Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pytanko. Czy ten lcd ponizej jest dobry?:> do grania i ogladania tv;p

http://www.ceneo.pl/895917

To chyba zależy od tego czego od TV oczekujesz. Jak dla mnie nie jest ponieważ:

a ) wymagam więcej,

b ) to jest Sony,

Najlepiej sam sobie odpowiedz na swoje pytanie - idź do sklepu i oceń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak szukalem monitora to znalazlem ten poradnik wlasnie. Zaskoczylo mnie jak sie dowiedzialem, ze wiekszosc monitorow jakie mnie interesowaly byly na matrycy Samsunga

a mnie zaskoczylo, ze telewizor lcd samsunga, ktory kupilem, nie jest wcale na matrycy samsunga, tylko jakims tanim chinskim badziewiu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też do niedawna zastanawiałem się jaki TV wybrać, i padło na plazmę Panasonica 42PV80 i powiem że hmm rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki tv mozecie polecic 32 cale do 3200 zl ?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem parę dni temu LCD Sharp LC-37B20E. Wcześniej grałem na crt Sony 25'' i muszę przyznać, że różnica jest naprawdę ogromna. Obraz z PS3 jest ostry jak brzytwa, kolory bardzo ładne i co najważniejsze nie zauważyłem żadnego smużenia. Polecam.

http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/SID-0A0A4...35_PLK_HTML.htm

http://www.ceneo.pl/1464083

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak szukalem monitora to znalazlem ten poradnik wlasnie. Zaskoczylo mnie jak sie dowiedzialem, ze wiekszosc monitorow jakie mnie interesowaly byly na matrycy Samsunga
a mnie zaskoczylo, ze telewizor lcd samsunga, ktory kupilem, nie jest wcale na matrycy samsunga, tylko jakims tanim chinskim badziewiu...

Normalka.

Producentów paneli LCD dla produktów popularnych na świecie jest chyba ze 4 (lista według wielkości): Philips/LG, Samsung, AUO, CMO.

Jest jeszcze paru (Sharp produkuje swoje, ale głównie do własnych TV i... komórek), Toshiba, CPT, HannStar, Fujitsu, IDTech, NEC, Hyundai Displays, Sanyo, Hitachi. Ale to raczej margines na rynku który nas interesuje.

Co do Samsunga i braku własnych matryc w jego TV. Niektóre są na jego panelach. A wszystko rozbija się o cenę. Część Samsunga która produkuje panele LCD to oddzielna firma powiązana tylko kapitałowo z matką. Tak samo jak część produkująca TV. Spółka produkująca TV przyjęła strategię dotyczącą segmentu rynku na który produkują (wiąże się to z ceną produktu końcowego oraz jego wyposażeniem) i zgodnie z tym profilem zamawia podzespoły - na całym świecie. Jeśli spółka siostra produkująca panele LCD będzie miała produkt odpowiadający strategi marketingowej producenta TV (właściwości + cena) to kupi od niej a jak nie to np. u LG. Tyle. Żadnych sentymentów. A że Samsung zajął się segmentem "średnim" to i pewnie wysokiej jakości (i cenie) matryce LCD Samsunga nie bardzo im pasują w ich strategii ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczeze po przeczytaniu wszystkich informacji wybrałem plazmę i to już 3 raz dw razy dla rodzicó i raz dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wogóle jakaś możliwość podłączenia ps3 do zwykłego monitora ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze jeden po drugim. A jaki VGA Box byście polecali ? Jestem trochę w to ciemny ale chce żebym miał pc i ps3 pod to podłączane. Chce to narazie zrobic tak bo pozniej kupuje telewizor fullhd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Samsunga Le37M87Bd fullhd i jestem z niego bardzo zadowolony chociaż jego cena od momentu zakupu tegoż sprzętu prze ze mnie spadła dość gwałtownie. (dałem za niego 4000 pln w MM) Teraz kupiłbym Aquaosa 46 cali za te sama cenę.

Z dużymi tv pojawia się jednocześnie problem z antyaliasingiem i widoczną pixelizacją. Kolega ma 52 cale tv i nie gra sięna nim najfajniej, Przydałaby się sporo wyższa rodzielczość dla takiegi potwora i mocnijszy antyalliasing. Do ps4 kupię coś większego ale wydaje mi się , że do gier najoptymalniejszym wyborem jest ala między 32, 37, 40, 42 cale. Przy wiekszych maszynach trzeba grać przy zachowaniu sporej odległości od tv, żeby nie wodać było niedociągnięć grafiki.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry ze jeden po drugim. A jaki VGA Box byście polecali ? Jestem trochę w to ciemny ale chce żebym miał pc i ps3 pod to podłączane. Chce to narazie zrobic tak bo pozniej kupuje telewizor fullhd.

Najlepszą jakość obrazu uzyskasz z tym: http://hdtv2vga.com/cgibin/shop?info=2HD2VGA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, znajde tu jakis wyjadaczy co mi by mogli doradzić co do najbardziej stosownego tv'ika pod moja konsole?

mam w miare mały pokój i zastanawiam sie nad jakimś 32 calowym telewizorem, najlepiej sony, mój budżet jest w wysokości ok 3 tys pln, co do hd ready i full hd nie jestem jeszcze zdecydowany ale sadze że lepiej chyba zainwestowac w te full hd aby w przyszlosci nie było problemów gdy ps3 już nabierze swoje własne tepo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 32 cale to nie ma co sie porywac na Full HD. Poza tym malo ktora gra pracuje w takiej rozdzielczosci poki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar masz rację z tym full hd i obecnym brakiem gier w tej rozdzielczosci na ps3, ale mimo wszystko TV kupuje sie raz na dekade lub może troche mniej(hehe), tak wiec nie wyobrazam sobie abym musiał za pare lat kupowac nowy tivik ze wzgledu na brak full hd który pewnie niedługo będzie podstawą (optymnista)

dk75 dzieki za propozycje ale własnie puki co trzymam strone sony i bym wolal miec jednak zestaw "soniacza" ps3 + TV SONY mozliwe że zboczenie ale zapewno nie tylko moje

Tak wiec co myślicie o telewizorze Sony 32" LCD Bravia KDL-32W4000 ? może ktoś akurat taki z was ma, bede wdzieczny za każdą opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inkv ja mam ten model al 40' i moge ci go polecic!!!super tvik!bylem napalony na toske 42z3030 ale jak zobaczylem obraz tego i tego to sony poprostu ma zywsza palete kolorow!efektu smuzenia praktycznie nie dostrzegasz!bierz go bo warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ludkow majacych male pomieszczenie, w ktorym nie da sie siasc daleko od TV lub maja po prostu malo miejsca (a chca telewizor nie monitor) polecam Samsunga LE23R82B. Posiada takie smieszne cos co sie zowie "Game mode" poprawiajacy kontrast, nasycenie kolorów i krawędzie. TV ma dwa wejscia HDMI (+ component, vga i cala reszta) obsluguje 720p i 1080i i przede wszystkim ma cos czego tej wielkosci TV, za ta cene (kolo 1400) zazwyczaj nie posiadaja - funkcja "bez overscanu" czyli dostajemy normalny, nie rozciagniety, nie obciety i ostry jak zyleta obraz 720p. Do tego ma wszelkie bajery typu DNIe, dynamiczny kontrast, PIP, kontrola poziomu czerni hdmi itp.

Naprawde polecam, kawalek dobrego sprzetu za wzglednie niska cene. Sam uzywam go od prawie roku i jestem cholernie zadowolony.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja od kilku dobrych miesiecy posiadam Telewizor LCD Samsung LE32A656 FULL HD. Naprawde polecam. Swietny obraz w grach i filmach, troche slabszy z kablowki, ale i tak bardzo dobry.

http://www.ceneo.pl/1438200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupowac nowy tivik ze wzgledu na brak full hd który pewnie niedługo będzie podstawą (optymnista)

może będzie a może nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś to ma PS3 i PLAZME PV8P 37" Panasonica. Chciałem zapytać o przejścia tonalne, być może także do innych użytkowników innych TV, co sądzicie o przejściach tonalnych w waszych TV, czy są niezauważalne, czy może widoczne mniej lub bardziej? (także na LCD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam plazmę Panasa 42PV80 więc model podobny do tego o który pytasz, przejścia tonalne wyświetlane są porpawnie,

w moim odczuciu niezauważalne, płynnie, osobiscie nie widzę przejsć miedzy odcieniami kolorów .

Oczywiście moje odczucia są subiektywne, zaznaczę że nie noszę okularów oraz nie mam problemów ze wzrokiem.

Natomiast zaznaczę jedną oczywistość dla mnie kolory jakie oddaje plazma są dużo dużo lepszy, można by powiedzieć żywsze

ale to znowu kwestia gustu, jednym się podoba obraz na plazmie innym na LCD .

Tak więc polecam wybrać się do sklepu i zobaczyć na własne oczy one dadzą Ci najlepszą opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, bo wczoraj pewna osoba zrobiła mi dość duży mętlik w głowie

W jakiej rozdzielczości nadają gry? HD Ready czy Full HD? Bo teraz mam straszny dylemat co wybrać... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×