Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić monitor do ps3. Interesuje mnie jak największy (23,24) cale. Moge wydać około 550 złotych (plus,minus 100).

Znalazłem takie modele:

Acer H233HAbmid

LG Flatron W2361V

prosze zaproponujcie cokolwiek, powiedzcie czym mam się kierować.

Monitor będzie kupowany w warszawie, może wiecie o dobrych okazjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić monitor do ps3. Interesuje mnie jak największy (23,24) cale. Moge wydać około 550 złotych (plus,minus 100).

Znalazłem takie modele:

Acer H233HAbmid

LG Flatron W2361V

prosze zaproponujcie cokolwiek, powiedzcie czym mam się kierować.

Monitor będzie kupowany w warszawie, może wiecie o dobrych okazjach?

Acera radzę unikać z daleka... LG będzie najlepszym wyborem biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość. Sam od roku posiadam model W2261VP-PF (22", full HD, 2xHDMI) i jestem z niego bardzo zadowolony, jakość wyświetlania obrazu jest świetna. Bierz LG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś powód dlaczego acera unikać?

dokładnie dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acera radzę unikać z daleka...

Właśnie, dlaczego?

Chodzi Ci dokładnie o ten model, czy w całości nie polecasz Acerów?

Ja mam monitor Acera, inny model, 24' i jest rewelacyjny.

Żywe kolory, ostrość obrazu, kontrast, możliwość powieszenia na ścianie

(przydaje się do gry w Top Darts).

Mam ten monitor od ponad roku i nie mam żadnych z nim problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić sobie TV do pokoju pod PS3. 32 cale (większy nie wejdzie :confused:) LED.

Mam co do tego kilka pytań:

1)FullHD czy HDready - zależy mi na jak najlepszej jakości

2)Jaki kontrast

3)Jaki czas reakcji - 2ms, 6,5 ms, 5ms, 4ms, 2,4ms ... sam nie wiem

4)Może jaka jasność, jednak to już nie jest takie ważne

Niektóre pytania są naprawdę hmm... "banalne", ale ja jestem zielony w takich sprawach :)

Dzięki z góry za pomoc

Po pierwsze:

Ile chcesz przeznaczyć na TV ?

1) Full HD

2) oczywiście jak największy :)

3) jak najmniejszy

4) czym wyższa tym lepsza

lg 32ld

5) LED to tylko podświetlenie krawędziowe , żadna technologia !

Ja też szukałem tv 32-calowy lecz jako monitor + ps3 i wybrałem lg 32ld450 -jeszcze czekam, więc min recka dopiero w środę/czwartek

Dlaczego go wybrałem? Wpisz sobie w google "lg 32ld450-czyli TV LCD full hd jako monitor" masz piękną recenzję . Niski input lag ( też bardzo ważne) i najważniejszy argument dla którego go kupiłem to matryca IPS !

. Jeżeli masz z 3k do wydania to inna bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam monitor Philips Briliance 220CW http://www.saturnpolska.com/produkty/komputery/monitory/monitory-lcd/220cw9fb Niestety Fifa 11 ma u mnie strasznie rozmyty obraz i nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Ustawienia dla innych gier są ok, na tym samym monitorze i kablu obrazy fify na PC jest bardzo dobry tak samo z innymi grami. Jest jakaś możliwość żeby coś zmienić w ustawieniach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jeżeli nie posiadam wejścia HDMI w swoim telewizorze to mogę grać na PS3?

Czy w pudełku znajdę euro-łącze i też będzie wszytko w porządku? ;]

Edytowane przez diaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w google "lg 32ld450-czyli TV LCD full hd jako monitor" masz piękną recenzję . Niski input lag ( też bardzo ważne) i najważniejszy argument dla którego go kupiłem to matryca IPS !

No co ty większość tv 32 calowych jest na przynajmniej IPS.

Witam i dołączam się do prośby o opinie na temat Samsunga LE32C650 i dodatkowo Sony KDL32EX500

Pozdrawiam

Żaden bo mają wysoki input lag. Polecam lg ld450 lub Samsunga c530.

Edytowane przez litorTM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jeżeli nie posiadam wejścia HDMI w swoim telewizorze to mogę grać na PS3?

Czy w pudełku znajdę euro-łącze i też będzie wszytko w porządku? ;]

mozesz, nie wiem czy w pudełku jest euro ale jest kabel z chinchami

Mam jeszcze pytanie odnośnie monitora do ps3, czy jezeli kupie monitor bez wyjścia hdmi, a z wyjściem dvi i zakupie przejsciówke dvi-hdmi np http://allegro.pl/ati-radeon-adapter-dvi-hdmi-i1372533369.html to będe mógł normalnie grać, czy będą jakieś straty na jakości (zauważalne gołym okiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i dołączam się do prośby o opinie na temat Samsunga LE32C650 i dodatkowo Sony KDL32EX500

Pozdrawiam

Żaden bo mają wysoki input lag. Polecam lg ld450 lub Samsunga c530.

Moze i maja wysoki, ale szczerze mowiac gdybym nie przeczytal o tym w recenzji to bym sie o tym nie dowiedzial. Gralem w pare gierek i zadnego opoznienia nigdzie nie widzialem. A co do wyboru to chyba lepszy jest c650, ale tez chyba jest drozszy? Ja osobiscie mam ex500 i w grach sie spisuje b. dobrze. Moi rodzice maja c650, na nim nie gralem, ale obraz wydaje sie byc troche lepszy.

Edytowane przez kaczamanov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie:

jak sprawdzić czy monitor ma HDCP ???

prosze o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie co kupić. Im wiecej czytam tym bardziej mi sie miesza. Juz byłem zdecydowany na samsunga le40c650. Czytam, że bardo dobry itd aż do momentu podobno dużego input laga. Jedni pisza że jest cos w granicah 45ms inni ze 17-33ms. Nie wiem skad sie te rozbieżne się opinie biorą. Może doradzicie mi coś? Ile powinien być imput lag żeby nie był poprostu do zaakceptowania ? chodzi o normalne granie nie jestem hardcocowcem ale obawiam sie że taki lag może i mi amatorowi przeszkadzać ? Podobno ten samsung do tv jest dobry. Czy znajde cos i do tv i do konsoli odpowiedniego ? odrazu mówie ze plazma mnie nie interesuje. Może ktoś słyszał na temat laga w serii 6 samsungów ledowych ? np ue40c6500.albo sony ledowych np 40ex710 albo lcd sony Co kupić? help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy na tym forum, a w wątku nie znalazłem nic na temat telewizorów z serii ex401. W najbliższej przyszłości planuję taki kupić, jednak proszę o opinie na temat tej serii. Znalazłem się tutaj, ponieważ chciałbym się dowiedzieć czy częstotliwość odświeżania, która wynosi 50Hz nie będzie zbyt niska.

Telewizor byłby wykorzystywany do oglądania telewizji, grania na PS3 oraz jako monitor zewnętrzny do laptopa. Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Edytowane przez whereisnemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i dołączam się do prośby o opinie na temat Samsunga LE32C650 i dodatkowo Sony KDL32EX500

Pozdrawiam

Nie wybrałem żadnego z tych modeli o które pytałem, natomiast wczoraj kupiłem LG 37LE5300. Coś pięknego, input lag jak dla mnie niewyczuwalny (gram bardzo dużo w FPSy). Jestem bardzo zadowolony :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowie moje pytanie, ponieważ kolejna gra która jest rozmyta to demo PES 2010, nie wiem co się dzieje. Wydaje mi się, że jest to wina tego 16:10 ratio w monitorze. Może da się jakoś zrobić żeby obraz był 16:9 z paskami? Ogólnie menu XMB jest w rozdzielczości 1080p i nie ma żadnego problemu. Tak samo Heavy Rain, God of War, Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym w wakacje kupić nowy monitor.Będę go kupował w sklepie.Powinien mieć wbudowane głośniki,mieć co najmniej 2 wejścia(mogą być byle jakie) i mieć co najmniej 18 cali.

Cena do 400 zł.Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie coś w recenzji tego monitora

Interpolation on the 220CW9FB is merely satisfactory. A justified display and 1:1 display option are completely absent. Although the 4:3 mode offers an alternative, 5:4 and 16:9 cannot be displayed in justified format, which disqualifies the 220CW9FB as multimedia display (e.g. connection to a Playstation 3).
Czyli mój monitor się nie nadaje. Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o tym:

http://www.agito.pl/...4825,528-278638

?

Miałby służyć do grania na czarnulce i używania zwykłego PCta. Filmów za dużo na kompie nie oglądam ;p

Ogólnie LG w kwestii monitorów jest ok, bardzo przyjemny model jak na 24 cale z ledami.

Jasność ciut przy mała, ale to led, to może dlatego. I oczywiście ten kontrast to bajka - został podany po podkręceniu obrazu trikami softwarowymi. Co oczywiście świadczy również o tym, że napakowali w niego to co tam mieli.

Seria W od jakiegoś czasu przewija się mi w propozycjach gdyż wydaje się całkiem ok.

@stey - niestety tak jak sam stwierdziłeś, ten monitor do gier z ps3 nie da rady, należało by pomyśleć o wymianie na inny, a ten opchnąć jakiemuś filmomaniakowi, co nie będzie podłączał konsoli.

@the wert - jeśli dobrze rozumiem chcesz teraz już szukać monitora do zakupu za pół roku? Brawo za myślenie z przyszłością, aczkolwiek ceny, modele, rynek, co tam jeszcze są tak zmienne, że obecnie ciężko cokolwiek polecić sensownego. Powiem tak, napisz do mnie przed wakacjami to nad czymś się pomyśli ;)

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuje kupno telewizora 32 calowego do czarnulki. Jestem kompletnie zielony w tym temacie ale z tego co czytalem na forach, to chyba dobre sa te modele :

http://www.ceneo.pl/5816457s

http://www.okazje.info.pl/okazja/sprzet-rtv/sony-kdl32ex500.html

http://www.ceneo.pl/6360500s

No wlasnie, "chyba" dobre :P dlatego prosilbym o mała rade jaki tv wybrac. Czy ktoryś z nich czy moze polecacie jakis inny. Najbardziej mnie interesuje aby byl ladny obraz :D i aby nie bylo opoznienia bo to dla mnie bardzo ważne. Z tego co jeszcze sie orientuje to moze byc HD ready bo podobno Full HD widac dopiero od 40 cali :)

Z góry dziekuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od niedawna noszę się z zamiarem kupna nowego TV do pokoju. Zdecydowałem się, iż będzie to plazma, gdyż popsuł mi się ekran w LCD od Samsunga i jakoś tak się do LCD zraziłem, to już postanowione. Teraz nadszedł wybór konkretnego modelu. Co polecacie? Chciałbym, aby był to TV w cenie ok. 2000 zł. Znalazłem trzy modele:

SAMSUNG PS42C450

LG 42PJ350

PANASONIC TXP42C2E

Ma ktoś z Was taki? Czy jesteście z nich zadowoleni?

Zależy mi na dobrej jakości obrazu podczas grania na PS3 i oglądania telewizji z cyfrowego polsatu.

Również mam pytanie co do rozdzielczości: czy jest duża różnica między HD ready 1024x768 a HD ready 1366x768. W moim poprzednim telewizorze miałem rozdzielczość 1366x768 i byłem z niej zadowolony.

Pozdrawiam i liczę na jakąś odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym w wakacje kupić nowy monitor.Będę go kupował w sklepie.Powinien mieć wbudowane głośniki,mieć co najmniej 2 wejścia(mogą być byle jakie) i mieć co najmniej 18 cali.

Cena do 400 zł.Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie coś na temat input lagu w 40ex710 ? nigdzie nie moge znaleźć ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASUS VW222U Czy ten monitor też będzie miał problem z wyświetlaniem obrazu jak mój obecny Philips CW220?

Nie mogę znaleźć czy ten Asus ma wyświetlanie 1:1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×