Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi glownie o platyne. Ewentualnie jescze Undead Nightmare, ktory tez posiadam na osobnej plycie.

Ale platyna ogolnie latwiejsza/mniej czasochlonna od tej z GTA V ?

I jeszcze co do tego pucharka z koniem to pamietam, ze zrobilem juz kilka misji fabularnych (napewno ranczo i kilka od szeryfa) i w miedzy czasie chyba jakis wilk mi konia zabil, to lepiej zaczac od nowa ?

Pamiętaj, żeby tego konia przypiąć do palika za lejce, bo tak się go przypisuje/zapisuje jako swojego. Ja tego nie zrobiłem i śmigałem grę od początku mimo iż koń mi nie zginął w początkowych misjach. Ogólnie jak idziesz na misję, gdzie robisz rozpierduchę, albo jest duża różnica wysokości to zostaw konia kawałek od tego, to większa szansa, że nie dostanie przypadkowej kulki, albo nie spadnie w przepaść jak mi raz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dybałem z tym koniem drugi raz ;)

Ogólnie jest to trofik, który ongiś był przez wielu graczy pomijany przypadkowo :) - np. przeze mnie :biggrin:


Ale platyna ogolnie latwiejsza/mniej czasochlonna od tej z GTA V ?

 

Zdecydowanie mniej czasochłonna, choć czasu spedziesz duuuużo nad tą grą :)

Niemniej teraz często są event`y x3 w multi co z kolei co by nie mówić skraca czasowo rozgrywkę. Na początku tego niestety nie było :)

R2 na padzie do remontu po ciągłym Repeat  Pike Basin :)

Często gram ze stałą ekipą w RDR więc jak chcesz możesz się podpiąć do nas.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej teraz często są event`y x3 w multi co z kolei co by nie mówić skraca czasowo rozgrywkę. Na początku tego niestety nie było :)

Teraz tak bardzo nie śledzę event'ów w RDR, ale od czasu wejścia GTA Online chyba słabo z event'ami w innych grach od R*.

 

Platynowanie RDR nie dość, że krótsze to jeszcze w moim odczuciu (z perspektywy czasu i na chłodno) przyjemniejsze niż w GTA V - ale to już subiektywna ocena.

 

PS. Chociaż mi z lenistwa brakuje jeszcze dwóch trofków ^^

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, faktycznie nie jest to teraz tak częste jak jeszcze jakiś czas temu. Jednak zdarzają się. 

Platyna w RDR jest nie dosyć, że łatwiejsza od tej z GTAV to co by nie mówić przyjemniejsza :) - może dlatego, że by zdobyć niebieski pucharek w GTA trzeba sie troszke nagimnastykować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wbiła mi pierwsza platynka za Wonderbook: Księga Czarów, co prawda niezbyt ambitnie, ale jestem dumny z samego faktu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wbiła mi pierwsza platynka za Wonderbook: Księga Czarów, co prawda niezbyt ambitnie, ale jestem dumny z samego faktu

No to teraz wbij platynę w Max Payne 3 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ten profil to ciekawostka. Jak można zobaczyć w statystykach gość w pażdzierniku i listopadzie zeszłego roku wbił ponad 3500 trofeów...

 

http://psnprofiles.com/Velsu/stats

Az sie zarejestrowalem zeby skomentowac...

 

Na ps3trophies.org (teraz playstationtrophies) jechalem w konkursie trophy hunterow przeciwko hamburgerowi i duma nie pozwolila mi przestac, musialem z nim wygrac. Wszystko bylo dobrze rozplanowane, ale nie powiem, hamburger niezle cisnal. Czasami nie wiedzialem czy walcze z jedna osoba czy kilkoma bo ciagle online byl.

Edytowane przez Velsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie sprzedałem moje poczciwe ps3, ponieważ szykuję się do zakupu czwórki, w związku z czym mam pytanie. Jeżeli nie zaaktualizowałem trofeów na ps3, to czy na ps4 aktualizując, uaktualnianią się te na ps3? Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy posiadając ps4 i tam aktualizując trofea, to te z ps3 też się zaaktualizują? Pytam bo sprzedałem ps3, a dziś wbiłem platynę, ale nie zaaktualizowałem trofeów bo nie miałem internetu chwilowo na konsoli. Jeśli zaaktualizuję trofea na ps4, to ukaże się platynka z ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No piszę Ci że nie...

Jak ps4 ma wiedzieć że zrobiłeś platyne na PS3?

Dopóki nie zrobisz synchronizacji to trofea są tylko i wyłącznie na konsoli na której ją wbiles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wpadła 3000-na trofka, a na koncie nadal tylko 10 platyn.  :sweat:  Chyba czas najwyższy kupić Hanę Montanę.   :laugh:

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Terminator: Salvation platynę masz ? :-)

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie jak to jest z tymi samymi tytułami na ps3 i PS4? Jeżeli np zdobyłem trofea w GTA V i teraz kupię na PS4 to trofea przechodzą? Czy mogę platynowac jeden tytuł na 2 konsolach? Nie mam właśnie jeszcze żadnego tytulu na obie konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsio zależy. Czasami gry posiadają jeden zestaw trofików dla wszystkich platform a czasami trzeba po prostu zdobywać je od nowa. Często też wystarczy po prostu wgrać save i trofiki odblokowują się same ( przy opcji cross buy/cross save ).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie jak to jest z tymi samymi tytułami na ps3 i PS4? Jeżeli np zdobyłem trofea w GTA V i teraz kupię na PS4 to trofea przechodzą? Czy mogę platynowac jeden tytuł na 2 konsolach? Nie mam właśnie jeszcze żadnego tytulu na obie konsole

Jeśli są wspólne puchary to mówi się na to cross platformowa gra, czy coś w tym stylu. Np. Hotline Miami ma wspólne.

GTA pomimo, że ma dokładnie takie same trofea to listę ma osobną i trzeba robić wsio od nowa.

Przeważnie duże tytuły mają osobne listy, ale nie jest to regułą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie jak to jest z tymi samymi tytułami na ps3 i PS4? Jeżeli np zdobyłem trofea w GTA V i teraz kupię na PS4 to trofea przechodzą? Czy mogę platynowac jeden tytuł na 2 konsolach? Nie mam właśnie jeszcze żadnego tytulu na obie konsole

Sprawdzaj tutaj:

http://psnprofiles.com/games

Jak widzisz,że 1 gra ma 2 listy trofeów (1 dla PS3 a 2 na PSV np) to znaczy,że mają oddzielne.

A jak jest 1 lista dla wielu konsol,to oznacza,że tylko raz możesz wbić w tym platynę.

http://psnprofiles.com/trophies/3155-Escape-Dead-Island np tutaj tak masz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Terminator: Salvation platynę masz ? :-)

 

Z tą Hanką to tylko zażartowałem. ;) Nie mam ciśnienia na platki, a i sam Terminator mnie nie kręci. Niedługo będę ogrywał Sleeping Dogs, może tam wbiję. Ponoć łatwa to platka. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza platyna wpadła właśnie w Sleeping Dogs, Platyna łatwa i dość przyjemnie się ją wbija :) Także polecam splatynować :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna platyna wpadła z wielką przyjemnością, a właściwie, podwójną przyjemnością,

ponieważ przy udziale mojej kochanej żony, za co bardzo Jej dziękuję.

Oczywiście mowa o Diablo 3

 

Pozdrawiam :cool:

Edytowane przez xenomorph
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×