Skocz do zawartości
Emir

DC Universe Online

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie może linka do jakiegoś poradnika jak tworzyć postać, tzn tak żeby nie popełnić głupich błędów, które w późniejszym toku rozgrywki mogą okazać się kluczowe. Czekam również na info na jakim serwerze zaczynamy grę :)

znalazlem jedynie takie cos http://www.dcuniverseonline.com/en/gameguide/ps3/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj, budowanie postaci mnie zjadło , aż się napaliłem xDD na grę

nie wieerze w kreacje , typ Duke Nuke'a zrobił sobie

a tutaj jest Megaman

haha , coś czuje że jak zacznę grac to zabierze mnie i odpuszczę MW3 i BF3 :D

I Wolverine

, dobra starczy :D zapedziłem się już nie wrzucam postaci :D Edytowane przez Fuviks
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że gra się pobiera przez download-era i nie można w tle pobierać, a co za tym idzie, nie można grać w trakcie pobierania. Alee darmowe MMO na PS3 jest tego warte :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że gra się pobiera przez download-era i nie można w tle pobierać, a co za tym idzie, nie można grać w trakcie pobierania. Alee darmowe MMO na PS3 jest tego warte :D

I tak większość gier po odpaleniu blokuje download tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak większość gier po odpaleniu blokuje download tak mi się wydaje.

Tylko blokują te które maja Multiplayera ;p , jak gra ma samego singla to nie blokuje , a jak ma elementy które muszą połączyc się z netem to blokuje :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie za fajne jest to że wczoraj dodatek do tej gry był darmowy teraz kosztuje 36 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pobralem gre z US store to moge grac normalnie z kumplami z EU czy sa jakies ograniczenia regionalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pobralem gre z US store to moge grac normalnie z kumplami z EU czy sa jakies ograniczenia regionalne?

raczej nie pograsz

Edytowane przez ernie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madrok

Teraz jest za kasę? :D Haha, to dobrze zrobiłem, że go szybko pobrałem xdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madrok

Teraz jest za kasę? :D Haha, to dobrze zrobiłem, że go szybko pobrałem xdd

Z eu pobieraliscie ?bo odrazu rano jak wbiłem to było platne ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, EU, tylko, że ja wczoraj pobrałem, praktycznie zaraz po tym jak to dodal.

Noo, mi też strasznie wolno ściąga. Bo po dwóch godzinach i 30 minutach miałem 15%. Dzisiaj chyba na noc zostawię. Bo muszę mieć tą grę przed weekend-em ;d

Edytowane przez Toorex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do domu, odpalam nasz PSS a tu co? Już darmówka, na dodatek już w PAL'u. Cieszę sie niezmiernie, 2GB prawie pobrane. Może założymy później taką PS3Sajtową gildie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3sajtowa gildia to było by coś ,jestem za ! Grałem 2 miesiące w DC Universe na PC(przestałem z powodu małej ilości graczy), więc jeśli macie jakieś pytania to śmiało.

PS. Wolelibyście grać na serwerze Pvp czy pve ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3sajtowa gildia to było by coś ,jestem za ! Grałem 2 miesiące w DC Universe na PC(przestałem z powodu małej ilości graczy), więc jeśli macie jakieś pytania to śmiało.

PS. Wolelibyście grać na serwerze Pvp czy pve ?

Mi bardziej odpowiada PVP, ale w sumie to bez większej różnicy

Edit: By nie "nabijać" sobie tak postów, zedytuję - Macie może pojęcie czy będzie można grać Konsola-PC czy raczej nie da rady?

Edytowane przez Chmurowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za PS3sajtowa guildia , i jak mnie gra wciągnie to biorę konto premium z miejsca :D , i Koniecznie server PVP , bo jest ponoc tylko 30lvl max . wiec później wole się na pvp pobawic ;P

Oczywiscie ja idę na dobrą stronę na początku weźcie pod uwagę że można byc złym lub dobrym :P pewnie po tym poście trochę osób :D będzie chciało byc tymi złymi ,a inni dobrymi ;D

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za PS3sajtowa guildia , i jak mnie gra wciągnie to biorę konto premium z miejsca :D , i Koniecznie server PVP , bo jest ponoc tylko 30lvl max . wiec później wole się na pvp pobawic ;P

Oczywiscie ja idę na dobrą stronę na początku weźcie pod uwagę że można byc złym lub dobrym :P pewnie po tym poście trochę osób :D będzie chciało byc tymi złymi ,a inni dobrymi ;D

O wyborze stron wiedziałem od dawna - Tak samo zaplanowałem sobie mniej więcej postać, będzie "Złym" i główną mocą będzie lód, o reszcie sie pomyśli za jakieś 2 godziny maksymalnie, gdy gra już będzie na dysku :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym PVE ponieważ na PVP osiągasz 5 lvl i kończy się okres protekcji. Po tym czasie często zdarza się, że podlatuje 30 lvl jeden hit i dead, a jeżeli chcesz gdzieś dolecieć to staje się dość uciążliwe. Na PVE nie ma problemu konfrontować się z innymi graczami na przeznaczonych do tego typu Arenach. Jeżeli chodzi o stronę to wybieram tą ciemniejszą, dla mnie ma lepszy klimat, no i jeden z mentorów to JOKER :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ludziki podziela na złych i dobrych to chyba bedzie kiepsko z tą gildią :> ?

Na koncie darmowym można założyć 2 postacie, więc nie widzę problemu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też tak długo się ściąga ta poprawka 14gb bo mi już 6h i jest dopiero 56%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×