Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

wie ktos gdzie moglbym znalezc liste trofeow do red faction- g.......... Chodzi mi o polska liste bo ang znalazlem

prosze o pomoc dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

wie ktos gdzie moglbym znalezc liste trofeow do red faction- g.......... Chodzi mi o polska liste bo ang znalazlem

prosze o pomoc dzieki

Najpierw google.pl, potem wpisujesz '(tytuł gry) poradnik', jak nie znajdzie nic sensownego to wpisujesz '(tytuł gry) trofea pl'. Na start ci zarzucę linkiem, ale na przyszłość trochę więcej samodzielności http://konsolowisko.pl/artykul/1066-red-faction-guerrilla-poradnik

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki. a tak po zatym to szukalem tak jak ty mowisz tylko moze za slabo. dzieki ziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie naliczania procentów na poszczególnych poziomach gracza. Wczoraj, przed rozpoczęciem rozgrywki w RDR, miałem 12 poziom gracza i 1%. W RDR zdobyłem 5 trofeów i nadal mam 12 poziom i 1% na pasku postępu. Zdobyte pucharki doliczono mi do statystyki, ale nie przełożyło się to na awans. Czy jest to błąd, a może nabijanie poziomów z czasem wymaga coraz więszej liczby zdobywanych pucharków. Jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie naliczania procentów na poszczególnych poziomach gracza. Wczoraj, przed rozpoczęciem rozgrywki w RDR, miałem 12 poziom gracza i 1%. W RDR zdobyłem 5 trofeów i nadal mam 12 poziom i 1% na pasku postępu. Zdobyte pucharki doliczono mi do statystyki, ale nie przełożyło się to na awans. Czy jest to błąd, a może nabijanie poziomów z czasem wymaga coraz więszej liczby zdobywanych pucharków. Jak to jest?

Podobno od 12lvl zaczynają się schody i procenty idą znacznie wolniej niż dotychczas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ KopaczK

Level 11 - 14000 points - 0.75% - 1.5% - 4.5% - 9%

Level 12 - 16000 points - 0.1875% - 0.375% - 1.125% - 2.25%

by Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko... kasując wpisy i aktualizacje do gier tak by zwolnić miejsce gdy już gry nie używam skasują mi się również trofea??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko... kasując wpisy i aktualizacje do gier tak by zwolnić miejsce gdy już gry nie używam skasują mi się również trofea??

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek włączyłem na moim profilu w menu PS3 GTAIV i teraz widnieje mi w statystykach moich osiągnięć. Czy można usunąć to jakoś, po co mam "zaśmiecać" sobie staty jak i tak w GTA w najbliższych miesiącach nie mam zamiaru grać

PS. Usunięcie save'ów nie daje nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie zsynchronizowałeś trofeów to możesz usunąć profil z konsoli na którym odpaliłeś GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... po co mam "zaśmiecać" sobie staty ...

Lista tych statów to tylko dwie pozycję (w tym GTA) :confused: ciężko mówić o zaśmiecaniu. Skoro jednak je widzę podglądając twój profil na stronie playstation to znaczy że już nic nie zrobisz ... pozostaje jedynie strzelić "calaka" i nie będzie już Cię drażnił ten widok :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio przeglądałem sobie jakie trofea trzeba odblokować w poszczególnych grach.Zauważyłem że niektóre trofea (nie zdobyte) mają w górnej części po lewej stronie plus w kólku.Zastanawiam się co to może znaczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są to trofea związane z DLC. Musisz posiadać dany dodatek do gry aby je odblokować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie zbliżone. Dlaczego część trofeów z DLC jest pozbawiona plusika w kółeczku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z synchronizacją trofeów . Problem polega na tym ,że chciałem zrobić platyne w CoD Mw 2 (jakies 2 miesiace temu). Ok 50% zrobilem u siebie na konsoli, ale potem wyjechalem do brata ktory również ma ps3. Zalogowałem się do PSN i zacząłem dalej robic trofea. Tu zaczyna się problem . U niego na konsoli w kolekcji trofeów mam 100% i platyne ale po zalogowanie się u siebie na konsoli w kolekcji jej nie ma . Może zna ktoś jakiś sposób żeby to naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z synchronizacją trofeów . Problem polega na tym ,że chciałem zrobić platyne w CoD Mw 2 (jakies 2 miesiace temu). Ok 50% zrobilem u siebie na konsoli, ale potem wyjechalem do brata ktory również ma ps3. Zalogowałem się do PSN i zacząłem dalej robic trofea. Tu zaczyna się problem . U niego na konsoli w kolekcji trofeów mam 100% i platyne ale po zalogowanie się u siebie na konsoli w kolekcji jej nie ma . Może zna ktoś jakiś sposób żeby to naprawić ?

A synchronizowałeś u brata trofea z serwerem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przed chwila to zrobilem i nadal nic ... jakies inne pomysly?

Jak zrobie jeszcze raz te trofea to raczej juz 2gi raz mi ich nie zaliczy ? ;/

P.S nie dokonczylem mysli w poprzednim poscie ,,, platyne u brata zrobilem. i chcialbym ja miec u siebie na konsoli(kolekcja troefeów) ..

Edytowane przez Sivy833

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam być może głupie pytanie, ale jednak je zadam ;] Czy kiedy konsola nie jest podłączona do sieci, mogę zdobywać trofea? I kiedy np podłączę ją do sieci to system zaktualizuje moje osiągnięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, aczkolwiek byłbym wdzięczny gdyby ktoś jeszcze potwierdził słowa kolegi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam przez pierwsze miesiace nie mialem ps3 podlaczonego do neta a trofea wpadaly, to nie ma znaczenia. Potem wystarczy tylko zsynchronizowac je z serwerem i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Chyba, że chodzi o trofea sieciowe, których nie zdobędziesz nie mając połączenia sieciowego. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:Czy jak wygrywamy do jakies gry save 100% itp to daje na trofea np:za znajdzki i przejscie gry na hard ? np:jak w Infamous sciagnie się save z ukonczana gra na hard ze wszystkimi znajdzkami to wypadnie nam za to trofea ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×