Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram na plazmie 42" w odległości około 2m i nie wyobrażam sobie grać na czymś miejszym . Tv jest hd ready . Polecam zagrać na czymś większym (u kolegi w media markcie itp) i dopiero sobie porównać

Według mnie 32 cale to optymalna wielkość TV do PS3. Na 40 wzwyż w niektórych grach strasznie rażą ząbki (taka Mafia 2 na 42 calowym telewizorze wygląda jak kupa, to chyba najbardziej rozpikselowana gra na czarnulkę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy warto kupić monitor 24 cale do ps3,a jeśli to jaki? W sumie stać mnie na tv(do 1500zł),ale wolałbym coś tańszego-proszę o poradę ....

Edytowane przez Mac88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy warto kupić monitor 24 cale do ps3,a jeśli to jaki? W sumie stać mnie na tv(do 1500zł),ale wolałbym coś tańszego-proszę o poradę ....

Kupiłem jakiś czas temu ten monitor: 24'' Asus VK246H. Dla mnie rewelacja, żadnych smug, obraz bardzo ostry. Gniazda HDMI i DVI, głośniki.

Szczerze polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec zaktulizowalem do najnowszej wersji mojego ps3 i w momencie uruchomienia od nowa ps3 wszystkie ikony na 1080p sa bardzo wielkei i przy okazji telewizor nie przycial menu bo tak duze jest :( Czy jest to od tej nowej aktulizacji i czy da sie ajkos to zmienic zeby bylo znowu normalnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam takie pytanko czy da sie uruchomic ps3 tak by na jednym telewizorze byl ogldany przez hdmi a na drugim to samo przez rca. Tak by nie musiec przelaczac w ustawieniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam takie pytanko czy da sie uruchomic ps3 tak by na jednym telewizorze byl ogldany przez hdmi a na drugim to samo przez rca. Tak by nie musiec przelaczac w ustawieniach

(z żydowskim akcentem)

A co ma się nie dać, wszystko Panu załatwimy, Pan żąda my wykonujemy, Pan usiądzie, Pan się już nie martwi sprawa będzie załatwiona

http://www.svideo.com/athd530.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam projektor Acco Nobo X22c i chciałbym podłączyć go do PS3! Dodam, ze jedno wejscie jest nieaktywne w projektorze S-Video. Projektor posiada następujące wejścia

PC/Video: 15 Pin D-sub (RGB/YPbPr/SCART), S-Video, Composite, 3.5mm Mini Jack, USB

Tutaj specyfikacja projektora

http://www.ofix.pl/index.php?id=produkt&id_prod=10000524&kat=38

Z góry dziękuje za pomoc!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam kasę na monitor do PS3, na chwilę obecną wytypowałem trzech kandydatów:

http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/651501_techniczne

http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/810161_techniczne

No i polecany Samsung 2333 cośtamcośtam (jest tego parę opcji z tego co wiem).

Kasy mogę wyłożyć do 1000 zł, ale im taniej, tym lepiej (Monitor będzie używany tylko do grania na PS3). Chciałbym też, by jak najmniej męczyły mi się oczy, więc szukam też rady u zorientowanych w temacie ludzi na jakie aspekty zwracać uwagę (odświeżanie? kontrast? jasność?) . Z tego co czytałem, to przy monitorach x>22'' da się już pobawić i popodniecać jakością obrazu, więc nie mam zamiaru odkładać na coś większego.

Z góry dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy istnieje mozliwosc by ogladac to samo na 2 roznych telewizorach. podlaczylem jeden telwizor przez hdmi a drugi przez rca ale niestety musze wybierac na ktorym ogladac przez zmiane ustawien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Niedługo stanę się posiadaczem ps3 slim zakupionej w USA. Wyczytałem że poprzednie wersje FAT działają w zależności od rynku na którym są sprzedawane (mam na myśli PAL / NTSC). Czy w przypadku wersji slim również działa to w ten sposób? W domu posiadam 2 duże telewizory. Jeden z nich posiada wejście HDMI więc o niego się nie martwię, lecz drugi jest zwykłym telewiozrem crt marki samsung. http://www.maximedia.pl/?c=&p=samsung_ws_32z308p Jest to telewizor na którym będę grywał codziennie. Moje pytanie do Was to, czy najnowsze ps3 slim kupione na rynku Amerykańskim będzie w stanie wysłać obraz 1080i poprzez złącza chinch do mojego samsunga?? Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posaidaczem konloli ps3 lecz telewior pod który jest podpięta to już inna sprawa (crt 21 cali kozak :D tylko napisy trochę niewyraźne, ale nie mam pojęcia dlaczego). Więc przymieżam się do telewizyjnego upgrade'u, że pokój mam bardzo mały chcę zainwestować w tv 32 cale i na oku mam Sony KDL 32EX302. Wydaje mi się całkiem przystępny. Nie do końca znam się w tym temacie więc proszę o pomoc, a mianowicie może jakieś inne propozycje. Głównie żeby był 32 cale i raczej nie Full HD bo różnicy w obrazie nie ma (z tego co zaobserwowałem), a w cenie raczej jest ;] Za wszystkie informacje z góry dzięki.

Edytowane przez makaroniaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem kompletnie zielony w temacie i mam do was - starszych stażem graczy pytanie :)

Jaki, najlepszy monitor moglibyście mi polecić w kwocie do 1000 złotych. niestety brak funduszy na coś lepszego.

Proszę dajcie znać na co zwracać uwagę, czego się wystrzegać i w co zainwestować.

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, wlasnie stalem sie posiadaczem konsolki ps3 fat 80gb ze stanow zjednoczonych. Mam maly problem, otoz gdy wkladam gta IV wyskakuje mi taki komunikat : Nie mozna grac w ta gre, korzystajac z aktualnych ustawien wyjscia wideo (80028F10). Mozecie mi powiedziec co mam z tym zrobic? kumpel podpowiedzial mi ze musze zmienic gdzies w ustawieniach z 60Hz na 50Hz poniewaz gry w stanach sa na 60Hz. Dzieki bardzo za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z telewizorem Samsung UE32C6000. Otóż po podłączeniu do niego konsoli PS3 przez HDMI w grach PES 2009, GTA 4 oraz Uncharted Drake's Fortune (innych nie testowałem) występuje smużenie..w przypadku Uncharted tylko na ciemnych elementach lecz w PES przy podaniu piłki i innych ruchach piłkarzy. Prędzej konsolka podpięta była do TV HD Ready i w tych samych grach problemu nie było. Szukam przyczyny tego, że takowe smużenie wystepuje gdyż stary telewizor nie miał 100Hz i Full HD a mimo to tego efektu nie było. Motion Plus mam włączony jednak nie zmienia to postaci rzeczy. Cięzko mi uwierzyć w to, że przy obecnej technologii Samsung wydałby telewizorek prezentujący tak kiepski poziom. Testowałem kilka ustawień jednak nic to nie zmieniało. Proszę o pomoc..

Edytowane przez KSSG_Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z telewizorem Samsung UE32C6000. Otóż po podłączeniu do niego konsoli PS3 przez HDMI w grach PES 2009, GTA 4 oraz Uncharted Drake's Fortune (innych nie testowałem) występuje smużenie..w przypadku Uncharted tylko na ciemnych elementach lecz w PES przy podaniu piłki i innych ruchach piłkarzy. Prędzej konsolka podpięta była do TV HD Ready i w tych samych grach problemu nie było. Szukam przyczyny tego, że takowe smużenie wystepuje gdyż stary telewizor nie miał 100Hz i Full HD a mimo to tego efektu nie było. Motion Plus mam włączony jednak nie zmienia to postaci rzeczy. Cięzko mi uwierzyć w to, że przy obecnej technologii Samsung wydałby telewizorek prezentujący tak kiepski poziom. Testowałem kilka ustawień jednak nic to nie zmieniało. Proszę o pomoc..

Wyłącz 100Hz bo w grach to raczej przeszkadza aniżeli pomaga. 100hz i inne "pierdoły" zwiększają Input Lag. Jeżeli masz też "Tryb Gry" to go włącz. Jeżeli nie pomoże tryb gry to znaczy, że LEDy i LCD tak mają i nie ma innej możliwości. Właśnie dlatego polecam plazmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , kupiłem dzisiaj kabel VGA na allego do konsoli ps3. Kabel podłączam normalnie , z jednej strony do Monitora a z drugiej do ps3. Przed włączeniem konsoli monitor w ogóle nie widzi , że jest coś podłączone "checking for signal" po włączeniu konsoli monitor widzi , że coś jest podłączone , jednak pojawia się napis "out of range" i nie wyświetla obrazu :( . Próbowałem zmieniać ustawienia konsoli w "wyświetlanie obrazu" jednak to nie pomaga , nie wiem czy coś źle robię , kabel jest wadliwy , czy może mój monitor w jakiś sposób nie jest kompatybilny z ps3?. Posiadam również xboxa360 z którym nie miałem najmniejszych problemów z podłączeniem go do monitora . Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc . Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Posiadam monitor (HP w2448hc rozdzielczość 1920x1200-60Hz).

Podłączyłem sobie do niego PS3 i tu pojawiły sie kłopoty.

Obraz śmiga bez problemowo na 720p,na 1080i występują zakłócenia i menu wygląda koszmarnie,gry wyglądają gorzej niż w 720p, a na 1080p wogle nie chce sie przełączyć .

Kiedy wybiore w ustawieniach wyświetlania aby ustawienia były na hdmi automatyczne,to próbuje złapać 1080p lecz nie skutecznie.

Przy wyborze ręcznym tak samo.

Dokładnie jest czarny ekran i nic sie nie dzieje albo mignie "śnieg" (takie coś jak nie ma sygnału na danym kanale w analogu na tv).

Podczas wielu moich prób,aż 2 razy złapał na moment sygnał na 1080p lecz tylko na krótką chwile.

Próbowałem z różnymi kablami hdmi różnych marek (np.techlink) (1.0,1.3,1.3b) i na każdym jest tak samo.

Myślałem że to jest wina gniazda hdmi ale niestety nie tu leży przyczyna.

Wlutowałem nowe i problem nie ustąpił.

Również próbowałem opcje z samym podpiętym HDMI (normalnie dochodzi jeszcze do tego DVI i VGA) ale to też mi nic nie dało.

Nie wiecie w czym może być problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem od dośc niedawana posiadaczem ps3:) slim 250GB cech2104B

Musiałem kupić również telewizor padł wybór i myśle ze trafny.

Wszystkim niezdecydowanym polecam telewizor SHARP lc32dh77e

po dłuższym konfigurowaniu udało mi sie uzyskać naprawde przyzwoity obraz i uważam ze jest to jeden z najlepszych telewizorów w swojej klasie.

Przede wszystkim posiada bardzo szybki typ matrycy(czas reakcji 4ms)(ASV) i nie ma mowy zeby obraz smużył obecne wyroby SAMSUNGA i SONY stosują matryce typu PVA która daje gorsze osiągi w dodatku musza stosowac tak zwane dopalanie pikseli, overdrive, RTC, aby czas reakcji zmiejszyć. Co prawda cechują sie doskonałym kontrastem czernią, odwzorowaniem kolorów lecz sharp wprowadził w tym modelu 10 bitowy panel co sprawia ze telewizor nie odstaje od swoich konkurentów.

Z moim ps3 współpracuje doskonale nie znalazłem czegoś co by mi psuło zabawę.

Jedynie czasami trzaska mi obudowa podobno jest to typowa przypadłość lecz po uzyskaniu odpowiedniej temepratury nic nie słychac.

co mnie skłoniło do wyboru?

czas rekacji 4ms

full hd 1080p

100hz

wysoki kontrst

USB

MPEG4 MPEG2

może sie to komuś przyda

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Planuje zakup nowego TV gdyż jeszcze mam stary telewizor kineskopowy planuje przeznaczyć na ta transakcje do 3000zl rozważam nad modelami :

Sony 32" LED KDL-32EX700 ,

Samsung 32" LED UE32C6000 ,

Sharp LC-32LE705E , co sadzicie o tych modelach który będzie najlepszy i bardziej przyszłościowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Sharp, pełny LED a nie krawedziowy jak Sony czy samsung. W związku z tym lepsza czerń, kontrast i kolory. Dużo lepsze ma tez skalowanie SD dzięki czemu kablówki nie ogląda się z obrzydzeniem. Sam wybrałem ten model tyle ze 46" i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie dobrze się grało z podłączona ps3 do tego telewizora? a po za tym ze ma pełen LED ten sharp jest jeszcze w czymś lepszy od innych wymienionych tv? może ktoś ma podzielne zdanie? chcę podjąć właściwy wybór w końcu mam się cieszyć ze kopiłem tv a nie ubolewać nad tym

a jeszcze co sadzicie o tym modelu? Sharp LC-32LE320E

patrzyłem jeszcze ten model PHILIPS 32PFL7605H może ktoś ma inne propozycje TV?

Edytowane przez playEasyGoPro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 320 ma krawedziowy led czyli lipa. Co daje pełne podswietleniem diodami led napisałem ci już wyżej. 705 z konsola i generalnie z sygnałem HD spisuje się rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×