Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Powyzsze posty tylko swiadcza jak biedny jest repertuar gier full hd na ps3.

A ty twierdzisz że ich nie ma, zaprzeczasz swoim wypowiedzią

To że masz TV od 2 lat nie znaczy że się tak dobrze na tym znasz, sprawdź potem się wypowiadaj

Edytowane przez frater25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz problem z inteligentnym czytaniem to przykre. To moze napisze to w ten sposob: gier w 1080p jest "taaak wiele", ze ich "nie ma". Mam nadzieje, ze chociaz do Ciebie to trafilo. Frater powiedz mi w ile gier w tych 1080p z tej listy grasz? A potem najlepiej juz dla wlasnej informacji policz sobie w ile gier o nizszej rozdzialce grasz. Wychodzi chyba smutny stosunek jednych do drugich, prawda?

PS:

zaprzeczasz swoim wypowiedzią
wypowiedziOM

PS2:

To że masz TV od 2 lat nie znaczy że się tak dobrze na tym znasz, sprawdź potem się wypowiadaj
. No akurat te 2 lata doswiadczen z konsola (kupiona w okolicach europejskiej premiery) moglyby wskazywac ze cos tam jednak wiem. Zlinkowana liste oczywiscie sprawdzilem i mimo ze potrafie liczyc az do 24-ech (bo tyle gier w rzekomo 1080p jest na tej liscie) to nadal twierdze ze gire 1080p na ps3 praktycznie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zlinkowana liste oczywiscie sprawdzilem i mimo ze potrafie liczyc az do 24-ech (bo tyle gier w rzekomo 1080p jest na tej liscie) to nadal twierdze ze gire 1080p na ps3 praktycznie nie ma.

Tu się mylisz. A GTA IV w Full HD? Haha :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info...

Widzę, że jak na razie wszyscy są bardziej za telewizorem plazmowym. Też skłaniam się ku plazmie, głównie ze względu na lepszą jakość obrazu i brak jakiegokolwiek smużenia. Mam tylko nadzieję, że dostarczą ją jak trzeba. Czytałem że plazmy można transportować tylko pionowo, inaczej można trwale uszkodzić ekran ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No akurat te 2 lata doswiadczen z konsola (kupiona w okolicach europejskiej premiery) moglyby wskazywac ze cos tam jednak wiem. Zlinkowana liste oczywiscie sprawdzilem i mimo ze potrafie liczyc az do 24-ech (bo tyle gier w rzekomo 1080p jest na tej liscie) to nadal twierdze ze gire 1080p na ps3 praktycznie nie ma.

I tu kolejny blad a Metal Gear solid 4, jak wol w gornej czesci telewizora pojawia sie 1080p hehe pozdrawiam a i tak na marginesie MGO tez smiga przy 1080p :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tylko w pionie inaczej uszkodzisz plazmę pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wypalaniem w plazmie to jest jednak prawda... Ostatno dużo na ten temat słyszałem skarg... Dla mnie to trochę śmieszne jest :P Dobrze, że wybrałem LCD :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam SONY lcd bravie 32'' i nie wiem jak to wyglada w porownaniu do innych telewizorow lcd. Ale wiadome jest ze sony zawsze produkowal najlepsze tv, a samsungi sie roznia cena i ludzie sie na nie decyduja bo sa tansze a jakosc wykonania tez jest bardzo dobra.

Edytowane przez Armand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym wypalaniem w plazmie to jest jednak prawda... Ostatno dużo na ten temat słyszałem skarg... Dla mnie to trochę śmieszne jest :P Dobrze, że wybrałem LCD :P

Tyle, że to wypalanie jest nietrwałe i w łatwy sposób można je usunąć jeśli już powstało lub łatwo można mu zapobiegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Kupiłem sobie jakiś czas temu PS3 i narazie gram na 17' 5-6letnim telewizorku Dewoo . obraz jest okropny i dlatego postanowiłem sobie kupić nowy TV/Monitor do 26' i wlaśnie mam problem :P Wybrać monitor czy TV. Co polecacie .

P.S Telewizor/monitor będzie wykorzystywany tylko do gier i czasem filmów z DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli glownie pod konsole to bierz TV. Poza tym zapraszam do lektury forum a nei zadawanie kolejny raz tego samego pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Dzieki za info...

Widzę, że jak na razie wszyscy są bardziej za telewizorem plazmowym. Też skłaniam się ku plazmie, głównie ze względu na lepszą jakość obrazu i brak jakiegokolwiek smużenia. Mam tylko nadzieję, że dostarczą ją jak trzeba. Czytałem że plazmy można transportować tylko pionowo, inaczej można trwale uszkodzić ekran ;)

Decydujesz sie na plazme tylko czemu nikt ci nie pisze o tym ze plazma sie wypala zywotnosc 4 do 6 lat, na plazmie masz lepsze kolory i kontrast ale musisz isc do sklepu i sam stwiedzic w co ci sie lepiej patrzy na plazmie oczy dostaja po dupie szybciej niz na lcd, a to ty bedziesz kupowac i to ty bedziesz uzywaz decyzja nalezy do ciebie, a jesli mowimy o telewizji ogladanej z przekaznikow antenowych to czasem moga sie pojawiec jak to nazywasz ,,smuzenia,, na jedny i drugim tv natomiast jesli mowimy o filmach z dvd czy grach nie ma takich rzeczy...

Edytowane przez Armand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie monitory tez dobre rozwiazanie ciekawe linki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zarzucaj nam tu, że nie podaliśmy wad plazmy bo to zrobiliśmy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Dzieki za info...

Widzę, że jak na razie wszyscy są bardziej za telewizorem plazmowym. Też skłaniam się ku plazmie, głównie ze względu na lepszą jakość obrazu i brak jakiegokolwiek smużenia. Mam tylko nadzieję, że dostarczą ją jak trzeba. Czytałem że plazmy można transportować tylko pionowo, inaczej można trwale uszkodzić ekran ;)

Smużenie będziesz miał i na LCD i na PLAZMIE, Telewizja w Polsce jest jaka jest wszyscy widzą, na własne oczy.

Poza tym musisz rozważyć mianowicie

plazmy teraz są robione w nowej technologi która pozwala oglądać do 100.000 h, wystarczy przeliczyć ile będziesz miał TV.

Moja plazma ma 60.000 h, 42" ciągnie 380w na h 50" 550 w. h

Też możesz sobie przeliczyć rachunki za energie, Poza tym LCD TV też maja ograniczony czas działania wszystkie, normalna kolei rzeczy w dzisiejszych czasach musi tak być

Edytowane przez frater25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
witam

jeżeli o plazmach mowa :) czy ta bedzie dobra do ps3 ? http://www.ceneo.pl/1507792 poprosze o opinie

oczywiście ze będzie dobra :thumbsup: 385 W na h

Edytowane przez frater25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to racja ze lcd jest łatwiej dostępne, byc może też bardziej "użyteczne" ze tak powiem...nie ma problemów z transportem, owym "wypalaniem" pixeli... żywotność plazm i lcd-ków myśle że jest podobna ( nikt nie kupuje telewizora na 20 lat i wiecej)...jeszcze nie zdecydowałem

Inne pytanko: czy kupując lcd full hd mniejsze niz 40 cali, będę miał taką samą jakość obrazu jak w tych wiekszych telewizorach? to zależy od odległości w jakiej sie ogląda czy jak?może banalne pytanie ale kto pyta nie błądzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może ktoś polecić mi jakiś dobry monitor do 1100 zł, pod który podepnę PLAYSTATION 3 - w grę wchodzi tylko 24 cale FullHD + wbudowane głośniczki, najlepiej z dwoma wejściami HDMI i DVI. Chodzi mi o to, żeby było dobre odwzorowanie kolorów, kontrast itp. Mam na oku BenQ E2400HD lub Monitor LCD Iiyama 24' PLE2407HDS-B1 Black Wide (http://sklep.kg.net.pl/monitor-lcd-iiyama-24-ple2407hdsb1-black-wide-p-36898.html). Z góry dzięki :)

Edytowane przez Rafix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakosc obrazu nie zalezy od odleglosci z jakiej ogladasz TV. Od odleglosci zalezy to czy TY widzisz szczegoly czy nie. Nie wiem czy masz okulary czy moze wzrok sokoli wiec trudno powiedziec z jakiej odleglosci ty osiagniesz ten punkt optymalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie będe siedział dalej niz 2 metry od telewizora ;) kiedys przeczytałem ze full hd zaczyna się w tv wiekszych niz 42 cale...nawet chyba na tej stronie czytałem dyskusje na ten temat...i jakos nie był roztrzygnięty spór na ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał poprzednik - ilość szczegółów zależy od odległości, ja mam telewizor 37 calowy full hd (samsung 552) i obraz jest jak marzenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Qgar napisales ze

"a wracajac do twoich wymagan nie pograsz na ps3 w gry full hd bo takowych nie ma"

a wkolejnych postach juz zaprzeczasz temu :) np. swoja debilna wypowiedzia "to nadal twierdze ze gire 1080p na ps3 praktycznie nie ma" to jak to wkoncu jest ?? sa czy ich praktycznie nie ma? wszystkie exclusivy na ps3 wychodza w 1080p czyli mozna powiedziec prawie najwazniejsze i jedne z najpopularniejszych produkcji w tym biznesie :)plus jeszcze niektore multiplatformowki wiec prosze was myslcie co piszecie bo az oczy od tego bola!!!

Edytowane przez Shearerr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie exclusivy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×