Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sensu robienie czegoś takiego. Było to już w tym temacie omawiane kilkukrotnie.

Większość stron daje już możliwość bezproblemowego porównywania osób i tworzenia rankingów wg danego kraju czy wśród znajomych.

Trofea wtedy jeszcze nie były tak popularne bo dopiero się rozwijały i nie było wałków.

Już prędzej widziałbym coś w rodzaju kącika do chwalenia się platynami, tak jak jest na zagranicznych forach.

Każdy w swoim poście ma coś w rodzaju galerii trofeów, wyszczególnia te najtrudniejsze, najłatwiejsze, itd.

Ale to też wymaga sporo roboty i wkładu własnego, więc raczej też odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny jubileusz 1000 trofeum i platyna:)

Ja dzisiaj wbiłem 60-tą. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wbiłem 60-tą. :P

Ładnie to kłamać? ja tam widzę 59 :pinch: ... ok ok nie aktualizowana sygnatura ... ja mam tam 5: Uncharted 1 i 3, God of War 2, Infamous 2 i Heavy Rain. Może kiedyś postaram się o więcej :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam dwie xD i jestem z nich dumny ;D ogólnie mam zamiar platynować gry które najbardziej wryły mi się w mózg i przy których najmilej spędzało mi się czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak robię. Tylko najczęściej wychodzi to tak:

splatynuję ten tytuł, albo nie bo chcem w to zagrać, no to co innego splatynuję, albo jednak nie. I tak w kółko nie ma czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak robię. Tylko najczęściej wychodzi to tak:

splatynuję ten tytuł, albo nie bo chcem w to zagrać, no to co innego splatynuję, albo jednak nie. I tak w kółko nie ma czasu.

Człowieku, zupełnie jakbym słyszał siebie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co oznacza taki plusik przy liście trofeów np. do U3 ? Dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co oznacza taki plusik przy liście trofeów np. do U3 ? Dzieki za odp.

że to jest trofeum z DLC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę kupić dlc, żeby wbić platynę ? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę kupić dlc, żeby wbić platynę ? ;/

\

Platyna jest za zdobycie wszystkich trofeów w "czystej" grze (czyli bez dodatków), jeśli DLC dodają trofea nowe to wtedy po prostu bez ich wykupienia nie zdobędziesz 100% trofeów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że wciśniesz :square: , wtedy posegregują się trofea i będziesz miał osobno U3 a osobno DLC.

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że wciśniesz :square: , wtedy posegregują się trofea i będziesz miał osobno U3 a osobno DLC.

tylko nie zmienia to że w ogólnym procencie z gry nie będziesz miał 100 :happy:

ps. 777 pucharów na koncie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

Mam pytanie.

Chodzi mi o trofeum w TDU2 "God of car" - posiadanie wyszystkich aut

Wiem że nie trzeba mieć tych z DLC tylko podstawowe.

Ale czy muszę mieć te auta które wygrywa się w wyscigach DUEL bo wychodzi na to że niektóre auta mi się powtarzają, czy je też trzeba mieć ?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie zmienia to że w ogólnym procencie z gry nie będziesz miał 100 :happy:

taki mały wywód: ;)

myślę, że PS3 mogłaby lepiej pokazywać stopień zdobywania trofeów.

Obecnie -> przykładowo kończymy sobie Uncharted 3, mamy 100%, obok świeci się platyna. Fajnie :)

Wychodzi DLC z kilkudziesięcioma trofeami, zmieniając nasze 100% w 51% (i tak dobrze, że obok świeci platyna i wiemy że kiedyś tam zrobiliśmy 100%, bo w X360 pasek postępu zmniejsza się z calaka nagle robiąc połówkę)

Wystarczyłoby, przy tytułach, które posiadają DLC dodać pod spodem drugi pasek postępu, w innym kolorze, który obrazowałby postęp gracza w zdobywaniu pucharków w jednym lub wielu DLC.

Edytowane przez mdag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że PS3 mogłaby lepiej pokazywać stopień zdobywania trofeów.

Obecnie -> przykładowo kończymy sobie Uncharted 3, mamy 100%, obok świeci się platyna. Fajnie :)

Wychodzi DLC z kilkudziesięcioma trofeami, zmieniając nasze 100% w 51% (i tak dobrze, że obok świeci platyna i wiemy że kiedyś tam zrobiliśmy 100%, bo w X360 pasek postępu zmniejsza się z calaka nagle robiąc połówkę)

Wystarczyłoby, przy tytułach, które posiadają DLC dodać pod spodem drugi pasek postępu, w innym kolorze, który obrazowałby postęp gracza w zdobywaniu pucharków w jednym lub wielu DLC.

ja U3 sprzedałem przed wyjściem tego DLC i w XMB mam 100% nie 51, jedynie na stronach z sygnaturami jest pokazany ten procent. Mi osobiście to nie przeszkadza, choć wkurza mnie dodawanie małych DLC z pucharami, co innego jakby to był dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wątpię aby była to jedna osoba, po drugie nie myślisz chyba że wszystkie te tytuły trzyma na półce koło telewizora ;)

Akurat Bieleric kupuje wszystkie gry jakie wychodzą na PS3. Koleś musi mieć po prostu sporo kasy i tyle.

Co z kolei nie mienia faktu, że jest to multi konto i ludzie mu grają w gry (nawet doszły mnie słuchy, że płaci za to). Ale kolekcje gier ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Bieleric kupuje wszystkie gry jakie wychodzą na PS3. Koleś musi mieć po prostu sporo kasy i tyle.

Co z kolei nie mienia faktu, że jest to multi konto i ludzie mu grają w gry (nawet doszły mnie słuchy, że płaci za to). Ale kolekcje gier ma.

Jak widać na filmie, nie tylko gry na PS3 go interesują.

Zastanawiam się czy mając tyle Platyn udostępniłbym moje konto innej osobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy bym wiedział za co się zabrać przy takiej kolekcji.Czasami mam problem z wyborem gry ,a mam tylko plusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba w nic nie zagrał, bo bym się w życiu nie zdecydował :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzę tematu MGS 2 Trofea, wiec napisze tu:

Great Dane

- Collect all dog tags

wlasnie skonczylem rundkę, gdzie zdobylem wszytkie blachy (100%), a mimo to trofeum nie wskoczyło.

ktoś wie dlaczego? coś przeoczyłem, a może jest zle sformułowane ?

Edytowane przez Mevek_Marshall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś miał jakiś słabszy okres w konsolowym życiu ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez kierownicę DFGT :biggrin:, ale w końcu dziś odpalam RDR, zobaczę czy warto w to grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×