Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

A co za trofiki robicie? Może też się załapię :)

Jest napisane na poprzedniej stronie ;)

W pierwszej kolejności kończymy to, co zaczeliśmy na ostatniej ustawce czyli Protektorat, Alpinistę i to co Inni zaczeli a nie skończyli.

Z tymi dwoma wymienionymi powinno iść szybko, bo jak zasugerował Kamil, Protektorat można robić "wisząc" więc wpadną dwa na raz.

Potem dopiero trofea będą wbijać Osoby których nie było.

Tak chyba będzie sprawiedliwie.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Lenno_x

2. bickamil5

3. Tecumthe

4. bogda501

5. Vulcan-Genom

6. p-mozuch_1970

7. hubsik

8. Kaboshone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Lenno_x

2. bickamil5

3. Tecumthe

4. bogda501

5. Vulcan-Genom

6. p-mozuch_1970

7. hubsik

8. Kaboshone

9. Saneluta

HS zamówiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Lenno_x

2. bickamil5

3. Tecumthe

4. bogda501

5. Vulcan-Genom

6. p-mozuch_1970

7. hubsik

8. Kaboshone

9. Saneluta

10.jacotnik

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Lenno_x

2. bickamil5

3. Tecumthe

4. bogda501

5. Vulcan-Genom

6. p-mozuch_1970

7. hubsik

8. Kaboshone

9. Saneluta

10.jacotnik

:)

No to mam komplecik :) Teraz byle do piątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) Tez się ciesze.

Może jestem monotematyczny, ale najważniejsze byśmy dziś pokończyli to co zaczęliśmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był chyba jakiś feralny dzień a net większości dał popalić :confused: Będziemy próbować dalej i na kolejnej ustawce skończymy to co nie udało się wczoraj. Kolejną ustawkę na trofiki proponuję w sobotę za tydzień (16 luty) o tej samej porze. Jak termin będzie Wam pasował to puścimy listę jak ostatnio. Żeby później nie było nieporozumień, dwie rzeczy są obowiązkowe:

1. Dodatki DLC - Są bezpłatne, trzeba tylko je pobrać z PSS. Nie ma możliwości zrobienia trofików bez pobranych dodatków a ponadto osoba w drużynie bez DLC blokuje pozostałym mapy i tryby.

2. Headset - Komunikacja między graczami przy robieniu trofików DLC z U2 to podstawa. Chat odpada, bo gra z automatu wyrzuca graczy pozostających dłuższą chwilę w bezruchu. Jeśli ma to nam iść sprawnie to niestety HS musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Headset - Komunikacja między graczami przy robieniu trofików DLC z U2 to podstawa. Chat odpada, bo gra z automatu wyrzuca graczy pozostających dłuższą chwilę w bezruchu. Jeśli ma to nam iść sprawnie to niestety HS musi być.

No to ja odpadam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj był chyba jakiś feralny dzień a net większości dał popalić :confused: Będziemy próbować dalej i na kolejnej ustawce skończymy to co nie udało się wczoraj. Kolejną ustawkę na trofiki proponuję w sobotę za tydzień (16 luty) o tej samej porze. Jak termin będzie Wam pasował to puścimy listę jak ostatnio. Żeby później nie było nieporozumień, dwie rzeczy są obowiązkowe:

1. Dodatki DLC - Są bezpłatne, trzeba tylko je pobrać z PSS. Nie ma możliwości zrobienia trofików bez pobranych dodatków a ponadto osoba w drużynie bez DLC blokuje pozostałym mapy i tryby.

2. Headset - Komunikacja między graczami przy robieniu trofików DLC z U2 to podstawa. Chat odpada, bo gra z automatu wyrzuca graczy pozostających dłuższą chwilę w bezruchu. Jeśli ma to nam iść sprawnie to niestety HS musi być.

Jak najbardziej się zgadzam.

Przez jedną Osobę (Ten Kolega wie, że o niego chodzi) straciliśmy godzinę na próby połączenia się drużyn.

Bez DLC nie ma możliwości.

Tak czy owak było bardzo sympatycznie za co Wszystkim dziękuję :)

Przyszła sobota mi oczywiście pasuje :).

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że napisanie "Sanel" nie masz dodatków i nie możesz z nami zagrać" by wystarczyło a nie mnie wyrzuciliście bez możliwości dołączenia a później nawet nie odpisaliście dlaczego. Straciłem także godzinę bo chciałem pomóc komuś w zaliczeniu trofków swoimi fragami... ale trudno...feralny dzień...

lenno_x - miałeś mi wytłumaczyć gdzie są dodatki bo jak szukałem to są ale płatne. Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota jest OK. Jeśli koleżeństwo pozwoli, to będę się wtedy upominać o zrobienie trofeum Jack of All Trades. (broń krótka, długa i okrągła)

Za pomoc we wczorajszym pucharku Rock A Rhyme, chcę podziękować trzem moim drużynowym przeciwnikom..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poszukuję chętnych na te trofea:

1. I Told You I Was Hardcore (Complete All 3 Co-op Objective Maps on Hard)

2. You Can't Break Me (Complete all three Co-op Objective maps on Crushing)

3. Under Siege (Finish Wave 10 in one Siege Game)

zaznaczam, że nie są to łatwe trofea, więc potrzebne są osoby z doświadczeniem. HS nie posiadam niestety, ale do jednej gry nie będę kupował, a do niczego innego go nie potrzebuję, i pod te trofea też nie ma konieczności komunikacji.

chętni pisać na login piotrek1769.

Według mnie większość trofeów jest do zdobycia bez ustawek, i sprawi to więcej przyjemności ze zdobycia i poprawi umiejętności. Poza tym chętnie pogram "dla przyjemności" w drużynie w "starcie drużyn" i "grabież" jakby co. mam poziom 46 uczciwie zdobyty. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, no comment. Chcieć robić trofea z dodatków lub chociaż pomagać bez tych dodatków - tego nawet Chuck Norris nie potrafi :)

Jakoś feralnie wybieracie te terminy, chyba nigdy z Wami nie zagram :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.........................Jakoś feralnie wybieracie te terminy, chyba nigdy z Wami nie zagram :)

@Darey - no nie mów tak nawet, bo ja wciąż mam nadzieje, że wreszcie razem zagramy :)

A w te Sleeping Dogs to później pograsz :P

..............Według mnie większość trofeów jest do zdobycia bez ustawek, i sprawi to więcej przyjemności ze zdobycia i poprawi umiejętności. Poza tym chętnie pogram "dla przyjemności" w drużynie w "starcie drużyn" i "grabież" jakby co. mam poziom 46 uczciwie zdobyty. pozdrawiam.

To ja niestety z Tobą nie mogę zagrać, gdyż posiadam dopiero 24 poziom, a co najgorsze zdobyty nieuczciwie.

Jeszcze parę takich sformułowań i zacznę mieć wyrzuty sumienia co doprowadzi do traumy jak i tego, że zamknę się w sobie .

Sobota jest OK. Jeśli koleżeństwo pozwoli, to będę się wtedy upominać o zrobienie trofeum Jack of All Trades. (broń krótka, długa i okrągła)

......

Bogda - będziesz robić w pierwszej kolejności ;)

Obiecuję :) Panowie pewnie też nie będą mieli nic przeciwko :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wydaje mi się że napisanie "Sanel" nie masz dodatków i nie możesz z nami zagrać" by wystarczyło a nie mnie wyrzuciliście bez możliwości dołączenia a później nawet nie odpisaliście dlaczego. Straciłem także godzinę bo chciałem pomóc komuś w zaliczeniu trofków swoimi fragami... ale trudno...feralny dzień...

lenno_x - miałeś mi wytłumaczyć gdzie są dodatki bo jak szukałem to są ale płatne. Dzięki za pomoc

Przy uruchomieniu mutli U2 powinna Ci się wyświetlić informacja o możliwych dodatkach do pobrania. Jeśli się nie uda znajdź grę U2 w PSS i poszukaj w dodatkach: Drake's Fortune Multiplayer Pack i Siege Expansion Pack. Ja pobierałem jakieś 3 tygodnie temu, były bezpłatne. Jakbyś miał Headset byłoby łatwiej się dogadać, a z tego co pamiętam przed obiema ostatnimi ustawkami pisałeś, że albo będziesz miał HS albo już masz. Nie jest to droga rzecz, a naprawdę ułatwia sprawę.

ja poszukuję chętnych na te trofea:

1. I Told You I Was Hardcore (Complete All 3 Co-op Objective Maps on Hard)

2. You Can't Break Me (Complete all three Co-op Objective maps on Crushing)

3. Under Siege (Finish Wave 10 in one Siege Game)

zaznaczam, że nie są to łatwe trofea, więc potrzebne są osoby z doświadczeniem. HS nie posiadam niestety, ale do jednej gry nie będę kupował, a do niczego innego go nie potrzebuję, i pod te trofea też nie ma konieczności komunikacji.

chętni pisać na login piotrek1769.

Według mnie większość trofeów jest do zdobycia bez ustawek, i sprawi to więcej przyjemności ze zdobycia i poprawi umiejętności. Poza tym chętnie pogram "dla przyjemności" w drużynie w "starcie drużyn" i "grabież" jakby co. mam poziom 46 uczciwie zdobyty. pozdrawiam.

A my z ustawki to niby co, złodzieje? Jakżeś taki mądry zrób te 3 trofiki uczciwie, tzn. samodzielnie, bo przecież gra na to pozwala. Z pewnością sprawi Ci to dużo przyjemności i podniesie Twoje umiejętności ;)

Lol, no comment. Chcieć robić trofea z dodatków lub chociaż pomagać bez tych dodatków - tego nawet Chuck Norris nie potrafi :)

Jakoś feralnie wybieracie te terminy, chyba nigdy z Wami nie zagram :)

Daray próbowałem wczoraj, ale jak piszesz, że chcesz dołączyć to musisz być w multi U2. Jak zaczniemy grę to przez jakieś 20 minut nie da się do niej dołączyć ani za bardzo wyjść (w U2 są kary). Napisz Daray i każda inna osoba kiedy definitywnie nie możecie zagrać. Wybierzemy optymalny termin. Ja począwszy od najbliższej niedzieli do kolejnej niedzieli jestem dostępny w każdy dzień z wyjątkiem środy i piątku. Dalej z planami nie wybiegam. Poza środą i piątkiem każdy termin mi pasuje.

Edytowane przez Tecumthe
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tecumthe - dzięki za info... tak jak szukałem wcześniej, teraz ten sam wynik czyli te dodatki są płatne i obydwa kosztują prawie 20 zł, a tyle nie są dla mnie warte trofea bo raczej do platyny i tak nie dobiję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jak ten świat jest skonstruowany, a ja w środę i piątek mogę :P

Ja nie mogę we wtorek i niedzielę, a w czwartek i sobotę z pracy wrócę ok 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tecumthe - dzięki za info... tak jak szukałem wcześniej, teraz ten sam wynik czyli te dodatki są płatne i obydwa kosztują prawie 20 zł, a tyle nie są dla mnie warte trofea bo raczej do platyny i tak nie dobiję.

Dziwne, że tak nagle stały się płatne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jak ten świat jest skonstruowany, a ja w środę i piątek mogę :P

Ja nie mogę we wtorek i niedzielę, a w czwartek i sobotę z pracy wrócę ok 21.

To w takim razie zostańmy przy tej sobocie. Proponuję by trofiki w pierwszej kolejności zaczęli robić Lennox i Bogda, którzy byli obecni na obu ustawkach a prawie nic nie wbili...

Daray, dołączysz do nas po 21-szej lub później jak tam się wyrobisz i w zależności jak nam pójdzie zaczniesz coś wbijać. To jakie trofiki wbijamy uzależnione jest w dużej mierze od tego jaką mapę wylosujemy.

Lista do ustawki na trofiki DLC U2 sobota 16 lutego godz. 19.00:

1. Tecumthe

PS. Daray dawaj na listę, nieważne o której będziesz, ważne żebyś był ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lista do ustawki na trofiki DLC U2 sobota 16 lutego godz. 19.00:

1. Tecumthe

2. Lennox

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista do ustawki na trofiki DLC U2 sobota 16 lutego godz. 19.00:

1. Tecumthe

2. Lennox

3. Darayavahus

To się wpiszę chociaż raczej powinienem się umieścić na jakiejś rezerwowej czy czymś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Musimy bankowo zarezerwować miejsce dla Kamila :)

Dziś z nim gadałem - będzie na ustawce ;)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista do ustawki na trofiki DLC U2 sobota 16 lutego godz. 19.00:

1. Tecumthe

2. Lennox

3. Darayavahus

To się wpiszę chociaż raczej powinienem się umieścić na jakiejś rezerwowej czy czymś w tym stylu.

1. Tecumthe

2. Lenno_x

3. Darayavahus

4. bickamil5 - Kamil_X81

5. hubsik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×