? Takie porównanie, ale stosunek ceny i jakości między padami sony, a dragonplus 3 idealnie do niego pasuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest jakis pad co ma ten zyroskop jak sixaxis i dualshock?

bo sa gry ktore wymagaja go do dzialania

Jest taki pad a bardziej był jakieś 10-12 lat temu Logitech wydał takiego pada razem z grą Star Wars

Mam w domu ale nie miałem okazji zobaczyć czy działa na PS3 tym bardziej, że były dwie edycje jedna z USB a druga zwykła wtyczka GAME (jaki kiedyś były w kartach dźwiękowych)

Ale pady te nie miały analoga posiadały 9 przycisków i to był jedyny pad do PC

Tynio

Pozdrawiam

PS

Sory za mały OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki możecie mi polecić pad do PS3 w cenie do 80zł? Będzie mi on potrzebny tylko od czasu do czasu jako trzeci pad, gdy wpadną kumple(więc nie musi to być jakiś super wygodny).

Co myślicie o tym:

http://allegro.pl/item697893500_ak147_pad_bezprzewodowy_do_ps3_sixaxis_dualshock_3.html ?

Tego pada kupiłem tydzień temu i jestem z niego w zadowolony . Szczerze jest on dobry jak kumple przyjdą i można sobie w tedy pograć w gierki kilkuosobowe np Fifa .

Ja go używałem w grach NFS undercover , GTA 4 i FIFA 09 a w killzonie 2 nie działał , bo nie ma Sisaxisa i tez nie ma akumulatora ale da się przeżyć , jest lżejszy od oryginała ale tak samo leży w dłoni i jest matowy nie jest pokryty lakierem . Ale za taka kasę co można więcej chcieć ja dałem za niego 34 zł na allegro . Tego pada polecam tym co lubią pograć sobie z kumplami wieczorkiem przy piwku i tym którzy chcą nie za dużo wydać na pada . Jest to solidnie zbudowany pad i warto go kupić .

Edytowane przez Piwq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie ja mam pada bigben i sprawuje sie naprawde dobrze wszystko w nim dziala a cena pewnie ze 30 zloty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się powtarzam, ale Sixaxis różni się czymś od Dualshocka 3 po za wibracjami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spoko bo chcę kupić drugiego Pada, a waga i napisik nie jest aż tak ważna... :) wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×