Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
1. Tecumthe

2. Lenno_x

3. Darayavahus

4. bickamil5 - Kamil_X81

5. hubsik

6. bogda501

.........a tyle nie są dla mnie warte trofea bo raczej do platyny i tak nie dobiję.

A granie dla frajdy..? Ja też na platynę nie liczę, ale przyjemność wspólnego grania, czasem warta jest wydania kilkunastu złotówek...

Edytowane przez Bogda501
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista do ustawki na trofiki DLC U2 sobota 16 lutego godz. 19.00

1. Tecumthe

2. Lenno_x

3. Darayavahus

4. bickamil5 - Kamil_X81

5. hubsik

6. bogda501

7. Vulcan_Genom

To i ja sie dopiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był chętny na Co-op to proszę pisać.

HS wreszcie doszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista do ustawki na trofiki DLC U2 sobota 16 lutego godz. 19.00

1. Tecumthe

2. Lenno_x

3. Darayavahus

4. bickamil5 - Kamil_X81

5. hubsik

6. bogda501

7. Vulcan_Genom

8. WilliamPL

Również chętnie zagram w miłym towarzystwie. Jednak będę dostępny dopiero ok. godz. 20.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tecumthe

2. Lenno_x

3. Darayavahus

4. bickamil5 - Kamil_X81

5. hubsik

6. bogda501

7. Vulcan_Genom

8. WilliamPL

9.Kaboshone

Help me!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze kilka godzin.... do 19-ej ? :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest prawdopodobieństwo, że parę min sie spóźnię.

Muszę jechać odebrać Córkę po powrocie z ferii, także w razie czego zacznijcie beze mnie.

Dotrę najszybciej jak się da, wiec trzymajcie dla mnie miejscówkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostali się jeszcze jacyś chętni na kolejną ustawkę za tydzień w sobotę? ;) Może jeśli ustalimy kilka rzeczy przed ustawką to będą lepsze efekty niż wczoraj... :unsure: Tym razem można zrobić ustawkę tematyczną pod konkretne trofiki: Protektorat, Potrójne zagrożenie, Artyleria przeciwlotnicza, Zabójstwa z ukrycia.

Proponuję:

1. Wyszukiwanie na DLC w trybie Wszystkie Tryby Rywalizacyjne.

2. Jeśli trafi nam się Grabież robimy Protektorat.

3. Jeśli trafimy na Starcie Drużyn lub Likwidację robimy Zabójstwa z ukrycia.

4. Jeśli trafimy na pozostałe tryby robimy Potrójne zagrożenie.

5. Trofik robi w danej chwili jedna osoba, pozostałe pomagają. Po 5 killach z rzędu osoba robiąca trofik jest zabijana przez inną,

która będzie wbijać artylerię przeciwlotniczą. W przypadku zabójstw z ukrycia możemy dobrać się w pary.

6. Dowódcami obu drużyn będą dwie osoby, które mają ten sam lub zbliżony Level, dzięki czemu szybciej się wyszukamy.

7. Jeśli przy wyszukiwaniu trafimy na inną drużynę wychodzimy z gry i szukamy się dalej.

Kolejność wbijania trofików i podział na drużyny ustalimy przed ustawką.

Bez organizacji wszystko nam się posypie :(

Puszczam listę na sobotę 23 lutego, 19.00:

1. Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejność wbijania trofików i podział na drużyny ustalimy przed ustawką.

Bez organizacji wszystko nam się posypie :(

Właśnie tego zabrakło nam ostatnio.

Ja się na razie nie dopisuję, bo nie wiem , czy na 100% będę mogła, gdyż szykuje mi się imprezka u przyjaciół, tylko (być może) zrobią ją w piątek.

Fajnie by było, bo co-nieco mam rozpoczęte ..n.p. "potrójne zagrożenie" .... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostali się jeszcze jacyś chętni na kolejną ustawkę za tydzień w sobotę? ;) Może jeśli ustalimy kilka rzeczy przed ustawką to będą lepsze efekty niż wczoraj... :unsure: Tym razem można zrobić ustawkę tematyczną pod konkretne trofiki: Protektorat, Potrójne zagrożenie, Artyleria przeciwlotnicza, Zabójstwa z ukrycia.

Proponuję:

1. Wyszukiwanie na DLC w trybie Wszystkie Tryby Rywalizacyjne.

2. Jeśli trafi nam się Grabież robimy Protektorat.

3. Jeśli trafimy na Starcie Drużyn lub Likwidację robimy Zabójstwa z ukrycia.

4. Jeśli trafimy na pozostałe tryby robimy Potrójne zagrożenie.

5. Trofik robi w danej chwili jedna osoba, pozostałe pomagają. Po 5 killach z rzędu osoba robiąca trofik jest zabijana przez inną,

która będzie wbijać artylerię przeciwlotniczą. W przypadku zabójstw z ukrycia możemy dobrać się w pary.

6. Dowódcami obu drużyn będą dwie osoby, które mają ten sam lub zbliżony Level, dzięki czemu szybciej się wyszukamy.

7. Jeśli przy wyszukiwaniu trafimy na inną drużynę wychodzimy z gry i szukamy się dalej.

Kolejność wbijania trofików i podział na drużyny ustalimy przed ustawką.

Bez organizacji wszystko nam się posypie :(

Puszczam listę na sobotę 23 lutego, 19.00:

1. Tecumthe

1.Tecumthe

2. bickamil5 - ( jestem chetny na trofeum za 50 likwidaxji, chetnie powygrywam mecze )

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czymże ta ustawka byłaby beze mnie :D

1.Tecumthe

2. bickamil5

3. Kaboshone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1.Tecumthe

2. bickamil5

3. Kaboshone

4. Grzywa666

Jestem zainteresowany Rapid Fire i protektoratami :)

Edytowane przez Grzywa666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1.Tecumthe

2. bickamil5

3. Kaboshone

4. Grzywa666

5. bogda501

Chciałabym dokończyć rozpoczęte: " Fallen Angel" i "Kneel Before"...

Rozpoczęłam też "Jack of All Trades"... ale to chyba za dużo , jak na jedną ustawkę...

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam tym razem, bo nie dam rady być w ten weekend.

Ostali się jeszcze jacyś chętni na kolejną ustawkę za tydzień w sobotę? ;) Może jeśli ustalimy kilka rzeczy przed ustawką to będą lepsze efekty niż wczoraj... :unsure: Tym razem można zrobić ustawkę tematyczną pod konkretne trofiki: Protektorat, Potrójne zagrożenie, Artyleria przeciwlotnicza, Zabójstwa z ukrycia.

Proponuję:

1. Wyszukiwanie na DLC w trybie Wszystkie Tryby Rywalizacyjne.

2. Jeśli trafi nam się Grabież robimy Protektorat.

3. Jeśli trafimy na Starcie Drużyn lub Likwidację robimy Zabójstwa z ukrycia.

4. Jeśli trafimy na pozostałe tryby robimy Potrójne zagrożenie.

5. Trofik robi w danej chwili jedna osoba, pozostałe pomagają. Po 5 killach z rzędu osoba robiąca trofik jest zabijana przez inną,

która będzie wbijać artylerię przeciwlotniczą. W przypadku zabójstw z ukrycia możemy dobrać się w pary.

6. Dowódcami obu drużyn będą dwie osoby, które mają ten sam lub zbliżony Level, dzięki czemu szybciej się wyszukamy.

7. Jeśli przy wyszukiwaniu trafimy na inną drużynę wychodzimy z gry i szukamy się dalej.

Kolejność wbijania trofików i podział na drużyny ustalimy przed ustawką.

Bez organizacji wszystko nam się posypie :(

Proponuję jak trafi się grabież, żebyście każda ze stron wrzuciła sobie najpierw po 4 skarby do skrzynek i dopiero z piątą robiła protektorat. Zawsze to już kolejne 4 skarby będą wrzucone :) A, że potrzeba ich dwieście to droga długa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam tym razem, bo nie dam rady być w ten weekend.

Proponuję jak trafi się grabież, żebyście każda ze stron wrzuciła sobie najpierw po 4 skarby do skrzynek i dopiero z piątą robiła protektorat. Zawsze to już kolejne 4 skarby będą wrzucone :) A, że potrzeba ich dwieście to droga długa :)

Ja nie mam ani jednego protektoratu i nawet nie wiem z czym to się je. Będzie wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno z najbardziej irytujących medali/trofeów z całego DLC. Praktycznie niemożliwe do wbicia solo z randomami. Do zdobycia podczas grabieży skarbów ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam ani jednego protektoratu i nawet nie wiem z czym to się je. Będzie wdzięczny za pomoc :)

Nie martw się, ja też nie mam ani jednego protektoratu, chociaż jako denat działam już od kilku ustawek. W dalszym ciągu czekam w długiej kolejce...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi się zebrać więcej osób, by myśleć o protektoracie, tak by nie było problemów z wyszukaniem się obu drużyn i żeby inni gracze nam nie przeszkadzali. Jeśli zostaniemy w tak okrojonym składzie to najprawdopodobniej porobimy trofeum za 50 likwidacji tak jak proponował Kamil. To czy wszyscy zrobicie protektorat i tak uzależnione jest od szczęścia, bo nie wiadomo kiedy trafimy na ten tryb (przy wyszukiwaniu na WTR). I tak ma to większy sens niż szukanie się na grabieży, gdzie znalezienie się dwóch drużyn jest jeszcze mniej prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, ja też nie mam ani jednego protektoratu, chociaż jako denat działam już od kilku ustawek. W dalszym ciągu czekam w długiej kolejce...

Myślę, że teraz Ci się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślę, że teraz Ci się uda :)

Jeszcze muszę poczekać ...

Teraz chyba powinnam pomyśleć o dokończeniu " Fallen Angel" i "Kneel Before".... potem znów jako uroczy trupek przez jakiś czas... :whistling:

Wiem, że ktoś przede mną jeszcze nie dokończył protektoratu... Wszystko w swojej kolejności... Porządek musi być..!!

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka już jutro, a chętnych brakuje. Chyba nie wystraszył ich fakt czekania w kolejce na sukces..? :woot: Za czasów Gomułki i Gierka... to dopiero były kolejki !!-(też było wpisywanie się na listę).. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koko, koko, ustawka w piątkę też będzie spoko :laugh: Jeśli do jutra nic się nie zmieni to pogramy w piątkę na likwidacji i spróbujemy nabić trofik za 50 wygranych. Tam mecze są krótkie, więc może damy radę :) A plan z protektoratami, potrójnym zagrożeniem, zaświatami i zabójstwami z ukrycia trzeba będzie przełożyć na kolejną ustawkę za tydzień ;) Może następnym razem komuna wróci i będzie więcej osób w kolejce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,kto chciałby dzisiaj powalczyć o protektorat? mi brakuje 3 do trofki , wcześniejsze robiłem sam

PSN - Javor_87

grillowanie 4/20 i potrójną stawkę 4/7 też chętnie bym zrobił na ustawce, bo z resztą to raczej sobie poradzę

Oczywiście odwdzięczam się

jakby dzisiaj coś się działo to ja się piszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grillowanie 4/20 i potrójną stawkę 4/7 też chętnie bym zrobił na ustawce, bo z resztą to raczej sobie poradzę

ja mam grilowanie 18/20, potrójną 2/7, protektorat zero. Chętnie podejmę współpracę. HS nie mam. Wyślę Ci zaproszenie, piotrek1769

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×