Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

mastefix moje gratulacje. Dobry wybór! Ja niestety muszę poczekać (awaria auta/wydatki) :angry: Powiedz gdzie kupiłeś, jaka cena itp.? No i ogólnie wrażenia z giercowania na tym cudeńku. Jak się sprawuje podczas szybkich akcji? Smużenia brak? I jaka była różnica w cenie z W5500?

Pozdro

cena 3190 za 40w5740, natomiast 40w5500 3149 chyba coś takiego czyli groszowa różnica...kupiłem to "cudo" :) w teraz się trzymaj w centrum Sony!! byłem na prawdę w szoku kiedy to zobaczyłem....no i jest już u mnie.

ogólne wrażenie? Stary przesiadka z 32 cali po prostu mnie zmiażdżyła!! gra się prze prze cudnie:) smużenie...NIE MA TAKIEJ OPCJI!!:) szybkie akcje. no cóż teraz katuje z Dirt'a 2 i obraz jest jak żyleta. i oczywiście to o co się najbardziej obawiałem czyli o ostatnio bardzo sławnym "INPUT LAG'u" nic takiego nie dostrzegłem a na prawdę się starałem:), testowałem w Fifie, killzone 2.

mało tego dzisiaj po powrocie z pracy, w sumie to przed paroma minutami listonosz przyniósł mi "UNCHARTED 2: limited edition" chyba się posikam ze szczęścia jak to cudo odpalę:)...ale niestety pierw do kuchni muszę pieczenie :whistling: zrobić:/ taki los kucharza przed świętami:) :laugh:

Edytowane przez mastefix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena 3190 za 40w5740, natomiast 40w5500 3149 chyba coś takiego czyli groszowa różnica...kupiłem to "cudo" :) w teraz się trzymaj w centrum Sony!! byłem na prawdę w szoku kiedy to zobaczyłem....no i jest już u mnie.

ogólne wrażenie? Stary przesiadka z 32 cali po prostu mnie zmiażdżyła!! gra się prze prze cudnie:) smużenie...NIE MA TAKIEJ OPCJI!!:) szybkie akcje. no cóż teraz katuje z Dirt'a 2 i obraz jest jak żyleta. i oczywiście to o co się najbardziej obawiałem czyli o ostatnio bardzo sławnym "INPUT LAG'u" nic takiego nie dostrzegłem a na prawdę się starałem:), testowałem w Fifie, killzone 2.

mało tego dzisiaj po powrocie z pracy, w sumie to przed paroma minutami listonosz przyniósł mi "UNCHARTED 2: limited edition" chyba się posikam ze szczęścia jak to cudo odpalę:)...ale niestety pierw do kuchni muszę pieczenie :whistling: zrobić:/ taki los kucharza przed świętami:) :laugh:

UNCHARTED 2: limited edition :>? To ta z tą repliką noża?

Apropos telewizorka. Ja też kupiłem w sony centre ale zestaw z ps3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mastefix

Wszystko ładnie, pięknie ale dla mnie liczą się GRY! :woot: A te jak wiadomo są w 720p i raz: wyglądają lepiej na mniejszym tv, dwa: i tak nie korzystają z tych wszystkich bajerów 100hz itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mastefix

Wszystko ładnie, pięknie ale dla mnie liczą się GRY! :woot: A te jak wiadomo są w 720p i raz: wyglądają lepiej na mniejszym tv, dwa: i tak nie korzystają z tych wszystkich bajerów 100hz itp

a czemu nie korzystasz

z np 100hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mastefix

Wszystko ładnie, pięknie ale dla mnie liczą się GRY! :woot: A te jak wiadomo są w 720p i raz: wyglądają lepiej na mniejszym tv

Boże pierwsze słyszę, żeby gry wyglądały lepiej na mniejszym TV...ale jako, że są święta życzę wszystkim mocy gier i uśmiechu. A Tobie drogi kolego Torba_Piany mniejszego TV :whistling: :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem posiadaczem takiego sprzętu jaki jest opisany w temacie , podłączyłem go kablem component. Pewne dziwactwa zaczęły dziać się od samego początku , mianowicie wcześniej mialem xboxa 360 podłączonego też componentem , i działał on tylko na 720p , jako że monitor ma tylko hd ready , natomiast ps3 na 720p nie wyswietla obrazu , wyswietlanie dziala tylko pod 1080i , ale krawędzie zarówno w grach jak i w menu są dość pixelowate i grafika wyglada na mocno niedociągniętą , do tego wszystkiego co jakis czas na 1 sekunde podczas grania lub grzebania po menu , ekran robi się czarny po czym wraca do normalnego wyswietlania. Proszę o pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za mala matryca moze byc przyczyna albo poprostu kabel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym problemem może być fakt, że monitor natywnie obsługuje 1440 x 900, a PS3 w tym przypadku 1280×720, a to wcale nie polepsza jakości wyświetlanego obrazu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak "poblokowałeś inne i zostawiłeś ps3 i dekoder" ??

Ja mam do TV podłączone tylko PS3 i PS2 (ps2 na wyzbyciu) więc mam zamiar zostawić tylko samo PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od wczoraj posiadam PS3 z Fifą 10 i Assassins Creed 2. Mam Samsunga LE32M51B, HD Ready. W menu ustawione mam takie rozdzielczości: 576p, 720p, 1080i i tej pierwszej nie da się za cholerę odznaczyć, a gry wydają mi się nie za ładne. Czy to możliwe, że podczas gry włącza się 576p bo widzę poszarpane krawędzie i napisy nie wyglądają tak jak w menu. Możliwe, że po prostu te gry są brzydkie ale dlaczego nie mogę tej pierwszej rozdziałki wyłączyć? Dodam tylko, że PS3 jest podłączone do telewizora kablem HDMI. Drugi problem nie dotyczy rozdzielczości, a samego obrazu. Chodzi o to kontrast, jasność, ostrość itd. Mógłby podać mi ktoś dobre ustawienia pod Samsunga, bo sam jakoś nie mogę sobie tego dobrze ustawić :/ Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to logiczne, ze np. Uncharted 2 lepiej wygląda na 22" TV a nie np na 40" :whistling: . :rofl:

ironia i sarkazm oczywiście:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia obrazu, rozdzielczości, ustaw na auto, konsola sobie doskonale poradzi i wyświetli w najwyższej rozdzielczości z możliwych do wyświetlenia na podłączonym ekranie.

Jeżeli chodzi o ustawienia samego telewizora to jeżeli twój samsung nie ma ustawień trybów wyświetlania takich jak np. Kino, Naturalny, Dynamiczny i Gra, w nowych modelach jest właśnie tryb gra który jest dedykowany do konsol, to ustaw ostrość na max wyłącz wszelkie ulepszacze obrazu, czyli systemy takie jak np. 100Hz, redukcja szumu cyfrowego, itp. Jasność, kontrast i kolory musisz wyregulować już według swojego oka. Podpowiem jeszcze że, warto ustawić temperaturę kolorów na zimna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem moze byc tez fakt ze jednak grafiznie ps3 nie miazdzy a ty spodziewasz sie za duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok , a czarny ekran ?

Sprawdź konsolę na innym monitorze/telewizorze, jeżeli problem będzie nadal występował, to ja bym obstawiał uszkodzenie chipa graficznego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam takze podobny problem z obrazem i nie wiem czy to wina telewizora czy moze konsoli lub ustawien. Problem polega na tym ze jesli w ustawieniach obrazu dam na automatic to mam wtedy zaznaczone wszystkie rozdzielczosci i gdy gram w gry to ekran robi mi sie caly czarny na kilka sekund, pozniej na chwile wraca i za chwile znowu czarny i tak co chwile... Jesli wylacze rozdzielczosc 720 to juz jest ok, ekran nie robi sie czarny ale za to obraz w grach jest skalowany do 1080 i juz wyglada to gorzej. Mam konsole PS3 Slim 250gb i telewizor Philips 32 FullHD. Mial ktos podobnie? Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem pare godzin na 40' samsunga , poprawa grafiki kolosalna , natomiast jesli chodzi o czarny ekran to przy 1080p ani razu mi sie to nie zdarzyło , natomiast przy 1080i czarny ekran się pojawił :( nie wiem o co chodzi :(

btw. Może ktoś ma pomysł jak wymusić wyświetlanie obrazu na tym monitorze 720p ?? bo mysle ze to napewno by pomogło.

Edytowane przez Novy911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Playstation. Mam problem, gdyż nie umiem ustawić opcji automatic w Video Output Settings. Obraz robi się czarny, a po 20paru sekundach konsola automatycznie powraca do poprzednich ustawień. Co więcej, nie moge w opcji "custom" ustawić rozdzielczości 1080p - zachowuje sie jak powyżej opisana. Konsola jest podlączona do Samsunga UE46B6000, oczywiscie przez kabel HDMI. Ktoś wie o co chodzi?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. Może ktoś ma pomysł jak wymusić wyświetlanie obrazu na tym monitorze 720p ?? bo mysle ze to napewno by pomogło.

Poprostu odznacz w opcjach wyświetlania tryb 1080i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że próbujesz przełączyć konsolę w tryb wyświetlania jakiego nie obsługuje twój TV. Stąd te 20 sekund czerni, konsola wyświetla obraz w wybranym trybie z pytaniem czy widzisz obraz i czy wszystko ok, odlicza 20 sekund i wraca do poprzednich ustawień bo nie potwierdziłeś wyboru. I tutaj rada na przyszłość, jak będziesz się bawił ustawieniami i obraz zniknie to nie naciskaj nic na padzie a w szczególności X bo możesz niechcący potwierdzić niedziałające u Ciebie ustawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nic nie pomaga , bo jak mam zaznaczony tryb 720p to obraz wogole wtedy nie jest wyświetlany , monitor ma hd ready , a obsluguje 576p i 1080i i tego wlasnie nie rozumiem : O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

jakoz ze na swieta w prezencie dostalem ps3, nosze sie z zamiarem kupna telewizora. Czy moglby mi ktos powiedziec czy do ps3 kupic telewizor lcd czy plazme bo nie wiem ktora technologie wybrac. z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

jakoz ze na swieta w prezencie dostalem ps3, nosze sie z zamiarem kupna telewizora. Czy moglby mi ktos powiedziec czy do ps3 kupic telewizor lcd czy plazme bo nie wiem ktora technologie wybrac. z gory dziekuje za pomoc

kolego sprawdź w GOOGLE co jak działa i jak świeci zobacz wszystkie za i przeciw i sam zdecyduj nikt Ci tu nie powie,"kup plazme" albo "kup lcd" bo nikt nie wie jakie są twoje preferencje.

BTW. poczytaj tego posta od początku.!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×