Skocz do zawartości
ONE

Castle Crasher

Rekomendowane odpowiedzi

nie no qwa ... i potem dziwota ze ludzie maja konta us lub jp ehhh gdzie to sony ma leb sie pytam ja narazie kont innych nie mam ale zaczynam sie nad tym zastanawiac ... jakby nie mogl byc jeden sklep ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdybyś miał konto na US to i tak byś tam już nie mógł kupować, bo to zablokowali :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdybyś miał konto na US to i tak byś tam już nie mógł kupować, bo to zablokowali :whistling:

Moglbyś coś więcej na ten temat napisać? Jak zablokowali, już nie ma żadnej możliwości kupowania z US PSS?

Ja często tam robilem zakupy ale moje karta stracila waznosc, teraz mam nowa, taka samo i wlasnie nic kupic nie moge :(. A jstm napalony na CC, a zwłaszcza na genialnego TERROWERa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostaje kupić zdrapkę na allegro ,20$ chyba jest najmniejsza kwota do kupienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbyś coś więcej na ten temat napisać? Jak zablokowali, już nie ma żadnej możliwości kupowania z US PSS?

Ja często tam robilem zakupy ale moje karta stracila waznosc, teraz mam nowa, taka samo i wlasnie nic kupic nie moge :(. A jstm napalony na CC, a zwłaszcza na genialnego TERROWERa.

http://www.ps3site.pl/koniec-z-zagranicznymi-zakupami/51681/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym forum, przez pewnego moderatora, została wypuszczona ponoć plotka, że do lutego 2011 pojawi się w PSN. Już nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze Twoj avatar jest odpowiedni do calej tej sytuacji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze Twoj avatar jest odpowiedni do calej tej sytuacji :P

Hehe, dzięki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem gierkę z PSS USA jak myślicie czy będę mógł gra z ludźmi z Europy jak wreszcie będzie u nas dostępna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupuję zdrapkę za 20$ wpisuję go na usa ps store, kupuje grę i odpalam na moim polskim koncie. Czy aby na pewno to działa? W razie czego poprawcie mój tok myślenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie mój Psn Kyuzo1988 mam trofea w tej grze a mieszkam w Polsce.

Czyli kupuję zdrapkę za 20$ wpisuję go na usa ps store, kupuje grę i odpalam na moim polskim koncie. Czy aby na pewno to działa?

Bardzo dobry tok myślenia.

A Tobie Sporek PW wysłałem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ktorej godzinie mozna sie tego spodziewac ??

jest juz 3 listopad a gry nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę. Wydałem wszystko, bo byłem pewny że nie wyjdzie. A tu nagle taka wiadomość. Mam 180 zł na swoje wydatki, miałem kupić AC:B ze składką, a chyba wydam 100 zł na prepaid. Ja miałem dać 100 zł :( NIEEEEEEEE :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie cos na temat co-op. Mozna grac w 4 osoby na jednym ekranie, czyli musialbym miec 4 pady, tak? A jak wyglada multi przez neta bo to mnie bardziej interesuje, rozgrywka wyglada tak samo ? mozna grac np z 3 innymi znajomymi jak w LBP ? i to sie przechodzi cala "kampanie" razem czy przez neta sa osobno jakies specjalne mapki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na ps3, ale na iksie można było coopa robić na jednym ekranie w 4 osoby (nie split screen tylko wszyscy razem). Nie grałem kampanii coop przez neta.

Kampania coop jest ta sama co single.

Dodatkowo są areny do grania online, do 4 graczy. Nawalanka, kto zostanie ten wygrywa.

Jest jeszcze jakiś konkurs jedzenia, też online i offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie cos na temat co-op. Mozna grac w 4 osoby na jednym ekranie, czyli musialbym miec 4 pady, tak? A jak wyglada multi przez neta bo to mnie bardziej interesuje, rozgrywka wyglada tak samo ? mozna grac np z 3 innymi znajomymi jak w LBP ? i to sie przechodzi cala "kampanie" razem czy przez neta sa osobno jakies specjalne mapki ?

mozna grac w 4 osoby na jednym tv :) przez net tak samo znaczy te same misje ...

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma gierkę niech mi wyśle zaproszenie(PSN Kyuzo1988) chcę sprawdzić czy moge grać przez neta, ponieważ zakupiłem CC z pss USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez macie problem z graniem z ludzmi z listy friend ? bo mam problem z zapraszaniem lub dolaczeniem do kogos z listy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×