Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Jest gdzieś jakiś polski ranking, do którego mozna się dołączyć?

Jeden znalazłem tu, ale jest tylko 50 miejsc:

http://(spam)/ranking/

Znacie jakiś bez limitu mijsc lub z min 100?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ta nowa łatka zjebała trofea :P , tzn przenieśli je do innej zakładki już nie ma ich zaraz obok gier tylko tam gdzie jest logowanie do psn i psstore, trofea laduja sie wolniej i sa wyswietlane alfabetycznie ;/ i trzeba szukac trofikow z ostatniej gry..

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz opcję "Sortuj wg" :).

no ok ale i tak wolno sie ładują nie to co przed aktualizacja ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już teraz nie oglądniemy trofików bez ich aktualizacji jak jesteśmy online...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już teraz nie oglądniemy trofików bez ich aktualizacji jak jesteśmy online...

da sie to zrobic :P przelaczasz w ustawieniach trofikow z online na offline , i odrazu szybciej ładuja sie trofiki i mozna podgladac je :) w czasie gry bez niepotrzebnej aktualizacji dopiero po zakonczeniu gry mozemy wrzucic je na serwer

przedchwila to wykminilem

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to o ile mnie pamięć nie myli, od 28 levelu w górę już pułap się nie podwyższa.

Bzdura, mam na liście znajomych z 38, 32, 31 i 29 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi o to, że wymagania na następny level się nie zwiększają, a nie że nie da się większego zrobić....

Max było 50 leveli, ale Sony już to chyba też zwiększyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak było w Tibii...jak ktoś dobije max lvl to się podnosi lvl cap xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma problemy z synchronizacją listy trofeów po ostatniej aktualizacji?

Może nie tyle problem co po raz trofea synchronizują się przy każdym wejściu do listy trofeów.

Co w mim przypadku trwa około minuty.

Druga sprawa wszystko chodzi teraz mega wolno. Trofea ładują się jak kiedyś obrazki na modemie :P

Ostatnia najbardziej denerwującą rzeczą jest brak nowych trofeów na liście.

Jeśli zdobędę trofeum i wejdę sprawdzić co i jak najzwyczajniej gry w którą gram albo w ogóle nie ma na liście

albo nie ma trofeum chociaż w grze wyskoczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy w gta 4 jesli sie zabilo kilka golebi w misjach to moze pozniej nie zaliczyc do tych 200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO Borderlands 2 ma najładniejsze trofea które do tej pory widziałem i zdobyłem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma problemy z synchronizacją listy trofeów po ostatniej aktualizacji?

Może nie tyle problem co po raz trofea synchronizują się przy każdym wejściu do listy trofeów.

Co w mim przypadku trwa około minuty.

Druga sprawa wszystko chodzi teraz mega wolno. Trofea ładują się jak kiedyś obrazki na modemie :P

Ostatnia najbardziej denerwującą rzeczą jest brak nowych trofeów na liście.

Jeśli zdobędę trofeum i wejdę sprawdzić co i jak najzwyczajniej gry w którą gram albo w ogóle nie ma na liście

albo nie ma trofeum chociaż w grze wyskoczyło.

Najedź na ikonkę trofeów, wciśnij :triangle: i wybierz tryb offline. Szybkość ich wczytywania wróci do normalnego stanu, potem już wystarczy synchronizować je ręcznie. Ponadto możesz sobie posegregować puchary co do daty zdobycia (tak jak było dawniej). Użyj w tym celu :square: i wybierz odpowiednią opcję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za idioci dali trofea do singstara darmowego teraz mi będzie świecić takie 0, debile :wallbash: :wallbash: :wallbash: :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za idioci dali trofea do singstara darmowego teraz mi będzie świecić takie 0, debile :wallbash: :wallbash: :wallbash: :nono:

No właśnie po to dali, żeby taki ktoś kto nie przeżyje jak nie będzie miał 100% kupił te 10 piosenek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping Dogs z platynowane ... fajna i przyjemna platyna, nie wymagające wielkich umiejętności :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jutro przekazuje SD kuzynowi a potem na sprzedaż ... kiedyś może kupię GOTY to sobie do 100 dociągnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z synchronizacją trofeów dosięgnął również i mnie. Od dwóch dni dochodzi mi do 12-13 procent i stoi... Nie wiem co jest grane. Połączenie normalnie śmiga, na sieci gram bez problemu, oglądam tvnplayer. Tymczasem trofeów synchronizować nie chce. Nie wiem, czy nie wydarzyło się to po wgraniu nowej aktualizacji z ostatnich dni. Ma ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W nowym FW mamy singstar , odpaliłem raz i załadowały się trofea ;/ ale nie zsynchronizowałem, czy gdybym usunął profil z konsoli a pózniej założył nowy podając spowrotem te same dane do mojego profilu to pobierze trofea z serwera bez singstar ????? thx

Edytowane przez NEQROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×