Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Technologia idzie zbyt szybko do przodu... Myślę, że tego W5500, którego chcę kupić będę zmuszony wymienić zanim się skończy jego gwarancja :pardon:

Pozdro

generalnie jedna z mądrzejszych rzeczy jakie ostatnio czytałem!! amen! jeżeli chcesz się zastanawiać czy kupić 100 hz tv albo chcesz czkać aż 200 stanie się tańsza to nigdy nic nie kupisz bo stale z roku na rok, co ja gadam z tygodnia na tydzień wychodzi coś nowego!! więc kupuj i ciesz się z tego że masz super sprzęt! :)

ja tak miałem, kupiłem jakieś 15 miesięcy nóweczkę Samsunga seria 5 i co już jest przestarzały dla tego właśnie go sprzedałem:) i kupuję nowy właśnie 40w5500/5710 i już:)

pozdro i wesołych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak któryś z nich ma podobno więcej gniazd HDMI, i na pewno innego pilota.

No tak... Pewnie inny (podświetlany) pilot wpłynie ci na jakość obrazu...:teehee:

Ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz mogę i wziaść 40 cali ale jeśli postawie go tam gdzie ma stać to będe musiał chyba meble przerobić xD

Dobra juz zdecydowałem biore soniacza. Co do wielkości jeszcze się zastanowię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz mogę i wziaść 40 cali ale jeśli postawie go tam gdzie ma stać to będe musiał chyba meble przerobić xD

Dobra juz zdecydowałem biore soniacza. Co do wielkości jeszcze się zastanowię.

przebuduj nawet dom ale uwierz mi będzie warto :thumbsup: :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz słyszę o Blu Ray 3D. Nie no, TV musi być 200Hz.. Znacie taki do 3500 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic to rozpiepsze półki trudno :D

Powiedzcie co lepiej kupić. 40 cali 60000 :1 czy 37 cali 50000 :1 i 100hz. Opłaca się wziąść mniejszy, a mieć wiecej Hz ?

Dokładnie to

KDL-40V5500

i

KDL-37W5500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic to rozpiepsze półki trudno :D

Powiedzcie co lepiej kupić. 40 cali 60000 :1 czy 37 cali 50000 :1 i 100hz. Opłaca się wziąść mniejszy, a mieć wiecej Hz ?

Dokładnie to

KDL-40V5500

i

KDL-37W5500

rozwal segment fotel i krzesło, później kup 40w5500 i będziesz miał kontrast 100.000:1 i 100 Hz. za 3190 stary to jest na prawdę ok cena i dodatkowo 5 lat gwarancji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic to rozpiepsze półki trudno :D

Powiedzcie co lepiej kupić. 40 cali 60000 :1 czy 37 cali 50000 :1 i 100hz. Opłaca się wziąść mniejszy, a mieć wiecej Hz ?

Dokładnie to

KDL-40V5500

i

KDL-37W5500

Bezapelacyjnie W5500, ale doradzam 40" palce lizać :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak telewizor do ps3, to tylko Bravia. Ja mam 40" i jest dobrze. Możliwość wykorzystania Bravia Sync i sterowania ps3 za pomocą pilota ;d A ja mam KDL-405720 i ma dokładnie to samo co 5500 tylko ma lepszy pilot ;D

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRAVIA firmy Sony - poznaj technologię Motionflow 200Hz - http://www.youtube.c...h?v=7xBW4XmmlpU

Wszystko fajnie ale nie podoba mi się wygląd nowych telewizorów sony. Wolę zostać przy kanciakach ;d Tak pozatym to Panasonic wyprodukował tv 600 hz. Ja mam dla was super telewizor, który wszystkim się spodoba. Już na niego zaczynam odkładać. Tu dam linka.

http://the1.pl/index.php?p7348 <--- Sprawdźcie to! Chyba by się nieźle na tym szpilało w Uncharted 2 :)

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakąś plazme 42" w połączeniu z ps3 ??

Ma ktoś porównianie między 42" PLAZMA, a 42" LCD w połączeniu z PS3??

Jakie są wady i zalety obydwu rodzajów telewizorów ??

Co polecacie ??

A co myślicie o plazmie panasonic tx-p42x10y??

Edytowane przez Hageno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plazma i PS3? Nie. W związku z wypalającymi się pikselami grając w samochodówkę może nam się wypalić np. licznik albo okrążenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypalanie nie ma miejsca w najnowszych plazmach jeśli będziemy postępować zgodnie z instrukcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakąś plazme 42" w połączeniu z ps3 ??

Ma ktoś porównianie między 42" PLAZMA, a 42" LCD w połączeniu z PS3??

Jakie są wady i zalety obydwu rodzajów telewizorów ??

Co polecacie ??

A co myślicie o plazmie panasonic tx-p42x10y??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś jakąś plazme 42" w połączeniu z ps3 ?? <br>Ma ktoś porównianie między 42" PLAZMA, a 42" LCD w połączeniu z PS3??Jakie są wady i zalety obydwu rodzajów telewizorów ??<br>Co polecacie ??<br>
A więc jeżeli pytasz o plazmę a lcd to dużo można by było wymieniać. To trochę jak wojna pomiędzy xboxem 360 a ps3. Jedni twierdzą, że plazma jest lepsza a inni są zwolennikami lcd. Osobiście wybrałem lcd. Jeżeli pytać by o LCD to znanym producentem tego właśnie typu jest sony. Bravia i ps3 nie mają sobie równych. Jest klika opcji dodatkowych dostępnych tylko dla użytkowników Bravii. Można by było wymienić np. Bravia Sync polegające na kontrolowaniu ps3 za pomocą pilota z telewizora. Ale jest już to twój wybór pomiędzy firmami. Przejdźmy do twojego pytania. Zaletami lcd jest ostry obraz, bardzo wyraźny obraz, lcd świetnie poradzi sobie w jasnych pomieszczeniach no i długa żywotność ekranu. Wady to bad pixel(bardzo rzadka przypadłość), zimne kolory, tendencje do przesycania kolorów. Niektórych bad pixel może przerazić ale to nie powód do wymiany całego telewizora. Czasem jest to jeden prawie niezauważalny punkcik. Teraz przejdźmy do plazmy. W plazmie kolory są żywe, obraz wydaje się być bardziej "kolorowy" niż na lcd. Wadami plazmy jest nieostry obraz, nie płynne przejścia. Mam nadzieję, że pomogłem. W sumie jest to krótkie porównanie plazm i lcd. Jeżeli niespełniłem twoich oczekiwań to sorry. Ale jak byś się decydował na właśnie takich rozmiarów telewizor to ja bym wziął 40" albo 37", to już twoja sprawa ale myślę, że klika cali różnicy nie robi. Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plazmę Samsunga 42'' ale tylko HDReady i 32'' LCD LG FullHD. Jeżeli chodzi o jakość obrazu z PS3 to LG lcd pod każdym względem wygrywa za to kanały SD z kablówki zdecydowanie lepiej na plazmie wyglądają. Nie wiem czy przewaga LG z PS3 polega na FullHD czy na tym, że to LCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plazmę Samsunga 42'' ale tylko HDReady i 32'' LCD LG FullHD. Jeżeli chodzi o jakość obrazu z PS3 to LG lcd pod każdym względem wygrywa za to kanały SD z kablówki zdecydowanie lepiej na plazmie wyglądają. Nie wiem czy przewaga LG z PS3 polega na FullHD czy na tym, że to LCD.

Nie, full hd i tak w ps3 praktycznie nie istnieje. 95 % gier jest w roździelczości 720 ;d. Chodzi tu raczej o szczegółowe dane tv-ków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moja PS3 śmiga na Plazmie Panasonic HDReady 42" i w moich oczach wygląda świetnie. Wcześniej miałem xboxa i też było spoko. Zależy czy ten TV ma być tylko pod konsole czy będziesz jeszcze oglądał satkę na nim. Bo tak jak ktoś już tutaj zauważył - kolory w plażmie są bardziej realistyczne. Ktoś gdzieś wcześniej napisał o wypalających się licznikach i różnych innych rzeczach na ekranie plazmy, jak długo bedziesz grał. Ja mam plazmę i konsolę od 5 lat i nic mi sie nie wypaliło. Decyzja do należy do Ciebie. Jak mój Panasonic wymięknie to jego następcą też pewnie bedzie PLAZMA no chyba że LEDY już będą za grosze.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm co do sony 200hz

jaki to ma sens przy graniu na konsoli?

skoro w trybie gra, tv wyłącza wszystkie "uzdatniacze" ?

zmieniałem na meczach HD ustawienia włączone/wyłączone 100hz i ja nie widzę różnicy

może ślepy jestem nie wiem :)

co do tematu input lag

gram w MW2 i jakoś nic nie zauważyłem, myślę że mój refleks jest jeszcze lepszy niż ten input lag :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniałem na meczach HD ustawienia włączone/wyłączone 100hz i ja nie widzę różnicy

Ja też. Zmeniałem na 100hz i żadnej różnicy nie ma ;d Przy trybach w bravii( gra, obraz itd.) praktycznie zauwazyłem tylko zmianę jasności... Może rzeczywiście powinienem kupić te okulary ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktorz tv byscie mi doradzili Sony KDL-40S5650 czy Sony KDL-40W5500 wiem ze model 40w5500 jest "lepszy" ale roznica w cenie w sklepie w ktorym kupuje to 700zł (tzn. 3100 lub 2400) czy warto przeplacac tylko dla lepszego kontrastu i kilku bajerów ??? Obecie uzywam samsunga seria5 40' Full HD z kontrastem 30 000:1 i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to Sony 40W55740 jest już u mnie na ścianie:)wygląda imponująco i w porównaniu do mojego 32 LCD Samsunga, wygląda jak pół ściany. Trzeba zaznaczyć, ze pół ściany które na prawdę świetnie świeci i wyświetla obraz! możecie mi wierzyć lub nie ale obraz nawet przy podobnych ustawieniach wygląda bez porównania do mojego starszego LCD'ka też Full HD. i już nikt mi nie wmówi, że 100hz to pic na wodę. obraz który wyświetla konsola w Full HD z dysku BD jest niesamowity ruch bez smużenia, płynny i ostrzy krawędzie jak brzytwa. nooo ja się lekko pośliniłem;)

co do różnic pomiędzy seriami 5500 vs. 5740 to tylko pilot i inna listwa oddzielająca ekran od głośników. a właśnie głośniki i dźwięk! jak dla mnie[ zaznaczam, ze nie jestem audiofilem] rewelacyjny i po raz kolejny o dużo lepszy niż w moim poczciwym Samsungu.

Pilot duży wygodny podświetlany:) na prawdę fajny bajer:) i można nim obsługiwać inne peryferia jak DVD, amplituner ect. dołączę fotki. i w razie jakichś pytań pisać.

pozdrawiam

post-4695-12615034787533_thumb.jpg

post-4695-12615035758464_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to Sony 40W55740 jest już u mnie na ścianie:)wygląda imponująco i w porównaniu do mojego 32 LCD Samsunga, wygląda jak pół ściany. Trzeba zaznaczyć, ze pół ściany które na prawdę świetnie świeci i wyświetla obraz! możecie mi wierzyć lub nie ale obraz nawet przy podobnych ustawieniach wygląda bez porównania do mojego starszego LCD'ka też Full HD. i już nikt mi nie wmówi, że 100hz to pic na wodę. obraz który wyświetla konsola w Full HD z dysku BD jest niesamowity ruch bez smużenia, płynny i ostrzy krawędzie jak brzytwa. nooo ja się lekko pośliniłem;)

co do różnic pomiędzy seriami 5500 vs. 5740 to tylko pilot i inna listwa oddzielająca ekran od głośników. a właśnie głośniki i dźwięk! jak dla mnie[ zaznaczam, ze nie jestem audiofilem] rewelacyjny i po raz kolejny o dużo lepszy niż w moim poczciwym Samsungu.

Pilot duży wygodny podświetlany:) na prawdę fajny bajer:) i można nim obsługiwać inne peryferia jak DVD, amplituner ect. dołączę fotki. i w razie jakichś pytań pisać.

pozdrawiam

mastefix moje gratulacje. Dobry wybór! Ja niestety muszę poczekać (awaria auta/wydatki) :angry: Powiedz gdzie kupiłeś, jaka cena itp.? No i ogólnie wrażenia z giercowania na tym cudeńku. Jak się sprawuje podczas szybkich akcji? Smużenia brak? I jaka była różnica w cenie z W5500?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×