Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w wyborze niedrogiego a dobrego Led TV... Interesuje mnie przekątna 32cale ,odświeżanie 100Hz... Głównym przeznaczeniem będzie oczywiście konsola PS3(telewizja raczej nie będzie na nim gościła).TV chce też używać jako monitor komputerowy(cały czas,nie jako ekran do filmów)...Proszę o pomoc i ewentualne linki do ofert w wybranych sklepach...

Edytowane przez Mac88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max 2600 PLN,wiem że to niezbyt pokaźna suma,ale głównie liczę na jakieś promocje (np "bez vat")....

Edytowane przez Mac88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiałem się nad tym Samsungiem... A co sądzisz o tym: http://www.ceneo.pl/6310192 -Twoim zdaniem jest gorszy od SAMSUNG UE32C6000 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli Samsung jednak jest lepszy od Philipsa :) ,hmm jeszcze się zastanowię i coś w końcu kupię....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem reklamę Panasonica Viera 42 cale za 700zł, nie pamiętam co to był za sklepik ale za te cenę chyba warto, cokolwiek by to nie było ale jest Panasonic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem reklamę Panasonica Viera 42 cale za 700zł, nie pamiętam co to był za sklepik ale za te cenę chyba warto, cokolwiek by to nie było ale jest Panasonic :D

Coś Ci się przewidziało :D Za 700 zł to ja sprzedaję niedługo telewizor 32 cale Samsunga LCD który ma 4 lata, a kupuję właśnie 42 calową plazmę Panasonic Viera S20, ale ale to za ok. 2300zł :)

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli Samsung jednak jest lepszy od Philipsa :) ,hmm jeszcze się zastanowię i coś w końcu kupię....

Ej nie zauważyłem że dodałeś tego Philipsa.

Tzn. net mi zamulił i dopiero teraz jak wbiłem na forum zauważyłem Twojego posta.

Całkiem fajny ten Philips. Jak masz fundusze na Philipsa to go bierz.

Moim zdaniem ma lepszy desing. Są w podobnej cenie i mają podobne funkcje.

Więc teraz Twój wybór,który Ci się bardziej podoba.

Ja bym brał Philipsa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam sobie pół paznokcia obciąć, że widziałem Panasonic Viera 42 cale i było 700 zł :) nie powiem nic dokładniej ale tak właśnie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam sobie pół paznokcia obciąć, że widziałem Panasonic Viera 42 cale i było 700 zł :) nie powiem nic dokładniej ale tak właśnie było

Ej no co Ty gadasz :P

za 700zł?

A może to była jakaś akcja że 700zł taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaga, że to mi się mignęło przed oczyma i właśnie się pytam czy ktoś coś wie na ten temat, dobrze byłoby żeby to była prawda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaga, że to mi się mignęło przed oczyma i właśnie się pytam czy ktoś coś wie na ten temat, dobrze byłoby żeby to była prawda :D

To nie jest prawda. Naprawdę wątpię żeby był tak tani telewizor 42 calowy. Nawet jeśli by taki istniał to byłby beznadziejny (mało powiedziane)! Pomyliło Ci się coś. Jeśli będziesz coś takiego widział albo znajdziesz gdzieś ten telewizor to proszę Cię żebyś tu podał jaki to model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli widzieliśmy tą samą reklamę to cena wynosiła 799 zł,a jak zwykle wiecie co tkwi w szczegółach :) ...... Mój odnośnik ..... -druga połowa później czyli łącznie 1598zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie co do jakości gier na telewizorze Panasonic 32" HD READY. Grałem na tym telewizorze u kumpla. Testaowałem na BC2 i jestem zawiedziony ponieważ krawędzie postaci budynków itp są w ogóle nie wygładzone. Wy też tak macie? a moze cos nie tak w ustawieniach? Grałem na 720p(tak jak pisze na pudełku).

śledze ten temat z tym Panasonicem za 700zł i także wiem o co już chodzi. W sumie wychodzi za niego 1598zł. Czy to dużo? I czy ten TV jest dobry do gier?

Edytowane przez Tofik40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem z tv natomiast telewizor marki samsung przestal odbierac Ps3 przez hdmi , przez 1.5 roku wszystko bylo wporzo gdy nagle pewnego dnia po wlaczeniu playa obraz pokazuje brak sygnalu , probowalem wszystkiego telewizor nie ma problemu z innymi urzadzeniami hd kabel tez wporzadku a play na innych telewizorach dziala od razu , probowalem restartowac wgrywac system na nowo no po prostu nic przez av odczytuje i pyta czy przelaczyc na urzadzenie hdmi bo go wykrywa wybieram tak i lipa na hdmi ciemno prosze pomozcie ktos bo juz nie wiem co mam z ty bonusem zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem telewizora Samsung LE22B450 jak równięz ps3 czy jest ktos posiadaczem tego telewizora i wie jakie sa najlepsze ustawienia pod ps3 lub nie musi byc posiadaczem ale wie jakie beda najlepsze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jjeśli ktoś wcześniej czytał moje posty,to wie że chce kupić TV... Zastanawiałem się nad Led,ale ta decyzja pochłoneła by wszystkie moje pieniądze... Proszę wiec o radę czy lepiej za wszystko kupić Led(Philips około 2200,Samsung 2500) czy dużo tańsze LCD? Wiem że LED ma lepszą jakość kolorów,mniej żry prądu i dłużej żyje,ale w sumie za jakieś 1,5-2 lat i tak będzie go trzeba wymienić na TV 3D i to pewnie OLED .... Proszę o pomoc ,czy lepiej kupić w mojej sytuacji LED czy LCD ,mile widziane propozycje konkretnych modeli.... -Przypominam-TV prawie nie będzie spełnić funkcji TV bo główne przeznaczenie to PS3 a poboczne to monitor komputerowy,zależy mi na odświeżaniu 100 HZ ....Celuje w 32 cale....

Edytowane przez Mac88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jjeśli ktoś wcześniej czytał moje posty,to wie że chce kupić TV... Zastanawiałem się nad Led,ale ta decyzja pochłoneła by wszystkie moje pieniądze... Proszę wiec o radę czy lepiej za wszystko kupić Led(Philips około 2200,Samsung 2500) czy dużo tańsze LCD? Wiem że LED ma lepszą jakość kolorów,mniej żry prądu i dłużej żyje,ale w sumie za jakieś 1,5-2 lat i tak będzie go trzeba wymienić na TV 3D i to pewnie OLED .... Proszę o pomoc ,czy lepiej kupić w mojej sytuacji LED czy LCD ,mile widziane propozycje konkretnych modeli.... -Przypominam-TV prawie nie będzie spełnić funkcji TV bo główne przeznaczenie to PS3 a poboczne to monitor komputerowy,zależy mi na odświeżaniu 100 HZ ....

Jeśli możesz kup LCD. Tym bardziej że będzie on tylko do ps3.

Za około 2000zł kupisz już porządny TV LCD.

Może nawet uda Ci się znaleźć jakieś 42 cale?

Jak coś znajdziesz to podaj linki.

Pomożemy Ci wybrać :)

No chyba że jesteś leń i chcesz żebyśmy my Ci coś znaleźli :P

Tutaj masz porządny 42 calowy.

Nawet poniżej 2000zł.

http://allegro.pl/siglo-tv-lcd-42-philips-42pfl3604-fullhd-wroclaw-i1198827845.html#gallery

Edytowane przez Mlekoslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten model ma 50 Hz ... Mi najbardziej odpowiada 32 cale,bo mam mały pokój i 42 cale z małej odległości to nie dobry pomysł chyba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może taki LG? :)

http://allegro.pl/okazja-telewizor-32-lcd-lg-32ld650-full-hd-hdmi-i1200395618.html#gallery

Ew. taki Philips.

identyczny jak tamten tylko że zamiast 50hz ma 100 :)

http://allegro.pl/philips-32pfl5405h-gwar-raty-022-861-56-38-w-wa-i1202583362.html#gallery

Edytowane przez Mlekoslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam TV Samsung model LE26S81BX / XEC - 29 Cali i oto moje pytanie. Grając w Battlefield Bad company 2 na ps 3 przez kabel hdmi podłączony do TV zauważyłem że cyferki obok rangi są bardzo rozmazane jak bym grał na rozdzielczości 640 x xxx. Czy tak powinno być? Czy to wina TV?

Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

chce zakupić telewizor Sony tylko nie wiem jaki wybrać model,mam upatrzone trzy modele

TV LCD SONY KDL-40EX402

SONY KDL-40EX500

SONY KDL-40EX40B

który byście wybrali i dlaczego

z gory dziekuje za pomoc

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chce podlaczyc swojego ps3 do monitora poniewaz nie mam wlasnego tv a ten co jest dla wszystkich jest czesto zajety ;/ . Wiec mam pytanie czy przez ten kabel bd mogl podlaczyc moj monitor (19" panorama) w monitorze mam tylko wyjscie d-sub (vga).Wydaje mi sie ze tak ,ale jaka bedzie jakosc obrazu ??Mozecie podzucic jakies linki z youtube pokazujace jak sie prezentuje obraz,lub moze ktos z was kozysta z tego kabla i moze wkleic zdjecie lub filmik ukazujacy jakosc obrazu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×