Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Odległość konsoli od tv jest około 1m, teraz jak zmieniłem w konsoli ustawienia wyświetlania na 720, to po podłączeniu do nowego samsunga obraz - czarny cały czas miga tak jakby nie mógł się nastawić. Nie wiem już chyba wszystkie możliwości wypróbowałem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odległość konsoli od tv jest około 1m, teraz jak zmieniłem w konsoli ustawienia wyświetlania na 720, to po podłączeniu do nowego samsunga obraz - czarny cały czas miga tak jakby nie mógł się nastawić. Nie wiem już chyba wszystkie możliwości wypróbowałem:(

Nowy Samsung - nie wiem - ale może masz telefon komórkowy z jakimś wejściem i czy w odległości 1,5m też miga

A tak na poważnie zrób reset ustawień TV (włączasz przyciskiem na konsoli i przyciskasz do 2 piknięcia) i powiedz co podłączasz i jakim kablem

Edytowane przez stachna01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Samsung - nie wiem - ale może masz telefon komórkowy z jakimś wejściem i czy w odległości 1,5m też miga

A tak na poważnie zrób reset ustawień TV i powiedz co podłączasz i jakim kablem

Kablem hdmi od zestawu ps3, reset ustawień tv robiłem nic nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie tędy droga; czym różni się kabel hdmi 1.3 od 1.2? (poza naklejką na pudełku) - odpowiedź: naklejką na pudełku.

Tym sie różnią, ze kable HDMI 1.2 nie przesyłają 1080p, a 1.3 owszem (high speedy10,2 Gigabit/Sek itp ). Juz wiesz? Zapisz sobie to gdzieś i poszerzaj ta wiedzę dalej w swoim środowisku albo podrywaj na ten tekst dziewczyny na dyskotekach. Możesz tez dorzucić, ze kable HDMI 1.4 przesyłają 3D, a pozostałe modele nie.

Edytowane przez Rafal_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kablem hdmi od zestawu ps3, reset ustawień tv robiłem nic nie pomaga.

Podłącz standardowym kablem danym z konsolą zrób jeszcze raz reset - podłącz później kable hdmi do TV i zmieniaj tryb wyświetlanego obrazu od najniższego w górę zobacz jakie tryby obsługuje TV oraz czy masz inne urządzenie z wyjściem HDMI DVD, satelita, laptop, komputer i sprawdź jak przy nich zachowuje się TV może coś z TV lub kablem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym sie różnią, ze kable HDMI 1.2 nie przesyłają 1080p, a 1.3 owszem (high speedy10,2 Gigabit/Sek itp ). Juz wiesz? Zapisz sobie to gdzieś i poszerzaj ta wiedzę dalej w swoim środowisku albo podrywaj na ten tekst dziewczyny na dyskotekach. Możesz tez dorzucić, ze kable HDMI 1.4 przesyłają 3D, a pozostałe modele nie.

HDMI, czyli High Definition Multimedia Interface, to podstawowy obecnie sposób przesyłania cyfrowego obrazu i dźwięku z jednego urządzenia, jak odtwarzacz, konsola czy dekoder, na inne, jak np. telewizor czy projektor HD. Już standard HDMI 1.2 umożliwiał przesłanie obrazu HD o najwyższej obecnie dostępnej rozdzielczości 1080p. Do czego służy więc standard 1.3?

HDMI 1.3 umożliwia przesył szerszego pasma danych niż poprzedni standard. Szersze pasmo jest potrzebne do przesyłu większej niż 8-bitowa gamy kolorów. Jednak większość dostępnego video i tak jest kodowana w 8 bitach. Funkcje ta jest więc jeszcze dziś potrzebna.

Obecna przewaga standardu 1.3 polega na dwóch rzeczach: umożliwia on przesył skompresowanych formatów audio, takich jak Dolby TrueHD oraz DTS-HD. HDMI 1.2 nie miało takiej możliwości, gdyż pozwalało jedynie na transmisję nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio.

Druga różnica polega na wielkości gniazda i wtyczki kabla HDMI 1.3. Są one mniejsze,

niż w poprzednim standardzie, dzięki czemu można ich użyć do

podłączenia mniejszych urządzeń, takich jak np. cyfrowe kamery HD.

Czy HDMI 1.3 umożliwi przesyłanie między urządzeniami filmów trójwymiarowych? Zdania są podzielone. Większość producentów twierdzi, że w ich sprzętach będzie to możliwe. Trzeba jednak pamiętać, że na rynku jest dostępny jeszcze nowszy standard HDMI 1.4, który został stworzony specjalnie do przesyłu trójwymiarowych filmów HD.

Idź dalej bawić się klockami, skończ gimnazjum a elektroniką zacznij się bawić jak zaczniesz ją kupować za własne pieniądze a nie mamusi.

A teraz rjeka spróbuj tego:

http://www.samsung.c...il&tab=support#

ja uzyskałem takie info:

Poniżej podane zostały sytuacje, w których błąd ten występuje oraz zalecane środki zaradcze.

• Do telewizora podłączono urządzenie z wykorzystaniem HDMI / DVI i w urządzeniu ustawiona jest rozdzielczość 480i.

• Niniejszy telewizor nie obsługuje sygnału 480i poprzez wejście HDMI / DVI. Rozdzielczość wyjściowa urządzenia musi zostać ustawiona minimum na 480p. Jeśli nie wiesz jak ustawić rozdzielczość w urządzeniu, zapoznaj się z podręcznikiem użytkownika, by poznać instrukcje.

• Komputer został podłączony do wejścia VGA (PC) w telewizorze, ale rozdzielczość i/lub częstotliwość odświeżania nie jest ustawiona prawidłowo w komputerze. Jeśli podłączasz do telewizora komputer PC, rozdzielczość należy ustawić na 1366 x 768, a częstotliwość odświeżania na 60 Hertzów.

• Do wejścia VGA (PC) w telewizorze podłączony został odtwarzacz DVD lub system do gier, ale rozdzielczość nie jest ustawiona prawidłowo w odtwarzaczu lub systemie.

• Jeśli do wejścia VGA telewizora podłączony zostanie system do gier lub odtwarzacz DVD, rozdzielczość należy ustawić minimum na 480p. Jeśli nie wiesz, jak ustawić rozdzielczość w odtwarzaczu DVD lub systemie do gier, zapoznaj się z podręcznikiem użytkownika, by poznać instrukcje.

• Do jednego ze złącz analogowych telewizora podłączone zostało urządzenie (sygnał zespolony A/V, S-video lub RF analogowa). Rozdzielczość urządzenia jest ustawiona na opcję większą, niż 480i.

Wejścia analogowe telewizora nie obsługują rozdzielczości innej, niż 480i. Jeśli do wejścia analogowego podłączone zostało urządzenie, jego rozdzielczość należy ustawić na 480i. Jeśli nie wiesz jak ustawić rozdzielczość w urządzeniu, zapoznaj się z podręcznikiem użytkownika, by poznać instrukcje.

użyj scarta i zobacz czy też nie będziesz miał obrazu jeśli nie to

http://www.samsung.c...ERVICE.LOCATION

http://www.samsung.c.../contactus.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDMI, czyli High Definition Multimedia Interface, to podstawowy obecnie sposób przesyłania cyfrowego obrazu i dźwięku z jednego urządzenia, jak odtwarzacz, konsola czy dekoder, na inne, jak np. telewizor czy projektor HD. Już standard HDMI 1.2 umożliwiał przesłanie obrazu HD o najwyższej obecnie dostępnej rozdzielczości 1080p. Do czego służy więc standard 1.3?

HDMI 1.3 umożliwia przesył szerszego pasma danych niż poprzedni standard. Szersze pasmo jest potrzebne do przesyłu większej niż 8-bitowa gamy kolorów. Jednak większość dostępnego video i tak jest kodowana w 8 bitach. Funkcje ta jest więc jeszcze dziś potrzebna.

Obecna przewaga standardu 1.3 polega na dwóch rzeczach: umożliwia on przesył skompresowanych formatów audio, takich jak Dolby TrueHD oraz DTS-HD. HDMI 1.2 nie miało takiej możliwości, gdyż pozwalało jedynie na transmisję nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio.

Druga różnica polega na wielkości gniazda i wtyczki kabla HDMI 1.3. Są one mniejsze,

niż w poprzednim standardzie, dzięki czemu można ich użyć do

podłączenia mniejszych urządzeń, takich jak np. cyfrowe kamery HD.

Czy HDMI 1.3 umożliwi przesyłanie między urządzeniami filmów trójwymiarowych? Zdania są podzielone. Większość producentów twierdzi, że w ich sprzętach będzie to możliwe. Trzeba jednak pamiętać, że na rynku jest dostępny jeszcze nowszy standard HDMI 1.4, który został stworzony specjalnie do przesyłu trójwymiarowych filmów HD.

Idź dalej bawić się klockami, skończ gimnazjum a elektroniką zacznij się bawić jak zaczniesz ją kupować za własne pieniądze a nie mamusi.

A teraz rjeka spróbuj tego:

http://www.samsung.c...il&tab=support#

ja uzyskałem takie info:

Poniżej podane zostały sytuacje, w których błąd ten występuje oraz zalecane środki zaradcze.

• Do telewizora podłączono urządzenie z wykorzystaniem HDMI / DVI i w urządzeniu ustawiona jest rozdzielczość 480i.

• Niniejszy telewizor nie obsługuje sygnału 480i poprzez wejście HDMI / DVI. Rozdzielczość wyjściowa urządzenia musi zostać ustawiona minimum na 480p. Jeśli nie wiesz jak ustawić rozdzielczość w urządzeniu, zapoznaj się z podręcznikiem użytkownika, by poznać instrukcje.

• Komputer został podłączony do wejścia VGA (PC) w telewizorze, ale rozdzielczość i/lub częstotliwość odświeżania nie jest ustawiona prawidłowo w komputerze. Jeśli podłączasz do telewizora komputer PC, rozdzielczość należy ustawić na 1366 x 768, a częstotliwość odświeżania na 60 Hertzów.

• Do wejścia VGA (PC) w telewizorze podłączony został odtwarzacz DVD lub system do gier, ale rozdzielczość nie jest ustawiona prawidłowo w odtwarzaczu lub systemie.

• Jeśli do wejścia VGA telewizora podłączony zostanie system do gier lub odtwarzacz DVD, rozdzielczość należy ustawić minimum na 480p. Jeśli nie wiesz, jak ustawić rozdzielczość w odtwarzaczu DVD lub systemie do gier, zapoznaj się z podręcznikiem użytkownika, by poznać instrukcje.

• Do jednego ze złącz analogowych telewizora podłączone zostało urządzenie (sygnał zespolony A/V, S-video lub RF analogowa). Rozdzielczość urządzenia jest ustawiona na opcję większą, niż 480i.

Wejścia analogowe telewizora nie obsługują rozdzielczości innej, niż 480i. Jeśli do wejścia analogowego podłączone zostało urządzenie, jego rozdzielczość należy ustawić na 480i. Jeśli nie wiesz jak ustawić rozdzielczość w urządzeniu, zapoznaj się z podręcznikiem użytkownika, by poznać instrukcje.

użyj scarta i zobacz czy też nie będziesz miał obrazu jeśli nie to

http://www.samsung.c...ERVICE.LOCATION

http://www.samsung.c.../contactus.html

Już instalowałem to nowsze oprogramowanie do tv, też nie pomogło, zresztą w MM sprawdzałem na kilku tv i było to samo pewnie coś z konsolą jest nie tak:(

spróbuje jeszcze przez scarta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Druga różnica polega na wielkości gniazda i wtyczki kabla HDMI 1.3. Są one mniejsze,

niż w poprzednim standardzie, dzięki czemu można ich użyć do

podłączenia mniejszych urządzeń, takich jak np. cyfrowe kamery HD.

HAHAHAHAHAHHAHAHAHHA skąd ty wziąłeś takie info? MNIEJSZE?!?!?!?!?!?! Możesz sobie wierzyć w co tam chcesz, ale jesteś w błędzie więc nie wprowadzaj innych w błąd. I skumaj ze nie wszystkie kable 1.2 przesyłały 1080p, dopiero kable 1.3.

Edytowane przez Rafal_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.kinodomow...przeplacac.html

100 hz nie działa w grach bo gry są tworzone w 60 hz, dlatego gra się z wyłączonym 100 hz

Stey napisz coś o swoim panasie bo ciekawi mnie ten model. Czy można grać po 10 h bez przerwy od razu czy są powidoki, greeny itd. bo nie znam się na plazmach i chciałbym usłyszeć od kogoś kto ma konkretny model bo na hdtv to głównie tv i filmy oglądają.

Nie grałem nigdy 10h i raczej nie będę ale powidoków raczej nie będzie. TV po 30min przesuwane stałe pixele czyli raczej nie ma szans, że nam się jakiś obraz wypali.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDMI, czyli High Definition Multimedia Interface, to podstawowy obecnie sposób przesyłania cyfrowego obrazu i dźwięku z jednego urządzenia, jak odtwarzacz, konsola czy dekoder, na inne, jak np. telewizor czy projektor HD. Już standard HDMI 1.2 umożliwiał przesłanie obrazu HD o najwyższej obecnie dostępnej rozdzielczości 1080p. Do czego służy więc standard 1.3?

HDMI 1.3 umożliwia przesył szerszego pasma danych niż poprzedni standard. Szersze pasmo jest potrzebne do przesyłu większej niż 8-bitowa gamy kolorów. Jednak większość dostępnego video i tak jest kodowana w 8 bitach. Funkcje ta jest więc jeszcze dziś potrzebna.

Obecna przewaga standardu 1.3 polega na dwóch rzeczach: umożliwia on przesył skompresowanych formatów audio, takich jak Dolby TrueHD oraz DTS-HD. HDMI 1.2 nie miało takiej możliwości, gdyż pozwalało jedynie na transmisję nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio.

Druga różnica polega na wielkości gniazda i wtyczki kabla HDMI 1.3. Są one mniejsze,

niż w poprzednim standardzie, dzięki czemu można ich użyć do

podłączenia mniejszych urządzeń, takich jak np. cyfrowe kamery HD.

Czy HDMI 1.3 umożliwi przesyłanie między urządzeniami filmów trójwymiarowych? Zdania są podzielone. Większość producentów twierdzi, że w ich sprzętach będzie to możliwe. Trzeba jednak pamiętać, że na rynku jest dostępny jeszcze nowszy standard HDMI 1.4, który został stworzony specjalnie do przesyłu trójwymiarowych filmów HD.

Idź dalej bawić się klockami, skończ gimnazjum a elektroniką zacznij się bawić jak zaczniesz ją kupować za własne pieniądze a nie mamusi.

A teraz rjeka spróbuj tego:

http://www.samsung.c...il&tab=support#

ja uzyskałem takie info:

Poniżej podane zostały sytuacje, w których błąd ten występuje oraz zalecane środki zaradcze.

• Do telewizora podłączono urządzenie z wykorzystaniem HDMI / DVI i w urządzeniu ustawiona jest rozdzielczość 480i.

• Niniejszy telewizor nie obsługuje sygnału 480i poprzez wejście HDMI / DVI. Rozdzielczość wyjściowa urządzenia musi zostać ustawiona minimum na 480p. Jeśli nie wiesz jak ustawić rozdzielczość w urządzeniu, zapoznaj się z podręcznikiem użytkownika, by poznać instrukcje.

• Komputer został podłączony do wejścia VGA (PC) w telewizorze, ale rozdzielczość i/lub częstotliwość odświeżania nie jest ustawiona prawidłowo w komputerze. Jeśli podłączasz do telewizora komputer PC, rozdzielczość należy ustawić na 1366 x 768, a częstotliwość odświeżania na 60 Hertzów.

• Do wejścia VGA (PC) w telewizorze podłączony został odtwarzacz DVD lub system do gier, ale rozdzielczość nie jest ustawiona prawidłowo w odtwarzaczu lub systemie.

• Jeśli do wejścia VGA telewizora podłączony zostanie system do gier lub odtwarzacz DVD, rozdzielczość należy ustawić minimum na 480p. Jeśli nie wiesz, jak ustawić rozdzielczość w odtwarzaczu DVD lub systemie do gier, zapoznaj się z podręcznikiem użytkownika, by poznać instrukcje.

• Do jednego ze złącz analogowych telewizora podłączone zostało urządzenie (sygnał zespolony A/V, S-video lub RF analogowa). Rozdzielczość urządzenia jest ustawiona na opcję większą, niż 480i.

Wejścia analogowe telewizora nie obsługują rozdzielczości innej, niż 480i. Jeśli do wejścia analogowego podłączone zostało urządzenie, jego rozdzielczość należy ustawić na 480i. Jeśli nie wiesz jak ustawić rozdzielczość w urządzeniu, zapoznaj się z podręcznikiem użytkownika, by poznać instrukcje.

użyj scarta i zobacz czy też nie będziesz miał obrazu jeśli nie to

http://www.samsung.c...ERVICE.LOCATION

http://www.samsung.c.../contactus.html

Wczoraj byłem jeszcze w centrum SONY i podłączałem do innych tv, zmieniałem także kable hdmi, i niestety nic nie dało się zrobić, konsola idzie do serwisu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem na zakupie nowego TV. Do przeznaczenia mam około 2000zł. Telewizor będzie praktycznie podzielony równomiernie do gry i do oglądania kanałów telewizyjnych. Co polecicie? Co najlepszego w tej cenie? Oczywiście, tak, żeby dobrze się grało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panas u30e, mam go i chwalę sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co wybrać:Samsung UE46D6500 czy Bravia KDL-46E720? Proszę o rzeczowe opinie/porady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie sprawdzi się ten monitor pod PS3 XL2370HD?

Może go ktoś posiada niech sie wypowie na temat monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym szukał jakiegoś z czasem reakcji matrycy poniżej 5ms, sam mam monitor z czasem reakcji 2ms i gra sie o wiele wiele lepiej niź na 5ms który także posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym szukał jakiegoś z czasem reakcji matrycy poniżej 5ms, sam mam monitor z czasem reakcji 2ms i gra sie o wiele wiele lepiej niź na 5ms który także posiadam

Ale głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale głupoty.

Piszemy posty pełnym zdaniem wyjaśniając o co nam chodzi i w miarę możliwości starając się uzasadnić swoje zdanie.

Spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak głupoty? nie sprawdzałeś to się nie odzywaj. Różnice jest widoczna chociażby w COD Black Ops i innych FPSach gdy szybko się rozglądam to ekran się nie "rozmazuje", nie ma efektu smużenia co daje lepszą widoczność przeciwników

Edytowane przez FLEX_Jastrzebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak głupoty? nie sprawdzałeś to się nie odzywaj. Różnice jest widoczna chociażby w COD Black Ops i innych FPSach gdy szybko się rozglądam to ekran się nie "rozmazuje", nie ma efektu smużenia co daje lepszą widoczność przeciwników

Różnica jest i ty ją widzisz, ale na pewno nie dlatego, że jeden ma 2ms, a drugi 5ms.

Czas reakcji matrycy to producenci podają dla koloru szarego co jest nic nie warte, liczy się input lag. Po prostu zbieg okoliczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znalazłem tani, używany monitor http://allegro.pl/mo...1629365816.html

Nie ma on ani wejścia, ani wyjścia audio , jest jakiś sposób by mimo tego skądś ten dźwięk odtwarzać?

Edytowane przez komornik_michael-jackson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znalazłem tani, używany monitor http://allegro.pl/mo...1629365816.html

Nie ma on ani wejścia, ani wyjścia audio , jest jakiś sposób by mimo tego skądś ten dźwięk odtwarzać?

Podłączasz cinchami do głośników z wyjścia konsoli "AV Multi Out" i już, bez udziału monitora.

Edytowane przez Screen-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Używa ktoś do grania na ps3 monitora-TV Samsung:

FX2490HD

lub

P2770HD

?

Bardzo zależy mi na opinii użytkowników, gdyż planuję zmianę na coś takiego z telewizora Sony HDReady 26ex301.

Proszę o informację z jakiej odległości patrzysz... U mnie będzie to max 2 metry.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam zamiar kupić sobie jakiś 32" TV do PS3, ale mam w głowie mętlik... Miałem kupić Samsunga C530 - input lag na poziomie 14ms. W końcu zrezygnowałem, bo stosują tam 3 rodzaje matrycy, więc nie mam zamiaru ryzykować. Teraz myślę nad Sony 32EX402, jednak nie wiem jak z tym nieszczęsnym input lagiem? Może mi ktoś pomóc w wyborze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam serdecznie, mam pytanko chce sobie dzis zorganizowac granie na swiezym powietrzu konsole chce podlaczyc do rzutnika Epson EMP-DM1 i pytanie nastepujace czy warto dokupic kabel Komponent czy grac na tym zwyklym dolaczonym do konsoli ?

Poprawi jakosc wyswietlenia obrazu ? http://www.ceneo.pl/899275s <--- link do sprzetu

Nie znam sie za bardzo na tych rzutnikach takze prosze o wyrozumialosc ;]

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Ps. Moze byc taki kabel http://allegro.pl/zestaw-kabli-component-w-wa-magic-play-i1639293787.html ?

Edytowane przez KOSAmisiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam serdecznie, mam pytanko chce sobie dzis zorganizowac granie na swiezym powietrzu konsole chce podlaczyc do rzutnika Epson EMP-DM1 i pytanie nastepujace czy warto dokupic kabel Komponent czy grac na tym zwyklym dolaczonym do konsoli ?

Poprawi jakosc wyswietlenia obrazu ? http://www.ceneo.pl/899275s <--- link do sprzetu

Nie znam sie za bardzo na tych rzutnikach takze prosze o wyrozumialosc ;]

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Ps. Moze byc taki kabel http://allegro.pl/ze...1639293787.html ?

Witam,

Nie kupuj go bo na tym projektorze większej rozdzielczości niż tą co oferuje kabel dołączony do konsoli nie otrzymasz.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×