Skocz do zawartości
wilku

Inne PADy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jestem tu nowy ale chciałbym zaproponować rozwiązanie. Jak masz stare pady od PS2 można je podpiąć pod ps3 zwykłą przejściówką do pc. Ostatnio mnie naszło bo też szukałem taniego rozwiązania dla rozgrywki wieloosobowej. Podpiąłem pady od ps2 pod najzwyklejszą przejściówkę do pc za 15 zł. Efekt pady widziane są przez system jako 1 i 2-gi. DS3 jest z nr 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj dokladnie ten watek to sie dowiesz, ze ameryki nie odkryles. Moze tez sie zupelnie przypadkiem dowiesz, ze nie wszystkie takie przejsciowki dzialaja i nie we wszystkich grach. Prosze tez nie pisz, ze "moja przejsciowka dziala w np Mario Bros" bo dzialac moze, ale sa gry wybredne i nie kazda przejsciowke trawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem ostatnio konsolę Playstation 3.

Mam pewne pytanie: Czy Gamepad Speed Link SL-6555-SBK będzie działać na konsoli?

sl6555sbk1.th.jpg

JOYPADSPL360STYLEG-5_250.png

Pozdrawiam,

Damian

Edytowane przez DeCoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki.

A jaki pad byś polecił w niskiej cenie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak pozamieniać przyciski L1 z L2 i R1 z R2 ?? mam nowego pada i nie mogę tego zmienić w fifie10. Pad fajny tani ma wibrację ale to chciałbym zmienić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da rady zeby sobie tak zmieniac.

ps. taki jest wlasnie mankament nieoryginalnych padow

ps2. mozesz zawsze otworzyc pada i kabelki przelutowac :P

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu wogle tego bym nie brał pod uwagę. Najlepiej kupić sobie używanego chociażby sixaxisa, można go juz dostać nawet za 80zł :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO 50 zł wyrzucone w błoto. Lepiej dozbieraj i kup używkę sixaxisa albo najlepiej dozbieraj do nowego DS3,wyjdzie taniej niż wymieniać te tanie zamienniki co kilka tygodni.

IMO 50 zł wyrzucone w błoto. Lepiej dozbieraj i kup używkę sixaxisa albo najlepiej dozbieraj do nowego DS3,wyjdzie taniej niż wymieniać te tanie zamienniki co kilka tygodni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem świeżym posiadaczem PS3 i ma mały problemik .

Pożyczyłem od kumpla pada i podłanczam go do ps3 usb i nie działa co jest nie tak ????

Dzięki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kazdy pad bedzie dzialal. zwalszcza takie co wymagaja sterownikow do dzialania

ps. jaki to pad?

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 no niestety ten model chillstreama nie działa pod ps3 gdyż jest to pad X-USB :P Trzeba było kupić wersje PC/PS3... taka cała czarna działająca w innym standardzie

Edytowane przez krew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zależy mi na padzie zwłaszcza do gry w LBP, w miarę dobrym wykonaniu (ale nie za 150zł), może być na kabelku.

Logitech Chillstream dla PS3 będzie dobrym wyborem?

Jakie minusy? Wibracji ani analogowych przycisków chyba nie posiada? Z większością gier zadziała? Przycisk PS3 posiada?

pozdrawiam Kranu 

Edytowane przez kranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam pady Dragonplus3 bardzo dobre jeżeli ktoś szuka tanich zamienników DS3 do okazyjnego grania. Oczywiście nie ma co porównywać wygody czy precyzji do DS3 ale mimo to bardzo przyjemnie się gra jak na pady za 22 zł :smile: Testowałem FIFĘ 10, CoD:Modern Warfare 2, LittleBigPlanet, i inne gierki. W tych wszystkich grach pad działa znakomicie nawet w LBP gdzie nie potrzeba PS buttona żeby dołączyć do gry. Wystarczy podłączyć pada, nacisnąć start i wybrać "guest". Nie działa tylko sensor ruchu także nie pogracie w gry które tego wymagają jak np. Flower czy Folklore ale to i tak gry singleplayerowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam pady Dragonplus3 bardzo dobre jeżeli ktoś szuka tanich zamienników DS3 do okazyjnego grania. Oczywiście nie ma co porównywać wygody czy precyzji do DS3 ale mimo to bardzo przyjemnie się gra jak na pady za 22 zł :smile: Testowałem FIFĘ 10, CoD:Modern Warfare 2, LittleBigPlanet, i inne gierki. W tych wszystkich grach pad działa znakomicie nawet w LBP gdzie nie potrzeba PS buttona żeby dołączyć do gry. Wystarczy podłączyć pada, nacisnąć start i wybrać "guest". Nie działa tylko sensor ruchu także nie pogracie w gry które tego wymagają jak np. Flower czy Folklore ale to i tak gry singleplayerowe.

potwierdzam, zażyczyłem sobie pada do ps3 na wigilii klasowej ^^ dostałem tego dragonplus 3 i jestem bardzo zadowolony, kosztowal 21 zł + 10 zł przesyłka. Oprócz tego co pisał kolega wyżej ma jedną bardzo dobrą funkcję. Podczas codziennego pocinania w LBP w 2 osoby, siostry obczaiły, że można grać krzyżakiem zamiast gałką co bardzo im się spodobało, bo gałka jest dla nich za trudna do operowania. Teraz czaję się albo na sixaxisa albo jakiegoś pada logitech bezprzewodowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś takiego?

http://allegro.pl/item881572581_pad_przewodowy_dualshock_nowy_ps3_wyprzedaz.html

Wygląda jak oryginalny i z wibracjami.

wygląda zbyt pięknie, zarówno funkcjonalnie, jak i cenowo. Jeśli kupisz, bądź przygotowany na rozczarowanie, bo jeśli chodzi o pady cena == jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ten pad powyżej może być dobrym wyborem (jeżeli nie ma być do grania codziennego) chociażby ze względu na odłączany kabel, który może się po prostu przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy od gry czy ten przycisk bedzie potrzebny. brak sixaxisa tez go troche dyskryminuje w niektorych grach. ale patrzac na cene to nie jest zle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest ten Dragonplus co już go kilka osób polecało czy jakaś gorsza wersja?

http://allegro.pl/it..._gwar_fvat.html

Bo cena poraża ;) Brak przycisku PS3 w Dragonie nie przeszkadza?

W te gry co grałem przycisk PS nie był potrzebny (nawet w LBP) tak jak pisałem wyżej największym minusem jest brak czujnika ruchu ale mnie to akurat nie przeszkadza bo mało jest gier które go wymagają. Przeważnie jest opcja wyboru (np. motorstorm 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×