Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do was pytanie czy ten telewizor jest dobry pod ps3 ?? bo głównie kupuje go pod kino filmy i PS3 

Długo czukałem cos takiego i zdaje mi sie ze nawet dobre to jest za taka cene??

Jesli ma jakies wady albo sie myle piszcie! dzieki 

http://www.ceneo.pl/;0152213070-10.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do was pytanie czy ten telewizor jest dobry pod ps3 ?? bo głównie kupuje go pod kino filmy i PS3

Długo czukałem cos takiego i zdaje mi sie ze nawet dobre to jest za taka cene??

Jesli ma jakies wady albo sie myle piszcie! dzieki

http://www.ceneo.pl/;0152213070-10.htm

wszystko wyglada ok :)

wez jeszcze obejrzyj go jak sie sprawuje (np w markecie), zebys nie byl rozczarowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie ciezko jest go złapac w jakims markecie ale z tego co widac po opiniach i po danych technicznych powinno byc bardzo pozytywnie te wyjscia cyfrowe wszystko itp......ale różnie bywa wiec postaram sie go sprawdzic . WIELKIE DZIEKI ZA POMOC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuje kupic sobie tv do mojej czarnulki ;p jako ze przesiadam sie z tv sd mam kilka pytan.

lcd czy plazma(zuzycie energii wypalanie i inne problemy ktore wrecz wciskaja mi ludzie zebym kupil lcd)

Obecnie stac mnie na plazme hd ready 42 cale(w systemie ratalnym) wiec nie wiem czy bedzie roznica jesli bede chcial grac w gry i ogladac blu ray na hd ready czy moze lepiej poczekac i kupic plazme full hd(jaka jest roznica(poza rozdzielczoscia) pomiedzy full hd plazma a hd ready i czy bedzie widoczna dla zwyklego nieswiadomego zjadacza gier na ps3 i filmow blu ray)

Niestety moge kupic tylko w tym sklepie: click

z jezykiem nie powinno byc problemu po lewo jest podzialka na lcd plasma i led tv. LCD full hd moge miec juz za 600 euro natomiast full hd plasma to juz wydatek 900 euro. Nie wiem czy oplaca sie doplacac te 300 euro za taki tv np

click

Dzieki z gory za porade a temu to sensownie pomoze stawiam duze piwo xD albo 10 dolcow na psn usa xDDD(karta)

Witam. Planuje kupic sobie tv do mojej czarnulki ;p jako ze przesiadam sie z tv sd mam kilka pytan.

lcd czy plazma(zuzycie energii wypalanie i inne problemy ktore wrecz wciskaja mi ludzie zebym kupil lcd)

Obecnie stac mnie na plazme hd ready 42 cale(w systemie ratalnym) wiec nie wiem czy bedzie roznica jesli bede chcial grac w gry i ogladac blu ray na hd ready czy moze lepiej poczekac i kupic plazme full hd(jaka jest roznica(poza rozdzielczoscia) pomiedzy full hd plazma a hd ready i czy bedzie widoczna dla zwyklego nieswiadomego zjadacza gier na ps3 i filmow blu ray)

Niestety moge kupic tylko w tym sklepie: click

z jezykiem nie powinno byc problemu po lewo jest podzialka na lcd plasma i led tv. LCD full hd moge miec juz za 600 euro natomiast full hd plasma to juz wydatek 900 euro. Nie wiem czy oplaca sie doplacac te 300 euro za taki tv np

click

Dzieki z gory za porade a temu to sensownie pomoze stawiam duze piwo xD albo 10 dolcow na psn usa xDDD(karta)

nie wkleil mi sie link do tej plazmy a nie dziala opcja edycji postow oraz prosze o pomoc w jednej technicznej sprawie forum - posty sa wyswietlane jako "drzewo" , a nie moge zmienic tej opcji bo po kazdej zmianie nadal jest zaznaczona opcja "drzewo"

click

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc, wskaż mi proszę TV posiadający logo FullHD i nie będacy w stanie wyświetlić 1920x1080.
Ostatnią taką rzecz która pamiętam to kamery FullHD 1920x1080 1080i do 2500 w Saturnie.

Czy mi się wydaje czy ktoś ma problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego ?? TV to nie kamera, rozmawiamy o urządzeniach wyświetlających obraz zgodnie z tematem wątku a nie rejestrujących... :)

lcd czy plazma(zuzycie energii wypalanie i inne problemy ktore wrecz wciskaja mi ludzie zebym kupil lcd)

Powiem tak - wypalanie w plazmie (nowych generacjach) jest mitem, co do zużycia prądu - faktycznie "ciągną" go trochę więcej. 

Rozważając wybór między LCD a plazmą wziąłbym przede wszystkim pod uwagę gdzie TV będzie stał i co będziesz oglądał "przy okazji" poza graniem i Blue-ray. W skrócie - plazmy lepiej wypadają przy wyświetlaniu sygnału SD (czyli gdy kablówkę będziesz miał analogową) oraz w pomieszczeniach ciemnych, nie nasłonecznionych (odbijają światło co potrafi psuć komfort oglądania TV, LCDki rozpraszają). I chyba lepiej decydować się na FullHD niż HD Ready :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po raz kolejny pisze i prosze o odpowiedz szybką i szczerą! Czy monitor Samsung SynceMaster 932 MW z tunerem Tv 19'' max rozdzielczość 1440x900 i jednym wejsciem HDMI obsłuży PS3 Bez zadnych pasów czarnych (tz nie do końca rozciągniety obraz)Czy sam sie obraz zeskaluje i wszystko bedzie cacy?

Prosze o szczere odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczera odpowiedz jest taka, ze jezeli ktos nie ma dokladnie tego modelu to nie powie ci na 100%. Nie naciskaj zatem bo to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kolega wyzej napisal, nie naciskaj i nie zadawal caly czas tego samego pytania.

strzelam, ze beda czarne paski

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zamierzam kupić w najbliższym czasie konsole PS3 oraz telewizor LCD ponieważ w tej chwili mam jakiś stary typ tv który się kompletnie nie nadaje pod konsole, w grę wchodzi tylko 26 cali, myślę o zakupie tego LCD-ka - LG 26LG3100 w opisie chyba niema ale znalazłem na innej stronie że ten tv ma zastosowane min. technologie Component Video, HDMI-HDCP, D-Sub, RS232c, USB, Common Interface, co myślicie o tym modelu będzie dobry pod PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam zamiar kupić sobie jakiś monitorek to PS3 (oczywiście HD) gdyż moim zdaniem granie na SD to marnowanie mocy konsoli.

Zapewne wiele osób mi powie że lepiej jest kupić TV więc od razu odpowiadam że na TV mnie nie stać. Mój budżet nie jest zbyt wysoki

Gdyż mam do wykorzystania około 600zł. Do gustu przypadł mi ten monitorek :Acer H213H. Co o nim sądzicie? Czy ktoś z Was go ma?

Czy opłaca się? Jeśli macie coś równie dobrego i bardziej sprawdzonego to proszę o wypowiedzi. Dodam jeszcze że nie mogłem znaleźć

żadnych opinii, testów tego monitora w sieci.

Dorzucę jeszcze link do jego specyfikacji/aukcji na allegro: http://allegro.pl/item806506647_acer_h213h_full_hd_hdmi_glosniki_20000_1_basmar.html

Pozdrawiam,

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien dzialac. Czy bedzie dobry? To juz musisz sam obejrzec jak sprawuje sie w akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TakahiroM oglądając filmy na bd będziesz już odczuwał różnicę full czy hd ready przy 42 calach. Może 42 cale lcd full hd, chyba że takim fanem plazmy jesteś :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mlekoslaw jak pracujesz zawsze możesz wziąć na raty tv 32 cale. Widziałem ostatnio w saturnie 30 rat po 38-50zł za tv 32 cale. 21 a 32 cale to różnica. Osobiście to nie widzę potrzeby posiadania full hd na tak małym ekranie, chyba że pc będziesz podpinał. To tylko moje takie uwagi do przemyślenia. Można jeszcze wyłapać takie okazję http://www.allegro.pl/item811217229_tv_lcd_samsung_32_le32s71bx.html .

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm..nie widzisz potrzeby posiadania fullhd?? no to jak mam grać :P jak będzie to zwykły monitor lub tv SD to będzie chyba badziewnie no nie?

A raty odpadają gdyż to PS3 będe brał właśnie na raty. Nurtuje mnie jeszcze taka rzecz: Wiele razy widziałem monitory z rozdzielczościami mało przypominającymi mi HD.

Np. 1680 x 1050, 1440x900,1600x900. Monitorki te posiadają np. DVI z obsługą HDPC. I tu moje pytanko: Czy taki monitor bez problemu pociągnie obraz w HD?

Jest to dla mnie dziwne bo niby DVI to jest jakość cyfrowa ale te dziwne rozdzielczości :/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę potrzeby posiadania full hd przy tak małej przekątnej tv. Tylko gierki z pss mają 1080p, rzadko która z pudełkowych ma taką. A przy filmach nie zauważysz różnicy, dopiero powyżej 40 cali widać różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak a możesz mi odpowiedzieć jak z tymi rozdzielczościami jest?

bo ja nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor moze generowac obraz o roznej rozdzielczosci, jemu to wszystko jedno. PS3 generuje obraz pod odbiorniki tv czyli 720p i 1080p. Monitory powinny sobie radzic z rozdzialka 1080p i beda ja skalowac w dol, ale jak juz zostalo wspomniane, gry w 1080p mozna na palcach policzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie- Obraz raczej nie będzi w HD nie ma wejścia HDMI ten monitorek. Bez obrazy ale to co na tej aukcji jest to jest złom nawet nie wiem czy to można nazwać po wystawowym.Jakieś linie po włączeniu ;/

Jeśli masz do wydania ok 600zł to dorób sobie jeszcze z 200zł i kup sobie cos lepszego z tunerem Tv zazwyczaj takie monitory są lepsze i wydajniejsze.Mój monitorek prawdopodobnie obsłuży 720p i to będzie HD ale nie FulHD

Sprawdzałem u wujka google ze mój monitorek obsłuży Ps3 bez zadnych pasków sprawdzałem również na YT tam był taki filmik.Ale dobra mój monitor to nie jest ważne.Kup sobie coś lepszego albo upatrz ;) Na razie poczekaj naprawdę.Monitorek 22'' to cacy monitorek mógłbym ci podać link ale chyba tutaj nie można wstawiać linków z allegro...

uff..rozpisałem sie :D

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już ten monitor o którym wyżej sie wypowiedziałem.Kosztował i tu cie zaskoczę 500zł + wysyłak :) to był monitor powystawowy i ma tylko niewielką ryskę na ekranie (podczas użytkowania nie widoczna widac po dokładnym przyjrzeniu się) Monitor jak do tond chyba od 5miechów bez zarzutów działa ale nie bede zapeszał ;)

3maj link:http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/231147 co prawda nie ma tam full informacji ale juz bedziesz wiedział czego szukac.Są tam też inne monitory z tego typu może cie cos zainteresuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ciekawy ten Twój monitorek, widze że 2in1 bo ma tuner TV :). Aha chyba zaczynam rozumieć o co chodzi z tymi rozdziałkami :).

przykładowo że Twój ma 1440x900 to wyświetli Hd Ready tak? :)

Który z podanych byście wybrali?

http://allegro.pl/item805831261_acer_19_p191w_2000_1_5ms_dvi_hdcp_gw36_fv_basmar.html#gallery

http://allegro.pl/item807568212_nowy_gateway_hd_20_2ms_20000_1_3l_gw_basmar.html

http://allegro.pl/item806506647_acer_h213h_full_hd_hdmi_glosniki_20000_1_basmar.html (jak przybędzie gotówki :) )

http://allegro.pl/item804310339_gateway_platinum_hd_dvi_hdcp_20000_1_2ms_fv_gw36m.html

http://allegro.pl/item804343502_philips_190c1sb_dvi_hub_usb_5ms_30000_1_sklep_wwa.html

No dobra czyli będzie HD Ready chyba ale pewnie i jakieś paski itp.?

Edytowane przez Mlekoslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pujdzie w rozdzielczości 1280x720 czyli 720p ten mój ma format 16:10 ale to tam takie szczegóły ;D (ale sie przydają)

ja na twoi miejscu brałbym tego trzeciego ale ten drugi nie jest zły na tych dwóch ostatnich pujdzie w full HD.

Jak wybierzesz któregoś z tych wyżej wymienionych to juz ci zazdroszcze ;):)

Obawiam sie ze nie bedziez miał pasków ani nic.Dzisiejsze Wyświetlacze mają funkcje auto skalowania (moj tez ma) jaką byś rozdzielczość nie ustawił monitor sam to rozciągnie i nie bedzie zadnych pasków.W przypadku mojego monitora to jest to 80% że nie bedzię lecz sie tego obawiam ze bedą bo ja to mam takie szczeście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na których pójdzie FullHD? bo już sobie trochę w głowie pomieszałem :)

Znalazłem jeszcze coś takiego http://allegro.pl/item816853058_telewizor_medion_16_hd_ready_hdmi_na_prezent.html#gallery

cena mała

HdReady

Funkcja Tv

no ale coś kosztem czegoś, bardzo mała matryca mniejsza od mojego dotychczasowego monitora (17')

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×