Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czesc! Szukam TV FullHD ok 40 cali do mojej PS3. Czy ktos z uzytkownikow posiada model Samsung LE40B550 i moglby sie wypowiedziec na jego temat?

a moze za 2000zł polecicie inny model?

Wazne żeby nie smużył, USB tez mile widziane!

Pozdrawiam!

Zobaczcie LE40c550, teraz to juz nic nie wiem jakiego wybrac... :/

Edytowane przez aromc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam telewizor 26 cali do PS3 i TV czasami DVD.

Proszę o konkretne propozycje, bez kłótni proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Szukam TV FullHD ok 40 cali do mojej PS3. Czy ktos z uzytkownikow posiada model Samsung LE40B550 i moglby sie wypowiedziec na jego temat?

a moze za 2000zł polecicie inny model?

Wazne żeby nie smużył, USB tez mile widziane!

Pozdrawiam!

Zobaczcie LE40c550, teraz to juz nic nie wiem jakiego wybrac... :/

Prosze . A samsunga to sobie odpuść od razu . Bo później będzie , że smuży i że w ogóle nic nie działa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czesc! Szukam TV FullHD ok 40 cali do mojej PS3. Czy ktos z uzytkownikow posiada model Samsung LE40B550 i moglby sie wypowiedziec na jego temat?

a moze za 2000zł polecicie inny model?

Wazne żeby nie smużył, USB tez mile widziane!

Pozdrawiam!

Zobaczcie LE40c550, teraz to juz nic nie wiem jakiego wybrac... :/

Bierz Sony biggrin.gif EX402(50HZ) lub EX500(100HZ), ale w grach 100HZ jest zbędne.

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Niedługo stanę się szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem PS3. Planuję podłaczyć ją do monitora Asus VW221 (parametry: http://www.devcom.co...produkt/4800/41 ). Stąd też kilka pytań:

1. Czy gra na tym monitorze pozwoli w pełni oddać możliwosci graficzne konsoli? Nie jestem pewien czy to wejście będzie ,,kompatybilne".

2. Jakiego ewentualnie kabelka będe potrzebował?

3. Czy jest jakies osobne wejście na głosniki?

Inna kwestia, o która chciałem zapytać, to internet. Czy wystarczy podłączyć do konsoli kabel od internetu i już można bez ograniczeń grac w sieci?

Jeżeli macie jakies dodatkowe sugestie/ rady/ uwagi, to będę bardzo wdzięczny. 

Z góry dziękuje za cierpliwośc :)

P.S. Wybaczcie, jeśli zdublowałem jakiś temat, ale chciałem wszystkie moje żale zebrać w jednym miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecał bym Ci inny model monitora, z tego co widzę to jest dosyć tani, ale według mnie lepiej dołożyć parę złotych i kupić coś co ma wejście HDMI oraz HDCP

1.Jeżeli upierasz się na przy tym modelu... to podpiecie go z przelotkami przez DVI to głowy nie dam czy obraz będzie poprawny, nie wiem.... Ogólnie powiem Ci, że monitor zawsze jest gorszy od tv. ale jęzeli podepnieś pod HDMI-HDMI to będzie dobrze bo sam mam pod monitor podpięte... (FLATRON W2252v i jestem zadowolony)

2. Tutaj to nie wiem dokładnie jak to jest... Słyszałem ze można zastosować konwertery... ale z tego co wiem są one drogie... Na allegro znalazłem soc takiego http://allegro.pl/listing.php/search?string=dvi&from_showcat=1&category=50111 może się nada :/

3.Dźwięk możesz puścić przez wejście optyczne, lub przez wejście s-video.... (jest dodane do kompletu)

Co do internetu to też znawcą nie jestem, ale jak masz siec lokalna to wpisz adres IP (swój) i resztę oraz adres MAC (żeby maca znaleźć należy wejść w URUCHOM->CMD->ipconfig /all i tam masz gdzieś napisane jaki jest)

Mam nadzieje, ze jakoś pomogłem, jeżeli się pomyliłem to niech mnie ktoś poprawi, nie chce żeby kolega został wprowadzony w błąd :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do internetu to duzo tez zalezy od twojego dostawcy czy pozwala podpinac inne urzadzenia czy moze trzeba biegac by zarejestrowal MAC Ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem telewizora lcd 26cali do ps3. I co myślicie o LG 26LG3100 lub Samsungu LE26B350 ? Zastanawiam się też jak to będzie wyglądało na takim tv, i czy warto w ogóle kupować, skoro i tak gram na razie na 42calowym LG, ale mam trochę dość narzekania domowników bym kończył to szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do internetu to duzo tez zalezy od twojego dostawcy czy pozwala podpinac inne urzadzenia czy moze trzeba biegac by zarejestrowal MAC Ps3.

a przypadkiem maca sie niewpisuje takiego samego jak na karcie sieciowej...? bo z tego co pamietam to wpisuje sie po to taki sam zeby właśnie było widziane jako to samo urządzenie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lg i samsung to średniaki , jakościowe 3/5 . Jak masz fundusze to szukaj Sony albo Sharpa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecał bym Ci inny model monitora, z tego co widzę to jest dosyć tani, ale według mnie lepiej dołożyć parę złotych i kupić coś co ma wejście HDMI oraz HDCP

1.Jeżeli upierasz się na przy tym modelu... to podpiecie go z przelotkami przez DVI to głowy nie dam czy obraz będzie poprawny, nie wiem.... Ogólnie powiem Ci, że monitor zawsze jest gorszy od tv. ale jęzeli podepnieś pod HDMI-HDMI to będzie dobrze bo sam mam pod monitor podpięte... (FLATRON W2252v i jestem zadowolony)

2. Tutaj to nie wiem dokładnie jak to jest... Słyszałem ze można zastosować konwertery... ale z tego co wiem są one drogie... Na allegro znalazłem soc takiego http://allegro.pl/li...&category=50111 może się nada :/

3.Dźwięk możesz puścić przez wejście optyczne, lub przez wejście s-video.... (jest dodane do kompletu)

Co do internetu to też znawcą nie jestem, ale jak masz siec lokalna to wpisz adres IP (swój) i resztę oraz adres MAC (żeby maca znaleźć należy wejść w URUCHOM->CMD->ipconfig /all i tam masz gdzieś napisane jaki jest)

Mam nadzieje, ze jakoś pomogłem, jeżeli się pomyliłem to niech mnie ktoś poprawi, nie chce żeby kolega został wprowadzony w błąd :]

Dzięki bardzo za odpowiedź :) . Cóż, jeśli obraz nie bedzie zadowalający, to trzeba będzie rzeczywiście pomyśleć. Ale zobaczę, z czym to się je i będę kombinował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowany kupieniem 26 calowego telewizora.

Łukasz tutaj masz na ceneo cały zestaw Sharpa i Sony 26 calowych na ceneo polec ktorys bo nie mam pojecia ktory kupic.

Telewizory 26 calowe | KLIK !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przypadkiem maca sie niewpisuje takiego samego jak na karcie sieciowej...? bo z tego co pamietam to wpisuje sie po to taki sam zeby właśnie było widziane jako to samo urządzenie :rolleyes:

Pod warunkiem ze laczysz sie za pomaca routera c ma mzliwsc klonowania mac adresu. Jezeli jednak podlancza sie modem bezposrednio do ps3 a dostawca niepozwala na swobodne podlanczanie innych urzadzen to bedzie kicha, a w ps3 nieda sie zmienic mac adresu bo on jest przypisany do karty sieciowej w ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poprzednim razem pomylilem tematy.

Thomson 22HR5234 bedzie wystarczajacy do PS3?

Edytowane przez Kedzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Do kolegów myślących o 26 calach.

Oczywiście, że warto. Więszość gier jest natywnie w 720p (1280x768) więc będą wyglądać świetnie.

Przy wyborze tv pod PS3 olejcie komletnie wszystkie ulepszacze obrazu typu motionflowy, true "milion hertzów" itd. Wszystkie je i tak wyłączycie! Sugerować się należy podsawowymi parametrami jak czas reakcji matrycy czy kontrast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo , mam TV 42" Samsunga . TV Ma "tylko" HD ready , nie ma FULL HD , i mam pytanie jak będzie na nim działało PS3 ? tzn. gry , filmy itp. czy obraz będzie dobry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobry obraz.... I tak większość gier jest robiona pod 720p Więc nie masz się czego obawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobry obraz.... I tak większość gier jest robiona pod 720p Więc nie masz się czego obawiać.

a Wiesz może jak będzie z FIFA 10 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP Dzięki za podpowiedź

Znalazłem nowego samsunga LED-owego http://www.ceneo.pl/6311120s nada się ?

Jeśli nie to BARDZO proszę dajcie link na ceneo czy coś z konkretnym modelem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP Dzięki za podpowiedź

Znalazłem nowego samsunga LED-owego http://www.ceneo.pl/6311120s nada się ?

Jeśli nie to BARDZO proszę dajcie link na ceneo czy coś z konkretnym modelem

nada się - a nie znam Twoich możliwości by co kolwiek innego Ci polecić

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie lepiej wziąć Sony 32" LCD Bravia KDL-32EX302AEP ktory na allegro schodzi za 1400, czy lepiej poszukać na promocji jakiegoś full hd w tej samej cenie LG albo samsunga? bo nurtuje mnie to dość mocno czy mając do dyspozycji max 1500zł brac hd ready czy full. tv bedzie praktycznie na początku tylko do ps3 bo chce jednocześnie kupić ps i tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam pytanie lepiej wziąć Sony 32" LCD Bravia KDL-32EX302AEP ktory na allegro schodzi za 1400, czy lepiej poszukać na promocji jakiegoś full hd w tej samej cenie LG albo samsunga? bo nurtuje mnie to dość mocno czy mając do dyspozycji max 1500zł brac hd ready czy full. tv bedzie praktycznie na początku tylko do ps3 bo chce jednocześnie kupić ps i tv.

Jak patrzę na gry które mam to 7 z 25 mam na 1080p czyli fullHD - grając w nie prawie nie widzę różnicy - minimalnie na +, ale gram na 47"

Biorąc pod uwagę, że będzie cora więcej gier na fullHD, przy czym z niewielką różnicą raczej zastanowiłbym się nad lepszym HDready niż nad gorszym FullHD - zamiast FullHD może uda Ci się dorwać HDReady np 100Hz z lepszym kontrastem.

Także dysponując pewną gotówką poszedłbym w jakość przy HDReady niż kosztem jakości w FullHD

Pozdrawiam

Edit1)

Lepszy kontrast, szybsza matryca, możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń, no i nie wiem czy tylko do PS3 czy też będziesz oglądał TV

Edytowane przez stachna01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no właśnie nad tym się zastanawiam czy mając te 1500 max wydać na lepsze hd ready czy niby gorsze full hd ( sony hd ready czy lg/ samsung full) czy może kupić jakiś używany tv. w lipcu planuje zakupy może do tego czasu spadną ceny niektórych modeli..... heh dylematy duże mnie chyba czerkają

tv byłby bardziej do ps3, filmy. w pokoju aktualnie mam tylko antenę pokojową więc telewizji i tak bym nie oglądał na tym tv hehe zresztą i tak nic ciekawego nigdy nie ma :)

Edytowane przez Zbir25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji na Bravia - ostatnio było 5 lat gwarancji SONY. to też duży plus

Właśnie mi się przypomiało - ale sprawdziłem do końca lutego 2010 - jednakże oni ponawiają tą promocję z gwarancją co jakieś półroku - rok także może Ci się uda.

Pomyślnych zakupów i jak mówisz za 2 m-ce będą obniżki bo zaczną promować 3D i coś mi się wydaje, że niektóre modele będzie można kupić za dosłowne grosze

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raaastaman
Napisano (edytowane)

Witam wszystkich użytkowników, jestem tu nowy ;) No i jestem z pytaniem do was. Otóż tak się składa, że od znajomej moge kupić ps3 za grosze, tylko problem w tym, że nie mam telewizora hd, więc pozostaje mi gra na monitorze (dobrze, że go nie sprzedałem :) ), a dokładnie taki LG 21,5' : http://www.lg.com/pl...-W2253TQ-PF.jsp podłączyć go moge przez hdmi-dvi (obsługuje hdcp) no i tu pytanie, czy jest sens kupowania konsoli skoro będe musiał grać na monitorze, czy będzie to sie jakoś prezentowało graficznie, czy będzie to podobnie jak z tv sd? Prosiłbym o wasze opinie ;)

Pozdrawiam raaastaman

Edytowane przez raaastaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×