Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Szukaj tez tv o jak najmniejszym czasie reakcji matrycy - jeśli sprzęt ma służyć głównie do grania to najważniejszy parametr. [\quote]

Do grania to jest ważny INPUT LAG a nie marketingowy bełkot o reakcji matrycy.

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reakcje ma 2,2 ms. A co do kabla, to jak zobaczylem ceny, to podziekowalem. Musze zamowic przez internet, jest znacznie taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reakcja to nic, liczy się lag jak napisał kolega wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W specyfikacjach w internecie znalazlem z Input tylko takie cos: "• HDMI / HDCP Input: x4", ale to chyba nie to, nie? Jutro poczytam w ksiazeczce i tez przeczytam co to jest dokladnie to Input lag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Input laga to nie znajdziesz w żadnej książeczce. Do tego trzeba testu.

Jest to właśnie czas reakcji matrycy. W specyfikacjach podają 2ms, ale tylko dla koloru szarego, a zostają jeszcze 3 z RGB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie czy ktoś miał może bliższy kontakt z LG 37LE5300 ??? dużo się o nim naczytałem i są same pozytywne opinie , ale nie spotkałem sie nigdzie z opinią na temat tego Tv w kontakcie z Ps3, jest to LED TV , to jak one sobie radzą z Ps3? chodzi mi o to smużenie czy Input lag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale palnalem glupote z tym "HDMI / HDCP Input: x4", hehe to przeciez wejscia HDMI...

Ale dziwne, ze tego Input Lag nie podaja, skoro to dosc istotna rzecz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale palnalem glupote z tym "HDMI / HDCP Input: x4", hehe to przeciez wejscia HDMI...

Ale dziwne, ze tego Input Lag nie podaja, skoro to dosc istotna rzecz...

Po co maja podawać parametr który np. szpeci ich TV skoro mogą napisać 3ms nie podając, że to tylko kolor szary.

Marketingowy bełkot.

Witam , mam pytanie czy ktoś miał może bliższy kontakt z LG 37LE5300 ??? dużo się o nim naczytałem i są same pozytywne opinie , ale nie spotkałem sie nigdzie z opinią na temat tego Tv w kontakcie z Ps3, jest to LED TV , to jak one sobie radzą z Ps3? chodzi mi o to smużenie czy Input lag.

Smużenie i lag to norma w takich kategoriach cenowych, po prostu LCD tak mają, a LED to tylko inne podświetlenie. Chcesz nie mieć smużenie, masz laga, nie chcesz laga masz smużenie. Nie chcesz smużenia ani laga bierzesz plazmę.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo przeszkadza te smużenie czy wyspoki input lag podczas grania ? :/ z tego co sie dowiedzialem to ten LG co podałem wyżej ma input lag 40 ms , chyba do zniesienia nie?

Bardzo przeszkadza te smużenie czy wyspoki input lag podczas grania ? :/ z tego co sie dowiedzialem to ten LG co podałem wyżej ma input lag 40 ms , chyba do zniesienia nie?

Kurde cieżko wybrać teraz telewizor , tyle sie namnożyło różnych bajerów.

Powiem tak , proszę o pomoc !!! mam 2000zł szukam telewizora , 37cali 100hz !!! Zeby mi sie dobrze grało w Pesa,i oglądało filmy głównie dvixy , jeżeli ktoś cos proponuje to był bym wdzięczny

Edytowane przez Juve1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przeszkadza te smużenie czy wyspoki input lag podczas grania ? :/ z tego co sie dowiedzialem to ten LG co podałem wyżej ma input lag 40 ms , chyba do zniesienia nie?

Kurde cieżko wybrać teraz telewizor , tyle sie namnożyło różnych bajerów.

Powiem tak , proszę o pomoc !!! mam 2000zł szukam telewizora , 37cali 100hz !!! Zeby mi sie dobrze grało w Pesa,i oglądało filmy głównie dvixy , jeżeli ktoś cos proponuje to był bym wdzięczny

Panas u30e, mam go i chwalę sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z funkcją Bravia Sync posiadam ps3 slim i tv sony kdl-46nx710 .Telewizor nie znajduje ps3 ustawiam wysztkie opcje hdmi włączone w tv jaki i w ps3 .W telewizorze próbuje uaktualnić urządzenie Hdmi ,tv znajduje tylko tuner tv i system audi.

Proszę o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panas u30e, mam go i chwalę sobie.

Troche nieprecyzyjnie model podałeś i nie za bardzo wiem o jakiego panasonica ci chodzi

Posiadam taki tv od tygodnia, tylko że 37, gra się dobrze, obraz w porządku, input lag nie jest duży także obraz nadąża za grą.

W tej cenie to chyba najlepsze rozwiązanie. :thumbsup:

Pozdrawiam.

szukalem raczej 100hz najlepiej ledowego bo ten obraz w nich jest jednak coś tam lepszy patrząc gołym okiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obraz w LED nie jest lepszy, a oglądając w sklepie tylko się oszukujesz. Nie wiem jak podając model mogę być nieprecyzyjny. http://www.ceneo.pl/11012261

Jeszcze 100hz przydaje się tylko w filmach.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z funkcją Bravia Sync posiadam ps3 slim i tv sony kdl-46nx710 .Telewizor nie znajduje ps3 ustawiam wysztkie opcje hdmi włączone w tv jaki i w ps3 .W telewizorze próbuje uaktualnić urządzenie Hdmi ,tv znajduje tylko tuner tv i system audi.

Proszę o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukalem raczej 100hz najlepiej ledowego bo ten obraz w nich jest jednak coś tam lepszy patrząc gołym okiem

100 hz nie działa w grach bo gry są tworzone w 60 hz, dlatego gra się z wyłączonym 100 hz

Stey napisz coś o swoim panasie bo ciekawi mnie ten model. Czy można grać po 10 h bez przerwy od razu czy są powidoki, greeny itd. bo nie znam się na plazmach i chciałbym usłyszeć od kogoś kto ma konkretny model bo na hdtv to głównie tv i filmy oglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam poważny problem ze swoim ps3 i nowym tv. W czwartek kupiłem nowy telewizor samsung c6500 full hd led. Po podłączeniu do niego konsoli ps3 wyświetla się komunikat, iż tv nie obsługuje takiej rozdzielczości i i trzeba ją zmienić. W domu posiadam inny tv samsung lcd 32 cale full hd i na nim jest wszystko ok. Nic nie pomaga, żaden reset ani zmiana rozdzielczości w konsoli. Wczoraj byłem w media markt ze swoją konsolą i tam podłączałem swoją ps3 do wszystkich tv lcd led full hd (na kilku kablach hdmi) i na żadnym konsola nie działała. Natomiast po podłączeniu w MM do tv hd konsola zadziałała. Wczoraj formatowałem nawet dysk w konsoli, ale to też nie pomogło. Dziwne jest to, że w domu na tym drugim samsungu 32 calowym full hd konsola normalnie działa, zaznaczam tylko, iż jest to tv sprzed 3 lat. Nie wiem co robić i co może być tego przyczyną naprawdę jest wkur... tym faktem bo kupiłem nowy tv tylko i wyłącznie do konsoli, a tu dupa blada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Robiłeś reset, bo nacisnąłeś krótko przycisk POWER w PS3, czy przytrzymałeś 5 sekund power w PS3(aż do sygnału)? i wtedy ustawienia sobie dopasowujesz do TV?

Edytowane przez Spartacus999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś reset, bo nacisnąłeś krótko przycisk POWER w PS3, czy przytrzymałeś 5 sekund power w PS3(aż do sygnału)? i wtedy ustawienia sobie dopasowujesz do TV?

Trzymałem 5 sekund i krótko wszystkie sposoby już chyba wypróbowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób reset ustawień i podłącz konsole pod tv kablem sygnałowym z zestawu, poźniej wejdź w ustawienia i dopiero przestaw na hdmi i zrób automatyczne wyszukiwanie dostępnych rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprubuj wylaczyc kabel sieciowy , wcisnij ejct i przytrzymaj, zalacz zasilanie az uruchomi sie konsola nieco glosniej, jak sie zakonczy wylacz i wlocz ponownie zasilanie ,powodzonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

sprubuj wylaczyc kabel sieciowy , wcisnij ejct i przytrzymaj, zalacz zasilanie az uruchomi sie konsola nieco glosniej, jak sie zakonczy wylacz i wlocz ponownie zasilanie ,powodzonka

Po jaką cholerę każesz mu robić FAN TEST? Twój post jest bez sensu. Jeśli już, to wspomniany FAN TEST może być użyty do wydmuchania kurzu z konsoli (z nikłym efektem), a nie do rozwiązywania problemów z TV. Zastanów się.

@rjeka

To nie jest rozwiązanie dla Twojego problemu.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym zainwestowal w kabel HDMI 1.3, ale napisz dokładnie jakiej rozdzielczości ci nie obsługuje? Bo jak 1080p nie działa to przez to, ze masz kabel HDMI 1.2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym zainwestowal w kabel HDMI 1.3, ale napisz dokładnie jakiej rozdzielczości ci nie obsługuje? Bo jak 1080p nie działa to przez to, ze masz kabel HDMI 1.2.

Nie tędy droga; czym różni się kabel hdmi 1.3 od 1.2? (poza naklejką na pudełku) - odpowiedź: naklejką na pudełku.

Miałem różne kable hdmi - od takiego za 10 zł z "biedronki" po Moncter Cable za cenę którego takich kabli z biedronki można by kupić kilka kilo.

Jeśli odleegłość tv - źródło jest w miarę krótka, nie ma potrzeby inwestowania w jakieś odjechane kable, jeśli odległość przekracza 10 m - tu już trzeba zainwestować w coś lepszego (duża odległość, kiepska jakość kabla, i już masz problemy z obsługą 1080p)

rjeka masz problem z ustawieniami a nie z kablem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym zainwestowal w kabel HDMI 1.3, ale napisz dokładnie jakiej rozdzielczości ci nie obsługuje? Bo jak 1080p nie działa to przez to, ze masz kabel HDMI 1.2.

HDMI 1.3 też nie obsłuży 1080p jeśli będzie typu "Standard". Przy nazwie kabla musi pisać "High-Speed".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×