Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Skiba94 ten tv jest 50-cio HZ czyli bieda i ma 4ms czas reakcji wiec troche duzo jak na konsole:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec co polecasz do 1200 zł. Moze jakiegos sharpa ?

Nie pogardze linkami do aukcji allegro bo na dniach mam zamiar kupic jakis tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu ci nic szukac bo sam tez kupuje w weekend tv, ale szukaj 100Hz i mniej niz 3ms czasu reakcji oczywiscie full hd, a led to tylko rodzaj podswietlenia wiec lepiej szukaj lcd bo troche tansze niz przeplacac za cos nie widocznego w przypadku ledow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera, a juz sie przekonalem do tamtego tv ;/

Znalazlem cos takiego - http://allegro.pl/ph...1662907633.html

FullHD (chociaz jest to nie potrzebne)

100 mhz czasem reakcji 2ms

Jest mozliwosc podlaczenia pod pc ale ciekawe czy moja karta uciagnie taka rozdzialke.

Co sadzisz o tym tv ? Jesli bedzie ok to sie na niego zdecyduje ale jeszcze poszukam czegos innego.

Szkoda ze jak dla mnie drogi jest, bede musial zbierac jeszcze na ps3 miesiac lub 2.

Oczywiscie kupilbym odrazu ps3 a potem tv ale nie mam gdzie podlaczyc je (do kineskopa sie nie oplaca)

///

Albo jednak chyab sie zdecyduje kupic narazie ps3 i pograc na tym tv co mam

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba94 ten tv jest 50-cio HZ czyli bieda i ma 4ms czas reakcji wiec troche duzo jak na konsole:)

Nie myl czasu reakcji z instrukcji z input lagiem... niestety są to dwie różne rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie LG 32LD450 jest dobrym rozwiazaniem czy dozbierac na cos lepszego ?

Akczolwiek kupuje narazie ps3 i podlacze do kineskopa, potem dozbieram do lcd 32"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj zakupiłem PS3 od mojego przyjaciela, który potrzebował pieniążków. Przyjechałem do domu cały podekstyctowany podłacząm wszystko a tu ' No Signal ' kombinuje wszystko co się da, no i w końcu udało mi się, pokazała się FIFA na ekranie. Pierwsze co zrobiłem to stworzenie nowego usera, spytało mnie czy chcę wyjśc z gry, potwierdziłem i znowu ' No Signal '. Kolejne 30 minut zleciało mi na podłączeniu się znowu i znowu to samo. Generalnie problemem okazało się to, że jak wychodzę z gry to nie widzę ekranu, tylko 'No Signal'.

Mój telewizor to: LG 50PC1D (50'').

Liczę na Waszą pomoc,

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj zakupiłem PS3 od mojego przyjaciela, który potrzebował pieniążków. Przyjechałem do domu cały podekstyctowany podłacząm wszystko a tu ' No Signal ' kombinuje wszystko co się da, no i w końcu udało mi się, pokazała się FIFA na ekranie. Pierwsze co zrobiłem to stworzenie nowego usera, spytało mnie czy chcę wyjśc z gry, potwierdziłem i znowu ' No Signal '. Kolejne 30 minut zleciało mi na podłączeniu się znowu i znowu to samo. Generalnie problemem okazało się to, że jak wychodzę z gry to nie widzę ekranu, tylko 'No Signal'.

Mój telewizor to: LG 50PC1D (50'').

Liczę na Waszą pomoc,

Pozdrawiam.

Witam,

Zrestartuj opcję konsoli (w instrukcji opisane).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pewien problem...

Po podłączeniu PS3 do telewizora w salonie mam kilku sekundowy lagg między konsolą a kontrolerem :/ Trochę to przeszkadza, szczególnie podczas dłuższej gry :| Czy można go jakoś zsynchronizować, aby choć trochę zmniejszyć ten lagg? Dodam, że na monitorze w moim pokoju wszystko działa poprawnie, ale tv jest tylko hd-ready :P.

(TV w salonie to Samsung UE40B8000, 42", odświeżanie 200Hz, konsola jest podpięta kablem HDMI [tym samym w obu telewizorach])

Próbowałem wygładzanie grafiki i nic :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pewien problem...

Po podłączeniu PS3 do telewizora w salonie mam kilku sekundowy lagg między konsolą a kontrolerem :/ Trochę to przeszkadza, szczególnie podczas dłuższej gry :| Czy można go jakoś zsynchronizować, aby choć trochę zmniejszyć ten lagg? Dodam, że na monitorze w moim pokoju wszystko działa poprawnie, ale tv jest tylko hd-ready :P.

(TV w salonie to Samsung UE40B8000, 42", odświeżanie 200Hz, konsola jest podpięta kablem HDMI [tym samym w obu telewizorach])

Próbowałem wygładzanie grafiki i nic :|

Witam,

Poszukaj trybu "Gra" czy coś takiego i wyłącz wszelkie dodatki.

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już że próbowałem z wygładzaniem grafiki i tym drugim i nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o znalezienie trybu "gra" w telewizorze, nie o zmienianie ustawień w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z podłączeniem konsoli przez kable HDMI.

TV to LG m228wd (tak mam napisane na TV, a instrukcja się gdzieś zapodziała), a kabel to oryginalny sony.

Kiedy w Video Output Settings ustawiam na HDMI i Change to obraz staje się czarny na pewną chwilę, a następnie wraca do stanu na początku ( menu wyboru złączy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z podłączeniem konsoli przez kable HDMI.

TV to LG m228wd (tak mam napisane na TV, a instrukcja się gdzieś zapodziała), a kabel to oryginalny sony.

Kiedy w Video Output Settings ustawiam na HDMI i Change to obraz staje się czarny na pewną chwilę, a następnie wraca do stanu na początku ( menu wyboru złączy )

Witam,

Spróbuj przez restart ustawień konsoli. Kiedy masz wyłączoną podłączoną konsolę do TV, zasilanie itp., przełącz na HDMI w TV, naciśnij przycisk "Power" i przytrzymaj aż usłyszysz drugie piknięcie i powiadom nas o efektach.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam taniego telewizora 32' do PS3. Sprzęt ma służyć tylko sporadycznego grania i oglądania filmów. Maksymalna kwota wynosi 950 zł. Myślałem nad tymi dwoma telewizorami:

orion

Hannspree

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam taniego telewizora 32' do PS3. Sprzęt ma służyć tylko sporadycznego grania i oglądania filmów. Maksymalna kwota wynosi 950 zł. Myślałem nad tymi dwoma telewizorami:

orion

Hannspree

Witam,

Te telewizory są mało znane, ale są chyba już trochę na rynku. Mimo że to typowe "Biedronkowe" telewizory Polacy chwalą Oriony te dzisiejsze jak i te starsze, a mimo to bardzo dobrze działają. Ładny obraz, przechwyt itp.

Hannspree bardziej zagraniczni użytkownicy sobie chwalą bo mało Polaków go ma.

Poszukaj opinii na temat tego konkretnego modelu, ale jakość telewizorów jest ogólnie bez zastrzeżeń.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam taniego telewizora 32' do PS3. Sprzęt ma służyć tylko sporadycznego grania i oglądania filmów. Maksymalna kwota wynosi 950 zł. Myślałem nad tymi dwoma telewizorami:

orion

Hannspree

Na pewno najtańszy rodzaj matrycy, duży input lag i smużenie. Do sporadycznego grania i oglądania filmów myślę, że wystarczy,

Może zastanów się nad odłożeniem większej kwoty i kupnem czegoś porządnego na lata.

np. ten o to produkt http://www.ceneo.pl/6066974s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Spróbuj przez restart ustawień konsoli. Kiedy masz wyłączoną podłączoną konsolę do TV, zasilanie itp., przełącz na HDMI w TV, naciśnij przycisk "Power" i przytrzymaj aż usłyszysz drugie piknięcie i powiadom nas o efektach.

Pozdrawiam

Niestety na telewizorze cały czas wyświetla się brak sygnału po włączaniu konsoli w taki sposób jak opisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na telewizorze cały czas wyświetla się brak sygnału po włączaniu konsoli w taki sposób jak opisałeś.

A masz coś jeszcze podłączone do wyjścia PS3 oprócz HDMI?

Zobacz nie tylko Ty masz ten problem.

http://www.avforums....-m228wd-tv.html

Poczytaj, jest po angielsku, ale może się przydadzą.

Spróbuj jeszcze zaznaczyć tak jak zawsze robiłeś rozdzielczości tylko do 720p, ponieważ więcej już nie obsłuży.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakieś doświadczenie ze sprzętem poeksopzycyjnym? np: taki?

Co sądzicie o LG 32ld450? Aktualnie można go kupić za mniej niż 1075 zł.?

Edytowane przez sowalski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz coś jeszcze podłączone do wyjścia PS3 oprócz HDMI?

Zobacz nie tylko Ty masz ten problem.

http://www.avforums....-m228wd-tv.html

Poczytaj, jest po angielsku, ale może się przydadzą.

Spróbuj jeszcze zaznaczyć tak jak zawsze robiłeś rozdzielczości tylko do 720p, ponieważ więcej już nie obsłuży.

Pozdrawiam

Dzięki za linka znalazłem odpowiedź i wszystko gra jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce kupić projektor pod PS3

nie na stałe do użytku tylko od czasu do czasu jak kumple przyjdą żeby sobie na tarasie pograć czy film obejrzeć

pierwsza sprawa to cena ( jestem w stanie wydać na to 1700zł)

dobrze żeby miał wejście HDMI

możecie coś doradzić???

jaka jasność ?? moc lampy ??

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×