Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

w akademiku nie mam tv tylko ten monitor i zastanawiałem się czy w ogóle jest sens podpinać pod niego ps3 żeby efekt nie był zbyt mierny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w akademiku nie mam tv tylko ten monitor i zastanawiałem się czy w ogóle jest sens podpinać pod niego ps3 żeby efekt nie był zbyt mierny ;)

Równiez mam monitor LG, panoramę, full hd, tylko mniejszy bo 21 cali i grało mi się na nim bardzo przyjemnie. Myślę, że ten będzie OK. Podłączysz kablem HDMI i obraz powinien być co najmniej dobry.

Edytowane przez Rainhaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem,że chyba nie ten temat,ale mam małe pytanie:

Czy jest możliwość podłączenia PS3 do Cyfrowego Dekodera HD z nagrywaniem(dysk 250 gb) i nagrywanie obrazu?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy uda mi sie podłączyć ps3 kablem hdmi do laptopa asus k50ij ? googluje googluje i nie moge znaleźć,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy uda mi sie podłączyć ps3 kablem hdmi do laptopa asus k50ij ? googluje googluje i nie moge znaleźć,

Jeżeli masz w nim wyjście HDMI lub DVI z HDCP nie powinno być problemu. Jeżeli nie masz pewności, podaj dokładniejszą nazwę, model lapka bo z tego co googlam, to są różne Asusy k50ij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz w nim wyjście HDMI lub DVI z HDCP nie powinno być problemu. Jeżeli nie masz pewności, podaj dokładniejszą nazwę, model lapka bo z tego co googlam, to są różne Asusy k50ij.

nie wyscie musi miec, tylko WEJŚCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyscie musi miec, tylko WEJŚCIE

Racja, sorry, jeśli wprowadziłem w błąd.

To przez ten dzisiejszy upał :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy tv LG 37LD420 czy jesteście zadowoleni z tego tv? Czy nie ma smug podczas grania np. w fife ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu PS3 do telewizora w salonie (telewizor to Samsung UE40B8000, 42", odświeżanie 200Hz) mam kilku sekundowy lagg między konsolą a kontrolerem :/ Trochę to przeszkadza, szczególnie podczas dłuższej gry :| Czy można go jakoś zsynchronizować, aby choć trochę zmniejszyć ten lagg? Dodam, że na monitorze w moim pokoju wszystko działa poprawnie, ale efektu HD już nie widać :P

Próbowałem Ustawienia>Ustawienia Gry>Zwiększanie Rozdzieloczości PS na pełny ekran > wygłądzanie grafiki PS. Lagg zmniejszył się, ale nadal jest jakiś 2 sekundowy :/

(podłączone kablem HDMI, tym samym w obu telewizorach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu PS3 do telewizora w salonie (telewizor to Samsung UE40B8000, 42", odświeżanie 200Hz) mam kilku sekundowy lagg .... ale nadal jest jakiś 2 sekundowy :/

(podłączone kablem HDMI, tym samym w obu telewizorach)

i co można Ci poradzić wina TV - wyłącz wszystki dodatkowe opcje oraz zobacz czy nie ma trybu GRA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu telewizora 32 cale w sklepie RTV EURO AGD. Telewizor będzie wykorzystywany w 40% do telewizji kablowejI(SD) i 60% do grania na PS3.

-32 cale

-będę grał/oglądał tv w odległości 1,5m-2,5m pod kątem

-podłączone będzie tylko PS3 przez hdmi

-częściej gram wieczorami

-Max 1300 zł

Znalazłem taki telewizor Toshiba 32AV833. Martwię się jedynie o te 50 Hz ;/ Czy będzie się komfortowo grało na takim telewizorze w gry typu: GT5, fifa 11, crysis 2?

Ewentualnie skuszę się na coś innego, ale proszę o wybranie go z tej strony

EDIT.

Podobno przy 32 calach lepiej wziąść HD ready, bo będzie lepsza jakość obrazu z gier i z kablówki. Znalazłem jeszcze inny telewizor w podobnej cenie: Toshiba 32LV833 ma większy kontrast, ale jak ktoś napisał:

wielkiego wyboru nie ma

LG 32LD450

Toshiba 32AV833

z czego Tośka wydaje mi się lepszą propozycją, dzięki mniejszej rozdzielczości (HDready), która przy tv kablowej ułatwi skalowanie obrazu (czyli będzie np. ostrzej). No i gry nie przygotowane na FullHD będą dobrze wyglądały....

EDIT 2

I jeszcze ktoś pisze, że lepiej do ps3 kupić tv z full hd i już sam nie wiem ;/

Toshiba 32LV833:

Ekran 32'', panoramiczny 16:9

Rozdzielczość Full HD, 1920 x 1080

Technologia 3D nie

Technologia odświeżania 50 Hz

Kontrast statyczny 5000 :1

Jasność ekranu 450 cd/m2

Czas reakcji matrycy 6,5 ms

Toshiba 32AV833

Ekran 32'', panoramiczny 16:9

Rozdzielczość HD Ready, 1366 x 768

Technologia 3D nie

Technologia odświeżania 50 Hz

Kontrast statyczny 1200 :1

Jasność ekranu 450 cd/m2

Czas reakcji matrycy 8 ms

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle postow ze az sie niechce przewracac i czytac tego co mnie interesuje a byc moze bylo. Wiec zapytam, przymierzam sie do kupna telewizora LG ld650 42cale full hd internet i takie tam. I moje pytanie jest takie czy pasuje on do konsoli bo w glownej mierze po to go kupuje, dosyc mam grania na starym wysluzonym kwadratowym grundigu. Jakies porady opinie sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy TV pasuje do ps3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje telewizora min 37 cali (najlepiej z 42), full hd oraz najlepiej led'a do ok 2200zł. Telewizor byłby używany jakoś w 85% do grania, 14% na filmy z ps3 i 1% na telewizje ;). Z czego się już zorientowałem to najlepsze są samsungi i sony. Może mógłby ktoś zaproponować jakiś konkretny sprawdzony model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje telewizora min 37 cali (najlepiej z 42), full hd oraz najlepiej led'a do ok 2200zł. Telewizor byłby używany jakoś w 85% do grania, 14% na filmy z ps3 i 1% na telewizje ;). Z czego się już zorientowałem to najlepsze są samsungi i sony. Może mógłby ktoś zaproponować jakiś konkretny sprawdzony model?

Może zainteresuj się telewizorem plazmowym bo uchodzą za najlepsze.

Sam mam ten model http://www.ceneo.pl/11012261 i jestem bardzo zadowolony.

Nie wiem czy wiesz, ale LED to tylko rodzaj podświetlenia co wiąże się z oszczędnością energii (raczej niezbyt znaczną).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy monitor do ps3 musi mieć tuner TV?

Nie, wystarczy wejście HDMI lub DVI (z HDCP).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, ale mnie pocieszyłeś

:biggrin:

Jaki monitor do PS3 max.600zł?

Edytowane przez ps3 maniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, ale mnie pocieszyłeś

:biggrin:

Jaki monitor do PS3 max.600zł?

Tutaj lista 22' calówek: http://allegro.pl/listing.php/showcat?id=89270&order=p&change_view=1

Sam polecam np. ten:

http://allegro.pl/led-lg-e2260v-pn-5ms-5mln-1-hdmi-12-9mm-sklep-wwa-i1645971830.html

Testowałem podobny model i bardzo ładnie gry wyglądały.

A tutaj np. taki Monitor-TV: http://allegro.pl/monitor-lcd-tv-lg-m227wdp-fullhd-usb-mpeg4-gw-fv-i1660977806.html

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanko. Mam laptopa z wejściem HDMI. Czy będę mógł pod niego podpiąć PS3(obawiam się, że odpowiedź będzie negatywna)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×