Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Na bank przyśpieszyli, na vicie wyskakuje momentalnie.

W ogóle podejrzewam, że PS4 będzie miało wiele elementów zaporzyczonych z vity więc będzie killer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mam dziwne problemy z aktualizacja trofek na stronach www, sygnatury nie chcą się zaktualizować, nie są wysyłane z psn informacje o zdobytych trofeach, dodam, że ustawienia są prawidłowe w konsoli - pokazuj wszystkim, jakaś porada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony zmieniło API pucharków i dopóki te strony nic nie zrobią, nie bedziesz miał aktualizacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się złożyło(z moją lekką pomocą):

5000 trophy - plat Killzone

100 plat - GTA IV

6000 trophy - plat Air Conflicts: Pacific Carriers

;)

cookie-monster.gif

Edytowane przez Darayavahus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up graty!

A mi dzis wpadl 3 calak - Thomas Was Alone, jest sie czym chwalic :biggrin: Jakby ktos sie zaparl to gierka na 1 dzien, rozlozylem ja na jakies 3 posiedzenia przy niej, pyklo i poleciala z dysku.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy w zdobyciu pucharków w Motortorm RC. Co ważne gram na Vicie, czy w zrobieniu tych trofeów może mi pomóc osoba posiadająca wersje na PS3?

 

7S63c515.png 

Łowca duchów

Pokonaj ducha znajomego w Wyścigu lub Gorącym okrążeniu, który znajduje się w rankingach wyżej niż ty.

 

11S400008.png

Głową w mur
Pobij 10 czasów po uruchomieniu wyścigów za pomocą Ściany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadły platyny Sports Champions i Sports Champions 2, uff :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wpadły platyny Sports Champions i Sports Champions 2, uff  :) 

Kolego Nervusek mam do Ciebie pytanko w w związku z Sports Champions 2. Jest jakiś trik albo taktyka żeby pokonać przeciwników w ostatnim pucharku chodzi mi głównie o tenis i boks. W tenisie utknąłem na trzecim przeciwniku a w boksie na drugim i za cholerę nie mogę przejść. W łucznictwie został mi ostatni boss i też już nie daję rady. O ile w jedynce tenis stołowy i łucznictwo poszło gładko to tutaj jest jakimś koszmarem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Nervusek mam do Ciebie pytanko w w związku z Sports Champions 2. Jest jakiś trik albo taktyka żeby pokonać przeciwników w ostatnim pucharku chodzi mi głównie o tenis i boks. W tenisie utknąłem na trzecim przeciwniku a w boksie na drugim i za cholerę nie mogę przejść. W łucznictwie został mi ostatni boss i też już nie daję rady. O ile w jedynce tenis stołowy i łucznictwo poszło gładko to tutaj jest jakimś koszmarem.

Boks zrobilem na samym początku, kluczem były odskoki i wykorzystanie okazji po jego nietrafionym ciosie. Grałem dwoma kontrolerami co zdecydowanie polecam. Ładujesz ten super cios, robisz unik kiedy on chce uderzyć i wtedy bijesz Ty. Co do tenisa, tutaj nie mam rad, trzeba po prostu skillować, też trochę zakwasy po tym leczyłem. Z łucznictwem nie mialem większych problemów, też pewnie kwestia wytrwałości i treningu.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W boks gram dwoma kontrolerami niby robię jak mówisz ale kurcze trzy, cztery walki i rączki bolą. Jeszcze mam pytanie co do boksu, kładę gościa na deski trzy razy i gość wstaje walczy dalej. On walcząc dalej kładzie mnie dwa razy i koniec walki o co chodzi?? Czy mam mniej siły od niego czy jak. To mnie najbardziej irytuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby wygrać przez nokaut trzeba gościa powalić w jednej rundzie 3 razy. Dokładnie już nie pamietam ale im wyżej tym więcej razy trzeba ich położyć żeby wygrać jeśli nie uda Ci się nokaut, a oni coraz szybciej mogą skończyć Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki za odpowiedź, walczę dalej w takim razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadla platynka w GOW: Duch Sparty :) Jeszcze dwie najnowsze czesci i mam komplet :D

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem bo usnęły mi się trofea w Infamous a jeszcze parę dni temu je miałem i tylko 2 dzieliły mnie od platyny czy coś da się zrobić z tym? nieaktualne

Edytowane przez ArCard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadło 10h z DanceStar Party Hits a razem z tym platynka :D na dniach platyna z Remember Me :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie pochwale tylko platynką z Metal Gear Rising Revengeance :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwalę, a co mi tam. Udało się dobić całość w Sports Champions - niecały 1% na psnprofiles - chociaż zdaję sobie sprawę, że w dużej mierze wynika to z tego, że gra zagościła u wielu randomów, ale jednak trochę trzeba było się, dosłownie, napocić.

Zaraz po tym wpadło Remember Me, ale to bez szału raczej. Miałem się zabierać za dobijanie platyn w grach, w których mi niewiele brakuje, ale promocje w PSN i PS+ pokrzyżowały mi plany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×