Skocz do zawartości
pawlos26

Jak staliscie sie posiadaczami PS3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Kupiłem w sklepie Currys w UK za 378 funtow. W zestawie bylo PS3,I'am Legend,GTA4 i 2 sisaxy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak stałem się posiadaczem PS3? Aż ciarki przechodzą mnie na to pytanie, to była jedna z moich najlepszych chwil w roku.

Wieczorem pewnego dnia, będąc na pobycie w Warszawie wybrałem się z rodzinką do centrum handlowego "Arkadia". O planie kupna Playstation 3 myślałem razem z tatą od 1,5 roku, ale jakoś kasy nigdy nie było. Tak naprawdę to nie spodziewałem się, że tata kupi mi PS3 tego dnia. Wybraliśmy się do Empiku, pooglądałem sobie pudełka gry, a tata w między czasie pytał się o system ratalny. Sprzętu nie kupił, udaliśmy się po jakimś czasie do Pizza Hot na dwie duże pizze. Po skonsumowaniu tata nie wiadomo gdzie wyszedł - po około 15 minutach dostałem telefon i powiedział: "Chodź do Empiku, wybierzesz sobie pudełko" - zaniemówiłem. Coś, o co starałem się 1,5 roku, śliniłem się na każdy jego widok, wreszcie stało się faktem. Stałem się posiadaczem Playstation 3! Szybko udałem się razem z resztą do Empiku - wybrałem sobie ładne pudełko, bez żadnych rys i wgnieceń na pudełku. Na odpalanie konsoli musiałem poczekać jeden dzień, bo dopiero wtedy wróciliśmy do domu. Od razu jej nie wnieśliśmy - najpierw trzeba było poinformować mamę Jednak ta wyjątkowo odebrała tą wiadomość pozytywnie, tak więc szybko udałem się do auta i przyniosłem konsole. Otworzyłem, zrobiłem ładną sesję zdjęciową, poczekałem aż nabierze temperatury pokojowej i wreszcie podłączyłem do TV i zacząłem cieszyć się next-genowym życiem.

To były dwa najpiękniejsze dni od wielu lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po swoją PS3 poszedłem w maju z narzeczoną położyłem 2999 zł ,wracałem z PS3 oraz Resistance do domku,podłączyłem pod stary tel SD i nie było mnie przez pare godzin w grudniu kupiłem tel HD i zaczełem sciągać wszstkie demka z PPS US,UK,JP ,cieszłem się na nowo pod koniec lutego moja PS3 padła a dokładniej czytnik,odałem na gwarancje dali mi nową po raz kolejny się cieszyłem, aż dziś ją sprzedałem za 2k i kupuje nową 40GB zaraz koło premiery MGS4 i znów się cieszę a miałem myśli o kupnie Xboxa ale jak te wszytkie chwile sobie przypomniałem to podjelem decyzje,że nie warto tych chwil zamieniać na jakąś inną konsolę a może kupić X?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać wyjąłem z konta 2000zł wsiadłem w samochód do saturna chwila wachania czy ps3 czy xbox i narazie.W domu rozpakowałem właczyłem pograłem i spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Pojechałem do Olsztyna popiłem na kortowiadzie a w niedziele w drodze powrotnej udałem się do MM no i cóż... W końcu udało mi się kupić . Co prawa musiałem się nasłuchać od dziewczyny jaki to jestem dzieciak i nieodpowiedzialny typ (kłótnia tragedia jak bym to za jej kupował )ale w końcu jej przeszło:) A ja zacieszam cały czas i tłuke w GTA 4 na zmiane z GT i demkami z PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie Stałem Szczęśliwym posiadaczem tego cuda jakos na początku marca w niedziele o godzinie 12;31 , dostalem do konsoli 2 Sixaxisy , 2 Gry : Fifa 08 i Ratchet i Clank , Cena byla 1849.99 do tego dokupilem jeszcze Assasins Creeda wiec grubo ponad 2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama chciała karaoke, w w ps3 w zestawie było coś takiego... A że mnie raczej interesowało granie, i to był czas, kiedy padł mi komp (padła płyta główna)... powiedziałam sobie a czemu nie. Pojechaliśmy do sklepu i kupiliśmy ;P

A potem rodzinnie graliśmy hehe P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za namową małżonki , żekomo dla dzieciaków na dzień dziecka. Czyli mam już konsole całe 11 dni. Jeśli chodzi o gry to jest OK. ale jeśli chodzi o menu to jest to żałosne że będąc jako marka playstation na polskim rynku nie ma jeszcze menu po polsku , że nie wspomnę tu o grach. Ostatnio nabyłem Ninja Gaiden na x360 a tu co -NIESPODZIANKA. Gra zlokalizowana w naszym rodzimym języku(napisy). Niech się SONY wstydzi i zacznie coś w tym temacie robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatnii weekend poszedłem rozejrzeć się za nowym telewizorem, coś małego i niedrogiego a wróciłem z telewizorem HD i PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem od nażeczonej na urodziny rok temu hehehe !!! Koieta w pełni akceptująca moje hobby, a myślałem że to mit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!

Wcześniej mialem Ps One (dojechałem je na maxa), potem drugie Ps One, potem Ps2, potem Pc.

Ale gdy zobaczyłem trailer Uncharted, stalo się jasne, że bez Ps3 sie nie obejdzie.

Poszedłem, kupiłem i teraz zbieram z podłogi szczęki znajomych. Ostatnio po odpaleniu MGS4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka praca przy łopacie przez całe ubiegłe wakacje

A zakupilem dość niedawno podczas promocji w MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle z tą tolerancją kobiet-ja też dostałem konsolę od narzeczonej zaraz po premierze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak źle z tą tolerancją kobiet-ja też dostałem konsolę od narzeczonej zaraz po premierze:)

A ja też , z tym że dzień po premierze mgs4 własnie z tym tytułem +race driver GRID (całość kupiona w UK, niedługo do mnie dotrze )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja hmmm.... poszedlem z nazeczona do MM kupic odtwarzacz Sharp BluRay i niestety nazeczona o dziwo wybrala PS3. Nie zaluje...Mam x360 i PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tym, żebym kupił PS3 przemawiało dużo czynników. Pierwszy z nich, to nieustanne psucie się mojego komputera. System (WinXP) był stawiany od nowa co najmniej 5 razy, w serwisie komp gościł co najmniej 10 (!) razy. Zauważyłem, że system padał zawsze podczas grania. Do dziś nikt nie wie, czym było to spowodowane. Drugi czynnik to modernizacje komputera. Naprawdę żal mi wydawać kupę kasy na nowy hardware, skoro pod koniec roku będzie co najwyżej niezły... Wolę wydać tą kasę na gry na PS3... Trzeci z czynników to wiadomość, że GTA IV ukaże się tylko na konsolach nowej generacji. Tak więc późna wiosną zeszłego roku postanowiłem, że stanę się szczęśliwym posiadaczem konsoli. Nie wiedziałem tylko jakiej. Na początku zauroczenie Wii, potem PS3, następnie xpudło, ale ostateczny wybór padł oczywiście na maszynę SONY. Najtrudniejszą rzeczą było przekonanie rodziców. Udało mi się jednak i PlayStation dostałem w grudniu, kilkanaście dni przed świętami. Kupiłem wersję 40GB w pobliskim sklepie komputerowym za 1500zł. Do tego Call of Duty 4 w Empiku (sic!) za 270zł (!). Podłączyłem go do mojego SDTV 19" w pokoju i... zawiodłem się. Grafika była tragiczna. Zmotywowało mnie to jednak do zbierania kasy na nowy HDTV (SONY oczywiście). Od grudnia 2007 uzbierałem ponad 1000zł i w lipcu dostaję SONY KDL-26V4500.

P.S.

Po podłączeniu konsoli kablem HDMI do 37" Samsunga w salonie tata przestał żałować, że kupił mi ten sprzęt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do sklepu i kupiłem  Sorry ale jest to chyba najgłupszy temat jaki w życiu widziałem. Bez urazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszedłem do sklepu i kupiłem  Sorry ale jest to chyba najgłupszy temat jaki w życiu widziałem. Bez urazy.

nie kazdy ma tak dobrze jak ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było trzeba zacząć się uczyć do matury więc w Październiku poszedłem na korki z niemca i ta babka miała ps3. Jak ją zobaczyłem (oczywiście konsolke ) to uznałem że muszę ją mieć i zaczołem oszczędzać, potem pracowałem po 14h. I tak oto dorobiłem się PS3 i Tv Sony 37P3000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszedłem do sklepu i kupiłem  Sorry ale jest to chyba najgłupszy temat jaki w życiu widziałem. Bez urazy.

Nie chodzi o to czy ja mam dobrze czy nie. Wszyscy traktujecie tą konsole wręcz jak jakiś cud i obiekt kultu. Troche dystansu do swojego hobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbieralem kolo 5 dni i uzbieralem ;p heh moze szybko, ale widzicie ma sie sposoby ;p

pozniej znalazlem dobra oferte starter pack 40gb na allegro z gwarancja i kupilem XD ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było trzeba zacząć się uczyć do matury więc w Październiku poszedłem na korki z niemca i ta babka miała ps3. Jak ją zobaczyłem (oczywiście konsolke ) to uznałem że muszę ją mieć i zaczołem oszczędzać, potem pracowałem po 14h. I tak oto dorobiłem się PS3 i Tv Sony 37P3000

Przez 14 h?;o to jak ty ze snem wyrabiales i w ogole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 14h roboty to ma jeszcze 10 godzin w zapasie ;p

nawet patrzac na to ze od tego 10h musi odjac okolo 4godzinki na swoje roboty to zostaje mu 6 godzin spania ;]

srednio to ja wlasnie tyle sypiam i odsypiam w weekendy XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na gwiazdkę dostałem

A dokładniej to kilka dni po ale jako prezent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poszłem dziś do sklepu (24.07.2008) kupilem ps3 za 1400zł, dual shocka 3 za 180zł i dragon ball z burst limit za 170zł. Jutro kupie jeszcze uncharteda za 80zł a do konca wakacji call of duty4, gta 4 i pes 2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×