Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Małe pytanie...kumpel ma w domu monitor syncmaster ex1920 i ma zamiar kupic ps3...ale jako że nie ma chwilowo kasy na lepszy monitor albo tv to chciałby się dowiedzieć czy na tym monitorze będzie mógł grac na konsoli czy w ogóle nie odpali sie nic na nim ? Mówi że to byłoby rozwiązanie na góra dwa-trzy miechy ponieważ potem już uzbierał by na tv...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie.Mam w laptopie wejscie VGA, da rade do niego podłączyć PS3 przed kabel HDMI--->VGA tak żeby na laptopie był wyświetlany obraz z PS3 ? Czy to działa tylko w drugą stronę ?

Edit//

Dowiedziałem się, że można podłączyć tylko że nie VGA a czymś takim jak easy cap.Korzystał ktoś z tego, jaka jest jakość ?

Edytowane przez Qu3rtin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem, kupiłem monitor lg e2441, podłączyłem konsolę pod hdmi i nie mam głosu, w czym może byc problem? audio ustawiłem pod hdmi, proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten monitor nie ma wbudowanych głośników :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna PS trójki, i zastanawiam się czy to ma sens, zważywszy na input lag. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć, jest to utrapienie dla graczy, i nie wiem czy występuje tylko on-line, czy także w zwykłych trybach gry. Od razu mówię że nie zamierzam grać w FPS-y, tylko w gry pokroju FIFY 13,Fify Street i WWE 13(niedzielny ze mnie gracz :biggrin:), i w 95% właśnie w nieinternetowych tryback. Ale do rzeczy, czy mój telewizor poradzi sobie z nimi, choćby na stosunkowo niskich ustawieniach? (Zadawałem tu raz pytanie, ale nie otrzymałem satysfakcjonującej odpowiedzi)

http://www.euro.com....a-26el933.bhtml

PS: Jak wygląda sprawa z oglądaniem filmów Blu Ray i DVD?

Edytowane przez ChristianY2J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma wbudowanych głośników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no tak, nie zauważyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano wszystkim, na początku chciałbym się z wami przywitać, myśle że zagoszcze tu na dłużej.

A więc tak mam mały problem, otóż podłaczyłem ps3 do monitora (Samsung SyncMaster 2233BW) poprzez kabel HDMI-->DVI, problem polega na tym ze po włączeniu konsoli ekran monitora jest czarny i nic więcej, monitor posiada HDCP bynajmniej tak jest napisne na pudle od niego. Macie jakieś pomysły co zrobić ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienic na monitor innej marki niz szajsung . Od zawsze pisze na tym forum , zeby nie kupowac tego koreanskiego badziewia , ale i tak wszyscy kupuja , a potem maja problemy , marudza , sa niezadowoleni i tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienic na monitor innej marki niz szajsung . Od zawsze pisze na tym forum , zeby nie kupowac tego koreanskiego badziewia , ale i tak wszyscy kupuja , a potem maja problemy , marudza , sa niezadowoleni i tak dalej

Jakby to innej marki tv się nie psuły...

Siemano wszystkim, na początku chciałbym się z wami przywitać, myśle że zagoszcze tu na dłużej.

A więc tak mam mały problem, otóż podłaczyłem ps3 do monitora (Samsung SyncMaster 2233BW) poprzez kabel HDMI-->DVI, problem polega na tym ze po włączeniu konsoli ekran monitora jest czarny i nic więcej, monitor posiada HDCP bynajmniej tak jest napisne na pudle od niego. Macie jakieś pomysły co zrobić ???

Może, coś z kablem nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienic na monitor innej marki niz szajsung . Od zawsze pisze na tym forum , zeby nie kupowac tego koreanskiego badziewia , ale i tak wszyscy kupuja , a potem maja problemy , marudza , sa niezadowoleni i tak dalej

Spoko jak zafundujesz to wymienie na cos innego niz szajsung.

Przeważnie gram na tv, ale również jest on używany przez innych użytkowników domu, więc zakupiłem kabel, aby w takich sytuacjach podpinac konsole pod monitor, może i coś z kablem nie tak nie wiem nie jestem tego sprawidzć na innym monitorze, czytałem jeszcze że problem polega na tym że konsola uruchamia tryb 480i a żaden monitor niby go nie obsługuje, prawda to ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już i tego resetowania wcześniej, ale i tak ekran jest czarny, monitor niby wykrywa ze jest podłączona konsola, ponieważ jak odepne kabel to wyskakuje na ekranie aby sprawdzić sygnał kabla, po podłączeniu kabla komunikat znika i zostaje czarny ekran, no nic zotaje jedno wyjscie kupic drugi kabel i wtedy sie okaże gdzie leży wina. Albo tym razem zakupie przejściowke hdmi---> dvi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przymierzam się do kupna PS trójki, i zastanawiam się czy to ma sens, zważywszy na input lag. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć, jest to utrapienie dla graczy, i nie wiem czy występuje tylko on-line, czy także w zwykłych trybach gry. Od razu mówię że nie zamierzam grać w FPS-y, tylko w gry pokroju FIFY 13,Fify Street i WWE 13(niedzielny ze mnie gracz :biggrin:), i w 95% właśnie w nieinternetowych tryback. Ale do rzeczy, czy mój telewizor poradzi sobie z nimi, choćby na stosunkowo niskich ustawieniach? (Zadawałem tu raz pytanie, ale nie otrzymałem satysfakcjonującej odpowiedzi)

http://www.euro.com....a-26el933.bhtml

PS: Jak wygląda sprawa z oglądaniem filmów Blu Ray i DVD?

Podbijam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, też rozglądam się za 27'' do PS3, i wyczaiłem dobry model od LG - LG IPS277L. Może skorzystasz, nie ma głośników, tunera, ale tuner DVB-T to koszt 120zł a głośniki (dobre, 2.1 Philipsa bo się zainteresowałem) kosztują 260zł. A co do tego monitora - co o nim sądzicie, przyjaciele;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna PS trójki, i zastanawiam się czy to ma sens, zważywszy na input lag. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć, jest to utrapienie dla graczy, i nie wiem czy występuje tylko on-line, czy także w zwykłych trybach gry. Od razu mówię że nie zamierzam grać w FPS-y, tylko w gry pokroju FIFY 13,Fify Street i WWE 13(niedzielny ze mnie gracz :biggrin:), i w 95% właśnie w nieinternetowych tryback. Ale do rzeczy, czy mój telewizor poradzi sobie z nimi, choćby na stosunkowo niskich ustawieniach? (Zadawałem tu raz pytanie, ale nie otrzymałem satysfakcjonującej odpowiedzi)

http://www.euro.com....a-26el933.bhtml

PS: Jak wygląda sprawa z oglądaniem filmów Blu Ray i DVD?

nie kupuj tego tv jeśli myślisz o graniu nie wiem to już lepiej kup w tej cenie jakiegoś lg albo philipsa albo dołóż 100zł i kup 32 cale ale lcd zwykłego np samsung e420. a czy sobie poradzi no pewnie że tak grac będziesz grał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie -,czy ktoś z was używał telewizora Panasonic TX-L42ET50E , jak go oceniacie,czy dobrze sprawuje się z ps3??

1) czy jest w pełni kompatybilny z ps3?

2) jak się sprawują na nim gry 3d ?

zastanawiam się jeszcze nad zakupem Panasonic TX-L42ET5EW lub SONY KDL-40HX750 , ceny są na tym samym poziomie , tylko panasonic zarówno jeden jak i drugi są jednak większy o te dwa cale , czy warto się skusic na większą przekątną , czy znacznie panasonic będzie odbiegał jakością obrazu od sony ?

z góry dzięki za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie -,czy ktoś z was używał telewizora Panasonic TX-L42ET50E , jak go oceniacie,czy dobrze sprawuje się z ps3??

1) czy jest w pełni kompatybilny z ps3?

2) jak się sprawują na nim gry 3d ?

zastanawiam się jeszcze nad zakupem Panasonic TX-L42ET5EW lub SONY KDL-40HX750 , ceny są na tym samym poziomie , tylko panasonic zarówno jeden jak i drugi są jednak większy o te dwa cale , czy warto się skusic na większą przekątną , czy znacznie panasonic będzie odbiegał jakością obrazu od sony ?

z góry dzięki za odpowiedz i pozdrawiam

trudny wybór.te dwa panasonici to to samo różnią się tylko kolorem obudowy model z końcówką ew jest biały ( W=white). ten sony też kapitalny tv tylko okularów w komplecie nie masz a w panasonicu są 4 pary. za to w sony masz technologię aktywną a w panasonicu pasywną. Przy 40-42 calach tak naprawdę nie zobaczysz jakieś dużej różnicy między obrazem 3d. niestety nie miałem możliwości sprawdzenia ich w grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję ekranu do PS3 :) Interesuje mnie rozmiar od 24 do 27". Czy ktoś jest w stanie coś polecić?

Zastanawiałem się nad:

http://www.euro.com....d-pz.bhtml#opis

http://www.euro.com....b301.bhtml#opis

http://www.euro.com....d-pz.bhtml#opis

http://www.euro.com....hds-.bhtml#opis

http://www.euro.com....273e3lhsb.bhtml

Który wg. Was najlepszy? Bądź może ktoś poleca jakiś inny? :)

Pozdrawiam

Siema, też rozglądam się za 27'' do PS3, i wyczaiłem dobry model od LG - LG IPS277L. Może skorzystasz, nie ma głośników, tunera, ale tuner DVB-T to koszt 120zł a głośniki (dobre, 2.1 Philipsa bo się zainteresowałem) kosztują 260zł. A co do tego monitora - co o nim sądzicie, przyjaciele;)?

Droższy od tych co podałem jest jednak, i ma mniej funkcji a bodajże taką samą specyfikacje techniczną... więc no nie wiem. Jesteś zadowolony z niego?

Prosiłbym o wypowiedź/pomoc innych użytkowników :) Chcę dokonać trafionego zakupu :)

Pozdrawiam

Edytowane przez ShadowHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudny wybór.te dwa panasonici to to samo różnią się tylko kolorem obudowy model z końcówką ew jest biały ( W=white). ten sony też kapitalny tv tylko okularów w komplecie nie masz a w panasonicu są 4 pary. za to w sony masz technologię aktywną a w panasonicu pasywną. Przy 40-42 calach tak naprawdę nie zobaczysz jakieś dużej różnicy między obrazem 3d. niestety nie miałem możliwości sprawdzenia ich w grach

dzięki zbir , generalnie Panasonic TX-L42ET50E ma aktywne 3d a Panasonic TX-L42ET5EW korzysta z pasywnej technologi 3d (ten model jest starszy) ,z tego co udało mi się ustalic

jeśli ktoś korzystał z tych telewizorów , to [prosze o jakąś podpowiedz czy dobrze spisują się współpracując z ps3

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tx-l47et5e i jestem z niego zadowolony. W porownaniu do starego lg dziala duzo lepiej. Input lag w trybie gry jest imo nieodczwalny. Do tego 3d bajka. Avatar 3d z efektami jak w kinie. Gry w 3d zagralem tylko z ciekawosci i jest ok.

Jakbym mial 2 raz tv kupic to bralbym ten sam model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×