Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ jaka cena... 229zł ! Nie lepiej było wziąść TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w ustawieniach karty graf, sprawdź kable .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Siema

Czy za kwotę 1500zł mogę kupić dobry telewizor do PS3 w rozmiarze około 37 cali?? (Może być trochę większa suma)

I czy wie ktoś może różnicę w poborze mocy miedzy SD, LCD, a plazmą?? (najlepiej na jakimś przykładzie co do rozmiarów telewizorów?)

Z góry jestem bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomocną odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy za kwotę 1500zł mogę kupić dobry telewizor do PS3 w rozmiarze około 37 cali??

Wczoraj słyszałem (nie widziałem ) reklamę sklepu dla idiotów i Samsunga 42'' za 1999zł, model chyba PS42A410. Cena jest śmieszna jak za taki ekran, sprawdzać mi się nie chce tego tv. Dobre 42'' to wciąż jakies ~4k, więc kupując tego Samsunga szału nie będzie. Chociaż... gdybym miał ograniczony budżet, potrzebę dużego pudła i wystarczyłoby mi 720p, to za taką cenę stałbym już w kolejce. Nie wiem ile warty jest ten panel, ale czuję, że za słowami spikera w reklamie "Telewizor LCD marki Samsung 42 cale za jedyne 1999zł" rzuciło się na Media Market pół Polski, ludzie gryzą się przy półkach, a biedny magazynier nie wyrabia z taszczeniem pudeł Za siostry LCD 26'' dałem ponad 2k w grudniu 2007, gdybym miał dzisiaj kupować, to brałbym tego w promocji, ale wszystko co pochodzi z tego sklepu jest dla mnie podejrzane...

Promocja od dzisiaj... tak więc ludzie, kto myśli o dobrym monitorku 22'' za ponad 1200-1300zł, biegiem do babci, targać wczesno gwiazdkowy prezent w postaci koperty, błagać rodziców o lekką pożyczkę i atakować MM, póki te Samsungi jeszcze są. Gwarancja i tak 2 lata, więc bez stresu

Aczkolwiek widzę, że cena tego tv oscyluje wokół kwoty 2k, tak więc brać... albo ja głupi i w ciagu miesiąca tak ceny spadły, że robię dziwną sensację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co "nie daj Boże" mają zamiar kupna tego tv, to dla ich własnej informacji:

TEN TV NIE OBSŁUGUJE HD.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla tych co "nie daj Boże" mają zamiar kupna tego tv, to dla ich własnej informacji:

TEN TV NIE OBSŁUGUJE HD.

pozdrawiam

Potwierdzam ma tylko 1024x765 ładny chwyt marketingowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A to ładne świnie!!!!! (chłyt matetingowy)

Na razie się wstrzyma z tv, będę się mordować z moim oszałamiającym SD 21' a dlaczego?

Brat powiedział że się złożymy na jakieś porządniejsze pudło wyświetlające obrazki .

Z tego co się orientuje to za około 3 000zł są już dobre TV LCD 40 cali. (dobrze mówię?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj słyszałem (nie widziałem ) reklamę sklepu dla idiotów i Samsunga 42'' za 1999zł

No to ciach edytujemy... faktycznie sprawdziłem ten telewizor, reklamowany jako plazma (buhahaha) HD Ready... Rozdzielczość 1024x768 co oczywiście nie jest żadną rozdzielczością HD. Promocja tego gówna od dziś, jutro z przyjemnościa pójdę do sklepu dla idiotów i zapytam się dlaczego robią z ludzi kretynów. Na wielu stronach internetowych jest napisane wyraźnie plazma HD. Chciałbym wiedzieć czy sklep wprowadza klienta w błąd, czy taką politykę prezentuje Samsung, aby sprzedać byle gówno w ładnym papierku... Mój "dełu" kineskopowy, cali 15 z 99 roku oferuje "HD" bo aż 1280x1024 tylko DHCP w tamtych czasach znali Marsjanie... Przepraszam za wprowadzenie w błąd, z lenistwa nie chciało mi się sprawdzać tego szajsu...

Z tego co się orientuje to za około 3 000zł są już dobre TV LCD 40 cali. (dobrze mówię?)

Zgadza się, 3k gotówki i masz spory wybór telewizorów 37-42'' HD Ready, do FullHD lepiej 5 stówek dorzucić. Jeśli dysponujesz 3 klockami, to masz już duże pole do popisu, udanych zakupów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie podniecają się drogimi telewizorami markowych firm , ja powiem tyle że mam w domu w jednym pokoju 42 calowy FULL HD za 5000 zł a w drugim zwykły tani 32 calowy lcd ze średnimi parametrami , podłączałem PS3 do jednego i drugiego i grałem ok 2-3 metrów od tv i powiem że różnica obrazu jest niedostrzegalna , dopiero widać różnicę jak przystawię łeb do telewizora , ale nikt nie ogląda tv z twarzą wciśniętą w ekran .42 calowy dostałem w prezencie , 32 calowy sam kupiłem,teraz lcd 42 marki Samsung lub Toshiba nie full hd można łyknąć w miedzy innymi w sklepie nie dla idiotów od 2000 do 2500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję znaleźć monitor idealny do PS3 w granicach 1200 zł ... ...

Nie wiem już nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki, kabel zwróce i kupie vga boxa + kable component i myśle że będzie dobrze

A jak z obrazem ??? Będę mógł grać w rozdzielczościach HD ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie to by mi wystarczyło.

Mam jeszcze jedno pytanie: 1080I jaka to rozdzielczość ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie podniecają się drogimi telewizorami markowych firm , ja powiem tyle że mam w domu w jednym pokoju 42 calowy FULL HD za 5000 zł a w drugim zwykły tani 32 calowy lcd ze średnimi parametrami , podłączałem PS3 do jednego i drugiego i grałem ok 2-3 metrów od tv i powiem że różnica obrazu jest niedostrzegalna

Zgadzam się. Nie ma co wybrzydzać jak się kupuje TV wyłącznie do PS3 (i generalnie do sygnału HD). Różnice w obrazie są dostrzegalne wtedy gdy telewizory postawi się obok siebie (raczej w domu się tego nie robi...) a i tak często okazuje się, że wystarczy pobawić się ustawieniami żeby obraz był w 99% identyczny.

Kupując TV do grania kierowałbym się zasadą im większy i tańszy tym lepszy. Mam w domu JVC 37" HD Ready i Sharp'a 52" Full HD. Wydaje mi się, że nie różnią się jakością obrazu (JVC jest z 2006 roku a Sharp z zeszłego tygodnia), za to 100 razy fajniej gra się na 52 calowym ekranie :-)

Mój kumpel grając na Sharp'ie stwierdził (graliśmy w NBA 2K8), że w końcu coś widać w tej grze (a kanapę mam 2 metry od TV )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się. Nie ma co wybrzydzać jak się kupuje TV wyłącznie do PS3 (i generalnie do sygnału HD). Różnice w obrazie są dostrzegalne wtedy gdy telewizory postawi się obok siebie (raczej w domu się tego nie robi...) a i tak często okazuje się, że wystarczy pobawić się ustawieniami żeby obraz był w 99% identyczny.

Kupując TV do grania kierowałbym się zasadą im większy i tańszy tym lepszy. Mam w domu JVC 37" HD Ready i Sharp'a 52" Full HD. Wydaje mi się, że nie różnią się jakością obrazu (JVC jest z 2006 roku a Sharp z zeszłego tygodnia), za to 100 razy fajniej gra się na 52 calowym ekranie :-)

Mój kumpel grając na Sharp'ie stwierdził (graliśmy w NBA 2K8), że w końcu coś widać w tej grze (a kanapę mam 2 metry od TV )

A ja myślę, że jest co wybrzydzac, szczególnie jak się myśli o HD. Telewizor to nie buty na jesen sezon.

Twoja wypowiedź się nie trzyma kupy. Najpierw, że nie ma co wybrzydzac, ze chwile, że na Full HD gra się lepiej, oczywiście, że lepiej. Jak słyszę, że HD ready da się ustawic tak jak Full HD to nie wiem czy się śmiac czy płakac, pewnie po co te TV są droższe? Przecież Ford Fiesta jeździ jak C-klasa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś lubi bajery w telewizorach niech kupuje ten tv który ma długą liste bajerów przy cenie.Jeżeli komuś zależy na obrazie to tylko sharp.Te telewizory są wyposażone w bajery tak jak lamborghini. Prawie nic tam nie ma. Płace za jakość obrazu i to dostaje.Każdy dodatkowy bajer kosztuje i ktoś za to musi zapłacić. Jakość= sharp bajery=reszta

HOWGH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że jest co wybrzydzac, szczególnie jak się myśli o HD. Telewizor to nie buty na jesen sezon.

Twoja wypowiedź się nie trzyma kupy. Najpierw, że nie ma co wybrzydzac, ze chwile, że na Full HD gra się lepiej, oczywiście, że lepiej. Jak słyszę, że HD ready da się ustawic tak jak Full HD to nie wiem czy się śmiac czy płakac, pewnie po co te TV są droższe? Przecież Ford Fiesta jeździ jak C-klasa..

Czytaj ze zrozumieniem a później komentuj.

Piszę, że gra się lepiej na większej matrycy (nie piszę że się gra lepiej bo to full HD).

Ustawienie HD i Full HD - mam na myśli kalibrację obrazu a nie ustawienia rozdzielczości ekranu.

TV są droższe bo nowe mają masę "ulepszaczy" obrazu, które tak naprawdę są bardzo istotne w SD.

Mój post wyraźnie mówi o tym, że jeśli ktoś zastanawia się nad TV do PS3 to według mnie nie ma co wybrzydzać (im większy i tańszy TV tym lepiej - za 4 tys zł możesz mieć zarówno 32 cale jak i 42, wybrałbym osobiście 42). Natomiast jeśli ktoś chce oglądać jeszcze miernej jakość sygnał z kablówki bądź anteny naziemnej to wtedy warto zainwestować kasę w coś droższego (i wcale niekoniecznie full HD).

Podsumowując - chyba możesz płakać. Nie napiszę dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie kupiłem TV LG 32LG3000 i mam coś takiego że jak np: ustawie tryb obrazu na Gra to po jakimś czasie cofa mi się na jakiś inny, albo jak ustawię, obraz 4:3 to po chwili wraca do 16:9 jak to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja do swojej Sonki mam podpięty Samsung Le32a551 P2. Full HD świetny panel jak dla graczy!! polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba usytulowanie telewizora i kompa kurcze jak wygralm w lotka tez tak zrobie hahaha:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę za blisko głowy Taki trochę tłok się robi ;]

Ja ponawiam moje pytanie:

Mam takie pytanie kupiłem TV LG 32LG3000 i mam coś takiego że jak np: ustawie tryb obrazu na Gra to po jakimś czasie cofa mi się na jakiś inny, albo jak ustawię, obraz 4:3 to po chwili wraca do 16:9 jak to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba trochę za blisko głowy Taki trochę tłok się robi ;]

Ja ponawiam moje pytanie:

Mam takie pytanie kupiłem TV LG 32LG3000 i mam coś takiego że jak np: ustawie tryb obrazu na Gra to po jakimś czasie cofa mi się na jakiś inny, albo jak ustawię, obraz 4:3 to po chwili wraca do 16:9 jak to zmienić?

Moja podpowiedź może Ci się wydac straszną wizją więc ujmę to bardzo delikatnie: INSTRUKCJA - czytanie ze zrozumieniem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×