Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Konsola i transmisje sportowe:) Wiem że wybór nie będzie porazajacy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharp 60LE740

Edytowane przez redo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SHARP LC-60LE652E vs Sharp 60LE740

miedzy tymi dwoma się zastanawiam.Na hdtv jeszcze speców o rade poprosiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś do 2700?

 

Dużo TV i trochę mniej grania na PS3.

42' max

Smart TV mile widziane + obsługa ze smartphona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dużo TV i mniej grania to Samsung F6400: http://www.ceneo.pl/22777173

Telewizor zbiera dobre opinie jeśli chodzi o funkcje i jakość matrycy.

Input lag niski nie jest, ale tragedii też nie ma (40ms), Smart TV jest, 3D jest, wifi jest.

Tutaj recenzja: http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsung-ue40f6400-201305042929.htm

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam tv pod konsolę jak i komputer. Maks 42 cale i 2k. Jeśli miałbym coś oglądać to głównie jakieś filmy z płyt a tak telewizor służył by wyświetlana gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Poszukuję telewizora praktycznie tylko do ps3. Interesuje mnie tylko wielkość 40 cali za maksymalnie 2200 złotych. Znajdzie się coś odpowiedniego?

 

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam pytanie gdzie kupić i za jaką kwotę znajdę dobry tv pod ps3 możecie podać ceny ,modele,(głownie gram w fps gry a wiec input lag wykluczony)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam pytanie gdzie kupić i za jaką kwotę znajdę dobry tv pod ps3 możecie podać ceny ,modele,(głownie gram w fps gry a wiec input lag wykluczony)

Polecam samsunga ue75f8000, cena jedynie 20k, kupuj na allegro...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chce mieć niski input lag więc do gier FPS, więc lepiej niech weźmie coś ze stajni Sony z serii X9: http://www.sony.pl/product/tv-162-65-lcd/kd-65x9005a

Cena trochę wyższa, ale nie ma co oszczędzać na dobrym TV :P

Edytowane przez shemaforash
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Blik

 

Mój młodszy brat ma starszy model tego TV 32" LG 32LN575S http://www.lg.com/pl/telewizory/lg-32LN575S i powiem, że jak za cenę TV jest pierwsza klasa brat na swoim drugim PS3 gra cały czas na, nim i patrząc na obraz nie zauważyłem żadnego opóźnienia.

 

Ciekawi mnie właśnie jaki dokładnie ma input lag ten model co podałeś.

Edytowane przez Light56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten telewizor i udało mi się złapać zdjęcie, gdzie wyraźnie widać różnicę w input lagu na poziomie 34 ms. Ale to było w normalnym trybie a jest jeszcze opcja "gry', której na dzień dzisiejszy nie sprawdzę. Zrobię to jutro rano i napisze jaki uzyskałem wynik. (i chyba muszę też ustawić odpowiednio aparat :). Czy kabel też ma jakiś wpływ na to? (najzwyklejszy kabel hdmi 3 metry, aby starczył do kompa...).

 

Ogólnie jak na nim grałem, nie zauważyłem żadnych problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się teraz zastanawiam nad kupnem nowego TV min 42 ", ale już tymi wszystkimi forami jestem skołowany zobaczymy jak przetestujesz tego swojego jutro to możliwe ze też go kupię. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam TV 32 cale do grania na ps3 i oglądania filmów/seriali z pendrive'a. Cena to max. 1400zł. Polecicie coś rozsądnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostateczny 100 % wybór padł na PHILIPS 42PFL6008K/12 w Piątek już będzie u mnie w domciu. :)

Edytowane przez Light56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem czasami z kolorem zielonym..tak jak na zdjęciu,zamiast mieć tło jednolite czyli czarne robią się zielone plamy.Problem ustepuje jak w tv ustawie Czerń HDMI z normalnego na niski ale ma to swoją wadę ponieważ obraz robi sie zbyt ciemny.Tv to Samsung(4 letni).Nie wiem czy nie czas na nowy tv...\

 

http://i.imgur.com/k0mzolc.jpg?1

 

okazuje się jednak że jak daje na czerń hdmi - niski to zielony dalej zostaje ale bardziej przyciemniony

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostateczny 100 % wybór padł na PHILIPS 42PFL6008K/12 w Piątek już będzie u mnie w domciu. :)

 

Daj znać jak się sprawuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak się sprawuje :)

 

No coz ja moge cos napisac, od 4 miesiecy uzytkuje Philipsa 42" z serii 6000 (42PFL6877).

 

Uzycie: 85% PS3, 14% jako monitor do PC przez HDMI, 1% TV.

Lokalizacja: biurko w jasnym pokoju

Odleglosc od TV: 50cm (przy grach do ktorych uzywam kierownicy), inne zastosowania ok 2m

 

Plusy:

- 4x HDMI (niestety np nizsza polka cenowa Sony ma tylko 2 stad tez wymieniam to jako plus, sam uzywam 3 wejsc HDMI, a jesli kupie PS4 to wszystkie 4ry beda w uzyciu)

- ostry obraz,

- pasywne 3D ktore w niektorych grach wyglada naprawde dobrze (KZ3 to moj faworyt choc i AC3 bardzo ladnie wyglada),

- Ambilight (3 stronne - lewo, gora, prawo) w niektorych gracch i filmach bardzo na plus, subiektywnie oceniajac wykonanie, obudowa wyglad to tez plus.

- Calkiem fajny i przemyslany pilot,

- Subiektywnie nieodczuwalny input lag (prosty test z BF3 i czy odczuje czas miedzy akcja palca na padzie a reakcja na ekranie).

- akceptowalny mily dzwiek, niemniej bas moglby byc glebszy (zaznaczam wczesniej do konsoli mialem podlaczone Logitech X230, a drugie porownanie mam z Sony wireless headset)

- tryby gra i komputer (niby standard ale jednakowoz plus ze w miare szybko mozna to ustawic)

 

Minusy:

- dzialanie menu - nie wiem jak mozna zrobic tak wolne lagujace menu chwalac sie ze TV ma 2 rdzeniowy procesor.

- domyslne wartosci - TV ma tendencje do przeniebieszczania obrazu, domyslne wartosci to jakas pomylka, co wiecej czesc predefiniowanych ustawien obrazu ma dalej ten nieprzyjemny efekt.

- zabawa z ustawieniami - moze ja glupi jestem ale spedzilem pol dnia.

- przypisywanie urzadzen do listy - niby mozna ladnie dodac ze to komp, to konsola, to STB i bylo by fajnie. Gdyby obowiazywala jakas ustalona kolejnosc (np na sztywno HDMI od 1 do 4, potem, USB itd) niestety kolejnosc zalezy z tego co zdarzylem wywnioskowac od 2 rzeczy - pierwsze czy wpiety jest kabel, drugie czy urzadzenie jest wlaczone czy nie. Tak wiec PS3 przy wyborze źródła raz jest 1sza a raz 3cia - ni jak nie widze w tym sensu.

- Smart TV - 4 letni samsung moich sasiadow dziala lepiej. To chyba wystarczy za komentarz, powolnosc podobna jak w menu, YT wole puscic przez kompa, bo uzywajac smartTV tnie, zamula i zrywa. O dziwo inna usluga z koncertami dziala plynniej, przejrzystosc rozwiazania SmartTV - przecietna.

- 2 razy (co mozna uznac za przypadek lub nieszczesliwy zbieg okolicznosci - TV pogubil ustawienia - dla konsoli i mialem domyslne zamiast tryb Gra) nie wspominalbym o tym gdyby nie to ze zeby to zmienic trzeba uzywac tego lagujacego menu.

- Smużenie (zwane z angielskiego Ghosting) - zaobserwowalem w KZ3 w 3D (nie gralem w 2D wiec nie mam porownania), Uncharted 3 (w 2D), oraz BioShocku2. - Nie jest to jakas ogromna wada, bo grajac raczej nie zwraca sie na to wiekszej uwagi, niemniej zwiedzajac lokacje mozna jednak to zauwazyc i potem czlowiek staje sie bardziej wyczulony. (efekt bardziej widoczny w 3D niz 2D - przetestowane w U3).

 

 

Czy jestem zadowolony tak - powiedzialbym ze ten TV jest dobry (tylko dobry). Po prostu nie zrywa czapki z glowy.

Prosze brac pod uwage iz praktycznie nie ogladam na TV wiec moja powyzsza jakze subiektywna opinia dotyczy uzytkowania TV z PC i PS3.

 

uzywana wersja oprogramowania: 2013-04-10 -> QF1EU-0.150.87.0

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chcę kupić ten oto monitor LED LG IPS237L-BN do mojej ps3 i mam pytanie czy będę do niego mógł podpiąć głośniki czy muszę kupić jakąś przejściówkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Potrzebuję monitora do PS3 i nie długo do PS4 z tunerem TV.

Na oku mam LG 27' 27MT93S, które ma wszystko czego mi potrzeba lecz wysoki czas reakcji z tego co czytałem.
Czy ten monitor się nada i gry będą na nim ładnie śmigać bez żadnych mankamentów?

Dodam, że obecnie mam podpiętego Psa do 29 calowego telewizora kineskopowego i nie miałbym zastrzeżeń bo fajnie się gra tylko ciężko się doczytać tekstu w grze gdy jest mała czcionka np w Gran Turismo 5 dane techniczne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak ludzie to mają wyobraźnię :D

Na ps3 na kineskopowcu grać omfg .

Kup standardowego lcdeka 32 full hd za tysiąc złoty i zobacz co to gry zeszłej generacji bo puki co jesteś 2 generacje do tyłu jeśli chodzi o wyświetlany ekran, a jak wyjdzie ps4 to nawert 3 generacje do tyłu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chcę kupić ten oto monitor LED LG IPS237L-BN do mojej ps3 i mam pytanie czy będę do niego mógł podpiąć głośniki czy muszę kupić jakąś przejściówkę

 

Od podlaczania to jest inny watek ;) Grzecznie podaje linka do strony na ktorej bedziesz mial informacje: http://www.ps3site.pl/forum/topic/33984-jaki-kabel-czym-co-do-czego-ps3-do-vga-1-post/page-70

Zasadniczo poniewaz monitor ktorego model podales nie ma glosnikow to najrozsadniej jest puscic obraz po HDMI z PS3. Wpiac ten kabelek ktory sie dostaje z konsola przejsciowka na chinch. I potem przejsciowka do ktorej mozesz podlaczyc mini jack i komputerowe glosniki. Wszystkie informacje w bardziej szczegolowej formie masz w watku do ktorego dalem linka (gdzies w polowie tej strony powinny byc te ktore ciebie dotycza).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak ludzie to mają wyobraźnię :biggrin:

Na ps3 na kineskopowcu grać omfg .

Kup standardowego lcdeka 32 full hd za tysiąc złoty i zobacz co to gry zeszłej generacji bo puki co jesteś 2 generacje do tyłu jeśli chodzi o wyświetlany ekran, a jak wyjdzie ps4 to nawert 3 generacje do tyłu :biggrin:

 

Po pierwsze nie pytałem o zdanie na temat tego na czym gram tylko czy ktoś miał do czynienia z tym monitorem i czy wysoki INPUT lag nie przeszkadza ew jaki poleca "MONITOR" nie telewizor to po pierwsze, czytanie ze zrozumieniem się kłania ale tego dopiero uczą w podstawówce.

A po drugie PS4 nie da się podpiąć do starszego telewizora ponieważ starsze TV nie posiadały HDMI chciałeś zabłysnąć lecz sam siebie zbłaźniłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×