Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram na plazmie 42" w odległości około 2m i nie wyobrażam sobie grać na czymś miejszym . Tv jest hd ready . Polecam zagrać na czymś większym (u kolegi w media markcie itp) i dopiero sobie porównać . Jak miałem jeszcze xboksa to grałem na monitorze 19" i grało się zupełnie inaczej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im większy tym lepszy. Nie warto kupować mniejszego i siedzieć bliżej bo wrażenia płynące z rozgrywki będą mniejsze. Ja mam tv 40' FULL HD i siedzę od niego max 1,5 i to na fotelu bo z wersalki mam jakieś 2,4 i ogląda się kiepsko. Kiedyś też miałem 26' to grałem z odległości około 2 metrów i kupując 40' bałem się że będzie za duży a teraz żałuje że nie wziąłem 46' :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIE...

Czy grając z bardzo bliska (1 metr od TV) i posiadając FullHD (1920x1080), zamiast HDReady (1366x768) - obraz będzie ładniejszy (bez przeskoków obrazków i widocznych pikseli) ?

Obecnie mam TV HD Ready:

http://allegro.pl/najtaniej-tv-lcd-sony-kdl-26ex301-electropl-i1220955055.html

a myślę nad zakupem takiego monitora:

http://allegro.pl/full-hd-samsung-p2770hd-mpeg-4-50000-1-sklep-wwa-i1210970133.html

Myślę nad zmianą ponieważ irytują mnie piksele i brzydkie krawędzie w grach patrząc i grając w grę z bardzo bliska.

PROSZĘ O ODPOWIEDŹ................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIE...

Czy grając z bardzo bliska (1 metr od TV) i posiadając FullHD (1920x1080), zamiast HDReady (1366x768) - obraz będzie ładniejszy (bez przeskoków obrazków i widocznych pikseli) ?

Obecnie mam TV HD Ready:

http://allegro.pl/na...1220955055.html

a myślę nad zakupem takiego monitora:

http://allegro.pl/fu...1210970133.html

Myślę nad zmianą ponieważ irytują mnie piksele i brzydkie krawędzie w grach patrząc i grając w grę z bardzo bliska.

PROSZĘ O ODPOWIEDŹ................

.

Powiem ci tak zmieniając 26' na 27' nie będzie żadnej różnicy. Ponieważ aby dostrzec różnice między Full HD a HD Ready musiałbyś mieć co najmniej tv 40' , a poza tym bardzo mało gier obsługuje Full HD ja na swoim telewizorze jeszcze ani razu nie grałem w grę która w pełni obsłużyłaby Full HD. Za podobną cenę mógłbyś kupić TV 32' na którym grałoby się o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Powiem ci tak zmieniając 26' na 27' nie będzie żadnej różnicy. Ponieważ aby dostrzec różnice między Full HD a HD Ready musiałbyś mieć co najmniej tv 40' , a poza tym bardzo mało gier obsługuje Full HD ja na swoim telewizorze jeszcze ani razu nie grałem w grę która w pełni obsłużyłaby Full HD. Za podobną cenę mógłbyś kupić TV 32' na którym grałoby się o wiele lepiej.

Niestety 26-27" to jest max jaki wsadzę w meble.

Nie chodzi mi o to czy gry obsługują FullHD czy nie, bo takich informacji jest pełno przy porównaniach HD Ready z Full HD.

Chodzi mi o to czy mając ekran w rozdzielczości FullHd 1920x1080 gra będzie ładniejsza patrząc z bliska na ekran ?

Teraz mam HD Ready, patrze na ekran z 1 metra i widze obrzydliwe piksele. Czy sytuacja zmieni się jeśli wstawię monitor 1920x1080 ? Piksele zanikną ? Obraz będzie gładszy i płynniejszy patrząc z bliska ?

Ja rozumuję tak: Skoro ekran FullHD ma rozdziałke 1920x1080, włącze na tym grę (którą nawet bedzie wyświetlało w 720p), to na każdy obiekt będzie składać się więcej pikseli. Skoro tak się stanie, to obraz będzie bardziej wygładzony i ogólnie ładniejszy z bliska (ściany bez przeskoków, stoły z równymi krawędziami). Proszę mnie poprawić jeśli jestem w błędzie.

Czy po kablu HDMI podłączonym do P2770HD idzie zarówno obraz jak i dźwięk na głośniczki ?

Czy taki P2770HD zawsze ma 1920x1080 pikseli ? Czy nagle w czasie gry PS3 zrobi się z niego 1366x768 i nie ma sensu zmiana ?

Edytowane przez opposite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie monitora - jaki powinien być jego czas reakcji? Zastanawiam się nad tym benq-iem : http://allegro.pl/benq-e2420hd-lcd-24-50000-1-2ms-gtg-em-i1213420675.html a jego czas reakcji w normalnym trybie to 5ms - czy to nie jest za dużo?

Co to jest za tryb GTG, oraz czym różni się "kontrast dynamiczny" od "zwykłego" kontrastu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem dzisiaj V Samsung LE40C650 oczywiście FullHD. I mam problem z podłączeniem PS3 , przy rozdzielczości 1080p nie wykrywa urządzenia(komunikat aby zmienić rozdzielczość), dopiero na rozdzielczości 756x5.. coś działa, ale nie ukrywam , że to za małą rozdzielczość. Najlepsze , że na Sony Bravia wszystko działą , a sony dużo starszy TV.

Macie jakieś pomysły co z tym zrobić??

Pozdraiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam,mam dość ograniczony budżet,planowałem kupic Led Tv,ale już mnie nie stać ;/ .... Może mi ktoś z Was doradzić w miare dobry a tani telewizor 32 calowy ? Warto kupować Full HD jeśli wiekszość gier jest w 720 ? Ps komp ma służyć głównie do gier i jako monitor pc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zastanawiam się nad zakupem telewizora do nowego domu, pokój ma około 20m2, będę grał około 3 m od tv. I teraz, czy kupić np. plazmę Samsunga 50 cali, czy kupić coś innego mniejszego ale w innej technologii? Rynek RTV zmienia się praktycznie z dnia na dzień, więc sam nie jestem w stanie się ogarnąć. Proszę o jakąś radę ... Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu w tym temacie pisać, nikt tutaj nie zagląda co się zna i nie raczy odpisać, już 10 osób napisało i zero odzewu... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie (wątpię że ktoś na nie odpowie). Posiadam Panasonica TX-P42S20E i jak włączę "Pełen zakres RGB" na FULL to obraz jest za ciemny. Nie możliwe jest to, że telewizor nie obsługuje pełnego zakresu RGB ponieważ to nowy model, a większość starszych już to obsługiwała. Całą winę zwalam na kabel HDMI który może być w wersji 1.2, a nie 1.3. Czy to może być wina kabla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety 26-27" to jest max jaki wsadzę w meble.

Nie chodzi mi o to czy gry obsługują FullHD czy nie, bo takich informacji jest pełno przy porównaniach HD Ready z Full HD.

Chodzi mi o to czy mając ekran w rozdzielczości FullHd 1920x1080 gra będzie ładniejsza patrząc z bliska na ekran ?

Teraz mam HD Ready, patrze na ekran z 1 metra i widze obrzydliwe piksele. Czy sytuacja zmieni się jeśli wstawię monitor 1920x1080 ? Piksele zanikną ? Obraz będzie gładszy i płynniejszy patrząc z bliska ?

Ja rozumuję tak: Skoro ekran FullHD ma rozdziałke 1920x1080, włącze na tym grę (którą nawet bedzie wyświetlało w 720p), to na każdy obiekt będzie składać się więcej pikseli. Skoro tak się stanie, to obraz będzie bardziej wygładzony i ogólnie ładniejszy z bliska (ściany bez przeskoków, stoły z równymi krawędziami). Proszę mnie poprawić jeśli jestem w błędzie.

Czy po kablu HDMI podłączonym do P2770HD idzie zarówno obraz jak i dźwięk na głośniczki ?

Czy taki P2770HD zawsze ma 1920x1080 pikseli ? Czy nagle w czasie gry PS3 zrobi się z niego 1366x768 i nie ma sensu zmiana ?

Tak , na pewno będzie lepiej , ale nie jestem w stanie ci powiedzieć , jak dużo lepiej , bo nie wiem jaki masz ten stary telewizor . Ps3 jak najbardziej ma na wyjściu hdmi obraz oraz dźwięk , jeżeli monitor odbiera dźwięk przez hdmi , to powinno działać . Jeśli monitor ma matrycę 1080p , to znaczy że w każdej chwili ma taką rozdzielczość , tam w środku nie siedzą małe koreańskie ludki z samsunga i nie wymieniają matrycy na inną , jak włączysz grę . Także 1920x1080 pikseli ma zawsze , natomiast ta rozdzielczość może być skalowana do mniejszej . Zmiana jak najbardziej ma sens , ponieważ samsung za dobry nie jest i cokolwiek będzie lepsze .

Czy opyla się kupić Samsunga LE26C450pardon.gifpardon.gif

Większy nie bo 26cali do mojego to jest maxi!!!

Nie opyla się , szajsung to badziewie . Jak chcesz porządny telewizor to poszukaj sobie Sony albo Sharpa .

Mam pytanie odnośnie monitora - jaki powinien być jego czas reakcji? Zastanawiam się nad tym benq-iem : http://allegro.pl/benq-e2420hd-lcd-24-50000-1-2ms-gtg-em-i1213420675.html a jego czas reakcji w normalnym trybie to 5ms - czy to nie jest za dużo?

Co to jest za tryb GTG, oraz czym różni się "kontrast dynamiczny" od "zwykłego" kontrastu?

5ms . Hym . Dlaczego wydaje ci się , że to może być za dużo . Bo inne monitory mają po 2 milisekundy ? I co z tego ? Ludzkie oko jest w stanie zauważyć czas reakcji na poziomie 10 ms , szybkie ludzkie oko maksymalnie do 8 . 8 czy 5 jest to jak najbardziej dobry czas reakcji , za dużo to jest 25 , 30 milisekund . GTG , pewnie chodzi o gray to gray , czyli z szarego do szarego , podaje się też czas reakcji GTG , ponieważ jest minimalnie mniejszy , zmiana koloru z szarego na szary jest krótszy niż z białego na czarny , jest to pewnie próba urwania milisekundy bądź dwóch na czasie reakcji przez producentów . Kontrast dynamiczny jest chwyt marketingowy , nie warto na niego patrzeć i porównywać , kontrast dynamiczny jest to maksymalny kontrast jaki jest w stanie osiągnąć monitor , w rzeczywistości jest on osiągany przez sekundę na kilka minut grania , samsung taki trik stosuje , podają na przykład kontrast 800:1 oraz kontrast dynamiczny 2000:1 , natomiast w rzeczywistości obraz na monitorze wygląda tak , jak na każdym innym monitorze z 800:1 , który nie ma żadnych kontrastów dynamicznych . Lepiej kupić monitor , który ma rzeczywisty 800:1 niż taki z dynamicznym 50 000:1 lub nie wiadomo jakim . Poszukaj sobie Asusa lub IIyamy , jeżeli chodzi o monitory . A tak ogólnie , samsung to badziewie .

Witam.

Zakupiłem dzisiaj V Samsung LE40C650 oczywiście FullHD. I mam problem z podłączeniem PS3 , przy rozdzielczości 1080p nie wykrywa urządzenia(komunikat aby zmienić rozdzielczość), dopiero na rozdzielczości 756x5.. coś działa, ale nie ukrywam , że to za małą rozdzielczość. Najlepsze , że na Sony Bravia wszystko działą , a sony dużo starszy TV.

Macie jakieś pomysły co z tym zrobić??

Pozdraiam

Sony Bravia , tak . Sharpik też . Ogólnie co japońskie , to dobre . A samsung ? Brzydkie , koreańskie badziewie . Jakościowo słaby , z reguły nie działa , sprawia problemy , a na końcu się psuje . Pomysł jest taki , żebyś tej Bravi poszukał , jak się jej nie pozbyłeś . szajsung to badziewie .

Witam!

Zastanawiam się nad zakupem telewizora do nowego domu, pokój ma około 20m2, będę grał około 3 m od tv. I teraz, czy kupić np. plazmę Samsunga 50 cali, czy kupić coś innego mniejszego ale w innej technologii? Rynek RTV zmienia się praktycznie z dnia na dzień, więc sam nie jestem w stanie się ogarnąć. Proszę o jakąś radę ... Dzięki!

Tylko nie samsung . Rozmiar sam musisz sobie dobrać do pokoju , 20 metrów kwadratowych , to może być 10 x 2 metry lub 5 x 4 , telewizor może być na ścianie dłuższej lub krótszej . Nie mam pojęcia jaki będzie pasować najlepiej , ale jak masz pieniądze i możesz sobie pozwolić , to weź 50' , byle nie samsunga . W kwestii technologi , najlepsze są Led'y . Świetna czerń , lepsze podświetlenie , mniej ciepła , mniejsze zużycie prądu . Jak cię stać , to mam tylko dwie propozycje , Sony'iaczek lub Sharp'ik . Piękna i elegancka Bravia 52' za jedyne 8 tysięcy bądź Quattron z genialnymi kolorami również za jedyne 8 tysięcy . Jeżeli cię stać... . Ale samsung to badziewie ogólnie . Byle nie samsung .

Ja mam takie pytanie (wątpię że ktoś na nie odpowie). Posiadam Panasonica TX-P42S20E i jak włączę "Pełen zakres RGB" na FULL to obraz jest za ciemny. Nie możliwe jest to, że telewizor nie obsługuje pełnego zakresu RGB ponieważ to nowy model, a większość starszych już to obsługiwała. Całą winę zwalam na kabel HDMI który może być w wersji 1.2, a nie 1.3. Czy to może być wina kabla?

Ciężko jest jednoznacznie stwierdzić , natomiast ja bym obstawiał ustawienia ( prawdopodobnie w telewizorze ) . Może wystarczy trochę rozjaśnić , zwiększyć podświetlenie ? Jak się chcesz upewnić , czy to nie wina kabla , to idź kup taki za 26 zł i sprawdź . Takie są najlepsze , droższych nie opłaca się kupować .

Ps. Aha , a samsung to badziewie .

Edytowane przez Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest jednoznacznie stwierdzić , natomiast ja bym obstawiał ustawienia ( prawdopodobnie w telewizorze ) . Może wystarczy trochę rozjaśnić , zwiększyć podświetlenie ? Jak się chcesz upewnić , czy to nie wina kabla , to idź kup taki za 26 zł i sprawdź . Takie są najlepsze , droższych nie opłaca się kupować .

Dobra napiszę jeszcze raz ale bardziej obszernie. Sory, że w takiej formie ale skopiowałem to z innego forum (nie chce mi się pisać drugi raz :P )

Mam problem z moim telewizorkiem. Model TX-P42S20E (wcześniej parokrotnie pisałem). Chodzi o to, że gdy ustawiam w PS3 opcję "Pełny zakres RGB" na "Full" to obraz jest za ciemny. Z drugiej strony gdy zrobię na "Limited" obraz stanowczo za jasny. Nie wiem czy ten telewizor obsługuje Full RGB? Może wina kabla chociaż patrzyłem na 3, jeden to jakiś no-name (nie wiem jakiej firmy), drugi to Official Playstation Product, a ostatni to kabel firmy HAMA. Nie wiem czy wszystkie są 1.2 czy co ale nie sądzę żeby model z 2010 roku nie obsługiwał Full RGB. Ustawieniami raczej nic nie zdziałam, bo przy Full jak zwiększam jasność to czerń baardzo traci na jakości. Kontrast mam 45/60. Jest mi ktoś w stanie pomóc? Dodam tylko że sprawdzałem na specjalnym obrazku np. takim: http://www.nicolaspeople.com/ch3roke...llrgb_test.jpg

PS. Zrobiłem teraz test na dwóch kablach w Samsungu LED B7000 i też nie obsługiwał Full RGB. Wina kabli? Wersje 1.2 czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna propaganda anty Samsungowa:)

Podzielę się więc moimi spostrzeżeniami z ostatnich zakupów - przygotowania pod PS3 zaskutkowały 42' LED'em 100Hz Full-HD od LG. Do firmy przekonany nie byłem, ale niezła cena i fajna obsługa sprzętu z jednego pilota (dorzuciłem do zestawu kino domowe 5.1 też LG) przechyliły szalę. Za TV zapłaciłem 2700,- na promocji na koniec sierpnia (taka mocno rozreklamowana), a za 5.1 650zł w Saturnie w zeszłą niedzielę (RTV bez VAT'u). Przy czym zarówno przed jak i po zakupach wciąż sprawdzałem co w trawie piszczy i tu właśnie ciekawe wnioski. Wstrzymujcie się przed zakupem i czekajcie na wyjątkowe spadki cen - wczoraj w Saturnie te same sprzęty wycenili mi na 4500,- czyli o kilka stów drożej niż ceny bez promocji w chwili jak je kupowałem! Więc oszczędności mogą być duże i zachęcam do takiej delikatnej wstrzemięźliwości w zakupach oraz jasnej oceny sytuacji.

BTW. LG ma naprawdę fajny obraz, wygodne menu. Kończę, bo mnie baba męczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj zostałem posiadaczem tego telewizorka. Odpalając np. Fife 10 zauważyłem input lag. Moje pytanie jest następujące: Jak mogę zmniejszyć lagi?

PS: Tryb gra został włączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzam się do kupna TV do mojej konsoli.

Posiadam w domu LG 42LH3000, nie jest zły i myślałem czy nie kupić takiego samego do siebie ale ten TV ma już roczek i na pewno da radę kupić już coś lepszego.

Prosiłbym o jakieś propozycje. 

Cena max 2500zł.

Pozdrawiam

Edytowane przez fisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! :rolleyes: Nie wiem czy pisze w dobrym temacie, ale chodzi o monitor więc pisze tutaj. Mam taki problem. Podłączyłem PS3 do monitora wymienionego w temacie za pomocą kabla HDMI. Na początku niby wszystko dobrze i w ogóle, ale jak włączam grę obraz jest strasznie nieostry, widać pixele i jest jakby rozmazany. Rozdzielczość jest na pewno odpowiednia, gdyż mogę to sprawdzić w ustawieniach monitoria. Gdy podłączam do kompa przez DVI to wszystko jest super. Czy może być to wina kabla, który dostałem gratis(o taki: http://www.kombo.krakow.pl/Kable,Kable_do_monitorow,KBKABACJMON0015.htm)? Nie jest jakiejś super jakości i nie ma nawet pozłacanych końcówek. Jeśli nie to może ustawienia monitora? Z góry dzięki :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzam się do kupna TV do mojej konsoli.

Posiadam w domu LG 42LH3000, nie jest zły i myślałem czy nie kupić takiego samego do siebie ale ten TV ma już roczek i na pewno da radę kupić już coś lepszego.

Prosiłbym o jakieś propozycje.

Cena max 2500zł.

Pozdrawiam

Toshiba XV733, nic lepszego do konsoli w tej cenie nie znajdziesz. Bardzo mały input lag i bardzo dobry obraz, w tej cenie będzie 40'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toshiba XV733, nic lepszego do konsoli w tej cenie nie znajdziesz. Bardzo mały input lag i bardzo dobry obraz, w tej cenie będzie 40'.

O rly? Jeśli chodzi o telewizory LCD to może i tak ale jeśli nie chodzi tylko i wyłącznie o LCD to polecam plazmę Panasa TX-P42S20E który ma naprawdę świetny obraz. Mam i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzam się do kupna Tv do 3000 zł pod ps3 i rozmyślam mierzy modelami :

Philips 42PFL7962

Philips 40PFL5605

Sharp Aquos LC-42DH77

Sharp LC-40LE705E

Mam nadzieję ,że pomożecie mi w wyborze i ewentualnie podsuniecie własne ciekawe sugestie ;)

Edytowane przez Qsownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , na pewno będzie lepiej , ale nie jestem w stanie ci powiedzieć , jak dużo lepiej , bo nie wiem jaki masz ten stary telewizor . Ps3 jak najbardziej ma na wyjściu hdmi obraz oraz dźwięk , jeżeli monitor odbiera dźwięk przez hdmi , to powinno działać . Jeśli monitor ma matrycę 1080p , to znaczy że w każdej chwili ma taką rozdzielczość , tam w środku nie siedzą małe koreańskie ludki z samsunga i nie wymieniają matrycy na inną , jak włączysz grę . Także 1920x1080 pikseli ma zawsze , natomiast ta rozdzielczość może być skalowana do mniejszej . Zmiana jak najbardziej ma sens , ponieważ samsung za dobry nie jest i cokolwiek będzie lepsze .

Teraz mam SONY KDL-26ex301 - Telewizor HD Ready 1366x768.

Myślę nad zmianą na Samsung P2770HD - Monitor Full HD 1920x1080

Czy zmiana przyniesie korzyść na ładniejszy obraz patrzenia na grę z bliska ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzam się do kupna Tv do 3000 zł pod ps3 i rozmyślam mierzy modelami :

Philips 42PFL7962

Philips 40PFL5605

Sharp Aquos LC-42DH77

Sharp LC-40LE705E

Mam nadzieję ,że pomożecie mi w wyborze i ewentualnie podsuniecie własne ciekawe sugestie ;)

Za kwote 3000 zl dostaniesz 40 calowy sony ex500. Mam wlasnie taki model i jestem z niego bardzo zadowolony... co do Twoich modeli to niestety ich nie ocenie bo nie mialem przyjemnosci ich sprawdzic. Jesli nie zalezy Ci na ledowym to sie nie zastanawiaj wogole i bierz Sony :thumbsup:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Niedługo będę nowym posiadaczem konsoli PS3. Teraz posiadam X360 oraz 22-calowy monitor LCD HP w2207. Wraz z zakupem nowej konsoli zamierzam dokupić monitor LCD za cenę do 1000zł. Monitor będzie służył przede wszystkim do konsoli, ale również zamierzam podłączyć go do laptopa (HDMI I VGA).  Dodatkowo posiadam głośniki Logitech Z320 http://www.logitech....rs/devices/5860 i chiałbym je podłączyć do konsoli. Monitor ma mieć przynajmniej 22 cale. Podoba mi się LCD HP ZR22w http://h10010.www1.h...71-4101127.html ale bardzo chętnie posłucham Waszych sugestii. Bardzo proszę o pomoc!

P.S. Sprecyzuje pytanie: żeby dzwięk działał w głośnikach (mają tylko jacka 3,5mm) to wystarczy, żeby monitor miał złącze słuchawkowe 3,5mm?

Edytowane przez Aruz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×