Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

<br />A jak daleko od TV/Monitora chcesz siedzieć?<br />
<br /><br /><br />

Jeżeli będzie to TV to około 2m a jeżeli monitor to około 1m....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli 2m do TV to mimo wszystko bym probowal gdzies zmiescic 37". Do gier mimo wszystko wygodniejszy jest wiekszy TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />Jezeli 2m do TV to mimo wszystko bym probowal gdzies zmiescic 37". Do gier mimo wszystko wygodniejszy jest wiekszy TV.<br />
<br /><br /><br />

No jednak też jeste bardziej za TV i tylko powiedzcie mi koledzy jak jest z tym HD Ready a Full HD jest duża różnica??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 nie ma -->praktycznie<-- roznicy, a nawet nie ma sie co spinac zeby brac full hd (1080p znaczy sie). 90% gier na ps3 dziala w 720p. Full hd to tylko nieliczne rodzynki, najwiecej to gierki z PSN za 30-50zl + wipeout hd, ktory poprostu wgniata w fotel. Ale w rozmiarze do 37" bralbym hd ready.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam takie 2 pytania:

1.Czy ten monitor LG W2343T-PF będzie bez problemowo wyświetlał obraz na mojej ps3 podepnę go poprzez kabel DVI-HDMI

2.Będzie dobrze wyświetlał obraz w Linuksie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję TV przede wszystkim do gry na PS3 ale też czasem do oglądania filmów. Najlepiej 22 cale, kwota do 2 tysięcy złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, do tej pory zamierzałem kupić TV do gry na PS3, 22 cale do 2 tysięcy złotych. Ale zauważyłem, że monitory o wielkości 23, 24 cale ( takie wielkosci by mnie interesowaly ) kosztują taniej niż telewizory, mają większą rozdzielczość, większy czas reakcji i full HD. Dlatego chciałbym spytać, dla osoby na potrzeby przede wszystkim gry na PS3 i oglądania filmów lepiej kupić TV czy monitor ? Prosiłbym o uzasadnienie odpowiedzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, do tej pory zamierzałem kupić TV do gry na PS3, 22 cale do 2 tysięcy złotych. Ale zauważyłem, że monitory o wielkości 23, 24 cale ( takie wielkosci by mnie interesowaly ) kosztują taniej niż telewizory, mają większą rozdzielczość, większy czas reakcji i full HD. Dlatego chciałbym spytać, dla osoby na potrzeby przede wszystkim gry na PS3 i oglądania filmów lepiej kupić TV czy monitor ? Prosiłbym o uzasadnienie odpowiedzi;)

lepiej kupic tv, poniewaz jest wiekszy (z reguly) oraz mozna na nim tv ogladac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję TV przede wszystkim do gry na PS3 ale też czasem do oglądania filmów. Najlepiej 22 cale, kwota do 2 tysięcy złotych.

za 2k to bym sie za jakims 32 calowym rozgladal :) a jak juz musisz to 24 cale wezhttp://www.skapiec.pl/site/cat/12/filtr/_0_48_13221_13855_0_0_0_17558_0_0

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 2k to bym sie za jakims 32 calowym rozgladal :) a jak juz musisz to 24 cale wezhttp://www.skapiec.pl/site/cat/12/filtr/_0_48_13221_13855_0_0_0_17558_0_0

Poleciłeś mi monitor a ponieważ chciałbym też czasem pooglądać TV to chciałbym telewizor, najlepiej 22 cale ( mam mały pokój i będę siedział w odległości około 1,5 m od TV ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam takie 2 pytania:

1.Czy ten monitor LG W2343T-PF będzie bez problemowo wyświetlał obraz na mojej ps3 podepnę go poprzez kabel DVI-HDMI

2.Będzie dobrze wyświetlał obraz w Linuksie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam takie 2 pytania:

1.Czy ten monitor LG W2343T-PF będzie bez problemowo wyświetlał obraz na mojej ps3 podepnę go poprzez kabel DVI-HDMI

2.Będzie dobrze wyświetlał obraz w Linuksie.

1 - Tak

2 - Bez komentarza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Tv do 3tys. zl w rozmiarze 40'. Tv praktycznie tylko do grania. Zastanawiam sie nad Samsungiem 40B550. A wy co doradzacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do półtorej metra możesz śmiało brać 32 cale to nie jest crt żeby oczy bolały pozdro

W takim razie jaki TV 32 calowy byście mi polecili do gry na PS3 przede wszystkim i czasem oglądania TV i filmów ? Cena do 2 tysięcy złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci nawet polecił jakis 37 cali do 2000 idzie znalesc :P , dużo jest promocji w saturnach i media marktach. 

A teraz pytanie dla doświadczonych wyjadaczy na TV HD , czy czas reakcji matrycy 5ms to wystarczające do gier??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam posiadam lg 37 cali fullhd i nie narzekam :)

bedzie dobrze :)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , panowie jeszcze jedną sprawe mam. Wyselekcjonowałem dwa TV LCD które jestm w stanie kupic za rozsądną cene i chciałbym  fachowej opini od was który wybrac z pośród tych dwóch

LG 37LF2510

SAMSUNG LE37B530

Myśle że znajdzie sie tu paru fachowców którzy beda wiedziec który bardziej nadaje sie do gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , panowie jeszcze jedną sprawe mam. Wyselekcjonowałem dwa TV LCD które jestm w stanie kupic za rozsądną cene i chciałbym  fachowej opini od was który wybrac z pośród tych dwóch

LG 37LF2510

SAMSUNG LE37B530

Myśle że znajdzie sie tu paru fachowców którzy beda wiedziec który bardziej nadaje sie do gier

Idź poszukać w sklepach tych dwóch i sam oceń.

Edytowane przez eLKey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam się do kupna TV teraz problem zastanawiam się który wybrać.

Samsung LE32B450 czy LG 32LG3000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o parametry , 

Hehe:). Po raz kolejny... parametry NIC nie znaczą z wyjątkiem rozmiaru i ceny. Co chcesz porównać? Samsung określa kontrast w swoich LCD jako "Ultra contrast" i bądź tu mądry. Sharp DH77 ma podawany kontrast przez producenta 1:2000 a podczas niezależnych testów wyszło coś koło 1:1500 (mogę się mylić o 100) a Ultra Contrast Samsunga uzyskało 1:1700. Ten brak zaufania powinien wynikać z braku standaryzowanych metod pomiaru, podobnie z resztą jest z mocą muzyczną w sprzęcie audio.

Najlepsze co możesz zrobić to iść do sklepu gdzie są obydwa modele i parę razy posiedzieć przy jednym i drugim. Nie powinno być większego problemu nawet z podłączeniem PS3. Słuchanie specjalistów ma sens ale również nie powinno być wyrocznią bo każdy z nich ma przecież swój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przymierzam się do kupna monitorka do mojej czarnulki .

http://www.allegro.pl/item770688716_monitor_benq_lcd_22_g2220hda_1920x1080_full_hd.html

Sama firma sprawia wrażenie godnej polecenia, jednak w przypadku monitora do ps3 to zaliczam się raczej do laików :turned:

Jakieś sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×