Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest mozliwosc podlaczenia ps3 pod dwa tv, pod 1 tv hdmi a 2 na te kable orginalne od sony? Mam taki dylemat bo na dniach kupuje nowy tv i stary ( roczny) tv bedzie zapewne stal w tym samym pokoju i chcialbym podlaczyc dwa telewizory. Moze ktos juz tak probowal?

Ps. Posiada ktos Samsung UE55C6000 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przepraszam za odgrzewanie kotletów, ale w moim przypadku problem wynikł dopiero teraz. Posiadam monitor ACER v193w i chciałbym go podłączyć do ps3. Nie zależy mi na rewelacyjnej jakości obrazu i dźwięku. Aby było znośnie :) Czy to w ogóle możliwe? Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post do usuniecia (temat zostal przeniesiony we wlasciwe miejsce)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem na opakowaniu z grą jest napisane, że jest w 1000 ileśtam p a telewizor odtwarza ją w 720p (chyba 720, napewno 700coś :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie tym. gra widocznie ma taka rozdzielczosc, a sztuczne podbijanie jej do 1080 nie zawsze szlo by z polepszeniem jakosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie tym. gra widocznie ma taka rozdzielczosc, a sztuczne podbijanie jej do 1080 nie zawsze szlo by z polepszeniem jakosci

Skoro na pudelku ma napisane 1080 tzn. ze chyba taka rozdzielczosc tez jest mozliwa? Sprobuj w ustawieniach obrazu wylaczyc opcje 576 i 720 i zostaw tylko ta 1080p a gra powinna sie wlaczyc w najwyzszej rozdzielczosci.

PS. A tak wogole masz TV Full HD? :P

LCD SONY KDL-32BX400AEP 32" HD

co myślicie o tym TV?? do ilu metrów będzie dobra jakoś gry żeby była dobra widoczność szczegółów? i czy ps 3 wykorzysta wszystkie jego zalety Full HD, robią już gry w full hd? liczę na wasza poradę :)

U kolegi grałem na 52" ale chyba trochę za duży był wydawało mi się, może przez to że wiecznie do monitorów przyzwyczajony byłem.

Moge Ci polecic cos podobnego jesli Cie to interesuje. SONY KDL 32ex500. Kupilem go sobie jakies 2m-ce temu i nie mam sie za bardzo do czego przyczepic. Moi starzy kupili sobie w mniej wiecej tym samym czasie samsunga c650 (czyli jakby klasa wyzej i do tego LED a nie LCD) i roznicy nie widze. Moze ew. troche jasniejszy obraz ma ten Samsung. Aha no i opcje internetowe sa ubozsze bo same slabe programy sa w SONY'm (moze poza YouTube'em) a w Samsungu jest chociazby IPLA dzieki ktorej wlasciwie kablowka nie jest potrzebna :P oczywisicie jesli ktos lubi ogladac seriale. W grach na pewno sie nie zawiedziesz.

Edytowane przez kaczamanov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam full hd + 3D

No to sprobuj tak jak pisalem i powinno wejsc 1080p. A o jaka gre konkretnie chodzi jesli moge spytac? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkSiders na opakowaniu jest napisane 1080p

Ja tak mialem z NBA 2k11. I ten sposob z wylaczeniem nizszych rozdzielczosci pomogl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem, niby wiem wszystko, a praktycznie nic. Plazma jest super, lcd jest super. Nie ma jakiś konkretnych sprawdzonych, dobrych modelów w granicach 3-4 tyś ?

Jest jakiś artykuł o TV 3D ?

Przeczytałem, niby wiem wszystko, a praktycznie nic. Plazma jest super, lcd jest super. Nie ma jakiś konkretnych sprawdzonych, dobrych modelów w granicach 3-4 tyś ?

Jest jakiś artykuł o TV 3D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w fazie zakupu nowego TV, ale nie oto chodzi. Na razie podłączyłem PS3 pod zwykły stary, kineskopowy telewizor (pod EURO). I pytanko: mogę jakoś w ustawieniach skonfigurować TV/konsole, by wyglądało to maksymalnie dobrze jak na taki sprzęt? Z góry dzięki za odpowiedź.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Głowa mnie już boli od szukania rozwiązania mojego problemu. Otóż chodzi mi o to by moje ps3 slim podłączyć możliwie najmniejszym kosztem do "jakiegoś wyświetlacza". Uściślając chodzi mi o coś lekkiego (monitor, mały tv). Prosiłbym by ktoś mi taki sprzęt doradził (do 700zł góra). Wcześniej poszukiwałem możliwości podłączenia ps3 do monitora, który posiadam (ACER v193w), ale zdaje się to niemożliwe ze względu na to, że ma on tylko wejście vga. Jeśli się mylę to bardzo proszę byście mnie wyprowadzili z błędu. Nie zależy mi na jakości HD ani innych cudach, moje jedyne wymaganie jest takie by dało się grać. Jeśli problemem jest podanie konkretnych modeli monitorów to bardzo bym prosił o wyłożenie mi jakie parametry musi takowy monitor spełniać by na 100% można było go używać z ps3. (Czy jeśli monitor posiada złącze HDMI to załatwia sprawę?)

Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam. Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaziomuj raczej nic nie zmienisz. Obraz będzie tak samo cienki jak to tylko możliwe na euro :).

@Adrianos111 jeżeli masz budżet do 700zł to nie kupował bym czegoś bez hd. Były chyba jakieś w miarę dobre monitory LG z głośnikami w tej cenie. Może w jakimś sklepie pozwolą Ci podpiąć ps3 i sprawdzić sobie obraz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianos111 jeżeli masz budżet do 700zł to nie kupował bym czegoś bez hd. Były chyba jakieś w miarę dobre monitory LG z głośnikami w tej cenie. Może w jakimś sklepie pozwolą Ci podpiąć ps3 i sprawdzić sobie obraz :).

A co do tych warunków jakie monitor powinien spełniać? Nie działa to chyba na zasadzie losowości? Przy wyborze monitora do PS3 jakich parametrów szukać? - chodzi mi o takie, które gwarantują kompatybilność.

Edytowane przez Adrianos111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz każdy nowy monitor z hdmi powinien działać z ps3 bez problemu. Kiedyś mógł być problem z hdcp przy odtwarzaniu filmów na BD ale teraz to już chyba tylko historia. Da się jednak przeczytać, że poprzez różne maksymalne rozdzielczości monitorów po podpięciu ps3 pojawiają się dziwne pasy np na dole ekranu. Ja bawiłem się jednak na monitorze 21 cali (chyba samsunga) i sam sprzedawca ostrzegał mnie przed brakiem proporcji obrazu, jednak nie ma żadnego problemu. Naciskam przycisk auto i mam normalny obraz. Przy Twoim budżecie nie ma co iść w kierunku sd bo to jak jazda sportowym autem po osiedlu pełnym hopek. Także ja poszedł bym do sklepów obejrzał co mają, który mi się podoba, który ma głośniki (chyba, że masz już na czym puszczać dźwięk), wybrał bym parę i dogadał się czy mogę sobie sprawdzić je pod ps3. Wtedy w razie czego brak proporcji zostanie od razu wyeliminowany. Możesz jeszcze przeczytać cały ten wątek i na pewno znajdziesz modele, które proponują inni w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o Samsung LED ue37c5000 Warto sie pchac w ledowe telewizory?

Nie w EdgeLed. Czy ktoś z was gra online w fps na Samsungu c650 ? czytałem, że ma duży input lag i gra w fpsy jest niekomfortowa to prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie irytowało, że musiałem grać na ps3 w innym pokoju, który dzielę z wszystkimi innymi domownikami (bywało, że chciałem sobie w coś pograć, ale nie mogłem, 'bo seriale'). No ale uzbierałem trochę kasy i wymyśliłem kupno sprzętu do własnego pokoju ;)

Pomyślałem, że monitor do kompa jest już dosyć stary, więc mogę połączyć przyjemne z pożytecznym i kupić monitor do PC i PS3. Za dużo miejsca nie mam, ale myślę że 24' będzie w sam raz (mysłałem nad 27' ale na to mam już za mały pokój).

Może znacie jakieś modele monitorów o takiej przekątnej ekranu? Cena do 1500zł. Myślałem nad LEDem, chyba dobry wybór?

http://www.agito.pl/monitory-led/lg-27-led-m2780d-pz.2492.424217.html?attr=963-189733,5532-464825

ten jest fajny, tylko ze 27 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie irytowało, że musiałem grać na ps3 w innym pokoju, który dzielę z wszystkimi innymi domownikami (bywało, że chciałem sobie w coś pograć, ale nie mogłem, 'bo seriale'). No ale uzbierałem trochę kasy i wymyśliłem kupno sprzętu do własnego pokoju ;)

Pomyślałem, że monitor do kompa jest już dosyć stary, więc mogę połączyć przyjemne z pożytecznym i kupić monitor do PC i PS3. Za dużo miejsca nie mam, ale myślę że 24' będzie w sam raz (mysłałem nad 27' ale na to mam już za mały pokój).

Może znacie jakieś modele monitorów o takiej przekątnej ekranu? Cena do 1500zł. Myślałem nad LEDem, chyba dobry wybór?

http://www.agito.pl/...733,5532-464825

ten jest fajny, tylko ze 27 ;/

Bierz jak najwiekszy :) Po czasie przywykniesz i i tak bedzie za maly :P No chyba ze wymiarowo Ci sie nie miesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie irytowało, że musiałem grać na ps3 w innym pokoju, który dzielę z wszystkimi innymi domownikami (bywało, że chciałem sobie w coś pograć, ale nie mogłem, 'bo seriale'). No ale uzbierałem trochę kasy i wymyśliłem kupno sprzętu do własnego pokoju ;)

Pomyślałem, że monitor do kompa jest już dosyć stary, więc mogę połączyć przyjemne z pożytecznym i kupić monitor do PC i PS3. Za dużo miejsca nie mam, ale myślę że 24' będzie w sam raz (mysłałem nad 27' ale na to mam już za mały pokój).

Może znacie jakieś modele monitorów o takiej przekątnej ekranu? Cena do 1500zł. Myślałem nad LEDem, chyba dobry wybór?

http://www.agito.pl/...733,5532-464825

ten jest fajny, tylko ze 27 ;/

być może teraz puszczam zwykłą plotę w świat, jednakże kiedyś rozmawiałem z kolegą co swego czasu siedział w "interesie" i pamiętam jak mówił, że w przypadku monitorów do pc i korzystania z nich w normalny sposób max to 22' z tego względu, iż siedząc blisko po prostu nie jesteśmy w stanie ogarnąć wzrokiem całego pola widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Raczej masz rację, tymbardziej, że mój pokój nie jest zbyt wielki i 24' to będzie już max. Chyba nawet wymiarowo by mi się większy na biurku nie zmieścił :)

No coz, po swietach pojadę do jakiegoś MM albo innego sklepu z sprzętem i coś obczaję :P w necie nie chce kupowac a w realu moga byc inne monitory i inne ceny.

A ogólnie widac roznice w grach na ps3 miedzy LCD a LEDem?

Zauwazylem jeszcze ze niektore monitory maja rozdzielczosc 1980x1080 a inne 1920x1080. Jakas specjalna roznica? ;p

http://www.agito.pl/monitory-led/acer-24-led-s243-hlbmii.0.363427.html?attr=963-110029,5532-464825

^coraz bardziej skłaniam się do tego monitorka ;)

Edytowane przez keloj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam monitor 22" (a wlaciwie 21,5" :P) i dosc maly pokoj, ale i tak przy grze przysuwam go sobie jak najblizej (na jakies 20-25cm, a normalnie stoi co najmniej z 50cm). Inaczej po prostu ciezko wypatrzyc wszystkie szczegoly. No i poza tym na 22" nie widac roznicy miedzy 720, a 1080p i dlatego troche zaluje, ze albo nie wzialem wiekszego, albo ze przy tej wielkosci moglem wziac HDReady i bym sobie tylko kompa nie obciazal niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Pceta 24" a do Ps 3 46" i pokój 20 m2 odległośc od tv 2-2,5 M od monitora na biurku z 50 cm. I w sumie TV to nawet z 55" by nie zaszkodził a monitor 27"-30" też nie byłoby źle- bierz jak największy w szczególności go gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×