Skocz do zawartości
---Vincent---

Dust 514

Rekomendowane odpowiedzi

CCP na pewno nie da ciała każdy kto gra albo grał w EVE Online wie o tym. Sam fakt że sony tak polubiło Dust 514 że sypnęło kasą na ten projekt mówi sam za siebie.

Od dłuższego czasu w Eve Online jest już pomieszczenie które będzie łączyło w przyszłości graczy z ps3 i pc. Będzie się działo warto pomyśleć o własnych planetach w EVE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja w EVE jeszcze gram ale trochę nie mam pomysłu co z sobą zrobić ;)

farmienie misji mi się trochę znudziło, a nic innego nie potrafię :D

zobaczymy, DUSTa na pewno sprawdzę i mam nadzieję mi się spodoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że beta zamknięta tylko dla graczy EVE, bo ja nadal się tytułem interesuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam aktualizacje do Dust'a :] jutro napisze pierwsze wrażenia. Jeśli ktoś chciałby również dołączyć do beta testów zapraszam do przeczytania http://www.dust514.org/home/item/want-a-dust-514-beta-key-ps-home-has-you-covered ograniczenie jest do 10tys kodów

Dzíęki za link !

Nie ogarniam tej minigierki Slay...nie no troche ogarniam ale jest trudna...

EDIT: Wygranie tej gry NIE JEST wymagane. Przegrałem jedną rundę, obejrzałem wszystkie filmy i dostałem możliwość zobaczenia kodu.Zasysam bete...

Edytowane przez Snipe__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś grał? Jakie wrażenie?

Na początku musze nadmienić że gra bardziej wygląda na późną alfe niż na bete - spadający framerate przy bardzo skromnej oprawie -widać że optymalizacji jeszcze nie ma.

Sama rozgrywka...interfejs dość nieintuicyjny ale za to posiadający dużo opcji.

Mapy spore,ilość graczy też.

Jutro napisze coś więcej bo odkąd miałem Heavy Rain-a, Dust (w którego grałem tylko troche)

czekał cierpliwie na swoją kolej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miała być otwarta beta w kwietniu ale widze, że dotej pory jej niema. Mam pytanko czemu twórcy zapowiadają to i tamto o później oblewają nas ciepłym moczem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dostałem kod do bety. Ściągam i wybadam czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miała być otwarta beta w kwietniu ale widze, że dotej pory jej niema. Mam pytanko czemu twórcy zapowiadają to i tamto o później oblewają nas ciepłym moczem ??

Ja dostałem kod i mam bardzo mieszane uczucia, w ogóle nie rozumiem mechaniki tej gry ;/ Wywale komuś cały magazynek w klate i zabieram mu może 10% shielda. Gościu jedna seria i mnie nie ma?! Lagi czy może moja celność spadła do 0,1%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem kod i mam bardzo mieszane uczucia, w ogóle nie rozumiem mechaniki tej gry ;/ Wywale komuś cały magazynek w klate i zabieram mu może 10% shielda. Gościu jedna seria i mnie nie ma?! Lagi czy może moja celność spadła do 0,1%?

Tez tak mialem,i dlatego nie'pogralem za dlugo:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej gra ma niezły potencjał, poczekajmy na pełną wersję CCP daje rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem potencjal jest ale wydaje mi sie ze zostanie on nie wykorzystany :) bo po zagraniu w bete uwazam ze to crap roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie cała oprawa video to chyba żart. Wpakowałem w kolesia wszystko co miałem i nic. Oczywiście jeden strzał i po mnie. Niestety model F2P wymaga wyłożenia dużej kasy w ulepszenia bo inaczej nie mam szans w starciu z innymi graczami.

Ogólnie po 10 minutach wyłączyłem, skasowałem i nie wracam. Gra skazana na porażkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie sie zarejestrowałem żeby coś tu napisać.

Dzíęki za link !

Nie ogarniam tej minigierki Slay...nie no troche ogarniam ale jest trudna...

EDIT: Wygranie tej gry NIE JEST wymagane. Przegrałem jedną rundę, obejrzałem wszystkie filmy i dostałem możliwość zobaczenia kodu.Zasysam bete...

Slay jest banalnie prosta - za każdy heks po zakończonej rundzie dostajesz 1+. Co runde za czołg płaci się 18 pkt. jeżeli ma się mniej niż 18 heksow - czołg znika. Wystarczy kupywać czołgi w ostateczności i wykorzystwać okazje do odcięcia wrogim polą heksów tak żeby stracił jednostki w nastpnej rundzie.

http://blog.us.plays...review-of-2012/

Comming up this Spring.

no chyba, że z uszami mam coś nie tak.. imo dla mnie spring to tak marzec-maj.. więc prawie, prawie

Tu się ktoś pomylił, gra ma mieć swoją premiere pod koniec 2012, premiera o której mówi ta laska to bulid E3(kolejna faza close bety).

W kwietniu startuje otwarta beta :] http://www.cdaction.pl/news/25419

W kwietniu wystartowała close beta dla testerów sony(PS plus).

Ja dostałem kod i mam bardzo mieszane uczucia, w ogóle nie rozumiem mechaniki tej gry ;/ Wywale komuś cały magazynek w klate i zabieram mu może 10% shielda. Gościu jedna seria i mnie nie ma?! Lagi czy może moja celność spadła do 0,1%?

Obecnie są otwarte dwa serwery, amerykański i europejski. Jeżeli siedzisz w europie to gra naamerykańskim nie jest dobrym pomysłem.

Generalnie cała oprawa video to chyba żart. Wpakowałem w kolesia wszystko co miałem i nic. Oczywiście jeden strzał i po mnie. Niestety model F2P wymaga wyłożenia dużej kasy w ulepszenia bo inaczej nie mam szans w starciu z innymi graczami.

Ogólnie po 10 minutach wyłączyłem, skasowałem i nie wracam. Gra skazana na porażkę.

Dust 514 nie będzie grą P2W(pay to win).

Jeżeli śledzicie na bierząco dev blogi to orientujecie się czym jest militia stuf - to takie podstawowe dropsuity i bronie, które się nie zużywają, ma się je zawsze i jak się domyślacie są do bani. Nie warto z nich korzystać dłużej niz pierwsze dwie-trzy rundy bo to crap i tyle.

Close BETA - ta gra nie została jeszcze wydana, beta to nie finalny produkt, jeszcze wszysto może ulec zmianie. Poza tym ta beta biorąc pod uwage inne bety na consoli jest na pewien sposób wyjątkowa - rózni się długością faz bety. Zazwyczaj bety na consoli są znacznie krutsze. Można powiedzeć że CCP podeszło do sprawy tak jak by wydawali produkt na PC.

PS

aha i jeszcze coś - NDA - nie możecie upowszechniać tego co widzieliście w becie :P A wpadłem na wasze forum bo szukałem polskiej społeczności dust 514, jakiś clanów strikte dust - gdybyście coś słyszeli o jakiejś corporacji to dajcie znać. nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koleżanki i koledzy, kto chce dostęp do bety pisać do mnie PM. Mam 2 kody. :sorcerer:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie interesuje się tą grą, ale opinie bo becie nie napawają optymistycznie a gra wychodzi już w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy Plusa dostali dostęp do bety.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×