Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tak samo Rodzice maja swego Kineskopowego samsunga 26" to jak widzieli u mnie tv to mówią że jakieś rozciągnięte i w ogóle

jakoś dziwnie.

Pytałem czy nie widzą tej płynności na 100HZ mówią ze tak samo ,jakoś dziwnie bo ja to dostrzegam.

Ale za kabelek trochę przepłaciłeś z tego co słyszałem to wszystkie kable do 3M od 10 do 200zl nawet, to to samo.

Ja kupiłem za 50zł i jestem zadowolony :D

Polecam Lcd do grania a zwłaszcza SONY Ex501 :D

Heh...moi starsi nie widzą różnicy w konsoli podpiętej do TV FullHD a TV CRT więc wiesz... -.-

Taaa,wiem już że za kabelek przepłaciłem. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do jakiej kwoty?

Maksymalnie to 1500 zł interesuje mnie tv Full HD 32 cale mały mam pokój i 40cali było by za dużo wiadomo wejścia Hdmi rozdzielczość czy jak to się zwie bo się nie znam na tym 1080 no i chyba tyle byle żeby gierki wyglądały super z góry dzięki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś polecić do tej kwoty rozsądnego. Z full HD to może LG, model tak naprawdę bez znaczenia wszystkie zagrają podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeglądałem forum i nic nie znalazłem o LCD, który mnie interesuje. Już ktoś nawet pytał o niego ale nie było żadnej odpowiedzi. Chodzi mi konkretnie o Samsunga LE40C650. Jak wygląda sprawa z podłączeniem go do PS3 i jaki jest komfort gry?? Czy tez można odczuć INPUT LAGI albo smużenie??

Z góry dzięki za wszelkie info

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeglądałem forum i nic nie znalazłem o LCD, który mnie interesuje. Już ktoś nawet pytał o niego ale nie było żadnej odpowiedzi. Chodzi mi konkretnie o Samsunga LE40C650. Jak wygląda sprawa z podłączeniem go do PS3 i jaki jest komfort gry?? Czy tez można odczuć INPUT LAGI albo smużenie??

Z góry dzięki za wszelkie info

Pozdrawiam

Odpuść ten model czytałem ze czas reakcji matrycy to 80MS.

To ten sam tv co B650 wiec nie warto wydawać kasy.

Lg maja dobre parametry nawet chciałem już brać lh4000 ale kupiłem w promocji ex501.

Zobacz Lg Lh5000 super tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maksymalnie to 1500 zł interesuje mnie tv Full HD 32 cale mały mam pokój i 40cali było by za dużo wiadomo wejścia Hdmi rozdzielczość czy jak to się zwie bo się nie znam na tym 1080 no i chyba tyle byle żeby gierki wyglądały super z góry dzięki ;]

Nic ciekawego w tej cenie nie ma moze ten http://allegro.pl/item1071197926_lg_32ld450_dvbt_mpeg_4_full_hd_raty.html lub ten http://allegro.pl/item1071129069_samsung_le32c530_full_hd_dvb_t_mpeg_4_nowosc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno ps3 i potrzebuje czegoś co będę mógł ustawić w swoim pokoju.Będę siedzieć od ekranu ok 2-2.5 metrów.Powinien kosztować ok 1000zł(może być trochę więcej).Jak narazie znalazłem dwa:Benq m2700hd i Benq 2410.Proszę o ocenienie podanych i ewentualnie podanie innych propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do TV LE40C650 to szukałem pół dnia jakiś opinii w necie o nim i właściwie to nic nie znalazłem (może z dwie opinie z czego jedna taka sobie a druga pozytywna). Patrzyłem również na Sony KDL40v5500 (macie o nim jakieś opinie?). A jak wygląda sprawa z LEDami podłączonymi do PS3, tzn. też można spotkać INPUT Lagi?? Sorry za głupie pytania ale nie znam się na tym a chciałbym kupić coś na co nie będę narzekał. Może napiszecie co byście doradzili w granicy do 3tys??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do TV LE40C650 to szukałem pół dnia jakiś opinii w necie o nim i właściwie to nic nie znalazłem (może z dwie opinie z czego jedna taka sobie a druga pozytywna). Patrzyłem również na Sony KDL40v5500 (macie o nim jakieś opinie?). A jak wygląda sprawa z LEDami podłączonymi do PS3, tzn. też można spotkać INPUT Lagi?? Sorry za głupie pytania ale nie znam się na tym a chciałbym kupić coś na co nie będę narzekał. Może napiszecie co byście doradzili w granicy do 3tys??

Pozdrawiam

Jak widziałeś może wcześniej też szukałem tv o jak najlepszych parametrach.

Tego input lagu w ustawieniu gra (prawie każdy tv już ma)nawet nie widać.

Do 3000Zl kup jak ja 40EX500/501 ja mam 501 super tv świetne parametry jak na ta cenę.

Odnośnie EX500/501 http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=20350

Nic lepszego do 3tysi nie dostaniesz.

Co do led to za 3tysie nic dobrego nie kupisz.

A ten samsung "c" to raczej nie ciekawy tv.

Odnośnie samsunga szukaj tu http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung-f52.html

Edytowane przez QQxQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KDL-40EX500 również patrzyłem jednak on przekracza mój budżet, bo znalazłem go za 3499zł. A co do samsunga to masz jakieś konkretne zarzuty czy tylko ze słyszenia tak piszesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KDL-40EX500 również patrzyłem jednak on przekracza mój budżet, bo znalazłem go za 3499zł. A co do samsunga to masz jakieś konkretne zarzuty czy tylko ze słyszenia tak piszesz??

Leć do neonetu jeszcze trwa promocja kupisz go za 2999zl :D

A co do samsunga to sam go tez myślałem kupić ale znalazłem screeny ze jego czas reakcji w trybie gra to 80MS no to trochę nie teges nie?

Na tych forach co podałem wszystko znajdziesz :D

Ale mówię wybieraj się dziś do neonetu ;]

Promocja jest do dzisiaj jutro już go za tyle nie kupisz ale jeśli nie ma go, ale dziś zamówisz to i tak będzie w cenie 2999zl :D

I jak coś kupuj ex501 jest ładniejszy cały czarny :D

Edytowane przez QQxQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze u mnie nie ma sieci Neonet;)

Znalazlem konkretne dane dotyczace modelu samsunga c650 dotyczącego input laga:

Benchmark Test Results

Dead pixels One dead pixel in top middle

Screen uniformity Excellent

Overscanning on HDMI 0% with Aspect Ratio set to “Screen Fit”

Blacker than black Passed

Calibrated black level 0.03 cd/m

Black level retention Stable

Primary chromaticity Excellent after calibration

Scaling Very Good; smooth appearance

Video mode deinterlacing Very effective jaggies reduction

Film mode deinterlacing Passed 2:2 PAL and 2:2, 3:2, 2:2:2:4 NTSC cadences

Viewing angle Good for an LCD TV

Motion resolution [Motion Plus] “<i>On</i>“: 800; “<i>Off</i>“: 300

Digital noise reduction Effective 3D NR; undefeatable (subtle) NR at all times, except in “Game” mode

Sharpness Defeatable edge enhancement

Luma/Chroma bandwidth Full Luma, slightly blurred Chroma except in “Game” mode

1080p/24 capability Accepts 1080p/24 video signal; no telecine judder

Input lag 45ms in “Game” mode, 95ms otherwise <------ wiem, że czy mniejsza wartość tym lepiej ale jakie są granice, w których można przyzwoicie pograć

4:4:4 Chroma reproduction No, chroma subsampled

A co do EX500 to może ktoś wie jakie ma wartości input laga??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze u mnie nie ma sieci Neonet;)

Znalazlem konkretne dane dotyczace modelu samsunga c650 dotyczącego input laga:

Benchmark Test Results

Dead pixels One dead pixel in top middle

Screen uniformity Excellent

Overscanning on HDMI 0% with Aspect Ratio set to “Screen Fit”

Blacker than black Passed

Calibrated black level 0.03 cd/m

Black level retention Stable

Primary chromaticity Excellent after calibration

Scaling Very Good; smooth appearance

Video mode deinterlacing Very effective jaggies reduction

Film mode deinterlacing Passed 2:2 PAL and 2:2, 3:2, 2:2:2:4 NTSC cadences

Viewing angle Good for an LCD TV

Motion resolution [Motion Plus] “<i>On</i>“: 800; “<i>Off</i>“: 300

Digital noise reduction Effective 3D NR; undefeatable (subtle) NR at all times, except in “Game” mode

Sharpness Defeatable edge enhancement

Luma/Chroma bandwidth Full Luma, slightly blurred Chroma except in “Game” mode

1080p/24 capability Accepts 1080p/24 video signal; no telecine judder

Input lag 45ms in “Game” mode, 95ms otherwise <------ wiem, że czy mniejsza wartość tym lepiej ale jakie są granice, w których można przyzwoicie pograć

4:4:4 Chroma reproduction No, chroma subsampled

A co do EX500 to może ktoś wie jakie ma wartości input laga??

E to jak 45MS w trybie gry to jeszcze ujdzie da się grac.

Ex500 ma 25MS.

A przecież producenci podają 5ms albo 2ms to tylko tak wygląda na papierku.

Wiec jeśli nie masz blisko Neonetu to szukaj taniego samsunga c650 będzie też dobry.

Samsung ma kilka bajerów których nie ma Sony i odwrotnie w samsungu podświetlane klawisze na pilocie to jest fajne :D.

Możesz też zajść z konsolą do sklepu i powiedzieć ze chcesz kupić tv ale musisz przetestować zgodzą się na 100% toż to w ich sprawie żeby zarobić,sprzedać tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem tez sporo o tym EX500 i znalazłem test na youtubie: INPUT LAG na EX500 , aż tylko nie mam porównania z c650

Ciężko będzie coś takiego sprawdzić w sklepie...

Trudna sprawa z zakupem;)

Dzięki za wszelki info

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podepnę PS3 pod Benq FP92Wa? Jeśli tak to co będzie potrzebne i czy jakość obrazu będzie wystarczająca do grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podepnę PS3 pod Benq FP92Wa? Jeśli tak to co będzie potrzebne i czy jakość obrazu będzie wystarczająca do grania?

Jesli nie ma wejscia hdmi,dvi to nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jak mam to sprawdzić? Bo ja się kompletnie nie znam :/ http://www.electro.p...Q_FP92Wa_-37040,252.html Znalazłem tylko coś takiego.

"Złącza:

Hub USB:     Nie

Podstawowe złącza:     Analogowe (D-Sub)

Dodatkowe złącza:     Nie"

http://allegro.pl/item1082941135_psp20_playstation_3_ps3_wii_kabel_vga_hd_konwerter.html W tej aukcji jest coś o złączu d-sub, a z tej strony co podałem wynika że  raczej mój monitor je posiada, więc chyba powinno działać. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Wiem, że jest temat o głośnikach ale nie znalazłem tam odpowiedzi. Czy będe mógł podłączyć moje głośniki od Pc do ps3 bez zakupu żadnych przejściówek,czy też muszę je zakupić?

Edytowane przez Cartman93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc dzisiaj kupiłem wymęczony TV...

W grę wchodziły dwa modele, Samsung 40C650 oraz SONY EX500/501. Siedziałem w markecie dosyć sporo i chyba już mnie mieli dosyć. Na szczęście sprawdziłem to co chciałem (chociaż i tak pewnie wszystko w domu wyjdzie). Sprzedawcy byli tak łaskawi, że podłączyli mi PS3 i mogłem sobie ze spokojem wszystko sprawdzić. Jeśli chodzi o INPUT Laga to nie widziałem między tymi modelami jakiejś różnicy (wszystko sprawdzałem na oko). Bardziej do gustu przypadł mi EX501 i na niego się zdecydowałem.

Po podłączeniu w domu podpiąłem pod niego laptopa, żeby bardziej się przyjrzeć jakie są lagi w wyświetlaniu obrazu. I znowu stwierdziłem, że nie jest źle. Ten filmik co wrzuciłem kilka postów wcześniej dotyczący lagów na EX501 jest chyba trochę przekłamany, bo u mnie to wyglądało zdecydowanie płynniej. Jeśli chodzi o gry to nie miałem czasu w domu jeszcze tego sprawdzić.

Ze sprzedawcami umówiłem się tak, że gdyby coś to mam 7 dni na wymianę na inny model (ale cwaniaki stwierdzili, że tylko na droższy:smile:). Jak będę miał więcej czasu i wszystko posprawdzam i opiszę. Narazie jestem zadowolony (chociaż obraz SD z Cyfrowego Polsatu na starym CRT był zdecydowanie lepszy).

PS... Dzięki QQxQ za naprowadzenie mnie na ten model (znalazłem go w innym markecie niż Neonet tylko troche drożej).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego monitora nie podepniesz pod ps3 co prawda możesz użyć przejściówek ale i tak na 99% nie uzyskasz obrazu XD.

A co do głośniczków to musisz mieć przejściówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od dłuższego czasu planowałem kupić Xboxa 360 gdyż do dyspozycji mam tylko monitor (W1907V), ale gdzies obiło mi i się o uszy, że można ps3 podpiąć do monitora nie obsługującego HDCP odpowiednim kablem. Znalazłem coś takiego na allegro: http://www.allegro.p..._konwerter.html, i stąd moje pytanie - mogę w ciemno kupowac ps3 + ten kabel i nie będę nmiał żadnych problemów z podłączeniem playstation 3 do mojego monitora? Obraz nie będzie kiepski? Ewentualnie jakich przyjściówek bym potrzepował żeby podłączyć jeszcze głośniki?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez Jeez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc dzisiaj kupiłem wymęczony TV...

W grę wchodziły dwa modele, Samsung 40C650 oraz SONY EX500/501. Siedziałem w markecie dosyć sporo i chyba już mnie mieli dosyć. Na szczęście sprawdziłem to co chciałem (chociaż i tak pewnie wszystko w domu wyjdzie). Sprzedawcy byli tak łaskawi, że podłączyli mi PS3 i mogłem sobie ze spokojem wszystko sprawdzić. Jeśli chodzi o INPUT Laga to nie widziałem między tymi modelami jakiejś różnicy (wszystko sprawdzałem na oko). Bardziej do gustu przypadł mi EX501 i na niego się zdecydowałem.

Po podłączeniu w domu podpiąłem pod niego laptopa, żeby bardziej się przyjrzeć jakie są lagi w wyświetlaniu obrazu. I znowu stwierdziłem, że nie jest źle. Ten filmik co wrzuciłem kilka postów wcześniej dotyczący lagów na EX501 jest chyba trochę przekłamany, bo u mnie to wyglądało zdecydowanie płynniej. Jeśli chodzi o gry to nie miałem czasu w domu jeszcze tego sprawdzić.

Ze sprzedawcami umówiłem się tak, że gdyby coś to mam 7 dni na wymianę na inny model (ale cwaniaki stwierdzili, że tylko na droższy:smile:). Jak będę miał więcej czasu i wszystko posprawdzam i opiszę. Narazie jestem zadowolony (chociaż obraz SD z Cyfrowego Polsatu na starym CRT był zdecydowanie lepszy).

PS... Dzięki QQxQ za naprowadzenie mnie na ten model (znalazłem go w innym markecie niż Neonet tylko troche drożej).

Pozdrawiam

No nie ma sprawy, EX501 jest super i ładniejszy od EX500 :D

Ja też żadnych nie pożądanych efektów na tv nie widzę.

SD jest dobry ale musisz w ustawieniach się pogrzebać.

Wyśle ci co masz ustawić i jak ja tak mam i jest super.

Obraz

Bieżący

Tryb Obrazu - Własny

Podświetlenie - 5

Kontrast - 79

Jasność - 55

Nasycenie - 52

Odcień - 0

Temperatura Barw - Ciepła 2

Ostrość - 3

Redukcja Zakłóceń - Wył

Redukcja Zakłóceń MPEG - Wył

Motionflow - Standard

Tryb Filmu - Automat.1

Zaawansowane Ustawienia:

Korekcja czerni - Wył

Zaaw.Zwiększ.Kontrastu - Małe

Gamma - 0

Automat.Ograniczenie światła - 0

Czystość Bieli - Wył

Żywe Kolory -Wył

Balans Bieli:

Wzmocnienie R - 0

Wzmocnienie G - 0

Wzmocnienie B - 0

Przesunięcie R - 0

Przesunięcie G - 0

Przesunięcie B - 0

Witam

Od dłuższego czasu planowałem kupić Xboxa 360 gdyż do dyspozycji mam tylko monitor (W1907V), ale gdzies obiło mi i się o uszy, że można ps3 podpiąć do monitora nie obsługującego HDCP odpowiednim kablem. Znalazłem coś takiego na allegro: http://www.allegro.p..._konwerter.html, i stąd moje pytanie - mogę w ciemno kupowac ps3 + ten kabel i nie będę nmiał żadnych problemów z podłączeniem playstation 3 do mojego monitora? Obraz nie będzie kiepski? Ewentualnie jakich przyjściówek bym potrzepował żeby podłączyć jeszcze głośniki?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

A co do ciebie to ten kabel działa ale nie spodziewaj się rewelacji ;p

Edytowane przez QQxQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim benq fp92wa też ps3 pójdzie z tym kablem? Czy obraz będzie się nadawał do grania? (tzn będę wszystko widział, bo gdzieś czytałem, że z wyświetlaniem rzeczy typu GPS w GTA 4 może być problem i będzie on nieczytelny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakośc obrazu będzie aż tak kiepska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jaka jakosc obrazu moge liczyc na telewizorze lcd 19 cali z HD Ready (oczywiscie podlaczajac kablem HDMI)?

Edytowane przez Crossman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×