Skocz do zawartości
Emir

DC Universe Online

Rekomendowane odpowiedzi

A serwerze US w weeken chcąc pograć czeka simę 15 min na wejscie do gry !

Byłem 8000 + w kolejce masakra .

No i lipa że nie ma trophy na free account .

Zdobyłem 16 lev gra genialna i jak na MMO bardzo ciekawe questy a walki z bossami czy instancje miodzio !

Świetna gra, bawet pomimo fakty że ja nigdy nie lubiłem klimatów DC wole klimaty średniowiecza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanka co do DC Universe Online:

1.Czy to jest takie prawdziwe MMO w którym za zrobienie questa otrzymujemy lepsze zbroje i broń,oraz możemy je odkupić od innych graczy,lub na różnych aukcjach w grze?

2.Skoro są gildię,to czy jest coś takiego jak wojny gildii? Czy tylko instancje PVP są ?

3.Na PC podobno trzeba strasznie długo czekać w kolejkach żeby wejść na serwer.W wersji na PS3 też musimy długo czekać w kolejce,aby móc wejść na serwer?(patrząc na post wyżej to w US są duże kolejki,jak z Europą?)

Z góry dzięki za odpowiedź:smile:

Edytowane przez PrzemaSek44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak

2. Otwarte PVP i instancje

3. Ja w tej chwili nie mogę się zalogować dochodzi mi do ekranu wyboru postaci daje ok i zawiesza się na ekranie loadingu i tak od 40 minut jeszcze tak nie miałem ;/

lol z forum DC od admina

Those of you that appear to be "stuck" at the loading screen. We believe you are actually being put in the login queue following creating a new character, but the queue isn't being displayed. We're investigating this further. Please simply wait at that screen and you will get in.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze jak to pobrac na ps3?

Wchodze na ps3 store sciagam gre ktora ma 124 mb, potem robi mi update tez cos kolo 124 mb. Ponoc ta gra ma 14gb +

Edytowane przez gagsto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze jak to pobrac na ps3?

Wchodze na ps3 store sciagam gre ktora ma 124 mb, potem robi mi update tez cos kolo 124 mb. Ponoc ta gra ma 14gb +

odpalasz gre i wszystko samo sie ściąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jak teraz przerwę pobieranie w środku to czy jutro będę musiał pobierac całe od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jak teraz przerwę pobieranie w środku to czy jutro będę musiał pobierac całe od nowa?

Mozesz normalnie wylaczyc konsole a nastepnym razem bedzie ci sie sciagac od momentu gdzie sciaganie przerwales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jak teraz przerwę pobieranie w środku to czy jutro będę musiał pobierac całe od nowa?

Nie to co już pobrałeś zapisuje się więc spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze jak to pobrac na ps3?

Wchodze na ps3 store sciagam gre ktora ma 124 mb, potem robi mi update tez cos kolo 124 mb. Ponoc ta gra ma 14gb +

Gra zajmuje 17 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze jak e maile sie odczytuje ?? i co oznacza taka czerwona migajaca ikonka pod minimapa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emaila odczytujesz przy komputerze w chyba komisariacie. Ogólnie w tym budynku co masz sklepikarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze jak e maile sie odczytuje ?? i co oznacza taka czerwona migajaca ikonka pod minimapa??

Zapewne psuje ci się ekwipunek zobacz durability w inventory założonych przedmiotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz mam dzieki wielkie slyszalem ze w grze jest tak ze po walce z bossem wywala caly czasw disconet czy to wina darmowej wersji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak

2. Otwarte PVP i instancje

3. Ja w tej chwili nie mogę się zalogować dochodzi mi do ekranu wyboru postaci daje ok i zawiesza się na ekranie loadingu i tak od 40 minut jeszcze tak nie miałem ;/

lol z forum DC od admina

Those of you that appear to be "stuck" at the loading screen. We believe you are actually being put in the login queue following creating a new character, but the queue isn't being displayed. We're investigating this further. Please simply wait at that screen and you will get in.

No cóż, nie zaglądałem tu trochę to odpowiem na to, co nie zostało jeszcze podbite przez kogoś: Też mi się chyba ze 2 razy zatrzymało na loadingu i nie chciało pójść, ale zaraz jak wyłączyłem grę i odpaliłem od nowa to poszło od razu. Więc nie sądze by to jednak była jakaś kolejka :D

Mroovek - Sądze że to zwykła plotka która ma bardzo mało wspólnego z prawdą :thumbsup:

Edytowane przez Chmurowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak ktoś gra po stronie Hero to dodajcie mnie do znajomych nick ps3 pele89ino

posiadam podajże 26 lvl

P.S wie ktoś jak dać komuś party?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak ktoś gra po stronie Hero to dodajcie mnie do znajomych nick ps3 pele89ino

posiadam podajże 26 lvl

P.S wie ktoś jak dać komuś party?

na krzyżyku od sterowania wciskasz w lewo , nastepnie wybierasz opcje FRIENDS i wciskasz w prawo, kolejnie wybierasz kolege z ktorym chcesz grac i znow wciskasz w prawo, dalej wyberasz opcje GROUP, kolega akceptuje i gracie w party

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny do grania. Nick w grze: PieSzy, tak samo na PSN.

Gram po stronie Hero, serwer pvp, poziom 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako wieloletni fan Lineage 2 mam zamiar spróbować pograć w DC, podpowiedzcie mi jaką postac zrobic, by naparzała, chodzi mi o fightera, jaka klasa itp. ? Mój wybór postaci będzie raczej po stronie zła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, nie wiem czy ktoś się jeszcze tym interesuje, wybaczcie że odkopuję temat ale znalazłem takie coś - http://pl.playstatio...pne-bezpłatnie/

Co sądzicie? Warto będzie pobrać i chociażby sprawdzić "z czym to się je", czy nie marnować czasu? :)

Jak dla mnie to jest strata czasu mimo iż jest za darmo i potrzebne jest 20GB no i po pobraniu się rozczarowałem niestety po prostu to nie dla mnie gra i online wolę grać w BF3 he ;))) POLECAM !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj spatchuje i super :D nie i bd musiał płacic juz abonamentu tak jak kiedys :P w koncu pogram sobie 30 flashem tankiem :D idzie ktos na inste ;> ?na jakim servie gracie ;> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dopiero teraz postanowiłem pobrać tę grę (a jeszcze to trochę potrwa) to mam kilka pytań:

1. Czy mogę wyłączyć konsolę w trakcie ściągania i potem kontynuować?

2. Czy jak stworzę bohatera to mogę w trakcie gry edytować tego wygląd?

3. Czy jak stworzę bohatera i nie spodoba mi się on mogę potem zrobić nowego nadpisując go na starym?

Chodzi mi o wersję bezpłatną:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam problem ponieważ chciałem z kolega zagrać w DC universe razem ale on jest na US a ja EU? i problem polega na tym ze nie wiemy jak zrobić żeby być razem na tym samym serwerze i dlaczego nas dało na inny serwer a nie na ten sam, jak macie jakąś poradę jak zrobić ze byśmy mogli grac razem to będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musicie miec ta sama wersje, czyli albo pobierasz wersje US(sciagasz z pss usa), albo kumpel sciaga wersje EU. Proste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×