Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry jest do ps3 Panasonic TX-P46G15E,czy są lepsze do 5 tysięcy.Proszę o szybką odpowiedż.:unsure:

Dobry jest do ps3 Panasonic TX-P46G15E,czy są lepsze do 5 tysięcy.Proszę o szybką odpowiedż.:unsure:

Dobry jest do ps3 Panasonic TX-P46G15E,czy są lepsze do 5 tysięcy.Proszę o szybką odpowiedż.:unsure:

Dobry jest do ps3 Panasonic TX-P46G15E,czy są lepsze do 5 tysięcy.Proszę o szybką odpowiedż.:unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam kupić PlayStation 3, ale waham się, czy na moim starym kineskopowym TV 32' jakość będzie zadowalająca. Czy będzie widać wszystkie napisy i czy będzie się go dało w ogóle bezproblemowo podłączyć do PS3? Od razu piszę, że nie mam kasy na nowy telewizor :(

Aha, czytałem jeszcze o czymś takim jak VGA Box. Na czym to dokładnie polega i czy polepsza to jakość wyświetlanego obrazu?

Edytowane przez Paw_PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać, tylko kup kabel Euro/SCART-RGB.

VGA-Box służy do podłączenia konsoli do monitora komputerowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać, tylko kup kabel Euro/SCART-RGB.

VGA-Box służy do podłączenia konsoli do monitora komputerowego.

y....chyba ci jakości to nie polepszy to od tego nie zależy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to prawda ze na pilocie do TV (tego od ps3) można sobie normalnie grac? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

y....chyba ci jakości to nie polepszy to od tego nie zależy

y....sprawdzałeś, że tak piszesz? Bo ja tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna sprawa PS3 z HDMI nie potrafi czegoś co PS2 w połączeniu z kablem za 10zł oferowało bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od siebie dodam, że bardzo fajnym wyborem do PS3 jest iiyama e2208hds (LINK). Już było pisane o tym monitorze, ale wielu ludzi ma wątpliwości, czy monitor ten współpracuje z PS3 z powodu braku jasnej informacji, czy posiada HDCP. Moja PS3 podłączona jest do niego kablem HDMI - DVI-D i wszystko pięknie śmiga. Ogólnie monitor godny polecenia - niezbyt wysoka cena, za prawdziwie japońską jakość.

Dodam jeszcze, że gdzieś od połowy tego roku dostępna jest druga wersja tego monitora. Na pierwszy rzut oka po parametrach widać poprawiony czas reakcji, kontrast. Drugą wersję poznać będzie można po tym, że ma błyszczącą się obudowę (w odróżnieniu od pierwszej, gdzie jest "surowy mat"). RECENZJA

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać, tylko kup kabel Euro/SCART-RGB.

VGA-Box służy do podłączenia konsoli do monitora komputerowego.

Witam chciałbym sie poradzic mam zamiar zakupic tv lcd i troszke czytałem na ten temat i mam upatrzone dwa modele tj.samsung le 46b 651 lub sony kdl 46w5740ma byc 100 hz tv ma słuzyc do gier ps3 jak i rowniez do obejrzenia dobrego filmu ,to w sumie nie mały wydatek ,zdecydowałem sie na 46 "bo teraz posiadam jeden z pierwszych lcd samsunga 32" i uwazam ze to za mało jak na moj pokoj.Co Sądzicie ktory z tych modeli .w sklepach doradzaja soniacza bo niby kolory naturalniejsze czern itp.za samsungiem przemawia fajna stylistyka i tez niezłe parametry no i usb obejrzenie filmu prosto z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, trudno mi go porównać do innych TV, bo w akcji PS3 widziałem jeszcze u kumpla na mniejszym Samsungu LCD 50 czy 60Hz. Ja nie widzę, nie czuję jakichś niedoskonałości. TV przede wszystkim wybierałem pod konsolę, chciałem coś dużego w okolicach 2tyś i padło na LG bo akurat była przecena do 2tyś ;] Przerabiałem na nim Killzone2,NFS Shift, NBA2K10, czy ostatnio Batlefield2 Beta i za każdym razem zachwyca. Nie jestem "videofilem", a to co widzę na moim LG w zupełności (przynajmniej na tą chwilę) mi wystarcza ;] Jedynie przy NBA2K10 miałem problem, nie wiem dlaczego ale rozdzielczość nie chciała wskoczyć do 1080p, musiałem wyłączać niższe rozdzielczości w konfiguracji wideo PS3 aby wybrał 1080p, ale wydaje mi się, że to jest problem samej gry której moim zdaniem brakuje jeszcze porządnego patcha (ten ostatni zmienił dużo, ale nie wszystko) ;]

Jeśli jeszcze zastanawiasz nad Hercami to czytałem, że Sony planuje wspierać 3D w PS3 od przyszłego roku,a wymagane minimum to 200Hz.

... ale to jeszcze przed nami ;]

To co obiecuje Sony ja przynajmniej traktuje z przymrużeniem oka. Jeszcze na to poczekamy. Coś jak teraz z grami w FHD... niby są :) O 100Hz myślałem wyłącznie pod kątem polepszenia obrazu, ale w grach raczej to nie pomaga a telewizji oglądam tyle co nic, więc czy warto? Ten LG 42LH300 chodzi już za mniej niż 2300 i myślę, że będzie wspaniale spełniał swoją rolę :)

Pozdo.

Witam. Moja teściowa ma interesujący Ciebie model LG. Giercowałem na nim i w mojej opinii śmiało możesz brać ten tv. Osobiście posiadam Samsunga 40B653 i różnica na korzyść SMS jest niewielka ( ze względu na rodzaj matrycy sms ma lepszą czerń i trochę żywsze kolory). Co do 100Hz to ciężko mi odpowiedzieć, bo w sms aby zminimalizować input lag ustawia się tv w tryb gry i nie mam pojęcia na jakich parametrach wtedy działa.

Pozdrawiam

Dzięki za odpowiedź. Właśnie o to mi chodzi... Nie dane tech i zachwyty sprzedawców nad 1 ms w tą lub w tą... Potrzeba mi opinii graczy (gracz wychwyci każdy mankament przeszkadzający w graniu bez kartki z danymi przed nosem) i o takie opinie mi chodzi. Proszę o więcej takich odpowiedzi ludzi konkretnie używających ten model z ps3. Plusik poleciał.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam zamiar kupić nowy tv do grania na ps3, chcialbym jednak, zeby poradził sobie rowniez z filmami. Cena do 3000 zł. Znacie moze jakies modele, ktore  do takiej kwoty bedą warte uwagi? szukalem w internecie, w sklepach, ale jest tego tyle, ze do ogarniecia potrzebowałbym dobrych kilku dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jaki jest najkorzystniejszy format ekranu ?? Mam do wyboru 16:9 i 16:10 :blink:

BTW ,

który z monitorów sprawuje się lepiej? ?

http://www.benq.com/products/LCD/?product=1561&page=specifications

http://www.agito.pl/monitory-lcd/lg-23-lcd-w2353v-pf.0.344076.html

http://www.agito.pl/monitory-lcd/lg-23-lcd-w2361v-pf.0.344420.html

Wydaje mi się , że brak formatu 16:9 na starcie dyskwalifikuje jeden z monitorów LG .

Pozostają dwa, parametry wręcz identyczne za wyjątkiem LG , które ma lepszy czas reakcji chociaż tego nie mogę ustalić gdyż BENQ ma też tylko , że w trybie dynamicznym ? Na innym stronach natomiast podają , że ma te 2 ms . Podobnie może być i z tym LG .Benq ma 2ms w GtG ,możliwe , że na tej samej zasadzie co model LG

Póki co dowiedziałem się , że e2420hd sprawuje się nader przyzwoicie .

Ofert które podałem są przypadkowe , podobnie jak i cena ,dlatego nie zwracałem na to uwagi , bo są przybliżone do siebie

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam zamiar kupić nowy tv do grania na ps3, chcialbym jednak, zeby poradził sobie rowniez z filmami. Cena do 3000 zł. Znacie moze jakies modele, ktore  do takiej kwoty bedą warte uwagi? szukalem w internecie, w sklepach, ale jest tego tyle, ze do ogarniecia potrzebowałbym dobrych kilku dni.

Myślę, że już prawie możesz się szarpnąć na 40" Soniacza W5500 i myślę, że będziesz zadowolony. Ja osobiście muszę się zdecydować na tańszego ale 42". Ps3 też nie będzie grymasić z tym telewizorkiem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że już prawie możesz się szarpnąć na 40" Soniacza W5500 i myślę, że będziesz zadowolony. Ja osobiście muszę się zdecydować na tańszego ale 42". Ps3 też nie będzie grymasić z tym telewizorkiem.

Pozdro

Z tego co patrzyłem na parametry i funkcje 40w5500 to naprawde imponujące, dzięki wielkie za podesłanie mi tego modelu bo na niego akurat nie wpadłem:) a miałeś może do czynienia z tą funkcją DLNA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz tego BenQ. W internecie jest bardzo dużo pozytywnych opinii na jego temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz tego BenQ. W internecie jest bardzo dużo pozytywnych opinii na jego temat :)

i tak właśnie zrobię

Dzięki za pomoc :thumbsup:

Gram na nim od świąt ,

nie spodziewałem się takiej jakość za tą cenę oraz markę w porównaniu z Acer'em czy Samsungiem . Póki co pocinałem w ac i kz2 , grało się świetnie . Żadnych efektów ducha , dużo możliwości związanych z doborem palety kolorów oraz kontrastu .

Polecam ten model !

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Niebawem planuję kupno ps3 oraz za jednym zamachem telewizora. Będzie to moja pierwsza konsola jak i pierwszy tv lcd, także jak widać jestem laikiem. Wybór w każdym razie padł na:

Sony Bravia KDL-32S5600

http://www.ceneo.pl/2497901s

Tak na chłopski rozum. To sony i to sony, więc powinno dobrze współpracować.

Dzisiaj wróciłem jednak ze sklepu "nie dla idiotów" i trochę się przeraziłem jakością obrazu w tym właśnie modelu. Dziwne smużenie i nieostre kolory. Być może spowodowane złymi ustawieniami, nie wiem. Wolę się więc upewnić i zapytać bezpośrednio kogoś z forum, kto jest posiadaczem dokładnie tego modelu telewizora, czy jest zadowolony z obrazu na ps3? Czy występuje w nim efekt smużenia? Czy kolory są ostre? Proszę o wszelkie informacje nt. tej właśnie bravi...

Pozdro.

Edytowane przez littlefish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam ten TV - smużenia nie ma, kolory są ok - ale trzeba włączyć opcję w ustawieniach PS3 - Full RGB Range (czy coś takiego - znajduje się ona w opcjach wyświetlania) - bez niej kolory są blade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do nowo zakupionego PS 3 zamierzam kupić telewizor.

W Media Markt zainteresował mnie taki model LG 32 LF2510 Full HD.

Co o nim sądzicie? Kupię coś lepszego w jego cenie? Czekam na porady.

Jeśli chcesz go do gry to polecałbym coś z odświeżaniem 100HZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanko.

Ma ktos jakis tv lcd hd ready/full hd mediona???

Jak tak to prosil bym o jakies fotki w akcji bo sie zastanawiam czy do sypialni nie kupic jakiegos tanszego 32" f hd

albo chociaz opis jak ktos mial z tym do czynienia. Nie interesuja mnie domysly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzyłem na parametry i funkcje 40w5500 to naprawde imponujące, dzięki wielkie za podesłanie mi tego modelu bo na niego akurat nie wpadłem:) a miałeś może do czynienia z tą funkcją DLNA?

Osobiście nie. Ale (..) Zgodność z DLNA oznacza,

że telewizor LCD BRAVIA może łączyć się z Twoim telefonem, laptopem lub odtwarzaczem muzycznym, byś mógł rozkoszować się muzyką i zdjęciami na dużym ekranie, niezależnie od tego, gdzie znajdują się urządzenia. (..)

Myślę, że jak się ma PS3 połączone z PC, to ta funkcja jest zbędna...

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam PS3 od jakiegos czasu, więc teraz pora dokupić jakis fajny telewizor ;)

Jakis rok temu orientowałem się w temacie i już nawet miałem upatrzony jeden model; postanowiłem jednak jeszcze poczekać. Od kilku dni rozglądam się za czymś fajnym, ale teraz jest tyle nowości, ze po prostu nie wiem - jest tego mnóstwo, z pozoru identycznych telewizorów różniących się jedynie ceną i jakimiś gadżetami. Więc mam prośbę o polecenie czegoś fajnego.

Telewizor ma służyć głównie do 'normalnego' użytkowania. Będzie stał w nasłonecznionym pokoju (jesli to ma jakieś znaczenie), jednak promienie raczej nie będą padały beżpośrednio na kineskop. Wstępnie myślałem o 40+ calach, full hd (czy jak to sie teraz nazywa), kilku wejściach hdmi i tą resztą bajerów. Może to podświetlenie Led?

Podsumowując, telewizor ~40 cali, ma służyć głównie do 'oglądania telewizji', w drugiej kolejności do gier i oglądania filmów. Po prostu szukam telewizora, który wystarczy mi na długie lata.

No i najważniejsze, cena - jestem w stanie wydać nawet 4-6 tysięcy, byleby był to naprawdę dobry telewizor. Oczywiscie moze być taniej, podałem po prostu moje wstępne granice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie. Ale (..) Zgodność z DLNA oznacza,

że telewizor LCD BRAVIA może łączyć się z Twoim telefonem, laptopem lub odtwarzaczem muzycznym, byś mógł rozkoszować się muzyką i zdjęciami na dużym ekranie, niezależnie od tego, gdzie znajdują się urządzenia. (..)

Myślę, że jak się ma PS3 połączone z PC, to ta funkcja jest zbędna...

Pozdr.

W każdym razie zawsze może sie przydać. Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×