Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Po konsultacjach z innymi osobami ustaliliśmy termin - 12 marzec (wtorek) godz. 19.00

Wg planu wbijamy tylko jeden trofik Jack of All Trades (Potrójne Zagrożenie: 3 zabójstwa z broni wybuchowej, 3 z krótkiej i 3 z długiej). Na ustawce podzielimy się na dwie drużyny po 4 lub 5 osób. Proponuję wbijać wg listy równocześnie przez dwie osoby tzn. osoba z pierwszej drużyny wbija na 3 osobach z drugiej drużyny i vice versa osoba z drugiej drużyny wbija na trzech osobach z pierwszej drużyny. Zmieniamy się po pięciu medalach, tak żeby każdy coś wbił. Do trofika potrzeba piętnastu medali. Jeśli będzie to nam sprawnie szło to pięć medali powinno wpaść w jednym meczu. Zakładając, że część osób ma już wbite kilka tych medali powinniśmy się uwinąć w 3 do 4 godzin, w zależności od ilości osób na ustawce (8-10). Potrzebujemy minimum 8 osób, maksimum 10. Na razie mamy pięć. Kto jest chętny na wbicie trofika lub chciałby pomóc wpiszcie się na listę. Aktualna lista poniżej:

Ustawka do trofika Jack of All Trades - 12 marzec (wtorek) godz. 19.00

1. Tecumthe

2. Vulcan_Genom

3. bogda501

4. sawikola

5. WilliamPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka do trofika Jack of All Trades - 12 marzec (wtorek) godz. 19.00

1. Tecumthe

2. Vulcan_Genom

3. bogda501

4. sawikola

5. WilliamPL

6.Kaboshone

Edytowane przez Kabosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka do trofika Jack of All Trades - 12 marzec (wtorek) godz. 19.00

1. Tecumthe

2. Vulcan_Genom

3. bogda501

4. sawikola

5. WilliamPL

6. Kaboshone

7. datciniu

8. wanted4game

9.

10.

Mamy jeszcze 2 miejsca gdyby ktoś miał ochotę wbić lub pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zagrał z wami ale we wtorek nie dam rady. Najlepszym terminem dla mnie jest weekend(piątek-niedziela)

Legenda_Pl.png

Edytowane przez Legenda_Pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie latwiej wam bedzie dobrac sie w pary zeby zamieszania nie bylo? najpierw zabija jeden 6 razy pozniej drugi a granaty mozecie sobie rzucac oboje w tym samym momencie. normalnie powinniscie zdarzyc zrobic 2 medale na mecz. moze wiecej nie pamietam juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę na psn to możecie zapraszać ,chętnie się udzielę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę na psn to możecie zapraszać ,chętnie się udzielę :)

Mam Cię w znajomych, to najwyżej Ci napiszę msg, żebyś wszedł do gry jak będziesz obecny na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie latwiej wam bedzie dobrac sie w pary zeby zamieszania nie bylo? najpierw zabija jeden 6 razy pozniej drugi a granaty mozecie sobie rzucac oboje w tym samym momencie. normalnie powinniscie zdarzyc zrobic 2 medale na mecz. moze wiecej nie pamietam juz.

Raczej zrobi się większy burdel.. zanim pary się wyszukają po każdym zabójstwie trochę czasu minie, a część osób słabo zna jeszcze poszczególne mapy, żeby umawiać się w konkretnym miejscu. Co innego jak giną 3 osoby, odradzają się w w tym samym czasie i spotykają się w jednym miejscu. Trzeba też wziąć pod uwagę, że osoby z przeciwnych drużyn nie słyszą się dopóki nie są blisko siebie, więc jak się podzielimy na pary i wszyscy zbiorą się w jednym miejscu i każdy robi coś innego (strzela z krótkiej, strzela z długiej, rzuca granat), każdy mówi coś innego i do kogoś innego to będzie jeszcze większe zamieszanie. Do tego masz limit zabójstw na mecz, jedne pary będą robić szybciej potrójne zagrożenie a inne wolniej, komuś zacznie się nudzić, ktoś zabije kogoś innego, ktoś coś źle sobie policzy i wyskoczy koniec meczu a wolniejsza para zrobi np: 8 zabójstw z 9-ciu i potrójne zagrożenie nie wpadnie. Z uwagi na ten limit zabójstw na mecz to przy podziale na pary nie ma szans zrobić 2 medali na mecz - przy czterech parach masz 4 osoby x 9 zabójstw = 36 a koniec meczu wyskakuje Ci przy 40. Do tego każdy będzie zajęty sobą i nie będzie osoby, która by to kontrolowała.

Przy 10 osobach będziemy robić po 5 potrójnych zagrożeń na mecz (9 x 5 = 45 przy limicie zabójstw na mecz 50). Równocześnie robią dwie osoby, po jednej z każdej drużyny. Zmieniamy się po meczu. Wbijamy wg wpisu na listę. Rzucając granaty można przy okazji zrobić zaświaty, to prawie dobijemy do 40-stu lub 50-ciu zabójstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej zrobi się większy burdel.. zanim pary się wyszukają po każdym zabójstwie trochę czasu minie, a część osób słabo zna jeszcze poszczególne mapy, żeby umawiać się w konkretnym miejscu. Co innego jak giną 3 osoby, odradzają się w w tym samym czasie i spotykają się w jednym miejscu. Trzeba też wziąć pod uwagę, że osoby z przeciwnych drużyn nie słyszą się dopóki nie są blisko siebie, więc jak się podzielimy na pary i wszyscy zbiorą się w jednym miejscu i każdy robi coś innego (strzela z krótkiej, strzela z długiej, rzuca granat), każdy mówi coś innego i do kogoś innego to będzie jeszcze większe zamieszanie. Do tego masz limit zabójstw na mecz, jedne pary będą robić szybciej potrójne zagrożenie a inne wolniej, komuś zacznie się nudzić, ktoś zabije kogoś innego, ktoś coś źle sobie policzy i wyskoczy koniec meczu a wolniejsza para zrobi np: 8 zabójstw z 9-ciu i potrójne zagrożenie nie wpadnie. Z uwagi na ten limit zabójstw na mecz to przy podziale na pary nie ma szans zrobić 2 medali na mecz - przy czterech parach masz 4 osoby x 9 zabójstw = 36 a koniec meczu wyskakuje Ci przy 40. Do tego każdy będzie zajęty sobą i nie będzie osoby, która by to kontrolowała.

Przy 10 osobach będziemy robić po 5 potrójnych zagrożeń na mecz (9 x 5 = 45 przy limicie zabójstw na mecz 50). Równocześnie robią dwie osoby, po jednej z każdej drużyny. Zmieniamy się po meczu. Wbijamy wg wpisu na listę. Rzucając granaty można przy okazji zrobić zaświaty, to prawie dobijemy do 40-stu lub 50-ciu zabójstw.

Powiem ci tecumthe, ze potrojne zagrozenie mozecie robic takze na GRABIEZY i ZADANIAch ( wtedy macie 20 minut na medale i "nie ma limitu zabojstw na meczu"

Edytowane przez bickamil5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tecumthe, ze potrojne zagrozenie mozecie robic takze na GRABIEZY i ZADANIAch ( wtedy macie 20 minut na medale i "nie ma limitu zabojstw na meczu"

Ano faktycznie, zapomniałem że na zadaniowych i grabieży nie ma limitu zabójstw. Zobaczymy co się trafi, pewnie będziemy się szukać na WTR lub WLG. Dzięki za info Kamil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no luz... to tylko byla moja taka mala sugestja. my tak robilismy i wszystko bylo ok. wy robicie ustawke i zrobicie jak wam bedzie najwygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się wnerwiłam, bo co odpalałam konsolę to wyskakiwał mi komunikat, że jakiś błąd w połączeniu z serwerem.

Mogłam grać, ale tylko w singlu. Dopiero wieczorem mnie wpisało.

Nie była to wina mojego łącza, gdyż na laptopie wchodziłam do internetu bez problemu..

Słuchawka i pad naładowane czekają na dzisiejsze wspólne granie, tylko obawiam się, czy dzisiaj przypadkiem sytuacja z "błędem" się nie powtórzy... :wallbash:

A może tam coś grzebali na serwerze i inni też mieli tak jak ja..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszystko będzie OK. Ja też już nie mogę się doczekać. Kogo jak kogo, ale Ciebie zawsze zabiję z przyjemnością :)

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo jak kogo, ale Ciebie zawsze zabiję z przyjemnością :)

Cała przyjemność po mojej stronie..!! :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka na piątkę z plusem, jedna z najbardziej udanych w jaką udało się zagrać :) Po prawie siedmiu godzinach gry większość osób wbiła wszystko albo prawie wszystko co się dało (protektorat, potrójna stawka, potrójne zagrożenie, zabójstwa z ukrycia, na kolana, zaświaty, grillowanie) :) Podziękowania dla wszystkich obecnych :thanks: Pozostało delektować się grą na multi U2 :woot: W razie czego służymy pomocą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedem godzin..?? O święta Makrelo..! Pozazdrościć uporu i wytrzymałości..!! :ok: Ja po czterech jestem padnięta a po pięciu to przydałaby mi się reanimacja... :rofl:

Myślałam , że zrobię potrójne zagrożenie ( a może potrójna stawka.. ?), a tymczasem wpadł Protektorat.... Ha, ha... Nigdy nie wiadomo, jaka niespodzianka czeka za rogiem. Żałuję , że nie dotrwałam do końca, ale starość nie radość... :blink:

Za wspólną i owocną grę dziękuję zarówno stałym graczom, jak i tym, których nicki były mi obce...

Teku... twoje ustawki to niezła frajda. Przyjemnie być nie tylko zdobywcą ale i denatem.

Będę śledzić wpisy na forum, aby nie przegapić kolejnego terminu.

Edytowane przez Bogda501
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak delikatnie się przypominam, że czekam na Was w U3 ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka na piątkę z plusem, jedna z najbardziej udanych w jaką udało się zagrać :) Po prawie siedmiu godzinach gry większość osób wbiła wszystko albo prawie wszystko co się dało (protektorat, potrójna stawka, potrójne zagrożenie, zabójstwa z ukrycia, na kolana, zaświaty, grillowanie) :) Podziękowania dla wszystkich obecnych :thanks: Pozostało delektować się grą na multi U2 :woot: W razie czego służymy pomocą ;)

Mi zostało 6 potrójnych zagrożeń, nieco mniej niż połowę zabójstw z ukrycia, i kilka artylerii, niestety wczoraj mnie wywalało więc nie miało to dla mnie sensu, bo bym się denerwował, że coś nabiłem, a potem mnie wywaliło. Ale skoro udało się zebrać ekipę już nie pierwszy raz, to i następnym razem damy radę. Dzięki wszystkim za grę i do zobaczenia następnym razem.

Ja tak delikatnie się przypominam, że czekam na Was w U3 ;P

Ja się biorę za singla U3 na święta. Piątek przed świętami mamy z przymusu wolny, więc nie licząc jedzenia i spania 4dni będę męczył singla i zacznę multi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się biorę za singla U3 na święta. Piątek przed świętami mamy z przymusu wolny, więc nie licząc jedzenia i spania 4dni będę męczył singla i zacznę multi.

No, to ja na spokojnie dokończę sobie TR i jedziemy U3 :P

Choć w międzyczasie pewnie i tak coś pogram :)

Nie żebym był dziwny czy jakiś inny (....) ale stęskniłem się za wspólnym z Wami graniem :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to ja na spokojnie dokończę sobie TR i jedziemy U3 :P

Choć w międzyczasie pewnie i tak coś pogram :)

Nie żebym był dziwny czy jakiś inny (....) ale stęskniłem się za wspólnym z Wami graniem :biggrin:

Spoko, spoko, jeszcze zdążymy sobie pograć razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zainteresowany ustawką pod protektoraty i Rapid Fire :) termin do ustalenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teku... twoje ustawki to niezła frajda. Przyjemnie być nie tylko zdobywcą ale i denatem.

Będę śledzić wpisy na forum, aby nie przegapić kolejnego terminu.

Przyjemność również po mojej stronie :) No ja myślę, że z jedną dużą ustawkę fajnie byłoby jeszcze zorganizować, chciałbym żebyście z Vulcanem powbijali sobie co tam potrzebujecie Bogda i można powoli myśleć o U3. Niech Vulcan zapuści jakiś termin to z chęcią dołączę.

Ja do pomocy jestem zawsze chętny dla każdego, ale jednego nie trawię - jak ktoś się na listę wpisze i słuch o tej osobie później zaginie... :angry:

Ja tak delikatnie się przypominam, że czekam na Was w U3 ;P

Lennox, zostało mi dokończyć 3 trofiki w U2: wbić 80 skarbów przez drużynę, wygrać 15 meczy w trybie zadaniowym i nabić 850 killi na starciach. Na święta lub bezpośrednio po świętach powinienem dobić do 100% i jak obiecałem wskakuje od razu do multi U3 ;)

A na U2 będę grał dla przyjemności tak czy siak, bo gra tam naprawdę dużo fajnych ludzi :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemność również po mojej stronie :) No ja myślę, że z jedną dużą ustawkę fajnie byłoby jeszcze zorganizować, chciałbym żebyście z Vulcanem powbijali sobie co tam potrzebujecie Bogda i można powoli myśleć o U3. Niech Vulcan zapuści jakiś termin to z chęcią dołączę.

Ja do pomocy jestem zawsze chętny dla każdego, ale jednego nie trawię - jak ktoś się na listę wpisze i słuch o tej osobie później zaginie... :angry:

No ja celuję w przyszły weekend, bo w ten wyjeżdżam. Ale prędzej czy później się ustawimy. Wiele do wbicia akurat mi nie zostało. Gry oparte na zadaniach muszę wbić, trochę likwidacji, ale to na spokojnie dam radę. Killi mam nieco więcej do wbicia niż Tecu, ale to już końcówka. Ogólnie U2 mi się podoba i chętnie będę wracał od czasu do czasu. W sumie mnie by zależało wbić te 6 medali Jack of All Trades, szkoda, że wczoraj mnie wywalało pod koniec, nie mniej jednak udało mi się ich wczoraj 5 wbić za co pomocnikom dziękuję :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wbić resztę i migrować na U3 :) Wielkie dzięki za wczorajszą ustawkę ,chyba najgorsze już za mną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×