Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego chcesz akurat Sony? Ja bym ci proponowal odpowiednika tego tv tylko innej firmy, np Samsunga. Tez produkuja bardzo dobre telewizory, a sa nieco tansze niz sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem na tym forum ze samsungi to syfy ;p

Hm,a sony bo lubie firme i dobre tv maja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieralem pomiedzy samsungiem 46" 100Hz, a takim samym Sony. Wybralem w koncu samsunga. Przekonalo mnie do tego cena, a takze sam wyglad zewnetrzny xD Po za tym telewizory te byly niemal identyczne.

P.S. Proponuje ci kupowac na allegro(lub znalezc firme na allegro), a nie w MM lub tego typu sklepach. Gdy ja kupowalem, znalezlem na allegro oferty o 2 tys tansze od tych w MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj czegoś takich firm jak - panasonic, sony, sharp lub toshiba reszta wymięka przy tej czwórce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nad tym sharpem bym sie akurat zastanawial. Zamiast niego wstawil bym samsunga. Naprawde robia jedne z najlepszych tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz nad czym solidna firma, nowy model d44 naprawdę daje radę i jest w przystępnej cenie poniżej 2k, jak wyjdą na rynek nowe modele będzie rządzić, jeden już jest właśnie ten d44.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co wy sie tak uwzieliscie na tego samsunga x]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt sie nie uwzial na Samsungii. Oni robia dobre TV skierowane do mniej zamoznej grupy ludzi (przystena cena) a co za tym idzie, pozbawione sa bardziej zaawansowanych funkci dostepnych w innych (czytaj drozszych) TV. Jednym z przykladow moze byc rodzaj zastosowanego skalera (wazne przy ogladaniu TV ze zwyklego, ne HD zrodla czyli np z anteny). Takich przykladow jest oczywiscie wiecej ale nie miejsce to do omawiania wszystkich. Podzielam zdanie jednego z forumowiczow odnosnie 4 glownych firm na rynku czyli Sony, Panasonic, Toshiba i Sharp. Sa to tv najwyzej oceniane na rozmaitych forach poswieconych tej tematyce. Ja ze swojej trony dodal bym do tej czworki Pioneera (najlepsze plazmy na rynku)...

P.S.

Samsung zly nie jest, ale jesli za podobne lub niewiele wieksze pieniadze moge miec cos z wyzej wymienionych firm nie zastanawialbym sie za dlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam HP w2408h. Sam takiego używam, ma vga dla pc oraz hdmi z hdcp dla ps3. Posiada także hub na 4 usb. Oczywiście monitor FullHD. Stosunek jakość/ cena wręcz znakomity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam HP w2408h. Sam takiego używam, ma vga dla pc oraz hdmi z hdcp dla ps3. Posiada także hub na 4 usb. Oczywiście monitor FullHD. Stosunek jakość/ cena wręcz znakomity.

siema tez mam ten monitor hp rowniez go polecam uzywam go do ps3 i pc obraz miodzio XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ceneo.pl/;015524877-10.htm

jak ten telewizor będzie się prezentował po podłączeniu do PS3?? bo jak wygląda kabel z sygnału analogowego (kablówka UPC) już wiem i akurat w tym spisuje się bardzo dobrze... a ja potrzebuje nie tylko pod konsole TV ale pod kablówke też.... w przypadku tego tv zostaje mi tylko 720p tak?? mogł by ktoś screenami zarzucić jak wygląda obraz z PS3 na takiej rozdziałce z 720 p a jak w najwyższej rodziałce na 1080p?? chciał bym zobaczyć jak duża jest rożnica... ewenyualnie co mógl bym mieć w cenie do 1500 zł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie szukam monitora do PS3 i słyszałem, że w niektórych jest problem z wyskalowaniem obrazu (np. rozciąga obraz). Jak to jest w modelu HP w2408h, bo wydaję się dość kuszący. I wie ktoś może coś o Samsungu T240HD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt sie nie uwzial na Samsungii. Oni robia dobre TV skierowane do mniej zamoznej grupy ludzi (przystena cena) a co za tym idzie, pozbawione sa bardziej zaawansowanych funkci dostepnych w innych (czytaj drozszych) TV. Jednym z przykladow moze byc rodzaj zastosowanego skalera (wazne przy ogladaniu TV ze zwyklego, ne HD zrodla czyli np z anteny). Takich przykladow jest oczywiscie wiecej ale nie miejsce to do omawiania wszystkich. Podzielam zdanie jednego z forumowiczow odnosnie 4 glownych firm na rynku czyli Sony, Panasonic, Toshiba i Sharp. Sa to tv najwyzej oceniane na rozmaitych forach poswieconych tej tematyce. Ja ze swojej trony dodal bym do tej czworki Pioneera (najlepsze plazmy na rynku)...

P.S.

Samsung zly nie jest, ale jesli za podobne lub niewiele wieksze pieniadze moge miec cos z wyzej wymienionych firm nie zastanawialbym sie za dlugo

Możesz mi w takim razie odpowiedziec jaki inny TV od modelu SAMSUNG LE-37A656 dostanę za cenę około 3200. Ważne dla mnie jest Full HD i 100Hz. Poproszę o propozycje za niewiele większą kasę czyli tak do 3500pln ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz mi w takim razie odpowiedziec jaki inny TV od modelu SAMSUNG LE-37A656 dostanę za cenę około 3200. Ważne dla mnie jest Full HD i 100Hz. Poproszę o propozycje za niewiele większą kasę czyli tak do 3500pln ok?

Polecam Ci w takim razie z czystym sumieniem Toshiba 37Z3030. TV ma wszystko co potrzeba. HDMI 1.3, 100 Hz, FullHD, najlepszy skaler na rynku, kalibracje kolorow, itp itd...

Znalazlem go w skapcu za 3530 czyli mniej wiecej tyle ile chcesz wydac. Poszukaj jednak dokladniej, a moze znajdziesz jeszcze lepsza okazje. Przy okazji jezeli chcesz zaoszczedzic kilka zlotych i mozesz sie obejsc bez 100 Hz (wazne mieszy innymi przy ogladaniu filmow z Blu-Raya) to polecam nizszy model Toshiba 37X3030 D. Jakosc obrazu prawie ta sama, funkcje podobne, brakuje tylko 100 Hz chyba... Ja jednak bralbym wyzszy model...Roznica w cenie niewielka, a mamy spokojna glowe, ze nasz nowy nabytek ma wszystkie bajery dostepne w TV na rynku

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja za miesiąc kupuje projektor firmy BenQ , model 512ST. Nie jest to może projektor HD ale za 1549 zł dostajemy wejście HDMI , kontrast 2500:1 , jasność 2200 ANSI Lumenów , wbudowane głośniki i technologie Short-Throw (1m = 50'').

Kiedy będę miał to urządzenie w swoich rękach napisze recenzje i ponagrywam trochę filmików jak wyglądają gry z PS3 i filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, uzbierałem pieniądze i zaczynam działać. Na monitor wydać mogę max 900 złotych. Wybrałem kilka, które mnie interesują i posiadają DVI-HDCP.

http://www.agito.pl/powyzej_19/lg_22_lcd_w...CFQ1gQgod2noLfw

http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/Mon...y,id,44733,s,1/

http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/Mon...y,id,52033,s,1/

http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/Mon...y,id,53298,s,1/

Który z nich najlepiej wybrać, i jakie monitory wy polecacie?

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus jest kozacki i do tego ma super wyglad.

Samsung też jest dobry ale pewnie dla siebie brałbym Asusa.

i do tego ma 22' :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci w takim razie z czystym sumieniem Toshiba 37Z3030. TV ma wszystko co potrzeba. HDMI 1.3, 100 Hz, FullHD, najlepszy skaler na rynku, kalibracje kolorow, itp itd...

Znalazlem go w skapcu za 3530 czyli mniej wiecej tyle ile chcesz wydac. Poszukaj jednak dokladniej, a moze znajdziesz jeszcze lepsza okazje. Przy okazji jezeli chcesz zaoszczedzic kilka zlotych i mozesz sie obejsc bez 100 Hz (wazne mieszy innymi przy ogladaniu filmow z Blu-Raya) to polecam nizszy model Toshiba 37X3030 D. Jakosc obrazu prawie ta sama, funkcje podobne, brakuje tylko 100 Hz chyba... Ja jednak bralbym wyzszy model...Roznica w cenie niewielka, a mamy spokojna glowe, ze nasz nowy nabytek ma wszystkie bajery dostepne w TV na rynku

Pozdrawiam

No powiem Ci, że mnie podkusiłeś. Tosie już od pewnego czsu chodzą mi po głowie. Jeśli do czasu, gdy uzbieram całą kwotę nie znajdę nic lepszego, wybiorę właśnie 37Z3030. Dzięki wielkie i również pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ten telewizor będzie się prezentował po podłączeniu do PS3??

Prezentowal bedzie sie identycznie. Podlaczenie Konsoli do TV absolutnie nie wplywa na wyglad telewizora.

bo jak wygląda kabel z sygnału analogowego (kablówka UPC) już wiem i akurat w tym spisuje się bardzo dobrze...

to dobrze ze wiesz jak wyglada taki kabel i jeszcze lepiej ze realizujesz sie w tej dziedzinie techniki. W koncu jakis spec od przewodnikow.

mogł by ktoś screenami zarzucić jak wygląda obraz z PS3 na takiej rozdziałce z 720 p a jak w najwyższej rodziałce na 1080p?? chciał bym zobaczyć jak duża jest rożnica... ewenyualnie co mógl bym mieć w cenie do 1500 zł??

Nie wiem po co ci screeny jaka jest roznica miedzy 720 a 1080. Msz tu LINK to rysunku na weikipedii z roznymi rozdzielczosciami i jak one wygladaja wzgledem siebie. Na chwile obecna bardzo niewiele gier pracuje w 1080p i jezeli chcesz wydac jak najmniej to nie oplaca sie pchac w 1080p i bierz cos hd ready. Jezeli chcesz miec screen z obrazu prezentowanego bezposrednio na tv to nie odzwiercieli on tego co zobaczysz i pzoa tym bardzo trudno zrobic poprawnie4 takie zdjecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam kupić PS3 i chciałbym się dowiedzieć czy ten monitor nadaje się do grania

http://www.allegro.pl/item418079033_19_sam...aktura_vat.html

z góry dzięki za odpowiedz

Na tym monitorze nie pograsz, bo nie ma opcji DVI-HDCP. No chyba, że czegoś nie doczytałem, ale jeśli nie ma napisane, że posiada opcję HDCP - nie pograsz.

BTW. Poleca ktoś jeszcze ten monitor ?

http://www.agito.pl/powyzej_19/asus_22_lcd...352.327715.html

Jest dość tani, tylko nie wiem czy jakość jest wystarczająco wysoka. Do wydania mam tylko 900 złotych, ale z chęcią bym zaoszczedził parę złotych i dokupił myszkę to PS3

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki telewizorek glownie pod Plejaka 32 "cale" zapewne, a i poznizej 2k ?

Zastanawiam sie czy inwestwoac w tv czy monitor.

Bo w domku mam juz jeden tv HD 32 cale ale on jest w salonie i wiadomo jak to jest z graniem w takiej opcji ;D

Dlatego musze miec mozliwosc grania w swoim pokoju.

I teraz musze porownac ten naj monitor w akceptowalej cenie i naj tv.

Monior by sie przydal tak czy siak bo moj stary wielki Samsung juz wkurza.

Ale chcialoby sie grac na Ps3 na duzym ekranie.

Doradzcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×